Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 5 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 5 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
Sunny.
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
dreamsformagic
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
winxdaphnebg
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
maicg
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
winxclubtv
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
ashxbenzo
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
amore
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
winxclubbg
приключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_barприключение в Alfea - Page 5 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 приключение в Alfea

Go down 
+17
Tecna_forever
winxclubtv
amore
MagixJourney
Silviq632
Rony999
dreamsformagic
winxclub
nikol231
siaa
sky_18353
wind_fairy
maicg
bloom-of-winx
winxclubbg
Sunny.
xAlbertx
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
amore
Фея Беливикс
Фея Беливикс
amore


Брой мнения : 297
Join date : 25.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ролзи
Години: 15
Дата на раждане: 20/04/2001

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 12:18 pm

Минавах покрай Гризелда ...
- Как се казваш ? - ме попита строго тя .
- Блум . - отвърнах и аз
- От коя планета си ? - ме попита Гризелда
- От Фейландия госпожо . - казах и с гордо дигната глава
Върнете се в началото Go down
http://images6.fanpop.com/image/photos/32600000/Winx-Club-Season
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 1:13 pm

След като излязохме от кабинета на Фарагонда, забелязах сълзи в очите на Розалинда:
-Съжалявам- и казах, но тя не ми отговори, а просто забърза темпото.Аз я следвах и и се извинявах за случилото се.Влязохме в стаята ни , тя просто седна на дивана.Седнах до нея:
-Съжалявам, колко пъти трябва да го кажа.Да аз съм виновна, но знаеш каква съм, просто нямаше да оставя нещата така!- казах с тъжен поглед.Тя се обърна към мен, явно разбра, че много съжелявам:
-Защо не ме послуша, аз се опитах да те спра!-каза сърдито
-Офф, просто бях бясна, ясно?- казах въздишайки
-Добре, добре.Поне си го заслужаваха!- казвайки това ме прегърна
Останахме в стаята си до сутринта, като учихме за задачата ни утре.
Отворих очи, прозявайки се.Погледнах през прозореца беше светло, видях и Розалинда приключение в Alfea - Page 5 5787267W Очевидно беше, че тя спеше.Погледнах часовника:
-Закъсняваме- извиках без да се усетя- О не Розалинда ставай!- бутах и рамото
-Какво става?-попитаме сънено
-Закъсняваме, това става!-казах това като отивах да си мия зъбите!
-Оллл!-погледна нервно и тръгна и тя да си мие зъбите.Облякохме се набързо, взехме чантите, който бяхме подготвили за задачата и се втурнахме да тичаме.
-Да ли ще успеем?-попита задъхано
-Дано!
Най-накрая стигнахме, целия клас беше там, май бяхме дошли в последния момент.Изведнъж се озовахме в едно доста кално блато.
-И така момичета , задачата ви е да преминете през това блато!-каза Паладии
Всички бяхме облечено в жълти костюмчета приключение в Alfea - Page 5 5787256Cприключение в Alfea - Page 5 5787255I Всички тръгнаха на някъде, ние с Розалинда останахме последни!
-На къде?-попитаме тя
-Откъде да знам!-казах изнервено


Следва Продължение!
Върнете се в началото Go down
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 3:56 pm

Много време се чудихме, на къде да поемем:
-СЕТИХ СЕ!-изкрещях ставайки от камъка
-КАКВО?-изкрещя тя, смеейки се
-Хей не е нужно да викаш- казах и
-Съжалявам, е какво се сети?
-Ъм ...ААа.. да следваме... ааа.. вятъра- казах отчаяно
-Добра идея, надявам се все някога да се измъкнем от тук- очевидно беше, че и тя беше отчаяна.
Лутахме се, попадахме в блата:
-Ол боже- казах - повръща ми се, а и си изцапах дрехите
-Мен питаш ли ме?- каза ми тя
Все пак успяхме да преминем това гнусно,гадно и какво ли не блато, докато :
-Розалинда - каза Ариана бутайки рамото ми, защото бях обърната с гръб към нея - Имаме проблем - продължаваше да ме побутва - ВИЖ ТОВА!
-Какво?- обърнах се- П-п-п-пааяккккaffraid- пред нас имаше гигантски паяк.
Втурнах ме се да бягаме викайки за помощ.
-Няма да се измъкнем от това мотирало нещо- каза Ариана, спирайки да отпочине- знаеш какво да правим нали?
-Да, но не можем!!!- казах ядосано-Спомняш ли си, че Фарагонда ни взе силите!- издърпах я и продължахме да бягаме
-О, не си ли спомняш, че каза, че ще имаме силите си само през часовете, А ТОВА СИ Е ЧАС!- след като каза това Ариана, паяка изхвърли, изплю или просто хвърли паяжина към нея и тя не можеше да мръдне :
-Иллл, е няма какво да губим!
-Розалинда трансформация;Ариана Трансформация-извикахме едновременно
В този момент бяхме с нашите красиви бляскави дрешки и крилца
- Снежен дъх приключение в Alfea - Page 5 1356976486- извиках и отпратих паяка за миг.
Ариана успя да се измъкне от паяжината:
-Искаш ли сборна магия?-каза ми тя самодоволно
-Оки
-Леден дъжд- извиках аз
-
Огнен изтрел- беше тя наред
приключение в Alfea - Page 5 5685020wприключение в Alfea - Page 5 5687834d
Незнам къде отиде този паяк, но поне не го виждахме.Отново станахме нормални и продължихме напред.


...
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 4:08 pm

Още чакахме да дойдат другите групи.Попитах Паладии:
-Защо няма обхват?
-Защото това е природата не стаята ти в Алфея.-каза строго той.
-ИСКАМ ДА ЗВЪННА НА ТАТКО!!!-викнах аз.
-Добре,добре!
Той щракна със пръсти и телефонът ми светна.Звъннах на тати.
-Ало тате!
-Да, миличко!
-НАМЕРИХ СИ КОТЕ ВЪВ КАЛНОТО БЛАТО И СЕГА Е ТУК!Бяло е чисто бяло.-казах му аз развълнувано.-Да ти пратя ли снимка?
-Добре,но как си?
-Добре съм ти!
-И аз съм добре!Искам да ти кажа една хубава новина.
-Каква?-нямах търпение татко да ми я каже.
-ОМЪЖИХ СЕ!
-К-к-а-к-в-о?
-Омъжих се.И нали знаеш че майка ти ти даде пръстен на цвете може да го вземеш.
-За пръстено добре но...не искам мащеха.-аз се разочаровах.-Чао татко!-казах аз и затворих телефона.
Паднах на мръсната трева и заплкаках а Снежинка дойде.Пратих снимката на татко.И отново нямаше обхват.Отново зачакахме да се върнат другите.


СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
MagixJourney
Фея
Фея
MagixJourney


Брой мнения : 11
Join date : 22.01.2013

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 7:28 pm

На другата сутрин се чувствах адски скапана. Отново беше време за часове. Въобще не ми се ходеше, но имах ли избор?!.. Станах, измих си зъбите, преоблякох се и тръгнах. Имахме час при професор Паладиум. Той ни съобщи, че днес ще правим упражнение в калното блато.
Ужас! - казах си на ум.
Раздели ни на групи и за щастие аз бях с Анджела. Трябваше да се измъкнем от там за 3 часа. След като ни каза това изчезна и всички потеглихме на различни пътища.
- Сега накъде? - попитах Анджела намръщено.
- Не знам, ако искаш да тръгнем натам? - посочи ми с пръст една от пътеките и тръгнахме към нея. Докато ходехме из гората на блатото си бъбрихме за някои неща.
- Та, разкажи ми нещо за планетата си... - помоли ме дружелюбно тя.
- Ами на планетата ми, Скопия има други 4 съседни планети - Динамитус, Азидус, Астролитус и Пентритус. Там се намира и мистичния ''Портал на смъртта''. Един от слуховете е, че този портал е създаден от древният дракон, който е създал драконовата сила и планетата Домино, и че е първото същество умряло някога там. Оттогава възниква царството на смъртта и това място поддържа контакт между двата свята.
Интересен факт е, че слънцето на Солария грее и в Скопия. Въпреки, че то е на повече от 1000 километра разстояние достига и до нас, което е страхотно, защото в Скопия слънцето и луната не съществуват.
- Това достатъчно ли е за сега? - засмях се, докато ходехме напред.
- Да, може да се каже! - гледаше заинтригувана, Анджела.
Докато ходехме забелязахме момичетата, за които говореше цялото училище... феите Сиреникс, които всъщност адски много ме дразнят.
- Виж ги само! Какви фукли! - казах на Анджи, но тя си замълча и продължи напред.
Вече наближавахме края и бяхме пристигнали невредими, докато...
- Хей нещо ме хвана за крака! - извика Анджела.
- Спокойно ще те спася! Трансформация!
приключение в Alfea - Page 5 3788747_o
- Светеща енергия - използвах тази атака, но не подейства особено.
- Пери, моля те измъкни ме от това започва да ме притиска. - каза уплашено приятелката ми.
- Добре с това вече няма как да не го изгоря! Горящ динамит! - извиках, след което растението стана на въглен и Анджела се измъкна.
- Благодаря ти! - усмихна се.
- Няма защо, все пак нали за това са приятелите! Хайде ето го финала! - отвърнах и.
Стигнахме и бяхме втори. Преди нас беше стигнало някакво момиче.
- Браво момичета, преминахте теста! - похвали ни Паладиум.
Бях много изморена и направих магически столчета за двете ни. Седнахме и започнахме да чакаме другите момичета да пристигнат.
Върнете се в началото Go down
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeНед Яну 27, 2013 9:59 am

Много се лутахме, но все пак успяхме да стигнем и финала:
-Виж там има светлини- каза Розалинда
-Може би там е Паладии- погледнахме се и се втурнахме да тичаме с всички сили.
Колкото повече приближавахме, толкова повече виждахме съученичките си:
-Успяхме-извиках от радост
-Супер- каза Розалинда
След това видяхме Паладии, който ни гледаше как тичаме.Когато стигнахме до него, той ни поздрави:
-Браво момичета, дори и пред последни вие пак се справихте- каза Паладии.
Бяхме много щастливи.


Следва Продължение!

П.П:Съжелявам , че е кратко , но не се сетих друго!
*Промяната е направена от winxclubbg /админа/. Ако имате въпроси пишете на потребител winxclubbg или winxclub.
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeНед Яну 27, 2013 11:22 am

-Ами..да тръгваме... - казах развеселено, защото обожавах практическите задачи.
Лутахме се из блатото, а то си беше все мръсно, гадно и мокро, което усложняваше мисията ни.
-Ами сега, накъде? - заозърта се Мони, а ние след нея.
-Хъмм..не знам. - отговорът явно не се хареса на никой.Оглеждахме се още 10 минути и най-после решихме да вървим само направо.
-Май сбъркахме. - каза леко уплашено Сия.Бяхме в някакво ужасно част на блатото, тъмна и гадна.
-Чувате ли този шум. - Луси ни посочи посоката от която идваше шума.
-Знаете ли?Предлагам да бягаме. - казах уплашено.
-А аз ти приемам предложението. - трепереше Сам.
-ААААААААААААААААААААААААААААААААААААА - бягахме на където ни видят очите и накрая се оказахме там от където бяхме тръгнали.
-Аххх този Паладии, ако го видя ще.... - закани се Сам.
-Нищо няма да направиш. - Луси погледна Сам с погледа, който казваше "Следи ни."Продължихме лутането.По пътя мернахме две момичета, но нищо повече.Лутане, лутане - нямаше край, блатото беше блатно и ужасно.Падахме през две крачки и се накаляхме ужасно.
-Омръзна ми...Магия Wi.... - бях страшно ядосана.
-Чакай. - казана навреме Луси. - Не бива да се трансформираме.Нека опитаме да го направим, като хората.
-Офф...добре, добре. - казах вече отекчено.Продължителното ходене продължи ( Laughing ) и най-накрая:
-Каква е онази светлина? - Сия ни посочи една точица.
-Може бе е изхода. - предположи Сам.
-Ами тогава хайде. - отново тичахме, а светлината се оголемяваше, накрая се оказахме пред Паладии, който ни гледаше разочеровано.
-Момичета вие сте последни и получавате двойки. - каза той спокойно, а ние се шокирахме.Другите момичета ни гледаха подигравателно, дори една каза:
-Великите феи Сиреникс, а не могат да се справят в блатото.
-Ахх тази. - Сам се изнерви.
-Сам, споко.Ако тези феи бяха в Омега или Андрос, до сега да ги е нямало, а това е едно блато, а и ние сме уморени, дори не бяхме адекватни през цялото време. - опитах да успокоя страстите.
-Да права си.Хайде да се връщаме в Алфея. - Сам се успокой, а ние тръгнахме обратно към Алфея.


Не стана, знам, но нямам никакви идеи.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeНед Яну 27, 2013 6:08 pm

Върнахме се в Алфея.Прочетох на някаква бележка,че пишеше:"Днес ще има бал в 7:00 часа.Моля всички фей да се яват със хубави рокли."Супер!Преоблякох се ето така.Оле ако дойдат специалистите.Стреснах се.Охх...имаше 12 часа а аз се облякох.
-Ухх...че съм простачка!-си казах на ум.
Преоблякох се.Зачудих се накъде да вървя.Аха!Излязох на двора.Разхождах се докато не чух плач.Идваше от един храст.Побегнах натам.Имаше едно писки което плачеше.Изглеждаше така.Попитах го:
-Защо плачеш?
-Крилата ми са мокри.-каза то през сълзи.
Казах едно заклинание и те изсъхнаха.
-Благодаря ти!-промълви то.-Как се казваш?Аз съм Лили.
-Аз съм Реклана.-отвърнах и с развълнувам глас.
-Странно име!-засмя ми се тя.-А защо се радваш?
-Ще има БАЛЛЛ!-викнах аз.
Всички ме погледнаха и заподскачаха.
-Имаш ли рокля?-попита ме Лили.
-Да!-казах и аз.
-Покажи я!
Аз си я показах и тя ми каза че е хубава.
-На какво си фея?-учуди се тя.
-На сладкото и водата.
-Така ли?От Анималфия ли си?
-Да така!И от Анималфия съм.-казах аз.-На какво си писки?
-На сладкото.
Засмяхме се.
-Искаш ли да съм ти пикси?
-ДААА!
Вече си имах и пикси то се запозна с котето ми.През останалото време Лили ме научи и как да общувам със животните.Май бях за 6.Стана време за бала облякох се и тръгнах към балната зала.Котето и пиксито ми дойдоха.Котето беше облечено във розова рокличка както и Лили.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeНед Яну 27, 2013 8:05 pm

- Хей, вижте това! - Спрях се пред вратата. Имаше бележка:
Днес ще има бал в 7:00 часа.Моля всички феи да се явят с хубави рокли.
- Супер! - Всички много се зарадвахме. Влязохме вътре и започнахме да обсъждаме бала. Наближаваше пет. Решихме, че е време да започнем да се приготвяме. Първо си избрахме тоалетите, после прическите, грима и накрая аксесоарите. След час и половина приготвяне, изглеждахме така:
приключение в Alfea - Page 5 Stella_in_ball_dress_by_bloom2-d4bhd9tприключение в Alfea - Page 5 Lucy.Heartfilia.full.1065090приключение в Alfea - Page 5 Winx_club_aisha_layla_flower_princess__by_believeinwinx-d5fk9ajприключение в Alfea - Page 5 1926478_1314351739554.96res_250_300приключение в Alfea - Page 5 Mirajane_by_nobume-d4s9wds
На всички роклите бяха много красиви. Започнахме да се упражняваме в бални танци, когато аз се сетих нещо.
- О, не! Ами кавалери? За къде е бал без кавалери?! - Панирах се! Тотално бях забравила, че вече съм омъжена.
- Успокой се! - Каза Саманта. - Ти си имаш съпруг - засмяхме се, защото... кой забравя, че е женен! - Аз съм с Уил.
- А аз с Итън. Ами вие?
- Ще видите! - Подсмихна Сия, а също и Мони. Явно си имаха тайни. След бала щях да ги разпитам за тази история. Усмихнах се. Погледнах часовника. Оставаха петнадесет минути.
Отдалечих се от момичетата.
- Ало? - Чух от другата страна на слушалката гласът на Лий.
- Лий, аз съм!
- А, здрасти. Как си?
- Добре съм, а ти?
- Същото... - нямах време за това!
- Виж... днес в Алфея има бал и се чудех... - пак забравих, че сме женени. - О, да му се не види! Ела пред училището. Има бал.
- Така кажи! - Изглеждаше, че се усмихва. - След пет минути съм там.
- Супер, точно на време! - И аз се усмихнах. - До след малко!
- Да, чао! - Каза ми и му затворих.
*****
Бяхме пред вратата на бала. Изглежда, че всички бяха там вече. Аз бях с Лий, Саманта бе с Уил, а Лина - с Итън. Сия и Мони ни казаха някакво извинение и се изнизаха. Вероятно щяха да се върнат с тайнствените кавалери.
- Влизаме ли? - Погледнах момичетата.
- Влизаме! - Лий отвори вратата и влязохме.
В този момент зазвуча нова песен. Ние танцувахме. Чувствах как музиката минава и се слива с мен. Никога не бях танцувала на бал, сега танцувах перфектно, сякаш съм го правила цял живот. Погледнах за миг останалите. Лина и Итън бяха добра двойка, Саманта и Уил също, а останалите... всъщност нямаше други. Бяхме само аз, момичетата и кавалерите ни. Танцуващи в голямата зала... съвсем сами. Нямах против. Беше хубаво, а гледката (предполагах) - още повече.
Вратата се отвори и в залата влязоха още две двойки - Мони и някакво момче, Сия и... не можех да повярвам, че е той. После щях да разбирам подробности, сега танцувахме.
След малко дойде паузата между танците и аз издърпах Сия настрани от всички, като зарязахме кавалерите и момичетата.
- Веднага почвай да обясняваш какво правиш с него!

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeНед Яну 27, 2013 8:53 pm

Оставихме момчетата и аз отидох да си взема някакво питие!Седнах на един стол и започнах да си мисля за изминалите премеждия..Все пак бяхме тук, за да се забавляваме, но не можех да се отърся от предишните случки..Заоглеждах се, за да видя какво правят останалите и изведнъж погледът ми попадна на Сия и Луси.Луси гледаше Сия много странно и водеха разговор, който не ми се струваше нормален за тях..Какво ли ставаше?..Тъкмо щях да стана и да отида при тях, но в този момент зазвуча една много хубава песен - валс!Това разбира се не ме спря, но Уил ме!Той се изпречи на пътя ми и ми каза толкова мило:
- Да танцуваме? - усмихна ми се!Нямаше как да му откажа!Харесвах го!

приключение в Alfea - Page 5 2Q==

- Разбира се! - отговорих му.

приключение в Alfea - Page 5 Winx_club_aisha_layla_flower_princess__by_believeinwinx-d5fk9aj

Хванахме се за ръцете и затанцувахме под прожекторите!Беше ми толкова хубаво!Не исках този момент да свършва!

приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSuv0po-1tG7nuKtIK4vW4PqfB1R8oIcGqwhUmSSMzxMpKa4YylQw

- Защо точно мен избра за бала? - изненадващо ме попита той.

приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRqEhsVyRX4UAF7_ZEBKx09XOaA197XE6Dlu451-xuGU2abVuDc

- Ами... - изчервих се! - Само теб познавам! - опитах да се измъкна от ситуацията!Но все пак исках да разбере, че изпитвам чувства към него! - Но..И да познавах други щях да избера теб! - върнах си увереността и показах, че съм щастлива с усмивката си!

приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTjWt9bbNULQxjLPjl1cRRKq6cn70Pv8rwaBWMn5PqQ1Rw0UZU_

- Така ли?Защо? - не се предаваше!
- Аз..такова...защото... - увъртах!Събирах смелост за му кажа думите! - Избрах те, защото.. - поех глътка въздух - ..защото те харесвам!!! - извиках и ми идваше да избягам!Само той ме беше чул, но това беше достатъчно да ме засрами!

приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcT-6TEsXYrxhqnMf88gbi1IpklK8jxnXBRCV5xKtKYEEh1xYzm8vg

Той се усмихна и ми отвърна:
- Чувствата са взаимни! - щях да заподскачам и закрещя, че съм най-щастливото момиче на света!Той ме харесваше!!И аз него!!Беше прекрасно!Но все още ми беше неудобно и, за да се измъкна от конфузната ситуация:
- А ти все пак защо прие поканата ми? - направих се на луда!Исках още един път да изрече, че ме харесва и..
- Вече знаеш!Защото те харесвам! - повтори го!Краката ми омекнаха и щях да се свлека на пода!Наистина ме харесваше!

приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTbQpXwmgTwtK-pdHoIhp3Ua5cpYcZPGLkP6TmV6ONuE_YUTSYksA

- Оуу!Ами..Радвам се! - запазвах спокойствие доколкото бе възможно!Гледахме се!Не откъсвах очи от него!

приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRQAF0uS2_tv2FA-jpDTbk1oQSoPrt8RthR3V0AMH4_TGwuz0db

- Искаш ли нещо за пиене? - пита ме Уил.Много добре знаеше, че току що си бях взела питие!Явно искаше и той, като мен да се измъкне, но..
- Не!Стой тук! - казах му твърдо и го придърпах към мен!Бяхме още по-близо един до друг!
- Какво правиш? - зададе въпрос Уил.Сякаш не знаеше какво правех..Всъщност и аз не знаех..
- Ами ще видиш! - отговорих му предизвикателно.

приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTmY3qWVaBDRgbhdpZrFby2xG4ulaLkdv-Oi3TfykdpV9Bsp7Nt

- Ще се включа в това, което правиш! - намигна ми той!

приключение в Alfea - Page 5 Z

Бяхме още по-близо...и още...Докато..

приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSI-1gNodD5PmxbeFzIubXvHc8T4dPbKdk6svZejyhzP33dawcA

...ние..


приключение в Alfea - Page 5 Z

Когато това се случи аз се отдръпнах бързо и не знаех как да реагирам.Това беше най-хубавият момент в живота ми, но какво се очакваше от мен сега?..Погледнах го, а той продължаваше да се усмихва..
- Това май е началото на връзката ни! - каза ми..Какви ги дрънкаше..!Радвах се, че това стана,но..Самите реплики, които разменяхме помежду си ми се струваха твърде странни..Трябваше да го очаквам де!В такава ситуация няма как да си говорим по друг начин!Продължихме да танцуваме, но точно тогава песента спря и започна друга!
- Хайде да седнем! - подканих Уил.Имах нужда от това!
- Разбира се! - и отидохме да поседнем, докато разговаряхме!Той наистина беше забавен!!! Smile

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...


Последната промяна е направена от winxclub на Пон Яну 28, 2013 7:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeНед Яну 27, 2013 10:08 pm

Със Сия продължавахме спора си, а тя се правеше, че нищо не разбира. С периферното си зрение забелязах Саманта, която идваше към нас, но Уил я спря. Върнах се към главната тема:
- Защо го доведе тук? Защо точно той? - Погледнах я сериозно.
- Виж... Кажи за какво, по дяволите, говориш. Или ми се мръдни от пътя! - Отвърна ми със същото тя. Започвах да се изнервям.
- Много добре знаеш!
- Не, не знам! - Това щеше да завърши зле...
- Да, знаеш!
- Не, НЕ ЗНАМ! - Доста настоятелна беше. Ядосах се. Но успях да се контролирам, колкото да кажа:
- По добре да излезем от тук...
Докато минавахме през залата и си разменяхме резки отговори и всички ни зяпаха объркано, си сменихме дрехите.
приключение в Alfea - Page 5 Lucy_Heartfilia_GMGприключение в Alfea - Page 5 Erza_Scarlet_GMG
Преди да изляза, се обърнах и казах заплашително:
- Ако някой ни последва, ще свърши в болницата! - Лий дойде и застана пред вратата, така че никой не можеше да излезе.
Вече бяхме отвън.
- Веднага отговаряй защо го доведе!
- Не разбирам за какво говориш.
- МНОГО ДОБРЕ РАЗБИРАШ! - Изкрещях ѝ.
- НЕ Е ВЯРНО! - Отвърна ми!
- ПРЕСТАНИ ДА СЕ ПРАВИШ! - Не издържах вече. През мен минаваха страх, ужас, паника, гняв и още куп емоции. - МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕШ КАКВО ЩЕ СТАНЕ, АКО МЕ ПОЗНАЕ!
- ЗА КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ГОВОРИШ!
- Спри се, сериозно ти говоря! - Вече не крещях, но интонацията ми беше по-страшна. Същото беше и с нея.
- И аз бих ти казала същото!
- Нима?
- О, да. Определено.
- Да видим тогава. - Усмихнах се злкобно. Погледнах Лий и поклатих глава, а в очите му се четеше истински ужас. Забелязах как започна да поставя магически прегради около сградата, в която бяхме всички. Фарагонда се беше появила и тъкмо щеше да дойде при нас, когато Лисандър стигна до нея и започна да ѝ обяснява защо не трябва да излиза навън. Знаех, че след това щях:
а) Да съм изключена.
б) В затвора на Флубъст.
в) Мъртва.
- Добре тогава. - Сия придоби същия злокобен вид като мен. Това вече не опираше до приятеля на Сия. Беше стигнало далеч, далеч зад тази граница...
С периферното зрение забелязах, че Лий ставаше все по-ужасен. И нормално. Само той, от всички в това училище, е бил свидетел на това, което щеше да се случи.
Около нас започна да се издига голяма сфера. Трансформирахме се.
Наоколо всичко пращеше от напрежение. Аз и тя изричахме сложни думи, които нормален човек не би запомнил посмъртно...
Заклинанията се сблъскаха... блесна огромна бяла светлина в сферата...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 6:10 am

Вървейки към стаята си, видяхме някаква бележка.Стигнахме до стаята си и прочетохме какво пише:
Днес ще има бал в 7:00 часа.Моля всички феи да се явят с хубави рокли.

-Супер! -каза Ариана и влезе в стаята ни и започна да се върти, а след това седна на дивана.Аз влязох и затворих вратата:
-Нямам търпение.- казах и. Същност това беше лъжа, защото нямахме кавалери, а и както съм срамежлива какво ще правя там.
-Хей, защо се намръщи?- погледна ме.Докато размишлявах сигурно съм се намръщила.
-Нищо, просто се сетих за дома!-излъгах от ново
-Я изплюй камъчето!
-Добре де, просто мразя да се намирам сред голяма тълпа хора.
-О я стига, щом си с мен няма да е така!- озъби ми се-Хайде, нямаме време да се подготвим!
Отидохме в стаята:
-Какво ще облечеш?-попита ме , докато оглеждаше гардероба си
-Ол... ъъъ.....-ол -боже забравих- Не съм си взела никакви дрехи подходящи за бал!
-Имам доста-озъби ми се-Какво избираш къса или дълга, не че имаш голям избор с дългите.-погледнах роклите и наистина нямаше голям избор дълги рокли:
-Добре, къса.Какви имаш?- казах и, а тя извади може би хиляди.Погледнах една много ми допадна:
-Не тази аз съм си я заплюла!- каза ми тя, взимайки роклята. Имаше много и всичките хубави:
-Добре,добре аз ще ти помогна - отдели една част от роклите - така синьото ти отива, а и знам, че го обичаш.Но коя от всичките?-чудеше се тя, дигайки
роклите намери една много хубава:
-Ето тази, много е хубава.Виж може да ти стане
-Мерси много е хубава!-влюбих се в нея, облякох я, изглеждах сладко.
Имахме рокли, тя ме помоли да и накъдря косата, а тя ми направи кок.С грима също се оправихме:
-Ол а кавалери?-казах нервно -Не съм виждала момчета откогато дойдох тук!
-Споко- усмихна се- мислиш ли, че ще останем не забелязани?
-Еми ти не, но аз...
-Хей, споко ще видиш, че ще си прекараш хубаво!
И тръгнахме към залата!






...


Последната промяна е направена от Rony999 на Пон Яну 28, 2013 7:40 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 6:55 am

Изглеждахме така :aз-приключение в Alfea - Page 5 5795581u Розалинда - приключение в Alfea - Page 5 5795582G
Стигнахме до балната зала, когато влязохме нямаше много хора.Сигурно защото беше 7 без 10, но просто нямах търпение.Но след 10мин, залата се напълни.Изискваше ми много труд, но все пак успях да я накарам да потанцуваме:
-Хайде да танцуваме!
-Не, не искам, срам ме е!- опита да се измъкне Розалинда
-Хайде де, все пак трябва да си намерим кавалери- казах и, докато я дърпах
-Не, не мога!
-Да можеш!
-Нееее!- доста пъти повтаряхме това, но накрая успях
-Ако си ми приятелка, иначе ще ти се разсърдя- усмихнах и се
-Добреее-погледна ме усмихнато, но и отчаяно
-Уей !-прегърнах я и след това отидохме да танцуваме-Супер!
Започнахме да танцуваме.Разбира се аз танцувах, а тя просто се поклащаше:
-Хайде де, знам, че можеш да танцуваш- умолявах я
-Не искам- бях тръгнала да я убеждавам, докато не видях нещо, по-точно някой
-Добре, добре няма- не спирах да го гледам
-Мерси, че ме разбра- усмихна ми се
-Ела -заведох я до напитките-виж тези сладури, сами са.Хайде ела
-Не искаммм, срам ме - разсърди ми се
-Хей няма да стоим и да скучаем, не искаш да танцуваме какво искаш?-ядосах се
-Да права си, но просто ме е срам-каза Розалинда
-Добре аз ще говоря- тръгнахме към тях
приключение в Alfea - Page 5 5795592dприключение в Alfea - Page 5 5795594l Разбира се аз си харесах този с кафявата коса, вързана на плитка.
-Здравейте аз съм Ариана, а това е ....- казах им, толкова ми хареса, че забравих името на най-добрата си приятелка.
-Розалинда- каза тихо, побутвайки ме, но поне каза нещо.
-Сами ли сте- попитах ги
-Аз съм Алекс, а той Хари и да сами сме, защото на някго не му харесва тук- каза кафявокосия сладур, докато поглеждаше Хари.Явно той беше виновен.
-Е и ние сме сами, един танц?- как можах да попитам:
-Оки- каза ми Алекс и започнахме да танцуваме
Хари и Розалинда, просто стояха и ни гледаха
-Ариана,Ариана- как може да прекъсне този момент
-Какво- спрях да танцувам и отидох при нея
-Стана ми лошо, хайде да излезем на вън!
-Добре- казах сърдито
-Искате ли да дойдем- попита Алекс
-Както искате- отговорих им, ясно беше, че исках
Чух да си говорят момчетата зад нас, че на Хари не му се ходи.Мисля, че Алекс ме харесваше.
Опитахме се да отворим врата, но някакво момче се опита да ни отпрати
-Пусни ни навън или ще видиш огнени топки в лицето си- бях толкова влюбена и притеснена за Розалидна, че казах дори и това.
-Ариана, стига няма смисъл-тя ме дръпна, и се върнахме. Но видях нещо блестящо навън.Реших да не обръщам внимание. Продължих да танцувам, но видях, че Хари гледаше Розалинда, а тя просто гледаше на долу. След няколко минути, забелязах, че Розалинда и Хари разменяха думи:
-Мразя баловете-заяви Хари
-И аз не ги обичам чак толкова- отговори му Розалинда
А ние с Алекс просто се гледахме и танцувахме


Следва Продължение!
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:08 am

Около мен беше тъмно. Нямаше никой. Да не би да умрях?
- Ехо?! - Извиках в мрака. - Има ли някой тук? - Гробна тишина. - Лисандър! Мони? Лина? Саманта?... Сия? - Нищо. Нямаше никой. Бях сама. Исках да се свия на кълбо... но как? Не знаех дали летя, стоя или лежа. В момента не знаех нищо. Просто съществувах. Затворих очи (или поне се опитах) и останах така - вероятно - дълго, дълго време.
Размишлявах върху това, което се бе случило:
В началото исках да разбера защо, за бога, Сия е довела точно този човек тук. Не можа ли да намери някой друг, че точно този, който може да ме вкара в затвора, доведе. След това, с всяка изминала секунда се отдалечавахме все повече и повече от тази тема. Докато накрая не преминахме границата. Въздъхнах (така де, мислено). Явно корените на враждуващите ни прадеди са се обадили при първа възможност. По-скоро втора, де. Веднъж вече се беше случвало това. За щастие, тогава бяхме в дълбоките дебри на една гора и само Лий беше с нас. Успя да се защити от гамалъчите на експлозията, но след това влезе го подложиха на, кой знае колко, хипнози и темподобни за да се отърве от шока. А пък ние със Сия бяхме със счупени кости цял месец. Добре, че учителките ми по магия бяха добри в лечебните магии. Разбира се, сега приятелката ми беше по-добра от тях.
Зачудих се, как ли изглежда нашата "малка" сценка в очите на Фарагонда и другите. Само се надявам никой да не е бил близо до нас, когато заклинанията са се сблъскали...
Съществувах (Very Happy) още малко, когато най-сетне ми писна от този мрак.
- По дяволите, трябва да се махна от тук! Огнен вихър! - Запратих атаката на някъде си. Не видях нищо, но пък чух силен шум от сблъсък. Значи имаше нещо тук, в крайна сметка! - Ледени стрели! - Този път звукът беше по-слаб, но пак го имаше. Опитах така още няколко пъти, но все още не се виждаше нищо. - А, не! ПИСНА МИ! - Изкрещях.
- БОЖЕСТВЕН ОГЪ... - Но в този момент чух глас. Успях да се спра навреме и се заслушах в звука. Беше на момиче. СИЯ!- Хей! Къде си, Сия? - Започнах да я викам. След малко чух, отново леко заглъхнал, отговора ѝ:
- Луси! Хей! - Видях ярка светлина. Вече виждах. Огледах се. Около мен беше сферата. Не, не бях в сферата. Бях се сляла със сферата. Опитах се да тръгна към светлината, но не стана нищо. Изведнъж забелязах, че на места имаше дупки. Сигурно са от атаките ми. Добре, че не ползвах Божествения Огън. Щях да се самоубия!
Светлината се избистри и там видях лицето на Сия. Опитваше се да ме събуди...
- Сия! Измъкни ме от тук, по дяволите! - Изкрещях. Явно не ме беше чула. - Значи ще трябва сама да се оправя...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 11:58 am

С Уил си говорехме и се усмихвахме един на друг!Смеехме се и разговаряхме затова как прекарваме в Червения фонтан и Алфея!Аз не пропуснах да му разкажа за силите ми Сиреникс, за изпитанията в Омега и Андрос, за случилото се в Солария!Имах нужда да го споделя на някого и точния човек беше той!Слушаше ме и ме подкрепяше!

приключение в Alfea - Page 5 2Q==

Внезапно хората в залата започнаха да пищят и настана суматоха!Цареше пълен хаос!
- Но какво става? - не осъзнавах аз.За какво беше цялата тази суматоха?
- Там има много хора! - посочи Уил и тръгнахме натам.Всички се блъскаха, викаха...Пред вратата видях да стои някакво момче!Хей..Това беше бъдещият съпруг на Луси.
- Стой тук! - казах на Уил.
- Но.. - опита се да възрази, но после спря, защото знаеше, че нямаше да се предам!Продължих напред, беше трудно да се премине през цялата тълпа, но най-накрай стигнах до вратата, която зееше отворена!Там беше кавалерът на Луси с Фарагонда!
- Какво става!? - отидох при тях и погледнах момчето, което задържаше всички и не разрешаваше на никой да излезе..Той ме погледна и не казваше нищо..
- Чуваш ли ме?! - изкрещях му, но в този момент Фарагонда ми направи знак да замълча.Погледнах я с недоумение и тогава видях..Водеше се яростна битка между Луси и Сия..Какво се случваше!?
- Какво правите?!Спрете веднага! - крещях, но явно не ме чуваха..Изведнъж се появи заслепителна светлина, която ме накара да закрия очите си!Беше мощна експлозия!Получиха се ужасни вибрации и паднах назад!Подът под краката ми вибрираше и се клатеше!Все едно имаше земетресение!
- Момичета..Не! - едва казах аз..Нямах сила дори да го изкрещя!Просто след това, което видях бях съкрушена!След миг всичко свърши!Светлината изчезна, както и вибрациите, които ме повалиха на земята!Станах, изблъсках годеника на Луси, който все още беше пред вратата и се затичах към момичетата!И тогава видях..ЛУСИ СЕ БЕШЕ СЛЯЛА СЪС СФЕРАТА!...Щях да припадна..!Сия и Луси водеха битка и сега последиците бяха кошмарни!Сия се беше изправила..
- Какво правите!?Какво правите!?Как можахте!?!?ЗА КАКВО ВИ Е ДА СЕ БИЕТЕ!?!? - крещях!И крещях....И крещях!
- Успокой се!Луда ли си!? - погледна ме Сия смразяващо!Как можеше да ми говори така след случилото се!
- Момичета...Шокирана съм от това, което стана! - заговори Фарагонда!Опасявах се точно от това!След този хаос, който бяха предизвикали те със сигурност нямаше да им се размине!И в този момент се сетих, че може и да ги изключат!ДА ГИ ИЗКЛЮЧАТ! - Не очаквах такова нещо от вас! - продължи Фарагонда!Не исках да продължава, но стореното сторено!Сега щяха да понесат наказанието си!
- Но госпожо.. - опитваше да се защити Сия, но безуспешно!
- Никакво "НО"! - каза Фарагонда с тон, който стресна всички!
- Ха..Това е от ума ти!Сега виждаш ли какво направи? - озъбих се на Сия, но видях как ме гледаше директорката и млъкнах!Тогава видях как Лина изблъсква всички, за да си проправи път през тълпата!
- Какво става тук?! - явно все още не бе научила!
- Ами Луси и Сия се биха.. - казах набързо.Лина все още не разбираше какво става, но когато видя Луси в сферата, а Сия изтощена явно се досети какво й казвах!
- Ах..ти! - Лина се бе ядосала здраво!И без това със Сия имаха някаква вражда.. - Сега ще ти дам един урок, щом се биеш с приятелките ми!!! - нещата излизаха извън контрол!
- Лина! - извиках й.Трябваше да се осъзнае..И изведнъж млъкна..Явно беше видяла, че директорката е до нея!
- Момичета..Нямам думи..! - Фарагонда проговори.
- Това е училище!Не арена за битки!Осъзнавате ли, че можехте да нараните толкова много хора!?Толкова сте безотговорни! - се появи от някъде и досадната Гризелда!
- Ха!Какво им става на феите Сиреникс?!Какфи фукли само.. - започнаха да се обаждат и другите от тълпата..
- Не съм очаквала такова нещо от вас! - директорката беше много разочарована..Личеше си!
- Настоявам те да бъдат.. - започна Гризелда, но не исках да чувам това.
- Не! - извиках! - Нищо не са направили! - опитвах се да защитя всички ни!
- Как смееш малка госпожичке!Как смееш да ме прекъсваш!?!? - започна да ми вика Гризелда!
- Ами ще те прекъсва, като не си права!Постоянно викаш и искаш да наказваш всички!Аз няма да търпя това! - защити ме Лина изненадващо.И беше напълно права!!!
- Как смеете да ми говорите така!?!?И вие ще бъдете изхвърлени от това училище! - извика Гризелда..Нещата излизаха от контрол!
- Та какво!?Поне няма да ти слушам всеки ден ужасния глас!!! - изкрещя Лина в лицето на Гризелда, а всички гледаха, като статуи.Не знаех как да реагирам!Току що всички си бяхме спечелили изритването от училището за феи!Обаче не виждах Мони..Това бе странно..Но това бе най-малкия ни проблем!
- Престанете веднага! - каза Фарагонда заплашително! - Няма да търпя повече това!А ти Гризелда престани да дразниш учениците! - Не вярвах на ушите си!Гризелда гледаше шокирано и мълчеше!
- Как ще измъкнем Луси!? - попитах..Трябваше да се отклоним темата по някакъв начин!
- Луси!Луси!Събуди се!Луси! - започна да вика Сия...Опитваше се да събуди приятелката ни, но това надали щеше да ни помогне..

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 12:31 pm

Ариана и Алекс въобще не ни обърнаха внимание, само танцуваха. Добре, че Хари ме заговори, защото ми беше адски тъпо:
-Мразя баловете-заяви ми той
-И аз не ги обичам чак толкова - отговорих му аз
-Нямаше начин да се измъкна от тук!
-Аз дойдох заради Ариана, иначе въобще не ми се идваше- казах му аз- иначе как е в Червения фонтан- не знаех какво да му кажа
-Ъм.. нормално.Обичам уроците с дракони-отговори ми той- А в Алфея?-сигурно и той не знаеше какво да ми каже
-Супер,скоро имахме практическа задача в едно блато-
-Супер- отговори ми той усмихвайки се
Погледнахме ги, а те просто си танцуваха.Докато не приключение в Alfea - Page 5 5796724x се чу някакъв писък.В този момент Алекс се стресна и за малко да я изпусне
-АААА-чу се от Арина.Но все пак той успя да я задържи
-Има голяма тълпа хора-каза Алекс и отидохме да види какво става.
Продължаваха да се чуват викове, а след това започнаха да наричат някакви феи Сиреникс,че са фукли.Все още не разбирахме нищо.Изведнъж видяхме Фарагонда, как минава през тълпата хора и започва да говори:
-Момичета... нямам думи- каза Фарагона, а след това видяхме и Гризелда, която май се караше на някого, но не успяхме да чуем какво казва:
-Има някакви момичета в някаква сфера, а още няколко се карат с Фарагонда- изведнъж се появи Ариана, казвайки това,а аз дори не усетих кога е изчезнала
-Това да не са момичетата от началото на годината ни тук-казах аз-тези които Фарагонда ги представи като феи Сиреникс?
-Май са те, не че обърнах много внимание в началото на годината!
-За кого говорите- включи се Алекс
-За едни момичета- каза му Ариана
-Дали това ще е края на бала-казвах аз- или ще ги изключат?
-Не знам, надявам се на нито едно от двете- заяви Ариана

...
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 4:03 pm

Стоях си и гледах как момичетата се карат и си уреждат изключването от училище. Накрая не се стърпях. Отидох при "прозореца" и изкрещях:
- Спрете да се карате и ме измъкнете от тук, по дяволите! - Никаква реакция... вярно, не ме чуват. Тогава... да пробваме това... - Ледени стрели! - Запратих ги към изхода, но те просто изчезнаха. Опитах пак, но без да искам уцелих пространството. Видях, как те направиха пукнатина от моята страна, която се появи под Сия.
- Пази се! - Дръпна я едно момиче, а тя ѝ благодари.
- Значи... каквото се случва на сферата от тук, се появява и там. Подсмихнах се. Тогава чух гласа на Лина. Крещеше нещо на някой, вероятно Сия. Не я слушах. Заех се да издълбавам думи с огън под пукнатината. Пишех наопаки, защото се получаваше огледално, но не беше чак толкова сложно, веднъж след като свикнах. Щом свърших, изглеждаше така:
Стига сте се карали, а вземете ме измъкнете от тук! Чувам ви, но вие не! ПО-БЪРЗО!!!
След като го прочетоха, пак настана хаос. Писна ми да ги слушам, за това започнах да се оглеждам за Лий. Никъде не го виждах... също и Мони. Къде ли са... Сетих се, че мобилния беше в мен. Да, знам, глупост е, но... имам ли избор!
Набрах номера на Сия.
- Ало? - Я, стана!
- Сия. Аз съм.
- Луси?! - Изненада се много тя, както и всички около нея.
- Да, да. Пусни високоговорителя! - Тя го направи, а аз направих една малка магия и от телефона се излъчваше холограмата ми. Беше странно да се гледам, но какво да се прави!
- Луси! - Ахнаха момичетата облекчено. Завъртях очи. Нямаше време за това!
- Вижте, спрете да се карате! - Обърнах се към Лина, Саманта и Сия. - Аз съм добре. Нищо ми няма...
- Само дето си в сферата! - Сия беше наистина притеснена. Беше странно да я гледам така.
- Спокойно, нищо ми няма. Обаче... - Поех си въздух. - ИЗМЪКНЕТЕ МЕ ОТ ТУК, ПО ДЯВОЛИТЕ! - Изкрещях им. Преди да се съвземат, се обърнах към Фарагонда и Гризелда: - Извинете приятелките ми, просто са притеснени. А за битката... не е виновна Сия. Аз съм виновна.
- Каквато и да е причината, млада госпожице, не виждам абсолютно никакво основание да се биете по средата на училищният двор. Разбирам, че искате да защитите приятелката си, но... - намръщих се.
приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQnrncCCCPeDmRPYDoKA7v15CT3bw0OqQwusxBZqGLfGjtb4P7NsA
- А аз смятам - следващите ми думи изумиха всички наоколо, - че вие не разбирате достатъчно добре ситуацията, в която се намираме. - Бях запазила хладнокръвие. - Би трябвало да ви е известно, че аз и Сия сме от две враждуващи, от не знам колко време, планети. Тя, като приятелка на кралското семейство на Флубъст - всички се шокираха - и аз, като принцеса на Хертофили. Също, пределно ви е ясно, че ние сме и най-добри приятелки.
- Луси, стига, наистина. Това е... - Стрелнах медичката с поглед и тя млъкна.
- И също, мисля, че всички сте чували за Експлозия Гранде. - Някой гледаха невярващо, а други - объркано. Продължих, без да обръщам внимание. - Това се получава, когато се бием с нея. За това е и рядкост. За жалост, тази вечер вие станахте свидетели на умален вариант на Гранде. Но този път... - завъртях се - с ужасяващи последици. - Без да очаквам отговор, се върнах към момичетата. - Бихте ли побързали с идеите? Трябва да се разкарам от там. Бързо! Умирам от скука! - Преди да затворя, казах: - Да знаете, че ви виждам!
Затворих и зачаках...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 5:59 pm

След като Луси нахока Гризелда и Фарагонда, затвори изненадващо без да успеем да й кажем каквото и да е!Гризелда все още стоеше, като парализирана от това, че всички и се противопоставиха!Само какво смешно изражение имаше..!
- Та как се стигна до тази битка с Луси? - обърнах се към Сия.Все още не го осъзнавах!
- О..Не разбра ли, че в момента нямаме време за това? - погледна ме Лина..
- Тогава отивам да помоля Фарагонда да махне сферата! - отвърнах й.
- НЕ! - твърдо каза Лина..Какво искаше? - Няма!Ако искаше да ни помогне досега да е махнала сферата!Явно иска ние да се справим с това!
- Това не ме интересува!Ако искаме да измъкнем Луси ще трябва да я помолим за помощ! - озъбих й се!
- Лина е права! - присъедини се и Сия..Нещото, което ме изненада е, че Сия за първи път беше съгласна с Лина. - Фарагонда досега да е махнала сферата, ако е искала!Явно чака нещо!Сега е момента пред всички ученици да покажем на какво сме способни! - Лина все още гледаше Сия невярващо..Явно не очакваше, че и двете ще са на едно мнение!
- Ъм...Печелите! - отвърнах..Сега трябваше да измислим как да измъкнем Луси от сферата!
- Някакви идеи как да я махнем от там? - продължих.
- Мм..не! - отговори Сия..Погледнах нагоре и видях как Луси се мръщи..
- Ами по-добре да измислим! - отядох се!
- Давай тогава..! - отвърна ми Лина..
- Защо не накараш и ти малкото си мозъче да заработи?! - погледнах я зло!
- Престанете! - прекъсна спора ни Сия.
- А ти спря ли, когато се биеше с Луси? - озъбих й се..Бях прекалено ядосана и всички ми бяха криви!
- Момичета..Вие прекалихте! - каза Фарагонда с дразнещо спокойния си глас!Изпускахме възможността да покажем какво можем!
- Това е съвсем нормално! - отвърнах!
- НЕ ПОМАГАШ! - извикаха ми Сия и Лина едновременно!
- Тогава вземете измислете нещо! - изкрещях им.
- Докато ти ни печелиш изритването от Алфея, надали ще се получи! - отяде ми се Лина..Обърнах се и ми идваше да я удуша!
- Добре..Спокойни сме!Да помислим върху това как да измъкнем Луси от сферата! - опитваше се да оправи ситуацията Сия..
- Да разрушим сферата? - предложи Лина.
- Не, не, не!Твърде опасно е!Ако я разрушим не знаем какво ще стане с Луси! - отвърна Сия..Пак бяхме в задънена улица!
- Всъщност, аз имам идея!Но... е почти неосъществима! - казах!
- Слушаме те! - погледна ме Лина.
- Ами..аз съм фея на времето!Ако сте се досетили мога да ускоря времето за някои неща и те да бъдат унищожени!Ще бъдат погълнати от времето!За предмети тази магия е напълно осъществима, но за тази сфера..едва ли!Все пак на практика може да се направи!Ако изстрелям мощен снаряд клетката ще бъде погълната от времето т.е. разрушена, но има един ОГРОМЕН проблем!Първо - не се знае дали ще се получи и второ - прекалено слаба съм, за да премахна сферата сама!Единственият ни начин е да слеем атаките си!Тоест, когато атакуваме заедно ще имаме достатъчно енергия, за да сферата да бъде премахната, магията за ускоряване на времето ще има достатъчно енергия, за да подейства! - след като свърших ги гледах и очаквах да са ме разбрали!
- Това няма ли да е опасно за Луси? - чудеше се Сия.
- Трябва да подейства само и единствено на сферата!Луси обаче се е сляла с нея..което е зле! - и видях пропуска в предложението си!
- Имам идея! - намигна ни Лина и звъннахме на Луси!
- Луси, искам от теб да се защитиш с някакъв щит!Огнен, леден, какъвто и да е!Нека да е най-силният ти!Докато не ти кажем да го махнеш, не го махай, нека те защитава! - планът на Лина се оказа добър!

приключение в Alfea - Page 5 Stella_magic_winx

Поемахме огромен риск, но нямахме избор!
- Да действаме! - подкани ни Сия и:
- Магия WINGS!

приключение в Alfea - Page 5 Erza_scarlet_reequip_gift_by_ice_do-d3f66g6

приключение в Alfea - Page 5 Musa-1

приключение в Alfea - Page 5 Stell-transformation

- Ускоряване на времето! - и запратих мощен снаряд към сферата!

приключение в Alfea - Page 5 5687499x

- Светкавичен снаряд! - атакува със силна атака и Лина.

приключение в Alfea - Page 5 5676707w

- Атака на леда! - атакува и Сия.

приключение в Alfea - Page 5 5576765n

Сляхме силите си..!

приключение в Alfea - Page 5 5677155u

На всички ни беше адски трудно да удържим магията!Видях как сферата се пропуква..
- Продължавайте!Още малко! - продължавахме с атаките, докато накрая всичко свърши!Не можехме повече!
- Успяхме ли? - каза задъхано Лина, след като прекратихме атаките си.

приключение в Alfea - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTSdwP76SNMPxqMK2R8Ci5wgAhnMAN9S8xuTo0u5QJQAPEnEoyt

Загледахме се към мястото на сферата обаче..там нямаше никаква сфера!Оглеждахме се още известно време, но никъде нямаше сферата!
- Успяхме! - извикахме щастливо!
- Но къде е Луси? - запита Сия..Не я бяхме видяли!
- Ето там! - извика радостно Лина.И наистина.. Луси беше паднала на земята!Явно се беше изтощила от атаките ни!Всички полетяхме към нея и се върнахме в нормална форма!
- Хей, Луси, добре ли си? - попита Сия.
- Да.. - промълви едва-едва Луси.. - Благодаря ви, че ме измъкнахте! - и се усмихна!
- Няма защо, но сега..
- ..сме твърде изтощени! - довърши Лина.
- Това не ви прави по-малко виновни! - прекъсна ни Гризелда!

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСря Яну 30, 2013 4:28 pm

Гризелда започна да ни чете конско, но аз не я слушах особено. Момичетата бяха много уморени и седнаха на земята. Сия излекува себе си набързо и след това премина към другите.
- Слушайте ме като говоря! - Гризелда се разсърди. Тъкмо щях да се обърна към старата чанта, когато телефона ми иззвъня. Татко. Хрумна ми идея. Отдръпнах се настрана и вдигнах.
- Ало? - Всички ме гледаха изумено. Освен Фарагонда. Тя стоеше безмълвно настрани и наблюдаваше безизразно.
- Мила? Всичко е готово. Кога ще...
- Мини Гранде.
- Моля? - Не ме разбра той. Преди да продължа погледнах Сия. От всички само тя се усмихваше, и то с удоволствие.
- Казах, че аз и Сия току-що създадохме Експлозията Гранде в умален вариант. - Само Сия разбираше какво казвам. Родният ми език беше сложен, но тя бе успяла да го научи. В този случай, нищо чудно, че почти се смееше - беше разбрала плана ми и всяка думичка до сега.
- И как така? - Той звучеше заинтересован.
- Няма значение. После ще ти разкажа... Може ли една услуга?
- Разбира се. Каква?
- Можеш ли да изстреляш един от Връщащите Лъчи? - Погледнах Сия. Вече настина се хилеше. Някой гледаха нея, други - мен, а трети местеха поглед от едната към другата.
- Естествено. Къде?
- В Алфея и нека обхваща и пет километра радиус.
- Така, така. Не трябва да има свидетели. - Той беше готов на всичко за малкото си момиче.
- Трябва да върнеш времето със... - Погледнах си часовника. Беше девет. - С два часа.
- Аха...
- Нагласи таймера на пет минути. Ще имаме време да се махнем.
- Добре. След пет минути ще уцеля целта. Звънни ми после.
- Дочуване! - Затворих, като и аз вече се хилех. Обърнах се към Гризелда.
- Какво си мислите, че правите! - Разфуча се отново, а аз просто я подминах. Отидох при Сия и казах тихо:
- Имаме пет минути. Намери кавалера си и отиди до задната порта. - Тя кимна, а аз отидох при момичетата и им надрасках бързо и незабелязано една бележка, която гласеше: " Баща ми ще изстреля връщащ времето лъч към Алфея и за всички ще бъде все едно това, което се случи не се е. Ако не искате да ви сполети, в следващите четири минути намерете кавалерите си (ако искате) и елате при задната порта." Погледнах ги сериозно и тръгнах да търся Лий.
Не се оказа много сложно. Все още пазеше някои хората в залата. Прошепнах му:
- Имаме три минути. Хайде! - Дръпнах го за ръката и оставихме всички да отидат при Фарагонда (която все още стоеше без да издава нищо).
Докато вървяхме, звъннах на Мони:
- Ела при задната порта с...
- Там сме всички. Побързайте вие с Лий, защото Гризелда ще ни намери скоро! - Затворих.
Всички бяхме заедно. Погледнах часовника си.
- Добре, имаме по-малко от минута. - Погледнах Лий. А той кимна и се зае да изпраща момчетата със сфери в Магика - достатъчно далече от тук за да не се засегнем - и то доста бързо.
- Момичета, хайде! - Подканих ги и те се справиха мигновено. Останахме само аз и Лий. Е, ние сме сгодени. Защо не пътуваме заедно? Влязохме в последната сфера. Докато се отдалечавахме, забелязах Гризелда - търсеше от другата страна на двора.
Погледнах си часовника. Десет секунди. Алфея вече не се виждаше, а аз забелязвах Магика...

To Be Continued..

Когато пиша текста червен, значи се говори на езика на Хертофили!
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСря Яну 30, 2013 5:28 pm

Доста закъснях,но закъснението си струваше.Променена рокля,коса дори и име.Името си го промених лесно от вълшебната карта която имах си го смених и вече навсякъде съм Амилия.Бях облечена така:
приключение в Alfea - Page 5 6e1431c33be23bf5
Джейкъб ме видя и дойде към мен.
-Много си красива!Един танц?
-Мерси и ти си много хубав,скъпи.Със удоволствие ще танцувам с теб.
Джейкъб също се беше променил тази руса коса ме разсмя.
-За косата ли се смееш?
-Позна.
-Ей...момиченце.
И двамата се засмяхме.Танцувахме докато не се...
приключение в Alfea - Page 5 1
ЦЕЛУНАХМЕ!Харесваше ми.Не спряхме докато Гризелда не викна:
-Олл...стига с тези драми.
Всички в залата започнахме да се смеем.Гризелда се вбеси и отново изкрещя:
-Ще ви накажа!
Не обърнахме внимание а си продължихме драмата( Very Happy ).Докато не ми пуснаха СМС за бъдещето ми с Джейкъб.И той беше със снимки.

приключение в Alfea - Page 5 0
приключение в Alfea - Page 5 Youloveit_ru_bloom_sky
приключение в Alfea - Page 5 Bloom-and-sky-s2-the-winx-club-20118240-487-585
Затворих телефона за да не види.Явно бъдещето ми ще е хубаво.Продължихме да танцуваме както всички около нас.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclubtv
Фея Софикс
Фея Софикс
winxclubtv


Брой мнения : 373
Join date : 04.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Силвия Норис
Години: 17
Дата на раждане: 16.01.1996

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 9:15 am

Тъй като аз си нямах приятел си останах в стаята да си почивам.
Обаче кой да знае, че ще се забавят толкова - питах се аз.
- Ще отида да погледна. - казах и тръгнах.
- Леле какво е станало тук. - питах се аз - всички хора бяха заспали.
Чудих се от какво ли са заспали.
Изведнъж.... - дззззз.....
- Какво стана тук. - питах аз
- По добре да се трансформирам!!!
СИЛВИЯ МАГИЯ СТАР!!!
приключение в Alfea - Page 5 Tumblr_meu74kdR581qcqa3io5_250
Хайде.... Чармикксссс....
приключение в Alfea - Page 5 5726571y
Полетях, о не видях нищо обичайно.
Какво си стана confused confused - питах се аз.
Тогава реших първо да събудя приятелки те ми.
- Какво ли не направих, но те не се събуждат.
Изглеждаха като тела без живот в тях.
Сетих се за госпожа Фарагонда. Тя беше в своя кабинет.
Влязох и и разказах всичко.
Тя използва своите сили, за да ги събуди, но отново нищо.
Тогава си сляхме силите и успяхме Cool Cool
Фарагонда разказа на остана ли те какво е станало.
Гризелда беше толкова засрамена, че си тръгна веднага в стаята. Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Но все още не разбрахме какво ги е накарало да заспят.
Казахме си, че ще разрешим случая.
Всички си тръгнахме по леглата
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:martincho_12
Tecna_forever

Tecna_forever


Брой мнения : 5
Join date : 02.02.2013

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:03 pm

За съжеление родителите ми ме бяха записали в Алфея много след началото на учебната година.Затова и бях много по-притеснена, защото вече всички се познаваха, а аз не познавах никого.Стигнах в Алфея, минах през коридорите, докато една жена не ме спря:
-Вие сте?
-Мира!-отговорих
-О, да, заповядай.Аз съм г-жа Гризелда.Стаята ти е на горния етаж в края.- каза мило тя
Разбрах, че миналата вечер е имало бал, как можах да го пропусна.Както и да стигнах в моята стая.Видях на врата моето име както и още две, но не им обърнах внимание! В стаята имаше две врати, когато отворих вратата към моята стаята, с моето име, тя беше голяма и имаше едно легло. Разположих се. След половин час отидох в хола и се излегнах на дивана четейки списание.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 4:57 pm

Балът вчера мина прекрасно.С Джейкъб си прекарахме чудесно.Когато се върнах видях съквартирантката ми.
-Ти си Силвия нали?(ехх...че питам Very Happy )
-Да!А ти Амилия.-ми отвърна тя.
-Позна.Уплаши ли се?-питах я аз.
-Малко.На бала ли беше?-каза тя.
-Ммм...да.-отвърнах и аз.
-Как мина?Кой ти беше приятеля?Сори че питам толкова.-попита тя.
Ние се засмяхме, а аз и отговорих на въпросите.
-Добре!Даже съпер мина.Бях с Джейкъб.
Тя се уплаши и ми каза за Роузи а аз се съгласих и казах на Силвия че Джейкъб ми разказа.Тя кимна и си легнахме.


*****
На сутринта станах и събудих Силвия и слязохме на закуска.Имаше просто една ябълка,филийка и мармалад.Назакусихме се.Забелязах че имаме още 40 минути до часа.Отидохме във библиотеката.Тя взе една книга както и аз.Моята беше за Анималфия,а нейната за...не видях заглавието.Погледнах часовника си и видях че започваме.Затичахме се и влязохме навреме.Имахме при Гризелда.Тя каза че ще сме на двора.
-Така упражнявайте силите си.-каза строго тя.
-Трансформация.
приключение в Alfea - Page 5 3794464_o
-Трансформация!-викна Силвия.
приключение в Alfea - Page 5 Thflora
-Чармикс!-пак викна тя.
приключение в Alfea - Page 5 4707977a
-Ти имаш Чармикс?-учудих се аз.
-Да!-каза тя.
Почнахме да се упражняваме.След дълги упражнения аз бях изморена.
-Не няма да се откажа!-викнах аз.
6.Много се радвахме.Отидох при директорката да я питам нещо.
-Може ли да изляза с Джейкъб?
-Добре до 8 часа.
Тръгнах а той ме чакаше.
приключение в Alfea - Page 5 0467987hq
Отидохме в гората.Той ме подпря на едно дърво и започна много страстно да ме целува.Много го обичах затова продължих.Заваля дъжд и стана още по романтично.Спряхме драмата.( Very Happy )Седнахме на една пейка и той отвори един чадър.
приключение в Alfea - Page 5 0_95516_55274eb6_XXL
След малко напече.И реших да тръгвам.Той ме закара.Видях ледено чудовище.
-Трансформация!-викнах аз.
приключение в Alfea - Page 5 3794464_o

Използвах много силна магия,но то ме замрази.
приключение в Alfea - Page 5 A797fa5f81419573.460.vk
Като си тръгна аз някакси се освободих.Джейкъб ме е гледал.Изведнъж дойде.Отметнах леко косата си.
приключение в Alfea - Page 5 OZUXDDCVw2s
Той ме целуна за последно и тръгна.Нямаше осем беше само 16;49.Влязох в стаята си и разказах всичко на Силвия.


Последната промяна е направена от winx_club_fen на Нед Фев 03, 2013 3:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 5:46 pm

-Балът беше страхотен-казах аз щастливо
-Да, освен странните неща, които се случиха там-отговори ми Розалинда
Беше сутрнитна и ние се разхождахме в двора на Алфея преди закуска.
-Немога да повярвам, че Алекс ме покани на среща- казах и аз, въртейки се - толкова е сладък!
-А как по-точно стана това?- каза с вълнение Розалинда сядайки на една пейка
-И така.. започнах да и разказвам
След като се случиха някои неща на бала ние с Алекс продължавахме да танцуваме, докато той:
-Много си ми симпатична и би ли излязла с мен?- каза ми той
-АААа- леко изкрещях аз - разбирасе, че да!

-Чакай, чакай!Това мисля, че го чух.Затова ли извика?-прекъсна ме Розалинда
-Да разбирасе!И така...-продължих
-Утре в 5 ще те чакам пред Алфея-каза ми той
-Супер, а къде ще отидем?-попитах развалнувано
-В Магика а може и извън-отговори ми той
След това отидохме при Розалинда и Хари, който очевидно разговаряха
-Супер!-чух я да казва
-Какво правите?-попитах ги, държейки ръката на Алекс
-Говорим си-отговори ми Розалинда

-Да и нататък знам какво стана.Е какво ще облечеш?-попитаме Розалинда
-Незнам, много се вълнувам- казах и аз
-Хайде да закусваме-каза ми тя и се запътихме към Алфея
Закуската не беше нищо особено.След нея отидохме в стаята си.Говорейки си нахлухме в стаята, но забелязахме някой да чете списание на дивана.
-Коя е тя-прошепнах на Розалинда
-Не знам-каза тихо тя
-Здравейте!-каза момичето, което свали списанието от лицето
Придвижих се бавно назад усмихвайки и се.Погледнах набързо какво пишеше на врата.Имаше ново име:
-Казва се Мира, имаме нова съквартиранка-веднага се върнах до Розалинда и и го прошепнах
-Да правилно, казвам се Мира.Приятно ми е да се запознаем- казвайки това тя стана от дивана и протекна ръка към нас.Как ме е чула:
-Аз съм Ариана, фея на огъна!
-Розалинда-фея на снега и леда!
-Аз съм фея на цветята-каза ни Мира-от Линфея
Следва Продължение!
*това в жълто е това което се еслучило на бала(разказа на Ариана)
Върнете се в началото Go down
MagixJourney
Фея
Фея
MagixJourney


Брой мнения : 11
Join date : 22.01.2013

приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 8:46 pm

Вчера се състоя ежегодния бал на Алфея и Червения Фонтан, но аз реших да не ходя, защото първо - бях изтощена от теста на калното блато и второ - не ми се ходеше сама, без кавалер. Анджела също не искаше да ходи без мен, но аз и казах да отиде въпреки това.
След часовете бях скапана и имах нужда от нещо, което да ме разсее... като например - шопинг. Анджела ме придружи до Магика и след като стигнахме започнахме да обикаляме из магазините.

- Виж това облекло! - заинтригувах се.
- Ами пробвай го, щом ти харесва! - отвърна ми с лека усмивка Анджи.
След като го пробвах...
- Какво мислиш? - попитах я.
приключение в Alfea - Page 5 Perrie___winter_outfit_by_charmedwings-d5rynu0

- Страхотно е! Точно за зимата! - подкрепи ме тя.
- Значи го взимам!
......
- Не е нищо особено, но пък на мен ми харесва...
приключение в Alfea - Page 5 Angela___believix_sketch_by_charmedwings-d5l9pa3

- Да, чудесно е! - отвърнах и аз.
Натоварихме се с доста покупки, но пък се забавлявахме. Докато се прибирахме телефона ми звънна - беше Джесика.
- Ало, Джес?!
- Пери, къде си?
- Ами до преди малко бяхме на шопинг с една приятелка и сега се прибираме в Алфея.
- Добре, ще те чакам там! - отвърна ми и затвори телефона.
- Но какво?...

*************************************************


Когато пристигнахме пред училището забелязахме Джесика и Фарагонда да говорят на двора. Приближихме се към тях.
- Джесика, какво правиш тук? - учудено я попитах.
- О, здравей сестричке!
приключение в Alfea - Page 5 Jessica____hi_sis____by_charmedwings-d5pfgxd

- Нали ми каза колко ти липсвам... е, реших да се запиша в Алфея и така ще се виждаме всеки ден. - отвърна ми най-спокойно тя.
- Но как така ще се записваш без дори и да си ме попитала?! Все пак ти си на 15 как така са те приели?
- Всъщност първо не ме приеха, но разказах на г-жа Фарагонда историята ни и тя ми позволи да уча с една година напред.
- Ох, но тук е опасно за теб! - разтревожих се.
- Спокойно, след като съм с теб съм в безопасност - усмихна ми се миличко.
- Добрее, но ще внимаваш, ясно!!?
- Даа! - засмяхме се.
- А къде ще спиш?
- Фарагонда ми позволи да съм в твоята стая понеже ти си сама!
- Добре, хайде натам!
Прибрахме се във вече нашата стая и седнахме на леглата...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





приключение в Alfea - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
приключение в Alfea
Върнете се в началото 
Страница 5 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» любим филм
» Вълшебно приключение
» Вълшебно приключение - Целият филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club: Roleplay Game :: Планети :: Магика-
Идете на: