Winx Club Bulgaria
Кои крила на Техна ви харесват повече ? V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Кои крила на Техна ви харесват повече ? V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
Sunny.
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
dreamsformagic
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
winxdaphnebg
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
maicg
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
winxclubtv
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
ashxbenzo
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
amore
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
winxclubbg
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_barКои крила на Техна ви харесват повече ? I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПон Фев 01, 2021 10:57 pm by winxclub

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 Кои крила на Техна ви харесват повече ?

Go down 
+7
amore
maicg
♥ Bloom ♥
winxclubbg
winxclub
dreamsformagic
Sunny.
11 posters

Кои крила на Техна ви харесват повече ?
 Енчантикс
 Беливикс
Вижте резултатите
АвторСъобщение
????
Гост
avatar



Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 7:12 pm

Беливикс :
Кои крила на Техна ви харесват повече ? 2Q==
Енчантикс :

Кои крила на Техна ви харесват повече ? 2Q==
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 7:13 pm

winxclubtv написа:
Беливикс :
Кои крила на Техна ви харесват повече ? 2Q==
Енчантикс :

Кои крила на Техна ви харесват повече ? 2Q==

Тук съм за Беливикс, защото крилата са много по - колоритни и бляскави от Енчантикс .
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 7:14 pm

Тук вече е трудно...нямам решение.И двата вида крила ми харесват, но..като се замисля Енчантикс са доста префърцунени (двата цвята)...така че Биливикс


Последната промяна е направена от ⨷ xsunnygirlx на Вто Яну 01, 2013 7:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re : Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 7:15 pm

Тук повече ми харесват Енчантикс незнам защо,но и беливикс са хубави.Но все пак найстина енчантикс повече ми хресват.Не,не и двата вида. Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 7:16 pm

Тук крилата Енчантикс на Техна са ми много скучни, докато крилата Беливикс са много красиви и всичко е премерено!Затова гласувам Беливикс!
Върнете се в началото Go down
winxclubbg
Admin
Admin
winxclubbg


Брой мнения : 276
Join date : 17.11.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Алис Гуанохил
Години: 16
Дата на раждане: 16.01.1996

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 7:18 pm

Аз пак съм си за Енчантикс. Very Happy Честно казано на Техна никога ми е харесвала трансформацията и Беливикс и облеклото...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 7:19 pm

winxclubbg написа:
Аз пак съм си за Енчантикс. Very Happy Честно казано на Техна никога ми е харесвала трансформацията и Беливикс и облеклото...

Според мен поне Беливикс и Енчантикс е облечена много добре!Но крилата на Енчантикс...Скучно!!за мен! Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
♥ Bloom ♥
Winner
Winner
♥ Bloom ♥


Брой мнения : 372
Join date : 10.01.2013
Age : 23

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПет Яну 11, 2013 4:59 pm

Определено съм за Биливикс ... Защото те са по - пъстри и по - интересни : )
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПет Яну 11, 2013 5:02 pm

♥ Bloom ♥ написа:
Определено съм за Биливикс ... Защото те са по - пъстри и по - интересни : )

Да, права си!! Smile
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeПет Яну 11, 2013 5:44 pm

Тука вече съм за Енчантикс. Много повече ми харесват и те, и самата трансформация, отколкото Биливикс Smile
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
amore
Фея Беливикс
Фея Беливикс
amore


Брой мнения : 297
Join date : 25.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ролзи
Години: 15
Дата на раждане: 20/04/2001

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:00 pm

Тук казвам - Енчантикс защото Техна е голям сладур с тях нищо че не блестят като Биливикс все пас са невероятни!
Върнете се в началото Go down
http://images6.fanpop.com/image/photos/32600000/Winx-Club-Season
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 5:31 am

Енчантикс, защото Беливикс са много обикновени.Иначе облеколото в Беливикс по-ми харесва!Но от крилата -Енчнатикса Very Happy
Върнете се в началото Go down
Loving_Winxclub
Фея
Фея
Loving_Winxclub


Брой мнения : 26
Join date : 25.04.2013
Age : 23

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeЧет Апр 25, 2013 3:50 pm

Биливикс
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeЧет Юни 27, 2013 4:54 pm

Биливикс !!!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitimeНед Юли 28, 2013 2:36 pm

Беливикс !!
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
Sponsored content





Кои крила на Техна ви харесват повече ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои крила на Техна ви харесват повече ?   Кои крила на Техна ви харесват повече ? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кои крила на Техна ви харесват повече ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кои крила на Флора ви харесват повече ?
» Кои крила на Муза ви харесват повече ?
» Кои крила на Блум ви харесват повече ?
» Кои крила на Лейла ви харесват повече ?
» Флора или Техна MW?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Сезони на Клуб Уинкс :: Сезон 5 :: Дискусии-
Идете на: