Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 11 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 11 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
Sunny.
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
dreamsformagic
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
winxdaphnebg
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
maicg
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
winxclubtv
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
ashxbenzo
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
amore
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
winxclubbg
приключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_barприключение в Alfea - Page 11 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 приключение в Alfea

Go down 
+17
Tecna_forever
winxclubtv
amore
MagixJourney
Silviq632
Rony999
dreamsformagic
winxclub
nikol231
siaa
sky_18353
wind_fairy
maicg
bloom-of-winx
winxclubbg
Sunny.
xAlbertx
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторСъобщение
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeЧет Авг 01, 2013 12:37 pm

приключение в Alfea - Page 11 Sara_portrait_by_artfan1298-d60gybf
Днес е първият ми ден в Алфея.Дворът беше прекрасен,зелените поляни изпълнени с цветя,голямото училище.Слънцето осветяваше прекрасната Алфея.Една жена стоеше пред мен със списък в ръка.Аз отидох към нея,правейки плавно бавни крачки.

-Ти ли си Сара Симпсън от Линфея?
-Да,госпожо.-казах аз
-Влизай!


Влязох вътре.Тръгнах по големите стълби и дългите коридори.Най-сетне намерих стаята си.Беше обяд сигурно може да няма никой.Но не вътре имаше едно момиче седнало на едно легло.Влязох вътре,оставих си багажа.Още преди да съм пробелила и думичка дойде момиче с лилава коса."Сигурно е била първа в тази стая."-помислих си аз.

-Здравейте,вие сте?-попита тя.
-Аз съм Сара Симпсън-новата ти секвартирантка от Линфея,ти?
-Аз съм Джейд Браун от Мелъди,приятно ми е,а ти коя си?
-Аз съм Вивиан Блек от Линфея,приятно ми е!
-Кои са нашите легла?-попита Вивиан.
-Ето там има две свободни точно за вас.-започна да се смее.
-Я..и двете сме от Линфея!-казах аз.
-Да,страхотно е,а дори не се познавахме до сега.-каза Сара и започнахме да се смеем.


Аз се настаних и се преоблякох.Погледнах през прозореца.Навън дворът беше изпълнен с феи.
 
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 9:46 pm



Щом отидохме при Фарагонда й разказахме дума по дума историята на Саманта (тя през това време едва си намираше място), след което й казахме и за решението ни да отидем на Времелия.
- Да, добре. Само внимавайте. - бе единственото, което каза. Тая жена наистина е много добра!! Също така каза, че сме освободени от часовете до края на наказанието на Саманта.
От друга страна, разговорът ни с Лина не мина така гладко. Тя бе все така дръпната и изобщо не си направи труда да ни изслуша. Направо ни хлопна вратата под носа и дори не каза "махайте се!" след половин-часовото ни тропане по врата й. Май на Сам щеше да й се наложи да издебне времето, когато екс-ндп нямаше да е в стаята, та да може да си вземе необходимите й неща.

*****
След два дни, които преминаха в безполезни опити да измислим някаъв план за действие, вече бяхме готови за тръгване. Фарагонда щеше да отвори портал в двора, по времето, когато цялото училище трябваше да е в столовата (тя бе от другата страна на сградата), така че нямаше кой да ни види.
Порталът щеше да се отвори всеки момент...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 10:02 pm

  Фарагонда бе протегнала ръце в най-скритото кътче от двора на училището, произнасяше някакво заклинание, и порталът бавно се отваряше, разкривайки тъмните дерби на Времелия. След, като зловещият "ритуал" приключи, най-сетне успях да спра да се развъртам постоянно, чудейки се дали някой ще ни види, и се съсредоточих към разкарването си от Алфея.
   Пристъпих напред, шмугнах се в портала, за няколко минути изпаднах в безтегловност, след което стъпих на твърда земя.
   "Лина... не знам какво стана.
    - Какво стана ли, предателке? Опита се да ни унищожиш, и не си получи заслуженото... "
- визуализирах предполагаемия й отговор, но бях прекъсната от пристигането на Луси, с развълнувания ексийд, после от нищото изникна Сия, а накрая и Мони.
   "Дано всичко мине гладко".
  - Успех, момичета! - чух приглушения глас на Фарагонда, след което ескортът ни изчезна. Започва се!
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeНед Авг 04, 2013 6:34 am

Запознахме се с едно момиче на има Джейд.Имаше вълшебна коса и приказни очи.Беше великолепна.Тя се качи в нейната стая сигурно имаше работа.Ние с Мария бяхме на двора.
  -Ъм...Лия...къде е Сис?
  -Ол...спи.Каза,че ще пропусне закуската.-усмихнах се.
  -Аха...добре.-каза и седна на една пейка близо до нас,а аз седнах до нея.
Бяхме толкова добри приятелки не трите!Обичах ги и нямаше да ги оставя!Те са всичко за мен.Те са моята утеха в трудни моменти.Особено онази битка.Помагахме си усилно,защото ние сме екип-неразделен екип.
  -Мимс да отидем в стаята си.Тук е пълно с фей.Искаш ли?
  -Добре!-каза тя и потеглихме към стаята си.
По коридора зърнах Джейд и още две момичета да слизат по стъпалата.С приятелката ми им помахахме.Джейд ни отвърна,както и учудените момичета до нея.Сигурно сега се чудят откъде ни познава.Е...би трябвало да им каже.Отворихме вратата и си влязохме в нашата стая.На зелената врата пишеше
"Амилия и Мария".Това ме утешаваше,защото винаги имаше за нещо да я попитам.Да си говорим преди да заспя и естествено да си помагаме с трудните и лесните домашни.Често се случваше и Силвия да идва при нас.Е,...има право.Приятелка ни е.Щом влязохме се хвърлих на леглото си.Започнах да мисля за всичко случило ми се досега-добро и лошо,хубаво и ужасно.Неусетно съм заспала.

***

Отворих очи и видях как Сис и Мимс нещо си говореха.
  -О,ти се събуди.Хайде тебе чакаме.Обяд е вече.-каза Силвия и тръгна към вратата да излиза.
  -Добре!Идвам само да се преоблека,че съм потна.
  -Добре,но побързай.Гладна съм.Знаеш,че не закусвах.-провикна се от коридора.
"Толкова бързо ли да се облека,бе?!".Помислих си.
  -Готова съм.Хайде да отиваме.-казах.
  -Хайде.-Мария ми направи знак да побързам.

Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
♥cutewinxgirl♥
Фея
Фея
♥cutewinxgirl♥


Брой мнения : 10
Join date : 14.08.2013
Age : 20

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeСря Авг 14, 2013 7:13 pm

-Аз съм новата фея Smile   Името ми е Мия.  Приятно ми е.  Аз отивам към кабинета на Уизгис,а вие?
Върнете се в началото Go down
http://winxclubcool.alle.bg
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeЧет Авг 15, 2013 9:47 am

 Влязохме.Имаше пържоли и картофено пюре.Мария и Силвия седнаха на едната пейка,а аз на другата.Започнахме да ядем.Мария попита:
  -Момичета не ви ли се струва,че напоследък идват много нови феи?
  -Хм...да права си.-казах.
  -Да наистина!-потвърди Сис.-Лия като се наядем какво ще правим?
  -Много бързаш да питаш.-засмях се.-Нека се наядем.
Наядохме се и решихме да отидем в библиотеката.Влязохме и тя беше цялата в ПЛАМЪЦИ!Какво е станало?!

Съжалявам,че е толкова кратко. Sad
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeПон Сеп 09, 2013 12:17 pm


Къде съм?Какво става?Коя съм аз?
Стъпвах несигурно по …, всъщност по какво стъпвах, къде бях, нищо не знаех.Мислите се блъскаха в главата ми като ураган, не ме оставяха да мисля спокойно, дори да анализирам ситуацията в която се намирах.Сетивата ми бяха замъглени или изобщо не действаха.В ушите ми не влизаше никакъв звук, а очите ми не възпроизвеждаха никаква картина.Усещах само болката в цялото ми тяло, крака, ръце, глава, тяло – всичко болеше така все едно в момента ме разрязваха с нож…, а всъщност можеше точно това да се случва…не знам.
Продължавах да вървя и въпреки, че всичко ме болеше нямаше да спра, просто усещах, че трябваше да продължа и да не се отказвам.С всяка стъпка мислите ми се изясняваха, явно кошмара щеше да свърши и скоро щях да се събудя от този сън, ако беше сън.

САМАНТА ЛУСИ МОНИ СИЯ ИТЪН ФАРАГОНДА АЙСИ ГРИЗЕЛДА СТОРМИ ДАРСИ РАДИУС АЛЕКС АМИЛИЯ

Какви са тези имена?Познавала ли съм тези хора?Явно, но кой са те?Приятели ли са ми или врагове?Въпросите отново ме връхлитаха, а аз продължавах да вървя.Просто исках да стигна края на тази лудост и май го направих.Пред очите ми се появяваха различни цветове – розово, лилаво, синьо, зелено, жълто и още какви ли не.Чувах някакви странни звуци, може би пеене на птички или нещо друго.Пред очите ми се появиха някакви кафяви, дебели пръчки и зелено отгоре им – дървета.Ама, разбира се!Бях в гората…
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeВто Сеп 10, 2013 7:30 am

Цялата библиотека беше в пламъци.Тя,тя гореше.Тръгнах с малки крачки напред докато една горяща книга на падна пред мен.За това тръгнах толкова безжизнено.Помислих си и продължих напред.Мария и Силвия бяха изчезнали пак нанякъде.Колко хубаво?!Сега трябва да върша всичко сама!Помислих си отново.Как да я оправя?Ако е с вода после нищо няма да се разчете,бонбони абсолютно нищо няма да стане.Вятър...огъня ще стане още по-голям.Говорех си наум.Е,нямаше какво да направя,така че...
-Трансформация!
Spoiler:
-Водна струя.-извиках и изгасих огъня.-Ух...-огледах книгите.-Не сте добре!Възвърни!
Книгите се оправиха,както и цялата библиотека.Излязох от там.Минах през стаята ми.Мария и Силвия си говореха нещо и не ми обърнаха внимание.Приятелки ли сте ми?!Чудех се аз.Пих вода и излязох.Някакво на мен познато лице тръгна към гората.Досетих се!Лина!Светна ми лапичката.Проследих я.Не след дълго тя навлезе в гората.Скрих се.Гледах какво прави изведнъж някакво чудовище я нападна.
-Лина...-преди да изрече думата чудовището я събори на земята.Тя падна безпомощна.Лежеше там,може би,само може би мъртва а аз гледах.Поне бях трансформирана.
-Ах..ти!-излязох иззад дървото.-Остави приятелката ми!Океан!-уцелих го и то изчезна,но все още беше живо знаеше се.Седнах до Лина.Тя нямаше пулс.
Заведох я в Алфея.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeСря Сеп 11, 2013 7:21 am


- Къде-е съ-ъм? - започнах бавно и несигурно да отварям очите си.Размазаните образи, който виждах бавно се разясняваха.Над мен имаше човек, по-скоро момиче.Леко се опитах да се изправя, но адска болка се разнесе из тялото ми, което ме принуди отново да легна.Затворих очи, за да я преодолея по-лесно.
-Лина, добре ли си? - леко изнервен и много притеснен глас се разнесе из стаята.
-Лина?Коя е тя?Аз не съм Лина!Всъщност, коя съм? - говорех на пресекулки заради болката из тялото ми.Надявам се момичето да ме е разбрало.
-Ти си Лина, Лина.Чакай малко.Ти не знаеш, че си ти.Изобщо помниш ли нещо за себе си? - шока в гласа на момичето беше очевиден и леко изнервящ.Аз не съм тази Лина.
-Не, но явно ти знаеш.Разкажи ми.
-Виж, обещавам, че ще ти разкажа всичко, но трябва да съобщя на директорката.Идвам след малко.
-Чакай! - докато го кажа, чух как вратата шумно се затваря, явно ще си остана заблудена за дълго време.
Лежах доста дълго време, но нервите ми се късаха, имах нужда от движение и чист въздух.Отново се опитах да се изправя.За щастие този път болката беше по-малка, и успях да се преместя в седнало положение.Стъпих на пода първо с десния крак, после с левия и накрая бях права, но краката ми поддадоха.В последния момент успях да се подпра на масичката до леглото. Продължих да вървя подпирайки се на всичко пред очите ми.Исках на чист въздух.Веднага.Вървях бавно и не сигурно, но малко по малко се приближавах до крайната ми цел - навън.Най-после стигнах до целта си.Пред мен имаше пейка, за това побързах да седна, защото болката в краката ми се засилваше.Имах нужда да помисля и най-после можех да го направя на спокойствие. 
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitimeСря Сеп 11, 2013 12:34 pm

Тичах по коридорите с все сила,трябваше да кажа на директорката за Лина.Бягах и най-сетне стигнах вратата и.Отворих я бързо.
-Какво има госпожице Оуън?-попита нежно тя.
-Госпожо...не ми е до нежности.-тя стана сериозна.-Лина не се помни,пита ме коя е тя.Какво и се е случило?-говорех доста бързо,но директорката за щастие ме разбра.
-Нищо ли не помни?-аз кимнах веднага след въпроса.-Значи има амнезия,в медицинския кабинет ли е?-отново кимнах и излязохме от стаята.
Отидохме в стаята,където лежеше тя преди няколко минути,но сега я нямаше.Чудесно!По зле може ли да стане?Извъртях очи.Навън небето беше цялото в тъмни облаци,който предвещаваха буря.Ето как действа и въпроса ми!А сега къде да търсим Лина?Директорката каза да видя дали е в двора.Кимнах и тръгнах натам.Излязох през огромните врати.Да!Тя беше там.Седнала на една пейка и мислеща,може би се мъчеше да си спомни всичко,всичко,което и се беше случило.
-Лина искаше да ти разкажа.-седнах до нея.
-Аз ли съм Лина?Не,това е невъзможно!Как се казвам,от къде съм?-започна да пита.
-Сега ще ти разкажа.-замислих се за миг и си спомних,че аз не знам много.Ето,че късмета ми се върна,Фарагонда излезе.-Директорке!-повиках я и тя дойде.Понеже знаеше ситуацията тя и разказа някой неща,а аз и казах това,което знаех за нея.

След разказването:
-Ами аз...-започна тя.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sponsored content





приключение в Alfea - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 11 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
приключение в Alfea
Върнете се в началото 
Страница 10 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» любим филм
» Вълшебно приключение
» Вълшебно приключение - Целият филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club: Roleplay Game :: Планети :: Магика-
Идете на: