Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 7 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 7 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
Sunny.
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
dreamsformagic
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
winxdaphnebg
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
maicg
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
winxclubtv
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
ashxbenzo
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
amore
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
winxclubbg
приключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_barприключение в Alfea - Page 7 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Фев 01, 2021 10:57 pm by winxclub

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 приключение в Alfea

Go down 
+17
Tecna_forever
winxclubtv
amore
MagixJourney
Silviq632
Rony999
dreamsformagic
winxclub
nikol231
siaa
sky_18353
wind_fairy
maicg
bloom-of-winx
winxclubbg
Sunny.
xAlbertx
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 19, 2013 11:04 am

приключение в Alfea - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQogIlrHvr07bwAr0tKNuzsbSyECKwEdOEOIsm2gs0lkCbsMOnSSg

И след пътуването, което ми се стори, като цяла вечност го видях!!!Ето го!Ето го моето ново училище - Алфея!Влязох в двора и се възхитих на красотата му!Не бях очаквала нещо толкова красиво!Всичко беше изумително, изпипано докрай!Докато вървях към входа с куфара си забелязах, че всички момичета около мен бяха с почти еднакви дрехи - явно това бяха униформи!Те ме зяпаха...Очевидно това, че не носех униформа смущаваше хората наоколо...
Влязох в сградата и започнах да изкачвам стълбите, докато се оглеждах и все още се радвах на красотата на Алфея.Както си ходех изведнъж чух глас зад мен, който ме накара да подскоча.
- Госпожице..!
- Ъмм..да!И по-внимателно!Стреснахте ме! - отговорих и се обърнах.В този момент видях възрастна жена, която ме гледаше не много...дружелюбно.
- Хмм...Коя сте вие?
- Аз съм Тарани Хейлс от Андрос! - представих се. - А вие сте..?
- Г-жа Гризелда, която няма да търпи държание, като вашето! - каза ми строго.Сега ми идваше да започна да си удрям главата в стената, заради нехайството ми, но задържах усмивката на лицето си. - Стаята ви е на втория етаж.На вратата й ще пише името ви!
- Благодаря! - отвърнах мило, врътнах се и се запътих към стаята си.Докато ходех размишлявах за идването ми в Алфея..Не исках да идвам..разделях се с толкова приятели от Андрос...а и тук много трудно щях да си намеря нови..!Но мама и татко бяха категорични..!Тревожех се и за още едно нещо..чудех се дали щях да намеря място, където да плувам...Обожавах плуването и нямаше да спра да се занимавам с него само заради училището!Охх....!С толкова неща се разделях заради това УЧИЛИЩЕ!И се сетих..брат ми!Трябваше да му се обадя..защото родителите ми настояваха.!Трябвало и брат ми да знае дали съм добре..и брат ми да знае какво се случва с мен.. и обичайните дрънканици...Той беше с три години по-голям..Колкото и да го обичах винаги намираше начин да ме изнерви.Както и да е!Спрях се до един прозорец и набрах номера му.
- Ало! - чу се отсреща.
- Тоби, аз съм, Тара!
- Оуу..!Таа..здрасти!Как е новото училище? - все едно го интересуваше..Нацупих се.
- Много добре!Не знам как да се впиша, все още търся стаята си..направих лошо впечатление на една госпожа..само с едно изречение!Но..засега всичко е супер!
- Радвам се за теб, Тара!
- А на мен не ми е много приятно тук..!
- Няма смисъл да скромничиш! - и продължаваше да ме изнервя..
- Тоби..не ми е до твоите шеги в момента. - отвърнах му сериозно. - Искам още сега да избягам оттук и да се върна на Андрос..но..
- Мама и татко.. - довърши той.
- Да.Не мога да ги разочаровам..
- Не се притеснявай!Ще се справиш!
- Благодаря ти! - усмихнах се. - А при теб какво става?
- Ами подготвям се за състезанието! - Тоби много обичаше магическите мотори и скоро го очакваше състезание.
- Успех!Трябва да затварям!Ще се чуем по-късно! - и затворих.Започнах да обикалям отново търсейки стаята си..Защо не мога да намеря проклетата стая!?И изведнъж видях името си на една от вратите.Зарадвах се, защото вече се бях отчаяла!На вратата пишеше "Алис Гуанохил" и "Тарани Хейл".Супер!Щях да бъда в стая с друго момиче..само дано не ми досажда!Влязох, но нямаше никого.Видях униформата си на леглото ми, но реших, че няма да я обличам!Все още не можех да се навия да я нося.Разопаковах багажа си и се хвърлих на леглото.Чудех се каква ще е съквартирантката ми....

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 19, 2013 6:47 pm

След като се върнахме във Алфея бяхме изморени и дори не видяхме униформите си.
-Нека ги видим...-помоли Силвия.
-Охх...Добре!
Никол и Дестани не дойдоха във Алфея.Върнаха се на планетите си.
Решихме да облечем летните униформи,защото тези 3 дни щеше да е топло.Аз изглеждах така:
приключение в Alfea - Page 7 5798032L
Така Силвия:
приключение в Alfea - Page 7 5809935x
-Супер си!-казах аз.
-Ти също.-ми отвърна мило тя както винаги.
Решихме да излезем на двора.И стаята ни беше променена.Като влязох преди във стаята първо се хвърлих на кръглото столче.Много ми хареса.
-Искаш ли да отидем във Магика?
-Как?
-Имам идея!-каза Силвия и ме погледна с поглед,които познавах.
Той беше,че идеята ще е много хитра...
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПет Фев 22, 2013 3:23 pm

приключение в Alfea - Page 7 3

Събудих се..Огледах се и в първия момент се стреснах, защото видях, че не бях вкъщи, но после осъзнах, че съм в Алфея..в Алфея...Станах от леглото и чак сега забелязах, че съквартирантката ми е в стаята..Веднага я заговорих:
- Хей!Аз съм нова тук. - усмихнах се.Тя беше с гръб към мен и все още не реагираше. - Явно ще живеем заедно.Аз съм Тарани Хейлс, може да ме наричаш Тара! - подадох й ръка и тя се обърна гледайки ме не много мило.Очаквах и тя да ми каже коя е, но не стана нищо такова. - А ти си..? - подканих я. - Е, добре..Виж, знам, че вероятно не ти е приятно да споделяш стаята си с някой другиго, но съм убедена, че и двете ще свикнем и ще се разбираме!
- Не е заради това..Просто, млъкни и не ми пречи!Ясно? - проговори изведнъж.
- Просто се опитвам да бъда мила..
- Опитвай се някъде другаде. - отвърна ми.Какво не му беше наред на това момиче?Държа се добре, а тя...
- Знаела съм, че ще се падна в стая с какви ли не, но това вече надмина всичките ми очаквания...В лошия смисъл! - озъбих се.
- Ами явно си очаквала нещо много хубаво и прекрасно...Нормално, и който и да е да надмине очакванията ти!"В лошия смисъл"!
- Край!Не мога да слушам повече! - вбесих се и излязох от стаята, като затръшнах вратата.Запътих се към кабинета на директорката, след като едно момиче ми обясни къде е.Щях да й кажа да ме махне от тази стая, защото знаех, че нямаше да изтърпя съквартирантката си.Не съм й казала нищо лошо, а тя започна да се заяжда..Не исках да се дразня излишно и затова по-добре да не я срещам повече.Изнасям се от стаята и всичко е наред!Стигнах директорския кабинет и почуках.Поех си дълбоко дъх затова, което щях да съобщя и влязох.За моя изненада не видях никого вътре.
- Госпожо директор..? - повиках я.Къде се е дянала?
- Госпожо директор!? - викнах този път по-силно, но както и предишния, не последва никакъв отговор.Явно я няма!Дали да не се възползвам..?Мога да потърся някои силни магии..или просто да видя какво е да си директор!И се заех да разглеждам кабинета на директорката и да се възхищавам на нещата, които се намираха вътре.Реших да си взема и нещо дребно, като сувенир!Тъкмо щях да го сторя, когато внезапно чух как вратата се отваря и след това затръшва силно!Подскочих и бързо се обърнах.Предполагам физиономията ми беше доста нелепа, но..
- Коя си ти?И какво правиш тук?! - и сега забелязах.Три жени бяха влезли в кабинета.Тази в средата беше с дълга бяла коса, отляво стоеше някаква с дълга кафява коса, а отдясно със тъмно синя, лилава коса.Тези трите предизвикаха огромно безпокойство у мен.Нещо ми подсказваше, че...че трябва да се пазя от тях.Но защо?Предполагам бяха някакви госпожи..иначе защо ще влизат в кабинета на директорката.Хмм...и това беше добър въпрос..
- Ами фея, която учи тук.А вие предполагам сте госпожи?
- Да, така е! - каза тази в средата, а другите две я гледаха невярващо. - И искаме да знаем защо си тук!
- Ами..аз...търсех директорката. - започнах трескаво да мисля за някаква добра лъжа, на която щяха да повярват.
- И трябва да й се разхождаш в кабинета? - прекъсна ме другата отдясно.Нямаше да се измъкна лесно.
- Ами вие защо сте тук? - реших да си опитам късмета.И трите се спогледаха.
- Директорката - г-жа Фарагонда поиска да вземем нещо от кабинета й и да й го занесем, защото тя има спешна работа и няма как да дойде дотук. - отговори ми пак тази в средата.И отново тройно споглеждане.
- Айси, обясни на това момиче, че трябва да се махне оттук, защото явно не разбира, че се налага да го направи. - обади се тази с кафявата коса.
- Ох..извинете ме много!Трябва да тръгвам! - изстрелях набързо и тръгнах към вратата.Погледнах ги и видях поредното тройното споглеждане помежду им.Невероятно.Дали го репетират пред огледалото?
Те се изпречиха на пътя ми и тази в средата пак ми промърмори:
- Не разбрах защо си влязла тук без разрешение?
- Търсех директорката.Това е! - казах, заобиколих ги и бързо излязох през вратата.Затичах се и връхлетях в стаята си.Бях много уплашена!Нещо в тези трите ме плашеше..Не ми се вярваше да са госпожи..определено!Но ако не бяха тогава..какво бяха и защо влязоха в директорския кабинет..!?Реших, че е нужно да се разведря поне малко и облякох униформата си.

приключение в Alfea - Page 7 5892246Q

Хареса ми!Беше невероятна!Отидох до прозореца и се загледах в двора на училището.Всичко беше красиво, но...все още исках да съм си у дома.Погледнах към съквартирантката си и я попитах много внимателно:
- Как е името ти? - не мислех, че ще ми отговори, но...защо да не опитам.
- Алис! - отвърна ми без да ме поглежда и изобразих нещо, като усмивка на лицето си.Явно нямаше да се изнасям от стаята.Това беше добро начало!

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...


Последната промяна е направена от winxclub на Чет Мар 28, 2013 4:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeСъб Фев 23, 2013 7:36 pm

Последният ни час свърши и попитах Лина да се разходим . Тя се съгласи .
Но когато я докоснах усетих , че нещо не е наред . Казах и , че ще отида до стаята си , но я излъгах. Търсех Алис . И се засякохме .
- О здравей ти си Мария нали ?
- Да аз съм виж трябва ми помощата ти .
- Защо ? Какво не е наред ?
- Лина когато я докоснах усетих нещо странно . Като тъмна енергия . Ела с мен .
- Добре
Стигнахме при нея .
- Защо Алис е тук ?
- Засякох я и я поканих да дойде с нас .
- Не си против нали Лина ?
- Не разбира се Алис .
-Добре да тръгваме .
- Ок .
Изведнъж Лина се видя нервна.
- Лина добре ли си ?
- Повече от добре фейчки
И двете в един глас
- Какво ?
- Паднахте в капана .
- Мими това са триксите .
В този момент злата Лина се преобрази в Дарси след това дойдоха Айси и Сторми .
Нямахме избор трансформация :

приключение в Alfea - Page 7 3765045_o[img]
Spoiler:
[/quote][/img]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeНед Фев 24, 2013 6:11 am

Момичето, на което не му се стоеше тук, просто си тръгна.Успокоихме Ариа, а имахме половин ден да правим каквото си искаме, със сигурност без да излизаме извън Алфея. Двора беше пълен с фей.Имаше много нови ученици.
Разхождахме се навън, помагахме на новите и така до края на деня. Е не беше забавно свободното ни време.Искаше ми се да отидем до Магика, но Розалинда и Ариа ме спряха, защото сме с последно предупреждение, а Ариа не искаше да си създава проблеми.
Сутринта се бях успала:
-СТАВАЙ!-извикаха два гласа, аз започнах да им бутам ръцете-СТАВАЙ!
-Оставете ме още няма 7часа пък камули 9 за часовете!
-Така, Ариана ако не станеш до 3 ще те сритам!-каза Ариа
-Ариана, първо е 8 без 10мин е, а второ Фарагонда и Гризелда искат да отидем рано за техния час!-каза Розалинда- Ставай!
-Оф добре!- станах и погледнах телефона си, учудих се наистина беше почти 8.
-Хайде оправяй се ние с Розалинда сме почти готови!-каза Ариа
Отворих гардероба си и извадих любимите си дънки и една много сладка блуза.
-Ариана, забрави ли?-попита ме Розалинда
-Какво?-учудих се и продалжих да си обличам блузата
-Униформите!-каза Ариа
-О да!
И така бяхме готови за часа, който искаха да е по-рано. Отидохме в стаята, а всички бяха изправени и си говореха нещо:
-Запиши, че и Ариана, Розалинда и Ариа са тук!-каза г-жа Фарогнда на Гризелда
-Остават само Алис, Лин, Стел...- изброй още имена, но не ми се слушаше. Стояхме прави поне 10мин.
-И Алис е тук!-каза Фарагонда на Гризелда
Погледнахме я и ситгнахме до извода, че тя беше момичето с което Ариа се беше скарала.
След малко дойдоха и другите момичета, а други се обадиха по телефона на Фарагонда за да и кажат, че са болни, но дали беше така!
-И така момичета ще отидем до гората!- Фарагонда излезе извън стаята.Ние се спогледахме, а Гризелда ни направи знак да я последваме.
Стигнахме в гората, там ни чакаше господин Паладии с нещо като корабче, на което се беше качил.Фарагонда каза нещо, но не я чухме.И след малко всички се трансформираха.
-Сигурно това е казала Фарагонда-казах им аз
- Ариана - Трансформация - Магия!
приключение в Alfea - Page 7 R8ULDd
-Ариа -Трансформация - Магия! приключение в Alfea - Page 7 4053900_o
-Розалинда - Трансфорамция - Магия!
приключение в Alfea - Page 7 5908110M
Spoiler:
Директорката избра няколко момичета, който се качиха на кораба и полетяха на горе. А след това Гризелда ни каза:
-Сега ще видим кой колко е научил от 1срок, а за новите какво могат.
Погледнахме на горе, първо една по една момичетата стреляха по някакви чудовища приличащи на птици, а след това видяхме как момичетата сляха силите си и победиха ''птицата''.Сигурно задача им е била, една по една да опитат, а след това заедно.
Притеснявах се, защото не знаех дали ще успеем!




Следва Продължение!
Върнете се в началото Go down
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeНед Фев 24, 2013 9:56 am

-Защо Фарагонда не ни каза, за да се подготвим!-казах им аз
-Ами ако си в гората и изведнъж ти се изпречкат вещици или ''птици'' като тези горе.Кой ще те предупреди?-каза ми Ариана, а Ариа се усмихна.
Първата група се спусна надолу, след това бяха и още 2-3групи, останахме само 4момичета.И четвъртото момиче беше Алис.
-Добре сега е ред на Розалинда,Ариа,Ариана и Алис.-каза Гризелда
Полетяхме на горе с кораба на Паладии, изведнъж пред нас се появиха 2 ''птици''.Ние стискахме палци да не сме първи, но:
-Ариана твой ред е !-каза Фарагонда
Тя полетя напред огледа се, а едно от тези чудовища тръгна към нея
-Огнен вихър-блъсна ги надалеч-Огнен изтрел-атакува няколко пъти, но те продължаваха и продължаваха да се доближават към нея
-Ариана ела при нас!-каза Фарагонда, беше много разочарована.-Ариа,твой ред е
-Добре-въздахна и полетя напред-И така Удар на природата- отблъскваше ги няколко пъти-О не няма да ви оставя така Ураган от цветя!-но пак нищо. Тези неща да не би да са безсмъртни!
-
Розалинда!
Тръгнах към тях:
-Снежен дъх!-но нищо - Леден дъжд! - Това да не е задача да видим колко сме силни заедно, а не по отделно?!?
-
Розалинда ела при нас.Алис твой ред е.
-Воден знак!-атакува ги няколко пъти-Морски прилив.- и пак нищо
-Добре хайде всички заедно!Щом не можете самостоятелно!-каза ни Фарагонда.
Полетяхме към тях:
-Морски прилив
-Огнена прегръдка
-Леден дъжд
-Лисна обвивка
Успяхме, ''птиците'' изчезнаха
-Браво момичета, вие успяхте!-каза ни Фарагонда,усмихвайки ни се.Кораба се приземи.Може би от щастие:
-Ариа съжалявам за вчера!-каза Алис - Не бях права, но просто бях ядосана, че ме пращат тук.
-Няма нищо!-усмихна и се Ариа и се прегърнаха


...
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 10:53 am

Триксите държаха Лина която беше безпомощна .
- Какво искате вещици ?
- Просто е искаме силите ви .
- Какво ?
И двете в един глас.
- Чухте ни .
- Няма да стане . Как можем да ви вярваме ?
- Не можете .
- Тогава ни остава само едно.
Каза Алис .
- Атака .
- Огнена светкавица
- Воден знак
- Не илюзия
- О не ! коя е истинската ?
- Да разберем .
- Огнена експлозия
- Ледена спирала
- Огнен щит
- О не ! Тя разруши щита ти . !
- Сега ще си платиш .
- Морски прилив
- Освободете Лина веднага .
- Няма да стане фейчки .


Следва продължение

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 4:19 pm

Не знаехме дали сме се справили при Фарагонда и тази мисъл измъчваше някой.Говоря за Розалинда тя постоянно го мислеше.След този урок с Алис започнахме все повече да се сприятеляваме.
На другия ден имахме час при Паладиум, той ни предопреди за следващият път, че ще имааме тест при него.Трябваше да изберем между ,,Излекуване на човек от черна магия'' или ,,Излекуване на природа от черна магия''. Не се чудех много като Алис,Розалаинда и Ариа.Просто избрах излекуване на природата, тъй като не знаех как да лекувам хора, а природата може да я затопля и да използвама още някой магии.Алис и Ариа, също избраха природата, а Розалинда избра човек.Взех някой отвари(ако мога така да ги нареча), който ми даде Наилаа, защото знаеше, че ще ми потрябват.На сила ме накараха момичетата и да науча някой магии, за да се справя, дано не съм учила на празно.
Дойде денят на теста, всички бяхме притеснени, защото не знаехме къде ще ни пратят. Преди мен имаше няколко момичета.Гледах внимателно тези който излекуваха природата, надявах се да съм запомнила нещо:
- Арианаа Постъп, твой ред е.- каза Паладиум
-Избирам излекуване на природа от черна магия!
Отвори се врата, влязох в симулатора. Изведнъж пода изчезна, не виждах учителя както и съучениците си. Бях сама във въздуха. След малко се появи място, не беше много привлекателно .Оставих чантата си на земята:
-ААриаанаа-Трансформация-Магия!
приключение в Alfea - Page 7 R8ULDd
Добре ще се справя!-помислих си.Поех дъх и полетяха на горе.Целта ми беше да видя колкото се можеше повече от земята.Нямах сили да летя по-нависоко затова се заех се за работа.Извадих от чантата, която беше на гърба ми, от отварата.Започнах да се въртя и да пръскам от нея.Надявах се, че сестарми знаеше, че силата ми е огън, защото това не помагаше.Затова:
-Огън!-извиках.Започнах да летя напред.Когато погледнах на долу, видях как растенията растат.След малко се върнах на земята, не беше чак толкова зелено, както си го преставях, но пак беше нещо.Въздуха започна да се изчиства, а можеби това помогна и на растенията да порастнаат повече.
Наслаждавайки се на това което се случваше, пода изчезна, а след това и всичко останало.Затворих очи за миг, а когато ги отворих вече бях в симулатора. Излязох, а там бяха всички:
-Можеше и по-бързо, но все пак се справи.-каза Розалинда, намигвайки ми.

Следва Продължение!
Върнете се в началото Go down
winxclubbg
Admin
Admin
winxclubbg


Брой мнения : 276
Join date : 17.11.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Алис Гуанохил
Години: 16
Дата на раждане: 16.01.1996

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 7:57 pm

За мое учудване очевидно баща ми беше прав донякъде за това, че Алфея ще започне да ми хареса след известно време. Въпреки, че не бях много доволна от униформите, но вече свикнах. Запознах се с нови момичета, с които първата ни среща не беше много приятна, но се опознахме по-добре в уроците. За съжаление вчера в часа на Паладиум, той ни съобщи, че ще имаме тест, а той се състои от това да ''Излекуваме човек от черна магия'' или да ''Излекуваме природата от черна магия''. Изборът ми не беше много труден, защото с моите морски сили нямаше как да излекувам човек от черна магия, докато с природата може би щях да успея. За това избрах тази опция. След това се подготвих за изпита и на другата сутрин беше време, облякох си новата приключенска униформа... приключение в Alfea - Page 7 5883796b
...след това видях, че Тара също беше станала и беше облекла и нейната нова униформа.
приключение в Alfea - Page 7 5892246Q
- Изглеждаш чудесно! - похвалих я.
- Благодаря, ти също! - отвърна ми тя, леко учудена може би понеже в началото не бях много дружелюбна с нея.
- Да тръгваме! - казах и, след което се запътихме към симулатора.
________________________________________________________________
Когато пристигнахме там видях момичетата, с които се запознах скоро на двора и отидохме близо до тях и ги поздравихме. Бях много притеснена за теста, но бях учила и имах вярата, че ще се справя.
- Твой ред е, Алис Гуанохил! Кой от двата теста избра? - каза ми Паладиум.
- Реших да избера ''Излекуване на природа от черна магия'' професоре. - казах му.
След това вратата на симулатора се отвори и аз влязох. Малко след това всичко около мен изчезна се озовах на едно наистина безлюдно място. Беше време да се трансформирам.
- Алис - Трансформация!
приключение в Alfea - Page 7 5880660l
Огледах се наоколо и всички растения бяха оклюмали. Това беше супер за мен, защото силите са ми свързани с вода. Докато се чудех каква атака да използвам си мислех... ''Ако Ариа беше тук щяхме да използваме сборна магия с атаката ''Пролетен дъжд'', но я няма и трябва сама да измисля начин...''.
- Сетих се!
- Морски прилив! - използвах тази атака, но не беше много уместна, защото водата беше доста силна, но успях да я овладея.
След като растенията се поляха те отново пораснаха. Но това не беше всичко... оставаха разрушените дървета. Как щях да ги възстановя??
Изведнъж всичко около мен отново изчезна и се озовах отново в симулатора.
- Алис, времето ти изтече! Справи се добре, но ще взема в предвид това, че не успя да се справиш на време! Можеш да излезнеш. - каза ми Паладиум.
Излязох и се върнах при момичетата. Тара и другите момичета ме поздравиха и аз им благодарих, въпреки, че не бях доволна от това което направих.
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 8:18 pm

приключение в Alfea - Page 7 5888080N


Алис излезе, беше се справила.Всички я поздравявахме, но Паладии ни каза да замълчим.Започна да ни оглежда една по една, за да си избере.Настръхнах.“Ами ако не можех да се справя?АРИА!!“изведнъж съзнанието ми се изчисти.“Та аз съм фея на природата.Ще се справя.“Вътрешно се окуражавах, докато не чух спокойния глас на Паладии:
-Ариа!Твой ред е!Кой от двата теста избираш? – продължи да говори с все същия спокоен глас, а аз се стъписах.
-Ааам-м-ми….излек-куване на пр-рирод-да от –ч-черна ма-г-гия. – заеквах от притеснение, но явно Паладии не го интересуваше, защото просто ми каза да отида в залата.Застанах на приличащото на мост и зачаках.Изведнъж се озовах във въздуха.отново се уплаших, имах чувството, че няма да издържа.Слава богу, след секунда вече бях на твърда земя, но тази земя беше пусна и странно празна.“Ами сега?“ си помислих за около 50-ти път, но тъй като нямах избор, просто се трансформирах.
-Трансформация!
приключение в Alfea - Page 7 4053900_o
Spoiler:
-Средоточи се!Ти си фея на природата! – окуражих се.
-Жива природа!
приключение в Alfea - Page 7 Tumblr_me9ak4zgE81rkimloo1_400
Полетях нагоре и атакувах земята.Изведнъж се появи едно цвете, после още едно и още едно, после едно дърво.Бях се справила, но нямах време да се нарадвам на получилото се, защото изведнъж пек бях с симулационната зала.
-Браво Ариа!Ти се справи за отрицателно време. – Паладии каза пак със спокоен глас, но имаше и малко радост.
-Ариа!Браво на теб! – Ари и Роз скочиха да ме прегръщат.
-Браво! – спокойно ме поздрави Алис, докато двете ми приятелки се опитваха да ми спрат въздуха.



Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 1:33 pm

Аз и Алис се бихме упорито и накрая използвахме цялата си сила . И най-на крия победихме и си върнахме Лина . И тръгнахме обратно към Алфея . Но Алис попита Лина как им се вързала . Тя и отговори :
- Седях в двора на Алфея и видях един елен и реших да го последвам и така те ме хванаха .
И докато тя ни разказа стигнахме до училището .
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 4:13 pm

Паладиум ни беше предупредил за теста в симулатора.Много се чудех какво да избера.Мислих да излекувам природа, но освен да я заледя няма какво да направя.Реших излекуване на човек, не че щях да съм в голяма помощ.Бях в библиотеката, намерих много книги с магии и лекарства срещу черна магия.Записах си най-бързите и ефективните според мен.Но все пак не знаех каква ще е черната магия.Прегледах и записките от старите уроци. Надявах се да съм запомнила нещо. В една от книгите пишеше за една отвара, мислих че ще е ефективна затова си я приготвих за теста.
Дойде и моят ред:
-Розалинда Събрин, твой ред е, какво избра?-попита ме
-Излеекуване на човек от черна магия!-отговорих му
Влязох в симулатора, треперех от страх.Стояха на моста, малко по-дълго време от другите. Дали не се чудеше къде да ме изпрати. Е не след дълго моста изчезна и пред очите ми се появи една поляна.Беше много топло.Изведнъж пред мен имаше една къща.Чудих се дали да отида.Все пак теста ми е да излекуаам човек, тъй че би трябвало там да е човека, затова бъди смела!-помислих си. Отидох до къщата почуках, но не получих отговор, влязох вътре, огледах се- нямаше никой. Ами сега? Изведнъж чух трясък, нещо падна на земята.Разтреперих се. Да не би това да е къща на духовете? Огледах се отново, и видях на земята подскачаща риба.Веднага я дигнах и сложих в една чаша. Странното беше че тази чаша си беше пълна с вода. Тръгвайки от къщата ми присветна.Ол боже, но това е човека, който трябва да излекувам.А на всичкото отгоре не ми оставаше време. Затичах се към него или към нея, взимайки от чантата отварата.Нямаше начин да и и го дам я изпие, затова от паника го изсипах в чашата.След това се сетих за магия, срещу черна магия, която превръща човек в друго животно.Същност те бяха няколко, но използвах само една:
-Аринон Черни амагилион ...-и точно преди да изрека последната дума, се озовах в симулатора.Не знаех дали съм справила.Преди да ми свърши времето видях някаква светлина.Излязох от симулатора, но никой нищо не ми каза.Ариана ме прегърна.
-Мисля,че успя, когато беше на моста, а не при човека, на екрана на Паладиум, се появи човек вместо рибата.-каза ми Ариа
-Да, но не успях на време.-разочаровах се.
-Спокойно- казаха ми в един глас


...
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 6:03 pm

приключение в Alfea - Page 7 3

След като Паладии ни каза, че утре ще ни изпитва полудях. Тъкмо бях дошла в това училище, а вече се появяват и изпити... Ужас! Каза ни,че ще имаме право на избор при теста: да излекуваме природа от черна магия или да излекуваме човек от черна магия. Бях напълно убедена, че ще се проваля, но нямах избор. Трябваше да се подготвя добре за изпита, не трябваше да разочаровам родителите си, а и щях да видя на какво съм способна. През целия ден упражнявах силите си. Опитвах се да ги усъвършенствам, да постигна някакви страхотни резултати, но... е, не се получи точно така, както го исках. Моята сила бе квинтесенцията и ми би било по-лесно да излекувам природа от черна магия и затова реших изборът ми да е този. След дълго време в тренировки видях, че става късно и реших да си лягам. Трябваше да си почина и да съм напълно концентрирана утре...

***

Будилникът ми иззвъня, скочих от леглото и се облякох набързо. Само при мисълта, че ще бъда подложена на изпит ми идваше да се скрия някъде, но нямаше да се държа, като страхливка! Всички мои роднини и приятели вярваха в мен и нямаше да ги разочаровам! А все пак не трябваше да разочаровам и себе си! Знаех, че можех да се справя, само трябваше да запазя спокойствие и всичко щеше да бъде наред! На излизане Алис ми каза, че униформата ми е хубава, а аз й отвърнах със същото. Тези дни вече се държеше много добре с мен, което можеше само да ме радва! Стигнах до симулатора. Часът започна и внимателно следях как се справяха момичетата преди мен, за да ако мога, да науча някой трик и от тях. След като мина и още едно момиче, Паладии каза:
- Сега е ред на... - сърцето ми заби учестено и постоянно си повтарях "Тара! Тара! Не и Тара! Не мен!". И изведнъж:
- Ред е на Тарани! - замръзнах. Молех се да не припадна.
- Избрах си излекуване на природа от черна магия! - казах му едва-едва.
- Добре. - отвърна ми той и ми посочи симулатора. Преглътнах и кимнах бавно. Пристъпих леко към залата, в която щеше да протече изпитът ми и стигнах до края на моста, който ме плашеше и то МНОГО! Изведнъж всичко около мен започна да се променя, но беше размазано. Все още не различавах никакви образи и усещах как краката ми омекваха."Стига с това притеснение! Стига! Толкова лоша шега ще ти изиграе! Успокой се и направи това, което само ти можеш! - казах си и затворих очи. Поех си дълбоко въздух и ги отворих.Огледах се и около мен всичко беше пусто. Почвата беше...суха..прекалено суха. Все едно нямаше живот в нея. "Е, явно това ще трябва да излекувам! Но площта ми се струва прекалено голяма... Как ще успея да премахна черната магия на тази огромна..."мъртва" почва?! Но без да се трансформирам няма да постигна нищо!"
- Трансформация!

приключение в Alfea - Page 7 Tumblr_meppohqpia1rn22r7o1_400

"Добре, да огледаме хубаво терена!" - казах си и полетях нагоре. Видях колко голяма е почвата, която трябваше да излекувам и се заех. Концентрирах се върху живителната си сила и я събирах във връхчетата на пръстите си. "Ти можеш!" Когато усетих точния момент, освободих цялата си енергия, която събирах и я насочих към природата.

приключение в Alfea - Page 7 328929251_322175

- Квинтесенция! - изрекох. Надявах се животът у растенията да се върне. Квинтесенцията - живителната сила, която се съдържаше в светкавиците ми, трябваше да постигне точно това!

приключение в Alfea - Page 7 Will_attacks

След като приключих с магията си, трескаво заоглеждах почвата и търсех някакви признаци на живот. "Моля те, моля те, нека съм се справила!" И изведнъж видях как цветя, храсти и всякакви растения започват да растат. Когато това свърши, всичко изглеждаше прекрасно. Зарадвах се и в този момент всичко се размаза и пак се озовах на онова мостче. Излязох от симулатора и чух Паладии:
- Хм..интересно представяне! Ако още малко се беше забавила нямаше да успееш, но..резултатите са налице! - той ми се усмихна. Надявах се това, което каза да означаваше, че съм се справила добре и се върнах при другите момичета много щастлива!


Последната промяна е направена от winxclub на Чет Мар 28, 2013 4:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea    приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 6:38 pm

Паладии ни съобщи че ще имаме изпит.Каза че имаме право да изберем от ,,Излекуване на човек от черна магия'' и ,,Излекуване на природа от черна магия''.Понеже имах сила на водата и сладкото реших да се пробвам със "Излекуване на природа от черна магия".Легнах за да може да съм добре за утре.


***

На сутринта облякох приключенските си дрехи.Изглеждах така:
приключение в Alfea - Page 7 5924288DБях много хубава.Запътих се натам където ни беше казал Паладии.
-Амилия Оуън,ти си.Кое си избираш?
-"Излекуване на природа от черна магия" господине.
Попаднах във симулатора и изведнъж мостчето се махна и попаднах във една голяма пустош само със увяхнали растения.
-Трансформация!
приключение в Alfea - Page 7 5817134m
-Чармикс!-реших да го използвам щеше да ми е полезен.
приключение в Alfea - Page 7 Charmixbloom-1
-Приливна вълна!-извиках аз.
Цветята изправиха главичките си.Тъкмо да използвам атака и за дърветата излязох във симулатора.Отново бях във приключенските си дрехи.Чух гласа на Паладии да казва:
-Можеше и по-бързо,но пак направи нещо.
Аз кимнах.И отидох сред другите ученици.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 6:53 pm

приключение в Alfea - Page 7 5871162r


-Лина Мориан! Твой ред е! – каза Паладии. – Кой тест избираш?
-Ще излекувам човек от черна магия. – отговорих видимо спокойно, а той ми посочи вратата към симулатора. „Ами сега?Аут съм!Не учих, заради сватбата на Луси и този Лисандър…оффф.“ Застанах където трябва и изведнъж пода изчезна.Не почувствах нищо, просто ми беше ясно, че щях да се проваля.Изведнъж се оказах в една стая, доста мрачна и празна стая, а на пода имаше момиче.Беше вкочанено, или нещо подобно. „Е значи трябва да накарам сърцето му отново да работи..ами да започвам“.

приключение в Alfea - Page 7 Stell-transformation
Spoiler:
-Електрическа вълна! – изправих тялото на момичето, сложих ръка върху сърцето му и атакувах.Докато атакувах, засилвах силата на атаката.Резултатът дойде бързо.Изведнъж сърцето му започна отново да бие и си върна розово-бежов цвят на кожата.Докато се осъзная вече бях отново в симулационната зала, а Паладии ме гледаше доволно.
-Браво Лина!Справи се много добре.Поздравления! – каза със задоволство той, а аз по най-бързия начин се измъкнах и излязох навън, имах нужда от чист въздух.
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 7:37 pm

След като Паладии ни каза , че ще имаме тест бях много учудена . Учих много здраво .
- Мария Томсън ! Твой ред е !
Бях убедена , че ще се справя .
- Мария какво избираш ?
- Да излекувам природата от черна магия.
- Добре .
Влязох в симулатора не бях нервна даже си влязох много спокойна .
Е трансформация !


- Добре да постоплим това място .
- Огън приключение в Alfea - Page 7 Bloom-winx-club-bloom-magic-17617747-282-231
Цветята започнаха да се надигат .

Времето ми изтече и учителят ме поздрави :
- Много добре Мария [img]приключение в Alfea - Page 7 Bloom%20transformation


Последната промяна е направена от winxdaphnebg на Пет Мар 01, 2013 4:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 27, 2013 6:19 pm

След празненството в Хертофили се прибрахме в Алфея. Паладии не побърза да ме зашемети с "най-хубавата" новина, която можеше да съобщи - щеше да ни изпитва. Изпитът предоставяше 2 избора: да излекуваш природа от черна магия или да излекуваш човек от черна магия. Щеше да бъде истински кошмар! Не бях учила, а утре ще трябваше да дам най-доброто от себе си. Точно сега ли намериха да правят такива изпити? Не можеха ли да изчакат още няколко дни? Нищо не можеше да се направи и затова вечерта преди теста се заех да преговарям уроците, да преглеждам записките си, да науча пропуснатият материал... Беше истински кошмар! Главата ме болеше и не можех да запомня нищо, а и толкова ми се спеше... Другото, което ме ужасяваше беше, че не знаех какво да избера: излекуване на черна магия на природа или човек. И все пак продължавах да чета уроците на бюрото, докато накрая не можах да издържа и оставих на съня да ме погълне...

***

Чух някакъв шум. Вдигнах глава и се заоглеждах. Какво ставаше? Усещах как шумът се усилва все повече и повече... И накрая се сетих! Будилникът! Трябваше да се събуждам за... теста! Ужас! Станах и сега видях, че съм прекарала нощта си на бюрото. Облякох приключенската си униформа и изхвърчах през вратата.

приключение в Alfea - Page 7 5892852l

Бягайки до симулатора, в който щеше да се проведе изпитът едва не отнесох няколко момичета. За миг срещнах недоволните им погледи, но нямах никакво време за губене. Влетях в стаята при Паладии и видях, че не бях закъсняла! "Ох, какъв късмет! Супер! Но... какви ги говоря? Не съм се подготвила за теста, а и дори не знаех какво да избера... човек или природа?" Докато размишлявах и се чудех как да се справя с тежката ситуация изведнъж в ушите ми прокънтя гласът на Паладии:
- Саманта, твой ред е! Какво избра? - "О,не! Какво ще правя? Не знам абсолютно нищичко!"
- Излекуване на човек от черна магия! - изплъзна се от устата ми. "Не! Исках да излекувам природа! Не човек! Какво ми става!?"
- Добре. Влез в симулатора! - отговори ми.
- Не, не... Исках да кажа, че ще излекувам... - опитах се да му обясня, че искам да излекувам природата, но...
- Хайде..! Нямаме време за губене! - отвърна ми не много дружелюбно и влязох в стресиращата зала. Или "Стресилатора"! Стъпих на моста и зачаках. В този момент всичко започна да се променя и се озовах на някакво... много странно място. Навсякъде имаше само скали. "И сега какво? Къде е човекът? Ще трябва да го и търся ли? Това става все по-ужасно!" Реших, че ще е по-добре първо да се трансформирам и:
- Трансформация!Магия Wings!

приключение в Alfea - Page 7 Musa-1

Полетях в търсене на човека, който трябваше да излекувам, но единственото, което виждах са само скали. За щастие изведнъж видях някаква дребна фигура и веднага отидох при нея. Беше човекът, но не мърдаше и не говореше... "Какво са му сторили?"
- Ще се оправиш! Не се притеснявай! - извиках. Реших, че ще върна времето назад преди изричане на черната магия и човекът ще се оправи! И тъкмо се канех да изрека заклинанието, когато се сетих. Ако върнех времето назад щях да го върна за всичко около мен. Не само за човека... "Лошо! Какви си ги мисля изобщо? Но... има начин! Ако изолирам жертвата на черната магия с един обикновен балон, който се правеше много лесно и насочех магията си в него, времето щеше да се върне само за човека!"
- Добре.. Да се захващаме за работа! - казах и направих балона. Сега идваше по-трудната част. Не знаех дали магията ми ще се получи... бях я използвала много рядко, а и за да я изпълниш ти трябваше много концентрация и супер мощ. А аз в момента нямах почти никакъв шанс, но... трябваше да опитам!
- Връщане на времето! - казах и се съсредоточих върху това да върна времето до изричане на черната магия.

приключение в Alfea - Page 7 4908f051fc_81991241_o2
Само една грешка и всичко щеше да свърши, за това внимавах и продължавах да поддържам магията си. "Още малко! Още много малко!" Почти бях приключила. След като изпълних и последната част от заклинанието, премахнах балона и гледах човека в очакване много изтощена. "Хайде, стани, размърдай се! Покажи, че съм те излекувала от черната магия! Хайде!" В този момент всичко започна да се разпада... размазваше се и образите изчезваха. "НЕ! Времето ми свършва!"
- Размърдай се! - извиках на човека и видях как става от земята, като вече изглеждаше много по-добре от преди. И се озовах на моста. Излязох от симулатора и погледнах Паладии в очакване.
- Добро представяне! - беше единственото, което ми каза и викна друго момиче. Бях се справила! Супер! Малко ми оставаше, за да се проваля, но успях! Върнах се при другите все още мислеща само: "Успях! Аз успях!"...
Върнете се в началото Go down
winxclubtv
Фея Софикс
Фея Софикс
winxclubtv


Брой мнения : 373
Join date : 04.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Силвия Норис
Години: 17
Дата на раждане: 16.01.1996

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПет Мар 01, 2013 3:22 pm

На сутринта се събудих и отидох при Амилия. Беше много тихо, чудих се какво става, все пак беше 8:00 часът. Отидох при нея почуках, но никой не отвори.
- Амилия.
- Тук ли си?
- Амилия.
Никой не излезе отвън. Отворих вратата, а в стаята всички спят.
- Нещо става - казах си аз.
Ще отида при Фарагонда - щом го казах тръгнах.
- Госпожо можели да вляза. - казах мило аз.
Но пак същото, не знаех какво да правя и затова отворих вратата и видях, че госпожа Фарагонда е заспала в кабинета си.
- Не може да бъде - усъмних се аз.
Бутнах госпожа Фарагонда тя се изви срещу мен и ме погледна, но в погледа и виждах само мрак.
- Ще опитам да разваля магията.
- Трансформация - Извиках аз.
приключение в Alfea - Page 7 Thflora

Чармикс!
[img]http://prikachi.com/images/977/4707977a.gif[img]
- Вятърен взрив. - изкрещях.
- Изглежда, че моят взрив развали магията. - казах аз.
- Да, благодаря ти. - изказа се доволно Фарагонда
- Радвам се, че помогнах. - усмихнах се аз.
- Ще се опитам да премахна черната магия - изрече госпожата. - Но ще ми трябва помощ.
- Разчитайте на мен. - възгордяно казах аз.
- Повтаряй след мен. - каза директорката. - Каквото е било такова да стане.
- Каквото е било такова да стане, каквото е била такова да стане, каквото е било такова да стане.
Изведнъж се появи един черен облак над Алфея, който започна да събира черната магия от феите.
Всички се събудиха и трябваше да им обясна.
Влязох си в стаята и там беше Амилия с ужасно главоболие.
- Сиси... ще ми обясниш ли какво станало. - промълви Амилия
- Добре... - казах аз. - Много има да ти разказвам Амилия, но имаме доста време.
След като и обясних всичко тя се засмя и аз я попитах какво е толкова смешно, а тя ми отговори :
- Нищо просто не мога да повярвам, че сами с госпожа Фарагонда сте спасили училището - смеешесе тя.
- Добре, ако не ми вярваш попитай госпожа Фарагонда Wink и сама се увери. - казах и аз.
Така приключи този ден, въпреки, че все още не знаех какво беше станало със всички в училището
и защо само аз не бях по влиянието на черна магия, но все пак всичко си е по старо му.
Надявам се да няма подобни проблеми в бъдещето.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:martincho_12
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Мар 05, 2013 4:12 pm

- Хей, какво става? Сия? Мони? НЯКО~Й!
Събудих се рязко.
- Луси, добре ли си? - Сия ме гледаше обезпокоено.
- Да...
- Сигурна? - Мони стоеше от другата ми страна.
- Спокойно~... - прозях се и погледнах часовника. 06:00. Въздъхнах. - Е, щом сме будни, поне да се подготвим.
- Да!
Облякохме униформите.:

- Е, не са чак толкова зле... - Мони не спираше да се оглежда, а...
- Сия? - Погледнах я. Разсмях се. - Какво по-дяволите правиш?
- Не е... ли... очевидно...? - И Мони започна да се смее. - Правя си... сутрешната... тренировка...! - Тя спря с лицевите опори и каза. - Пазете се. - Направи лост от лед насред стаята и увисна. - 1..., 2..., 3...
- Добре...

*****
Влязохме в час, но...
- Момичета, може ли за момент? - Професор Паладий ни повика.
- Има ли проблем?
- Всъщност да. Оказа се, че само вие не сте правили теста в симулатора. Моля, последвайте ме! - Тръгнахме след него. - Коя ще е първа?
- Имам въпрос. - Каза Сия. Той я погледна въпросително. - Можем ли трите да работим в екип?
- Съжалявам, не е позволено.
- Добре, тогава аз съм първа. - Заявих аз. - Какво трябва да правя?
- Избери между лекуване на природа, или на човек, от черна магия.
- Хм... Лекуване на човек! - Влязох в симулатора. Чух гласа на Паладий:
- Нека да започваме...

- Трансформация! Магия Wings!

Огледах се и след малко видях едно момиче. Беше много бледа. Чувах как сърцето й бавно спираше.
-
Боже... Сия ще се справи за секунди... Уф! - Опитах се да си спомня
какво ме беше научила. - Е, да пробваме! - Съсредоточих се. Моля те, подействай! Подействай! Почувствах магията и ето! Момичето имаше нормален пулс. - Сега да те стоплим! Огнена сфера!
приключение в Alfea - Page 7 5589309n
Кожата й придоби нормален вид.
Излязох от симулатора.
- Браво, справи се много добре! До сега ти си първата, използвала лекуваща магия!
- Благодаря, професоре! - Радвам се, че стана!
- Сега съм аз! Ще излекувам човек. - Сия се подсмихна. - Това ще свърши бързо!
- Трансформация! Магия Wings!
приключение в Alfea - Page 7 Erza_scarlet_reequip_gift_by_ice_do-d3f66g6
Гледахме на екрана. Тя застана до момичето. Каза нещо, но не разбрах точно какво. След рекордно кратко време момичето беше напълно добре.
- Е, това наистина беше бързо! - Каза професора, а ние се засмяхме.
- Е, не случайно си най-търсената лечителка на Флубъст!
- Да, наистина! - Продължихме да се смеем, а Мони влезе в симулатора. Беше избрала лекуване на природа,
- Трансформация! Проклятие на Мелъди: Сатанинска душа!
приключение в Alfea - Page 7 Tumblr_mg53zjvc7e1rhow1io2_500
- Музика на живота!
приключение в Alfea - Page 7 Tumblr_maizy8UgLH1qm1tylo1_250
Зазвуча лека мелодия.
- И сега последния щрих... ВЕЧНА МУЗА: ВТОРИ ТАНЦ!
приключение в Alfea - Page 7 Tumblr_m65d5juFei1r3knooo1_r1_500
Природата в цялата местност се съживи напълно. Тя излезе.
- Поздравления, момичета! Справихте се страхотно!
- УРА!
- Мони - заговорих аз. - Не мога да повярвам, че използва това!
- Е, какво да кажа. Уча се бързо! - Разсмяхме се отново.
- Да отиваме в час... - Каза Сия.

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 11, 2013 6:37 pm

приключение в Alfea - Page 7 5871162r


-Момичета за следващия час ще трябва да направите магическо сливане.Отново ще бъдете по двойки.Ще трябва да победите чудовище с комбинирана атака – дрезгавия и старчески глас на Фарагонда кънтеше из стаята.Всички момичета трепериха.“Ами сега?Край с нас!“ беше единственото нещо, което можех да си мисля в този момент. – Двойките са: Луси и Мони, Сия и Тарани, Ариа и Розалинда, Лина и Сам, Алис, Ариана, Амилия и Силвия и Мария и МВ– изреди ги набързо и ни каза да отидем да се подготвим.
Със Сам се втурнахме с бясна крачка към моята стая.Трябваха ни добри оценки.Аз като принцеса на Солария, нямам право да се провалям, а Сам, за нея не знам.Щом стигнахме, влязохме с гръм и трясък.Веднага грабнахме няколко учебника и седнахме да учим.
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 11, 2013 7:06 pm

Влетяхме в стаята и с Лина грабнахме учебниците! Разбира се, не можах да се сдържа и започнах да се оплаквам:
- Тест, веднага след друг тест?!?
- Това не е тест... - обади се Лина.
- Все тая... нали пак ще ни изпитват? - захвърлих учебника на леглото и започнах да се цупя.
- С цупене едва ли ще получиш добра оценка. - каза Лина.
- Точно ти ли ми го казваш?! - изсумтях и се троснах на леглото, като се чудех как да се измъкна от ученето. - Мисля, че е по - добре да мислим как да си слеем силите, отколкото да гледаме в учебниците... едва ли ще намерим нещо за сливане на сили на времето, светкавици и вятър.
- Предполагам си права... но какво можем да измислим? - и двете замълчахме и се зачудих как да се справим на изпита, както правеше и Лина предполагам. След дълго време чудене накрая и двете скочихме от леглата и извикахме:
- Сетих се!
- Ако аз отворя портал на времето, а ти образуваш завихряне или торнадо, което да изпрати чудовището в портала ми, който трябва да забави движението му...
- ... така ще е много по-лесно да го улучим с атаките ни! А когато го направим, чудовището е победено! - довърши Лина. Появиха се усмивки по лицата ни!
- Но все пак има един проблем... трябва да изпробваме това на практика! Не се знае дали ще се получи! Идеи какво правим оттук нататък? - след като чух това пак се хвърлих на леглото си и погледнах към тавана, сякаш той щеше да ми даде нужните отговори.


Последната промяна е направена от winxclub на Нед Мар 24, 2013 5:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeВто Мар 12, 2013 8:11 pm

-Ставай! – извика някой и аз подскочих.
-Сам!?Луда ли си?Да ме будиш докато си спинкам сладко, сладко!
-Почти обяд е!А часът ни е следобед!Кога мислиш, че ще се упражняваме?
-Упражняваме?За!? – аз я погледнах объркано, тя мен също!
-Тест!Сливане!Фарагонда! – каза дума по дума и със всяка дума звучеше все по-ядосано и по-ядосано.
-Олеле! – скочих като попарена. – Бях забравила!
Сам си мърдаше главата невярващо, докато аз се оправях и обличах.След като вече бях готова тръгнахме към гората.Стигнахме до едно „пусто“ място в гората.
-Е, да действаме!Трансформация! Магия Wings! – извикахме в един глас.
Spoiler:
-А чудовище от къде ще намерим? – огледах се из гората, все едно от там изведнъж чудовище.
-Нямам си на представа. – каза вече седналата на един голям сив камък Сам.

Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeСря Мар 13, 2013 10:36 am

*Вчера след часа*

- Значи, аз и Мони сме заедно. А Сия, ти си с някоя си Тарани... - казах докато вървяхме към стаята ни.
- Да... имаш ли идея коя е и къде да я намеря?! - Поклатих глава, при което Сия се отчая.
- Е, спокойно! Някак си ще я намерим! - Мони пък беше в добро настроение. Е, не я виня. Нали беше с мен, а не с някой друг?
- Знаеш ли какво? Имаш късмет! - Те ме погледнаха неразбиращо. - Имаш късмет, че не си с Лина! - Разсмяхме се.
След малко влязохме в стаята ни и Сия каза:
- Мисля, че ще отида да потърся това момиче. Вие тренирайте! - Каза и излезе. Ние се заехме с упражненията. Стояхме цяла вечер да мислим как да си слеем силите, а Сия... тя се прибра, но не знам кога, защото нищо не каза.
*Три часа преди изпита, Калното Блато*

- Добре, Мони! Трансформация! Магия Wings!
- Трансформация! Проклятие на Мелъди: Сатанинска душа!
Spoiler:
Заговорихме заедно като машини:
- Аз карам нещото да не атакува с Мозъчен контрол...
- После, докато не мърда, го обграждам с Ледена обвивка, което го задържа за малко...
- След което, махам Мозъчен контрол и...
- Го атакуваме заедно! - Завършихме едновременно и се разсмяхме.
- Добре, добре! А сега да го изпробваме!
- Да, но... от къде да намерим чудовище?!
- Точно за това сме тук! - Огледах се наоколо. - Да потърсим нещо. Все ще открием някое.
Търсехме доста време, когато...
- Хей, чуваш ли това? - Каза Мони.
- Кое?
- Ами... ТОВА! - Отскочихме назад. Там имаше великан! Какво по-дяволите прави тук?!
- Мони! Да започваме! - Тя кимна.
- Мозъчен контрол!
приключение в Alfea - Page 7 Tumblr_m65d5juFei1r3knooo1_r1_500
Добре! Успя! Сега съм аз!
- Ледена обвивка!
приключение в Alfea - Page 7 5687834d
Супер! Погледнах Мони. Явно ме разбра. О, това ще е забавно!
- Сливане! Urano Metria!
- Сливане! Мозъчна вълна!
приключение в Alfea - Page 7 Uranometria
приключение в Alfea - Page 7 Tumblr_m6i8gn2nCN1qfbz1so1_r1_500
Великана падна назад.
- Ние успяхме!
- Хайде да се връщаме! Трябва да си починем!
- Да, но първо трябва да намерим още един великан.
- Защо? - Погледнах Мони неразбиращо.
- Защото, не вярвам Фарагонда да е подготвила нещо, на което да тествам сливането. - Съгласих се с нея. Докато търсехме, се сетих нещо:
- Леле, нямам търпение да видя физиономията на Фарагонда и другите, когато домъкнем в училище великан! - Разсмяхме се. - Но, как ще го занесем в училище?
- Хм... - Тя се замисли. След малко каза: - Защо не го смалим и после да го пренесем в сфера?
- Да, но как ще го смалим?
- Остави на мен. Ти само го задръж в сфера, ОК? - Кимнах.
След малко се натъкнахме на още един великан. Изглежда, че търсеше някой. Сигурно се оглежда за другия, който победихме одеве. Мони ми направи знак да я последвам. Приближихме се зад него, след което тя го уцели с Мозъчен контрол. След това тя отиде до великана, а в ръката й се появи малка сатенена торбичка. Поръси с прах чудовището, който беше извадила от торбичката. Великана се смали, а аз го затворих в огнена сфера, а тя махна мозъчния си контрол. Той се съпротивляваше доста, но не успя да пробие сферата.
Полетяхме към Алфея...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeЧет Мар 14, 2013 5:09 pm

- Добре , че съм с теб , а не с някой не познат - казах аз на Алис обръщайки си да видя Ариа и Розалинда
- Аз също - отвърна ми Алис и се усмихна
- Аз пък съм с Ариа. - отвърна Розаланда .
- Алис , хайде да отидем до библиотеката да прочетем някакви книги за сливащи магии - предложих и .
- Добре , няма да е зле . - оговори ми Алис. - Чао момичета !
- До,после - каза Ариа и ни махнаха с Розалинда
В библиотеката :
- Ненамирам нищо , а ти ? - оплаках се на Алис
- Нито и аз ! - каза Ариа и хвърли една книга на земята
- Имам идея! - сетих се аз
- И каква е ? - попитаме Алис
- Ами да отидем на машината с която тършиш книги , която с като и казжеш някаква книга тя сама ще дойде при теб!
- О ,да как не се сетихме преди ! - зарадва се Алис и веднага до тича до машинката - Първа съм аз!Книга за ,,Силата Вода - сливащи магии със силата огън''
Чакахме и чаакахме , чаакахме ...И ето дойде най-сетне.
- Еха ! - удиви се Алис - Сега е твой ред !
Аз отидох до машинката и изрекох тези думи:
- Книга за ,,Силата Огън - сливащи магии със силата вода'' - и отново чакахме дълго .Най-сетне долаятя и ,,моята'' книга
- Лал, доста е тежка - рекох тези думи и с Алис се засмяхме
След като излязохме от библиотеката , се разделихме и си оговирхме среща за утре . Когато влязох в стата ми , видях Розалинда и Ариа да учат .
- Здраейте , момичета. - казах им аз и се тръснах на леглото си
- Здрасти , Ари - отавърна ми Ариа
- Намерихте ли книгите които ви трябват ? - попитаме Розалинда
- Да . - отговорих и ставайки от леглото - Ще уча в хола да не ви преча
- Оки. - кимнаха ми заедно
Някъде към полунощ се събудих на дивана и видях книгата . Реших да си взема телефона от стаята . Когато влязох там видях Ариа да спи на моето легло , а Рози на нейното . Взех си телефона и видях , че Алекс ми е звънял няколко пъти и , че имам гласова поща . Отидох в хола и чух гласовата поща:
- Ариана , здрасти...А искаш ли утре да се срешнем вечерта . Искам да ти кажа нещо важно . Чао.
На другият ден когато се уговорихме с Алис не мина много добре :
- Добре , че Фарагонда ни разреши да треднираме и ни ,,даде''това чудовище. - каза Алис
- Мхм... - отвърнах и . Чудех се какво ли ще ми каже Алекс
- Готова ли си ?
-Да ...
- Алис - Трансформация - Магия
приключение в Alfea - Page 7 5880660l
- Ариана - Трансформация - Магия
приключение в Alfea - Page 7 R8ULDd
Ариа и Розалинда ни гледаха . Алис подаде знак на Фарагонда да пусне чудовището.
- Значи , Ари , ти ще го атакуваш отгоре , а аз отдолу - каза ми Алис , не я слушах много , защото бях превзета от мислите ми
- Добре ...
- Морска атака! - каза Алис и атакува отдолу
- Огнен вихър - казах и аз и атакувах чудовището , но не трябваше да атакувам с тази магия
- Сега , Ари ! Морско сърце - хвана ме за ръката , сега беше мой ред
- Огън от душа - казах аз
И,и,и,и...НИЩО ? Как така нищо ?Чудовището щеше да атакува Алис ,но малко ...
- Щит на оке... - почти да изрече тези думи и чудовището изчезна
- Ариана , какво стана ? Не усетих да се слееш с мен ? - каза Алис и ме погледна разочароващо
- Аз , просто .. - разплакох се и си тръгнах към стаята .
- Ари , чакай - каза Розалинда и ме последва , както Ариа и Алис
Вече в стаята :
- Ари какво стана ? - дойде Розалинда и ме прегърна
Видях Алис
- Алис , съжелявам , че нищо не стана , просто ...
- Просто , какво ? - леко ми се скара Алис
- Просто Алекс , ще каже , че не ме харесва - едвам казах тези думи и пак заплаках
- От къде знаеш ? - попита Ариа
- Прати ми гласова поща . Каза , че ще ми каже нещо важно .
- Виж , Ариана, ако и на теста не се справим , ще ти се разсърдя! - рече Алис и ме прегърна .
- Добре , Алис,обещавам ти , че ще успеем на теста . - Кимнах на Алис . Махнах сълзаите си от лицето и се прегърнахме!

Следва Подължение!
(То ще е теста,което ще е писано от winxclubbg)

Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitimeЧет Мар 14, 2013 7:43 pm

- Какво правим сега?
- Нямам си на представа! - отговорих на Лина и седнах на един камък.
- Е, вече ставаме две! - отвърна ми и се настани до мен. Зачудих се какви са реалните ни възможности да намерим някакво чудовище тук!
- Хм.., знаеш ли какво? Чудя се дали нашият изпит може да се окаже пълен провал... най - вече заради мен. - Лина ме погледна с погледа си, който ясно ми казваше, че не разбира. - Ами ако загубя контрол? Ако отново направя нещо, което да нарани всички ни?
- О, я стига... - опита се да ме окуражи, но и двете знаехме пределно ясно, че можех да направя много неща... и всичките от тях ужасни!
- Е, добре. Имам една идея. - казах. - Можем да отидем при езерото Рокалуче, да се превърнем във феи Сиреникс и да открием чудовище под водата. Мисля, че е много по - вероятно да намерим нещо там.
- Да, но все пак едно е да си със сили Сиреникс под вода, друго е да си на сушата. - отвърна ми Лина скептично и честно да си призная беше права.
- Ъм... тогава.. какво ще правим? - отчайвах се все повече и повече.
- Ами нека да потърсим чудовище! Със стоене едва ли ще направим много. - и Лина полетя. Тръгнах след нея, но колкото и да търсехме не намирахме нищо... абсолютно нищо!
- Лина, моля те нека се приберем! Не намираме нищо, а силите ми са на привършване.
- Е, добре. Да си призная и аз, не изгарям от желание да продължаваме да търсим, така че да се прибираме. - усмихна ми се и се запътихме оббратно към училището.


Последната промяна е направена от winxclub на Нед Мар 24, 2013 5:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





приключение в Alfea - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
приключение в Alfea
Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» любим филм
» Вълшебно приключение
» Вълшебно приключение - Целият филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club: Roleplay Game :: Планети :: Магика-
Идете на: