Winx Club Bulgaria
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
Sunny.
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
dreamsformagic
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
winxdaphnebg
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
maicg
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
winxclubtv
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
ashxbenzo
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
amore
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
winxclubbg
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Фев 01, 2021 10:57 pm by winxclub

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I

Go down 
+3
dreamsformagic
Sunny.
winxclub
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 7:08 pm

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I 7500223w
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I 8209605B

Пет млади необикновени момичета, живеещи в необикновеното градче Радли, се запознават в училището, в което учат, по не най-желания начин. Силите им обаче започват да се проявяват все по-силно и по-силно, докато накрая не настъпва моментът, в който завесите трябва да паднат. Когато цялата магическа история се разкрива пред очите им, и петте не вярват на нищо от видяното, като така им се налага да започнат да си помагат взаимно, за да се измъкнат от загадъчния свят, в който са попаднали. Младите момичета правят все по-ужасяващи открития и се изправят пред огромни предизвикателства, докато накрая не разбират, че трябва да превъзмогнат напълно дразгите помежду си. И да предотвратят унищожението на всички... или Краят на Света - по-известен, като АРМАГЕДОН!
Жанр:
Приключенски, мистерия, екшън, драма

Герои:
Спенсър, Алекс, Ариа, Касиди и Уил


Книга Първа
Подготовка за Края

Съдържание

Първа глава - Странни събития
Резюме: Новото момиче в Радли, Спенсър, отива в новото си училище, където се запознава с двете си нови приятелки. Междувременно около тях се случват доста странни неща.
Втора глава - Започва се!
Резюме: Спенсър се сдобива с нов враг - Касиди, която несъмнено иска да се отърве от всички. Трите приятелки се спречкват с нея и, за да си отмъсти, червенокосата зла решава да подложи на мъчение Спенсър, която попада между измеренията.
Трета глава - Кошмарното събрание
Резюме: Касиди, Алекс, Ариа, Уил и Спенсър се изправят срещу древни същества, които ги заплашват, че ще ги държат в плен, ако не правят, онова, което им се нареди.
Четвърта глава - Разпилени
Резюме: Момичетата биват разделени, като Касиди и Спенсър са телепортирани в измерение, което не е безопасно.
Пета глава - Овладяване на емоциите
Резюме: Двете дезориентирани момичета, отчаяно търсят скривалище, което да ги предпази от очите на преследвача им, но за съжаление, плановете им се объркват.
Шеста глава - Капан
Резюме: Спенсър и Касиди продължават да търсят изход от мястото, където са попаднали, но биват отвлечени. Събуждат се в килия, в която не им липсва компания, а похитителят им прави неочаквано предложение.
Седма глава - Последен дъх
Резюме: Заловени, петте уплашени момичета ще трябва да се изправят лице в лице със смъртта. Кой ще поеме последната си глътка въздух?
Осма глава - Карнавал
Време е за Карнавал! По първи впечатления, заблудената, си мисли, че ще празнува "съдбоносното си решение", но греши и то много! Още с влизането си ще бъде посрещната В-з-р-и-в-я-в-а-щ-о, а откритията и решенията я чакат зад... ъгъла.
Девета глава - Посрещане - І част
Земята се пропуква, пътят за бягство е отрязан и паниката обхваща понесените надолу жертви. Но въпросът, който ги вълнува е какво има на последната спирка от смъртоносното пропадане - какво ще се случи, след като Карнавалът бъде разтрошен на милиони парченца? Е, там очакват онези, предопределящи съдбата на всички.
Десета глава - Посрещане - ІІ част
Време е за шокиращи разкрития и отговори, които продължават да не понасят на Спенсър и да я карат да рухва. След разговора й с "DARK" в съзнанието й отеква само едно - Земята я очаква.
Единадесета глава - Връзка
Спенсър се среща с възкръсналите Касиди, Алекс, Ария и Уил. Броени минути преди нашествието да започне те трябва да измислят план за действие.


Последната промяна е направена от winxclub на Пон Юли 13, 2015 5:41 pm; мнението е било променяно общо 37 пъти
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПет Мар 01, 2013 7:03 pm


Първа глава
 Странни събития


  Излязох от вкъщи и се запътих към училище. Беше ми първата година в "Розууд" и се притеснявах как ще протече денят ми. Дали щях да си намеря приятели и изобщо дали щеше да ми потръгне тук, в новия град - в Радли..? Майка ми и баща ми много държаха да се преместим, а... нямаше как да им обясня, че ще ми е трудно. Мелиса ме беше водила до новото ми училище много пъти, за да знам къде е, как изглеждало и т.н. Чувстваше се длъжна да направи това, като моя майка. Това се случваше през миналата седмица и представете си колко воля ми трябваше, за да се навия да тръгна за "Розууд". Сега, около 9:00ч. сутринта най-сетне стигнах до новото ми училище. Гледката ми беше позната, но в главата ми пак се прокрадна мисълта "Уф.. точно тук от всички училища ли трябваше да ме запишат?". Влязох и сега разбрах колко огромна всъщност беше сградата, в която щях да прекарвам половината от деня си. Е, не беше като в приказките, но на външен вид го докарваше. Беше ужасна блъсканица и едва можеше да се мръдне, но предположих, че това е нормално за първи ден в училище или по-скоро за откриването на новата учебна година. Някакви госпожи въведоха всички (учудих се как можеха да се справят с толкова много хора) в една огромна зала и след дълго време прекарано в чакане най - сетне, очевидно директорката излезе отпред, така че всички да я виждат и заговори:
- Добре дошли на всички! Надявам се да си прекарате чудесно в "Розууд"! - и се започна с обичайните обяснения и дрънканици... разбира се не можах да ги чуя, защото две момичета до мен не спираха да говорят. "Е, ако не мога да слушам директорката поне мога да слушам тях." Едната, която бе облечена с тъмно-сини дънки и бял потник, по който червенокосата й къдрава коса се беше разпиляла, каза:
- И сега отново се започва с учебната година. Учителите определено не ми харесват... постоянно ми пишат ужасни оценки, а и само правят забележки. С други думи - не стават за нищо! - след това пък се обади другата:
- Права си... но нямаме избор! Ще ги търпим!
- И само как се обличат... ужасни са! Нямат никакъв стил!
- Това не е от значение, Касиди! - повиши тон онази с кестенявата коса, носеща кожено яке и обичайните дънки.
- Извинете, вие не сте за първа година тук, нали? - попитах ги, колкото се може по-мило, но момичето на име Касиди ме изгледа... странно? Тъмно-кафявите й очи се врязаха в мен, някак... зловещо.
- А ти си..? - отвърна ми.
- Спенсър Хейстингс! - отговорих й с усмивка на лицето. "Дано съм изглеждала убедително! Зелените ми, рядко-срещани очи и кафяво-червената коса са смазваща комбинация в такива случаи."
- И това какво те касае? - и тогава видях как другото момиче лееко побутва Касиди. Обаче нямаше време да продължим интересното си подобие на разговор, защото гласът на  диреторката стигна до мен:
- ... Спенсър Хейстингс... - и изброи други имена. Какво ставаше? - ... нека се явят в кабинета ми. - След като довърши, видях как излиза и я последвах. Явно трябваше новите ученици да се срещнат с нея. Но защо? Мернах как влиза в някаква стая и предположих, че това е директорският кабинет. Тъкмо щях да я последвам, когато се блъснах в други две момичета пред вратата... съответно тя не издържа и се отвори... след което и трите се строполихме на пода, а директорката ни погледна намръщено. "О, не... още от началото ли трябваше да се излагам? Не че е от особено значение..."
- Хей, казвам се Уил! - викна едно от момичетата на мен и другото. Беше с розова тениска и черни джинси, като тъмно-синята й коса беше на опашка и по някакъв странен начин подчертаваше чаровната й усмивка. Но какво си мислеше, че правеше? Бяхме пред директорката, а тя се представяше на нас..
- А аз съм Ариа! - отвърна другата. Тя от своя страна бе с по-светла от кестенява и по-тъмна от руса коса, носеше зелена блузка с надпис "I learn" и дънкова пола, а очите й сияеха. "Е, какво да направя?"
- Спенсър! - кимнах им, докато все още бяхме на пода.
- Момичета... - започна директорката. Всички побързахме да станем и я погледнахме. В този момент Ариа излезе отпред и заразказва:
- През лятото прочетох много книги, написах всички есета, които трябваше и направих анализи на произведенията, които сте казали! - "Тя... какво правеше?" Пробута някакви листове, които си бяха много и погледна директорката в очакване.
- Но вие сте нова, тук! Откъде знаете какво е трябвало да се напише през лятото? 
- Разпитах някои ученици, които учат тук и разбрах! - това момиче... как е разбрало кой учи тук, пък и да пита за домашните..? Или искаше да се подмаже или наистина много учеше.
- Добра работа!Както и да е... - в този момент директорката върна листовете на Ариа и продължи - искам само да ви кажа, че училището е най-елитното в Радли и учителите преподават много добре. От вас се изисква единствено да не създавате проблеми! Ясно? - "Оуу... къде попаднах?" Всички кимнахме, след което излязохме на пръсти.
- И вие сте нови, нали? - запита Уил.
- Да - казахме едновременно с Ариа и се запътихме към изхода на училището. Изглежда Уил се чудеше дали да каже нещо и накрая предложи ентусиазирано:
- Хайде да се поразходим малко. Ще се опознаем! - С непознат? Ако обстоятелствата не бяха такива щях да откажа, но като се имаше предвид, че не познавах никого, щеше да е добре да излезем заедно. 

*  *  *

  Отидохме до някакъв ресторант. Седнахме, поръчахме си и започнахме да си говорим общи приказки. 
- Ти от скоро ли си тук? - обърна се към мен Уил. В началото не разбрах какво има предвид, тя явно усети и затова уточни: 
- В Радли?
- Оу.. да.. ъм, аз... - започнах да усуквам. Чудех се дали да им разкрия толкова подробности за мен, но... нямаше какво да крия.
- Отскоро. - все още ме гледаха в очакване. "От колко скоро ли трябваше да кажа?!"
- От една седмица. Вие?
- Живея тук от 2 месеца. - Ариа се усмихна. 
- 2 месеца?! - изненадах се.
- Да. За да свикна с града, хората... и така.
- А аз от няколко седмици - обади се Уил. - И честно казано тук много ми харесва - паркове, природа. Хората в училището също ми се виждат приятни.
- Да - съгласих се. В този момент донесоха водата на Ариа. След като момчето си тръгна, тя изглеждаше ядосана:
- Този ресторант започва да ме дразни. Всеки път, когато им кажа, че искам гореща вода, те абсолютно винаги я донасят студена! Винаги!
- Идвала си и преди тук? - учудих се. 
- Да. И винаги водата ми е студена! А аз я искам ГОРЕЩА!!! - извика. За щастие хората не я чуха или поне не й обърнаха внимание. Водата започна да кипи и от нея заизлизаха пара и мехурчета.
- Но какво? Убедена съм, че беше ледено студена! - Ариа остана изненадана не повече от нас с Уил. И водата преля. Мехурчетата се засилваха и течността се затопляше все повече и повече!
- Хайде! Тръгваме си! - събрах си нещата и излязох навън. Момичетата ме настигнаха.
- Какво стана? 
- Не видя ли? - озъбих се.
- И...? Нищо плашещо не е станало! - недоумението бе изписано по лицето на Уил.
- Да, но...
- Няма значение! Да се разходим? - прекъсна ме Ариа.
- Вече става късно! Мисля да се прибирам. 
- За малко. Няма да се бавим. - Уил ме погледна с умоляващ поглед.
- Е, добре. 
- Природата тук е прекрасна, нали? - Ариа беше права. Всичко беше зелено, поддържано, чисто, спокойно... истински Рай!
- Красиво е! - потвърди и Уил. 
- Много ми е приятно тук, но се налага да тръгвам. Вече се свечерява! - наруших мълчанието. Разделих се с момичетата и тръгнах към вкъщи. Свечеряваше се и тъмнината обгръщаше Радли. И неусетно, докато вървях замислено, навела глава, постепенно мрака заля уличките. Не можех да видя дори ръцете си. "Трябва да има улична лампа! Трябва! Светни! Светни! Светни!" Вбесявах се все повече и повече, защото не виждах нищо и не знаех къде вървя!
- СВЕТНИ ПРОКЛЕТА УЛИЧНА ЛАМПО!!! - извиках. В този момент се появи някаква искра, която буквално прелетя до лампата и светна при допира си с нея. Лампата светеше! "О, не... тези странни случки... където и да отида не ме оставят. Какво става?!" В крайна сметка се прибрах, крайно изморена и объркана.

*  *  *

   На следващия ден рано сутринта се озовах пред училището. "И кошмарът, наречен "Розууд" започва!" Влязох и след дълго лутане, най-накрая открих стаята, в която щяха да се проведат часовете. Първото нещо, което видях в нея, бяха Ариа и Уил. Отидох при тях и тъкмо щях да ги заговоря, когато чух някакви викове зад мен и се обърнах. Разразяваше се ужасен спор между ученичка, която ми беше смътно позната и възрастна жена. Очите на всички бяха широко отворени, втренчени в каращите се.
- И какво от това, госпожо? Няма как да помня всичко, което сте ни дали за домашно през лятото! Разберете го! - крещеше ученичката.
- Напротив! Длъжна сте! 
- И какво? Какви са тези глупави домашни? Ще трябва да накарам тези глупави растения да пораснат? За домашно е трябвало да отглеждам цвете?! Измишльотини!
- Касиди...! - сетих се коe е момичето, което спори с учителката. Видях учудените погледи на Ариа и Уил и за мое щастие само те ме бяха чули.
- Познаваш я?!
- Не, точно... просто... - гласът на госпожата надделя.
- След като не сте си направили домашното, ще получите съответното наказание!
- Това не е правилно! Всичко е глупаво! Всичко! Какво е това домашно? Трябва да накарам всички растения да пораснат ли? Всички ли? - изкрещя Касиди и в този момент цветята, които бяха донесли останалите ученици започнаха да растат плашещо бързо. Накрая всички саксии се пръснаха, като пръстта се разпръсна из цялата стая, а огромните пораснали плевели валяха по пода. Всички ахнаха. Никой не смееше да помръдне.


Последната промяна е направена от winxclub на Чет Юли 11, 2013 9:07 am; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Мар 04, 2013 4:12 pm

Супер е!Само дето не схванах кой точно кой е.Некст! flower
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Мар 04, 2013 4:18 pm

xsunnygirlx написа:
Супер е!Само дето не схванах кой точно кой е.Некст! flower
Мисля, че това е нормално (като за начало е малко трудно да се опише всичко лесно разбираемо). Постепенно ще се разбере кой кой е! Very Happy И мерсии! Smile
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!`   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Мар 04, 2013 5:06 pm

Супер е найстина,но и аз не разбрам кой точно кой е.Ако изключим това ми харесва.Некст! Smile
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Мар 04, 2013 5:12 pm

След като виждам, че не разбирате кой кой е, ще направя кратко описание, че взех да се притеснявам. Така (аз съм Спенсър Хейстингс). Докато върви откриването на училището "Розууд" до мене са някакво момиче и Касиди (очедидно е по надута Very Happy). При директорския кабинет се срещам с други две момичета - Ариа и Уил. На другия ден в стаята, където се провеждат часовете (Касиди) спори с госпожата. Мелиса е майка на Спенсър. Градът е "Радли". Другото трябва да се досетите сами какво става. Извинявам се за спама!!!
Върнете се в началото Go down
winxclubbg
Admin
Admin
winxclubbg


Брой мнения : 276
Join date : 17.11.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Алис Гуанохил
Години: 16
Дата на раждане: 16.01.1996

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Мар 04, 2013 5:34 pm

Много добре написано. Поздравления! Smile
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Мар 04, 2013 5:57 pm

Част от втора глава/Sneak peek

Въздъхнах.
- Какво? Не съм искала да те виждам, така че може да си ходиш и то веднага! - Касиди се ядосваше.
- Просто искам да ти кажа нещо! - опитах се да я накарам да ме изслуша.
- Едва ли ще е нещо умно! - продължаваше да се заяжда.
- Ще спреш ли? Не съм тук, за да си развалям настроението!
- По - добре си ходи, защото може важното ти настроение напълно да се развали! - отвърна ми зло.
- Чудя се някога дали ще ти омръзне да се заяждаш? - вече се ядосвах и аз.
- Ха... ако ще се "заяждам" с теб никога няма да ми омръзне, защото много обичам да поставям на място такива, като теб! - не спираше Касиди и ми идваше да избухна. Просто не можех да издържа. - Какво? Да не би да ти свършиха умните реплики? - продължаваше да ме изнервя.
- Ами за такива особнячки, като теб, които накараха стаята да прилича в този вид, в който е сега няма да се хабя! Дано си разбрала каква си! - на лицето ми се появи самодоволна усмивка.


Последната промяна е направена от winxclub на Вто Мар 12, 2013 11:51 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Мар 04, 2013 6:17 pm

Ти май искаш да ми убиеш търпението!?С тази част от втора част на втора глава (оле, че объркано Very Happy ) ме накара да искам да прочета остатъка двойно!Така че се стегни и бързо напиши и остатъка!!!!!Нямам търпение! geek
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeВто Мар 05, 2013 4:16 pm

Много е интересно! Успех Razz
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!`   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeВто Мар 05, 2013 5:15 pm

Сега ме разби.Пиши я по-бързо. Smile
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeВто Мар 05, 2013 7:04 pm

И двете части са страхотни Smile Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeСря Мар 06, 2013 8:05 pm

Втора глава

Започва се!


Растенията пораснаха за отрицателно време, саксиите се пръснаха и всичката пръст се разхвърча из цялата стая. Вдигнах ръка над главата си, за да се предпазя и крадешком погледнах Ариа и Уил. Чудех се какво ли си мислеха, но бързо отклоних погледа си от тях, защото някой заговори. Този някой беше Касиди!
- Ето! Сега доволна ли сте, госпожо? Пораснаха! - изпуфтя и демонстративно излезе от стаята. Не знам какво ми стана, но реших да я последвам. И точно тогава някой хвана ръката ми.
- Спри! От къде я познаваш? - Ариа беше решила да ме разпитва, но аз се освободих и излязох без да казвам нищо. Чух само как говори госпожата:
- Деца, ще имате свободен час, но на вашата съученичка няма да й се размине!
Огледах се, видях как Касиди тръгваше нанякъде и се затичах след нея. Тя излезе в двора на училището и точно тогава успях да я настигна.
- Хей! Чакай! - тя ме изгледа изпитателно и ми отвърна:
- Какво искаш?
- Как направи... това? В класната стая?
- Теб това какво те засяга? Разкарай се! - държеше се ужасно, но вярвах, че просто е в лошо настроение.
- Спокойно! Искам само да поговорим!
- Не ме интересува какво искаш, ясно?! - Въздъхнах. - Какво? Не съм искала да те виждам, така че може да си ходиш и то веднага! - Касиди се ядосваше.
- Просто искам да ти кажа нещо!
- Едва ли ще е нещо умно! - продължаваше да се заяжда.
- Ще спреш ли? Не съм тук, за да си развалям настроението!
- По - добре си ходи, защото може важното ти настроение напълно да се развали! - отвърна ми зло.
- Чудя се някога дали ще ти омръзне да се заяждаш?
- Ха... ако ще се "заяждам" с теб никога няма да ми омръзне, защото много обичам да поставям на място такива, като теб! - не спираше да ме ядосва. - Какво? Да не би да ти свършиха умните реплики? - продължаваше.
- Ами за такива особнячки, като теб, които накараха стаята да прилича в този вид, в който е сега няма да се хабя! Дано си разбрала каква си! - на лицето ми се появи самодоволна усмивка.
- Гледай и ти да не заприличаш на стаята, защото тогава едва ли ще си толкова наперена! - изведнъж ми каза съвсем спокойно.
- Ха... ти и без това си в още по - ужасно състояние и без никой да е искал да те прави глупава! - извиках й. Точно тогава видях как Ариа и Уил идват към нас.
- Но... какво правите тук? - опитах се да им кажа, колкото се може по - тихо.
- А ти? - отвърна ми Уил малко по - строго, отколкото очаквах.
- Това не е важно... - и тогава Касиди ме прекъсна.
- Ами искаше да ми каже нещо, но изведнъж избухна и започна да ми вика. Явно състоянието на стаята я е разстроило! В коя лудница е записана приятелката ви? - каза толкова спокойно и високомерно... това беше способно да ме накара да й се нахвърля. Погледнах Ариа и Уил и си личеше, че те се сещаха какво можех да направя. Бях бясна!
- Лудница? Ами тя не е записана в лудница! Съжалявам! Явно няма да си намериш събеседник, с когото да си говориш там! - отговори й Ариа и двете с Уил ме задърпаха към класната стая.
- Хей... благодаря ви! Щях да откача, ако не бяхте дошли.
- Няма проблем! Няма да я оставим да се прави на велика! - намигна ми Ариа. - Та като стана дума... ти откъде я познаваш?
- Не я познавам... просто при откриването седеше до мен с още едно момиче.
- А откъде знаеш името й? - добави Уил. "Все едно съм на разпит в полицията..."
- Ами чух го от момичето до нея. Нека да сменим темата. Какво стана, след като цветята... ъм...
- Нищо интересно! - помогна ми Ариа. - Госпожата ни съобщи, че ще имаме свободен час и си тръгна.
- Добре. А... - търсех подходящи думи, с които да им кажа това, което исках без да ме сметнат за луда. - .. какво си мислите, че стана с растенията?
- Явно онова момиче направи нещо. - предположи Уил.
- Е, както и да е. Часът ни започва след малко, така че по - добре ще е да се приготвим! - напомни ни Ариа. Взехме учебниците си и се запътихме към класната стая.

***

След като часовете ни свършиха, директно тръгнах към вкъщи, защото бях много уморена и днешният ден ми дойде в повече! Докато ходех се блъснах в някакво момиче и видях, че това е... пак Касиди!!! Пак тази... вещица?
- Внимавай къде ходиш! - извика ми. - Или си сляпа?
- Първо погледни себе си, пък после говори за мен... само да можеше да видиш колко си жалка! - не можех да я понасям. В този момент видях как едно момиче излиза от сградата близо до нас и каза:
- Кас, всичко е готово! - и се сетих! Това момиче беше онова, което говореше с Касиди на откриването!
- Алекс, в момента една... жаба показва колко е "умна"! - извика чучелото (Касиди) и се изсмя.
- Точно ти ли го казваш? - ядосах се и тръгнах към нея, но нещо се оплете около крака ми и се строполих на земята и най - лошото бе, че паднах в ЛОКВА! Намокрих цялото си лице и се опитах да стана, но плевела, който ме беше завързал имаше бодли и се впиваше в кожата ми. Болеше ужасно!
- Момиче, показвай колко си велика на някой друг! - изръси въпросната Алекс и изведнъж течността по лицето ми започна да става все по студена и по студена... тя.. ТЯ ЗАМРЪЗВАШЕ!
- Не! - изскимтях и се строполих отново. Изпитвах ужасна болка и по крака си и по лицето си! Болката беше... неописуема! Погледнах към двете надути момичета и видях самодоволните им усмивки. Изведнъж чух:
- Спенсър, добре ли си? - погледнах натам, откъдето дойде гласът и видях Ариа!
- Какво правиш тук? - едва промълвих, защото болката се увеличаваше.
- Тренирам танци! Нямах време да се прибирам от училище до вкъщи и за това се запътих направо към залата, където тренираме и... те видях. Какво ти е? Не трябваше ли да си си у дома? - посочих Касиди и Алекс.
- Какво са ти направили?
- Ами първо започнаха да се заяждат, но после... някакъв плевел ме завърза и се впи... в кожата ми и ме прободе... - видях, че от крака ми тече кръв! "О, Боже, точно това ли можеше да се случи от всичко?" - Паднах в локвата и сега лицето ми замръзва! Нещо става! - Ариа, като че ли не ме разбра много добре, но поне се досети каква е причината да съм в това състояние. И изведнъж остра болка се появи в главата ми. "Всичко това става от проклетият лед! Няма да мога да го изтърпя!" - Махни това от крака ми! Махни леда! Махни всичко! - изкрещях. Ариа разбра колко съм зле, застана до крака ми и се опита да скъса плевела, но това нещо просто я убоде. Личеше й че се ядосва и изведнъж извика:
- Махни се! Просто изчезни! Ако не може изгори! Изгори! - и точно тогава плевела се подпали и от него остана само пепел. Изпищях силно и се отдръпнах назад. Бях много уплашена! Проклетото растение гореше на крака ми! Ариа също остана изненадана от случилото се. Затворих очи и се молех това да е сън! Беше невъзможно всичкото това да се случи наистина!

***

Отворих очи и с изненада открих, че не се намирах на улицата при Ариа и другите. Огледах се и всичко около мен бе някак лилаво и празно. Сякаш бях някъде в пространството и просто седях и... съществувах!

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Images?q=tbn:ANd9GcRqjaBWrxKzs2UdWQ-Cs5-02sgbS8n1at7xWHsO-J6a-jUKCqlmmQ

Открих и, че по лицето ми нямаше лед, и нито една капка вода! Кракът ми си беше, както преди. Все едно случката от преди малко, изобщо не се бе случила! Изведнъж някакви гласове нахлуха в главата ми и ставаха все по и по - неразбираеми! Усилваха се и главата ми не можеше да издържи на шума!
- Добре дошла...... радваме се.... , че си тук! - бе единственото, което успях да разбера и изведнъж всичко спря! Отдъхнах си и нещо в пространството започна да се раздвижва и да идва към мен.
- Но... какво става?! - не разбирах. Изведнъж ярка светлина ме заслепи, а след като това отмина открих, че вече не бях сама!


Последната промяна е направена от winxclub на Пет Мар 29, 2013 7:08 pm; мнението е било променяно общо 7 пъти
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeНед Мар 10, 2013 5:02 pm

WOW!WOW!WOW!Невероятна!Страхотна!Без думи съм!Давай некста!!!
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeНед Мар 10, 2013 6:13 pm

Част от трета глава/Sneak peek



- Пак ли ти?!? - извиках по - ядосана от всякога.
- Ха... само не ми казвай, че си се уплашила! - отвърна ми Касиди.
- Честно казано... да! Щом ти видя лицето настръхвам! Предполагам знаеш как изглеждаш. - казах й. В този момент Алекс се изсмя и се включи в разговора.
- Момиче, ти май наистина не си добре...  
- О, ако имах огледало щях да ти покажа на какви чучела приличате с приятелката ти! - не можех да се спра. Просто се бях панирала и... не знаех какво да правя. Явно начинът ми да се справя с тези ситуации беше такъв.
- Точно от твоята уста това звучи доста смешно! - заяде се за кой ли път Касиди. О, и продължаваше да ме изнервя! Убеди ме, че това го може най - добре. Но точно те с Алекс не ме тормозеха най - много. Това, което ме измъчваше бе, че не знаех как попаднах тук и не знаех как да се измъкна.
- Спенс, спри! Няма смисъл! - чух зад мен Ариа и се обърнах. Почти бях забравила, че и тя е тук.
- И какво правим сега? Седим и чакаме?! - казах така че само тя да ме чуе.
- Нямаме избор. Какво можем да направим? - разсъждаваше и тогава пак се появи онова раздвижване, друга светлина се насочи към нас. Закрих очите си.


 


Последната промяна е направена от winxclub на Пон Юли 08, 2013 2:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПет Мар 22, 2013 9:23 pm

Трета глава

Кошмарното събрание


Изведнъж ярка светлина ме заслепи, а след като това отмина открих, че вече не бях сама!
- Охх... какво стана? - чух познат глас. Обърнах се натам, откъдето идваше гласът и видях... Касиди и Алекс!
- Хах... виж с кой умник сме тук! - изсмя се Алекс... "Тъкмо когато си мислех, че съм се отървала леко..."
- Спенсър, къде сме? - и за пореден път се извъртях. "Ох..." За мое щастие видях, че пред мен стои Ариа! Ариа!!!
- Хей... - хвърлих се към нея и я прегърнах. - Та... за въпросът ти... не знам! Изобщо не знам как сме се озовали тук.
- Оу, колко трогателно! Пфуфф! - Касиди се обади отново.
- Пак ли ти?!? - извиках по - ядосана от всякога.
- Ха... само не ми казвай, че си се уплашила! - отвърна ми.
- Честно казано... да! Щом ти видя лицето настръхвам! Предполагам знаеш как изглеждаш. - казах й. В този момент Алекс се изсмя и се включи в разговора.
- Момиче, ти май наистина не си добре...
- О, ако имах огледало щях да ти покажа на какви чучела приличате с приятелката ти! - не можех да се спра. Просто се бях панирала и... не знаех какво да правя. Явно начинът ми да се справя с тези ситуации беше такъв.
- Точно от твоята уста това звучи доста смешно! - заяде се за кой ли път Касиди. О, и продължаваше да ме изнервя! Убеди ме, че това го може най - добре. Но точно те с Алекс сега не ме тормозеха най - много. Това, което ме измъчваше бе, че не знаех как попаднах тук и не знаех как да се измъкна.
- Спенс, спри! Няма смисъл! - чух зад мен Ариа и се обърнах. Почти бях забравила, че и тя е тук.
- И какво правим сега? Седим и чакаме?! - казах така че само тя да ме чуе.
- Нямаме избор. Какво можем да направим? - разсъждаваше и тогава пак се появи онова раздвижване, друга светлина се насочи към нас. Закрих очите си.
След като това свърши видях Уил до мен!
- Ти пък какво правиш тук?!? - вече наистина ставаше плашещо.
- Мога да ви задам същия въпрос, а на твоя се боя, че не мога да отговоря... - Уил беше разтревожена... беше толкова объркана, колкото мен и Ариа. - Виждам, че си имате компания.
- Оуу... не ми напомняй! - завъртях очи.
- Е, вече всички сте тук! - изгърмя някакъв глас, който ме накара да подскоча. Погледнах момичетата и им личеше, че бяха уплашени, колкото и мен. "Защо Алекс и Касиди са толкова спокойни? Да, личи им, че са вещици, но такова спокойствие... е прекалено подозрително!"
- Ние, Древните, доведохме вас петте тук! Ние ви призовахме! - гледах уплашено към петте огромни фигури, които бяха застанали пред нас в пространството... личеше им, че бяха доста стари. - Вие имате много важна мисия! Вие момичета, сте специални! - "Да бе да! Явно някой не си е пил хапчетата доста отдавна..." - Всяка една от вас притежава специална сила! И го е усетила. Вие притежавате силите на петте природни елемента - Вода, Огън, Земя, Въздух, И силата, която ги свързва.
- Ако ми бяхте казали, че феята на зъбките съществува щях да ви повярвам повече! - обади се Алекс, на която не обърнах много внимание. Все още се взирах в старците. Не можех да повярвам, че това, което се случва е истина. - Къде е изходът?
- Спокойно! Това е истина и вие го знаете! Не се страхувайте от това, че притежавате магически сили, които са от изключително значение за милиони милиарди хора... Вие сте новите Пазителки на Земята! - усещах как краката ми треперят. Тези откачени старци ни пробутваха тотални измишльотини и ни бяха затворили някъде, от където нямаше измъкване.
- Ъм... започвате да ме плашите и то сериозно! - проговори за първи път Ариа, откакто бяха дошли. - Това не може да е истина... така че едно логично обяснение е, че сме били подложени на някакъв газ с упояващи свойства... просто това трябва да е халюцинация! Напълно обяснимо е.
- Момиче, изобщо не е така. - единия от "Древните" леко се намръщи. - Вие сте новото поколение Пазителки. И преди вас е имало и след вас ще има... това е традиция. Едните пазителки остаряват, съответно наследниците им идват. Вие сте призовани тук, защото Пазителките на Земята преди вас бяха тежко ранени...
- В кое шоу участваме? - не пропусна да се обади и Касиди. "Нека това да свърши по - бързо!"
- Това не е шега! - прокънтя един яростен глас из цялото пространство. "Помощ!" - Старото поколение Пазителки бяха нападнати от зли сили, които са прекалено мощни! Вие сте новите! Вие сте надеждата на целия магически народ!
- Магически народ? Зли сили? Пазителки на Земята? Хайде се спрете и ме оставете!!! - изкрещях. Вече не можех да издържам.
- Чакай да позная. Тези зли сили искат власт, нали? - прозвуча подигравателния глас на Касиди.

(Тук пуснете тази песен!)
- Точно така. - отговори онзи в средата. - Вие сте новите Пазителки на Земята!
- Да, да... тази измишльотина вече я разбрахме! - Ариа се отегчаваше. "Как изобщо може да е толкова спокойна?"
- Колкото по - бързо проумеете, че ви казваме истината толкова по - добре! Вие сте единствените, които могат да пазят Земята от злите сили! На Земята освен, че живеете вие хората, съществува и друг свят в паралелното измерение, в което на същата планета - Земя живее друг народ. Там обаче хората владеят магията, разбира се не могат да правят мащабни магии. Контролът на магията там е на ниво - вдигане на предмет, промяна на цвят и т.н. Магията определено не им помага за защита от зли сили! А точно хората там са застрашени ужасно много от тях. На същата планета се е заформила организацията "DARK", която за съжаление успя да завладее цялото паралелно измерение там... - направи дълга пауза. - ... и точно така загинаха предишните Пазителки на Земята.
- Да... колко пазителки на Земята има? И на коя Земя? Изобщо... мислите ли, че ще се вържем на такава жалка история? - продължавах да се изнервям.
- Слушайте ме много внимателно! МНОГО ВНИМАТЕЛНО! - изкрещя единия от "Древните". Колкото и да не ми се вярваше, че тези дрънканици са истина наистина тези старци предизвикваха огромен страх у мен. - Вие петте сте едни много специални момичета - Пазителки на Земята. - "Разбрахме го това вече!!!!...!!!" - Вие сте новото поколение Пазители! Предишното загина в опит да спре организацията "DARK"! Сега тя завладя цялата паралелна планета Земя! И иска да завладее вашата! Ако го направи абсолютно всички хора на Земята ще загинат и не само те! Цялата сила ще е в ръцете на злото, защото точно на вашата планета се намира сандъкът на Живота! Той ще даде неподозирана сила на притежателя си! Вашата мисия е да спрете "DARK"! Вие сте единствените, които може да го направите! И АКО НЕ ГО НАПРАВИТЕ НЯМА ДА СЕ ИЗМЪКНЕТЕ ОТТУК! И ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ, ЧЕ СТЕ ОТКАЗАЛИ!


Последната промяна е направена от winxclub на Пет Мар 29, 2013 6:57 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeНед Мар 24, 2013 6:45 pm

Супер!Харесва ми, въпреки че пак е малко неразбираемо.Давай некст! Smile

winxclub: Няма как всичко да се разбере и да е ясно още от 3 глави. Smile
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!`   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПон Мар 25, 2013 5:27 pm

Много ми харесва.Давай некста.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeВто Мар 26, 2013 3:15 pm



Последната промяна е направена от winxclub на Съб Юли 20, 2013 4:43 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 10:56 pm

Нямам търпение за следващата глъва.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 12:10 am

Ауу! Много интересно стана! Smile Браво. Чакам некст!
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!`   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeВто Апр 02, 2013 3:29 pm

Много е интересно.Очаквам некста. Smile
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeНед Юни 23, 2013 11:47 am



Последната промяна е направена от winxclub на Съб Юли 20, 2013 4:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeНед Юни 23, 2013 1:09 pm

Давай по-бързо следващата част става много интересно Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!`   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitimeНед Юни 23, 2013 1:33 pm

Очаквам некста.Тази част беше толкова интересна,великолепна...мога да кажа още такива думи,но ако продължа мението ми ще стане доста дълго.SmileПродължавай във същия дух.Продължавай да ги пишеш токлова интересни,както правиш винаги.Smile


winxclub: Мерси!
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sponsored content





`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» `!~Magic~!` - Версия II
» `!~Magic~!` - Comments
» `!~Magic~!` - everything for heroes
» Winx Club: Magix Christmas (It's Christmas Magic)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Фен фикове-
Идете на: