Winx Club Bulgaria
Скайликс и Синсите V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Скайликс и Синсите V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
Sunny.
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
dreamsformagic
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
winxdaphnebg
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
maicg
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
winxclubtv
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
ashxbenzo
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
amore
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
winxclubbg
Скайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_barСкайликс и Синсите I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeПон Фев 01, 2021 10:57 pm by winxclub

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
Скайликс и Синсите I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 Скайликс и Синсите

Go down 
АвторСъобщение
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

Скайликс и Синсите Empty
ПисанеЗаглавие: Скайликс и Синсите   Скайликс и Синсите I_icon_minitimeПон Мар 25, 2013 3:29 pm

Скайликс и Синсите Ec0ea44ab611c42a3cf0a1fc17b160ba-d5h63kc


Резюме:

Десет години след Winx Club, шест земни момичета откриват, че са феи. Те заминават за Алфея и започват обучението си. Но е надвиснала заплаха. Ще успеят ли Кармела, Саманта, Марлийн, Брияна, Линет и Рейчъл да победят надигащото се отново зло?


Последната промяна е направена от maicg на Пон Юни 16, 2014 10:00 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

Скайликс и Синсите Empty
ПисанеЗаглавие: Съдържание   Скайликс и Синсите I_icon_minitimeСъб Юни 01, 2013 8:28 am

Началото
Кармела и Сами правят невероятно откритие, което дава старта на новият им живот...

Абнормални събития
След като откриват нещо наистина шокиращо, двете момичета заедно с приятелката си, Рейчъл, срещат много чудатото момиче - Селена, която им оставя мистериозно пликове с покана. Какво ще направят те?

Първа среща
След изненадващият развой на събитията, четирите момичета разбират поредното шокиращо нещо и след това се запознават с Брияна и Марлийн. Сега, какво им остава, освен да заминат за Алфея?

Празненството
Скайликс пристигат в Алфея, където ги чака едно от любимите неща на всички тийнейждърки - парти!


Последната промяна е направена от maicg на Пон Юни 16, 2014 10:07 am; мнението е било променяно общо 17 пъти
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

Скайликс и Синсите Empty
ПисанеЗаглавие: Началото   Скайликс и Синсите I_icon_minitimeСъб Юни 01, 2013 9:12 am


Началото




Име: Кармела Рос
Години: 16
Училище: Гимназия Блекууд
Адрес: Малтийн Бей N163
Град: Сейка


След като попълни талона само го остави на бюрото си и излезе.
Когато влезе в гимназията, първо се отправи към Ученическия комитет. Поздрави доста сухо и безизразно, но видя купчината документи на бюрото си, която заплашваше да падне върху някой в скоро време. Просто въздъхна и се зае с нея, като след приключването й за отрицателно време излезе, оставила след себе си удивление и уважение.
Тъкмо щеше да влезе в класната стая, когато някой се хвърли на врата й:
- Кар-мелаа! - И с широка усмивка добави - Добро утро!
- Добро да е, как си?
- Супер! - Изчуролика рижокоската и двете заедно влязоха вътре, секунди преди преподавателката.
Чассът започна, както обикновено. Никой не внимаваше, както обикновено. Дадоха се задачи, както обикновено. И всички се стреснаха от последвалото изптване, както обикновено. Само Кармела се бе зазяпала към прозореца, за разлика от обикновено.
- Саманта, преведи изречението!
Чудя се, дали нещо някога ще се случи тук?
- Добре! - Може би ако замина някъде... - "The girl went to the fridge and got the potatoes." - ... на почивка. - "Момичето отиде до хладилника и взе картофите." - До морето...
- Кармела, ти следващото. - ... или планината... - Чуваш ли ме? - Учителката застана пред чина на президент Рос.
... а също и в град.
- Кармела? - Сами се притесни.
Стига да е далече от тук.
- През*? - Момичето от съседния чин се обади.
Кой ли град да бъде?
- Госпожице! - Учителката повиши тон, при което накара Кармела да се "събуди" най-сетне.
- Хм? Да?
- Помолих ви да превете изречението пред повече от минута! - Тя бе абсолютно... - Възмутена! Напълно съм възмотена от това ваше държание. Като ученически президент, трябва да сте за пример... на другите...
И в гората става - на чист въздух.
- Госпожице Рос!! - Да, тя пак се бе отнесла на някъде, с което изкара жената срещу нея извън релси. Дамата си пое въздух и заговори спокойно, макар  че в гласът й си личеше желание да се разкрещи: - Отидете да си наплискате лицето със студена вода и се върнете, щом дойдете пак на земята.
Защо не в пустинята?
- Хайде, Кармс. - Сами я поведе за ръка навън, а щом излязох в коридора... - Какво ти става! Това не е типично за... Ама ти слушаш ли ме!!
- Хм... - Чернокоската спря до прозореца. - Как мислиш, къде е най-подходящо за почивка? - С този си въпрос, тя успя да изнерви дори и Сами, която тъкмо щеше да зашлеви шамар на момичето пред нея, когато...
- Какво по дяволите? - Рижокоската зяпна през прозореца невярващо.
- Стига. Бе.!
И двете се наведоха през прозореца и точно тогава...
*****
- Сами?! През?!
- Момичета, пазете се, пазете се. Какво е станало ту- Боже господи! - Двете момичета отвориха очи, при което около тях се образува кръг от ученици. - Радвам се, че сте добре. Какво се...
- О, не!! - От тълпата се отдели едно момиче. - Кармс, Самс. Какво по...
- Линет. Имаш ли идея какво се е случило?
- Не, госпожо. Но имам едно наум.
- Какво имаш предвид?
- Ами... най-добре да започна отначало - каза с въздишка момичето и като погледна двете си приятелки, започна историята си. - Беше през лятната ваканция преди три години, точно преди да влезем в средното училище. Аз, те и още едно момиче - Рейчъл - се прибирахме заедно. Чакахме на сфетофара, колите спряха за да ни пропуснат. Рей избърза малко и точно преди да стъпи на тротоара един откачалник с мотор мина през мястото където бе тя. Но не я сгази. Тя бе изчезнала - нито тяло, нито кръв, нито нищо. Реших, че си въобразявам разни неща и тя просто бе преминала по-бързо от колкото да я видя. Обърнах се към тези двете, но те не мислеха като мен - бяха абсолютно сигурни, че не е от другата страна на улицата, нито пък прегазена. Нямаше я. И тогава видях това изрежение на лицата им. Наистина не знам какво се е случило сега, но определено...
- Лин. - Двете момичета погледнаха разказвачката. - Тя се върна. Рейчъл е тук.

To Be Continued...



*през - съкращение от "президент". Използва се като обръщение


Последната промяна е направена от maicg на Съб Авг 17, 2013 10:48 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

Скайликс и Синсите Empty
ПисанеЗаглавие: Абнормални Събития   Скайликс и Синсите I_icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 11:10 am


Абнормални събития


Всички стояха като статуи.
- М-Моля? - Паниката в гласа на Линет скочи рязко. - Недей да си правиш шеги с мен!
- Не се шегувам. - В гласът на Кармела си личеше желязна решителност.
- Тя изчезна! Не знаем дали въобще е жива! Тя изчезна онзи ден, а това че не искате да го приемете е съвсем друга история.
- Ти си тази, която не иска да приеме истината. Нещо ненормално се случи онова лято. - Сега беше ред на Саманта да покаже решителност. Двете със Кармела се бяха изправили и стояха на по-малко от метър от приятелката си. Линет пък от своя страна бе стиснала устни и след като не успя да намери нещо, с което да отговори, просто въздъхна и каза:
- Наистина се е върнала, а? - Двете й приятелки кимнаха. - Да, добре. Вярвам ви... Това ли очакваше да кажа?! - Избухна отново, но преди да се разрази истинската буря, Кармела я прекъсна:
- Каквото искаш казвай, ние ще я потърсим. - И те тръгнаха, като оставиха класа безмълвен.
След няколко секунди Лин извика:
- Ще дойда с вас. Ако не друго, то поне ще ви спра да направите някоя глупост... пак!! - Тя изтича до тях и трите заедно тръгнаха на лов за "духове"...
*****
Спряха пред прозореца, от където бяха паднали двете момичета. Започнаха да оглеждат за някакви улики, макар че нямаше голям смисъл...
- Сигурни ли сте? - Попита за милионен път Лин. - Че не сте си въобразили, имам предвид?
- НЕ.
- Но... ъх... днес стават точно две години и три...
- Виж, Лин... - Луси спря да обикаля и застана пред приятелката си. - Ние я видяхме. И няма да се мръдна от тук преди да намеря нещо, което да ме отведе до нея. За това, ако няма да помагаш, по-добре си върви!!
Линет въздъхна и трите продължиха да оглеждат още известно време...
- Хей, вижте тук! - Кармела се вцепени пред една от вратите на неизползваемите стаички. От вътре идваше някаква странна, натрапчива миризма. - Да погледнем, а?
- Ама ти... сериозно ли? - Все пак влязоха. Саманта намери ключа за лампата и го натисна но...
- Какво...
- Е...
- Това...
- ПО ДЯВОЛИТЕ!!
Трите момичета изтичаха в паниката си чак до двора...
- Какво значи това, Сам?
- Защо питаш мен? Там пишеше името на Лин!
- Глупости! Пишеше "Кармела" с букви, достатъчно големи че да ги види и слепец!
- О, недей да ми приписваш вината за това!
- Ти започна първа...!!
- Я виж ти, какво си имаме тук! - Наоколо се разнесе остър смях, а той идваше от покрива на училището. Там стоеше едно момиче, брюнетка, приблизително на възраст колкото тяхната или една година по-голямо. Но, по-важното бе...
- Що за косплей е това?! - Лин гледаше объркана нагоре.
... момичето на покрива имаше крила, които пърхаха нежно на раменете й.
- Това е костюм на фея, нали?
- Ъх... момичета, това... това не прилича на костюм...
- Какво си имаме тук, какво си имаме тук?... - Непознатото момиче не спираше да повтаря това с голяма усмивка.
- Хей. - Прошепна Кармела. - Да се махаме. Тази е луда. - Другите две момичета кимнаха и безмълвно се опитаха да тръгнат към входа на училището, обаче...
- Къде отивате? - Момичето слезе... не, долетя пред трите приятелки, сякаш е най-нормалното нещо на света. Като продължаваше да се усмихва, каза: - Кармела, Саманта, Линет. Това за вас. О, вижте колко е часът! Трябва да бягам! - С тези си думи тя наистина побягна - крилата и бляскавите дрехи бяха изчезнали, а вместо тях носеше съвсем обикновени дрехи.
След като изчезна в хоризонта, те се загледаха в нещата, които тя им бе дала. Бяха хубави, розови хартиени пликове, на които пишеше със завъртян почерк: До госпожиците Рос, Валере и Аруин. Трите се спогледаха учудено и без много-много да му мислят отвориха писмото. Вътре имаше следния текст: Поздравления! Вие сте приети в Училището за феи Алфея. Откриването на учебната година ще се състои на първи септември от 1000ч. в училищния двор. Очакваме Ви, госпожа Фарагонда. А отзад на листа беше написано с друг, по-небрежен почерк: Вероятно не знаете как да стигнете до Алфея, за това елате в "При Кати" на 31.08. в 23:00 и си носете багажа!! Там ще се срещнете с другите три момичета. Ще ви разясня някой неща, които трябва да знаете и ще отидем в училището. Селена
- Добреее... - Започна Сами след кратко мълчание. - Само аз ли смятам, че това е нещо повече от обикновена шега? Защото онова момиче... Селена, де... определено летеше. Какво мислите?
- Да, права си. Знам къде е това кафе... Ще отидем ли?
- Да! Пък ако е някоя шега, няма какво да губим.
- Ама... уф, добре де...
*****
И така, времето мина неусетно.
Часът бе точно 23:00 и трите приятелки тъкмо бяха стигнали до При Кати. Въпреки, че според надписа на вратата трябваше да е затворено, вътре светеше и момичетата дори не се поколебаха. А още щом стъпиха вътре, Селена се появи пред тях.
- Здравейте, здравейте. Виждам, че си носите всичко. Чудесно... оставете багажа тук и елате след мен... - каза тя, като ги заведе до една задна стаичка. - Точно преди вас дойде едно момиче... забравих й името. Нещо с Р... Р... няма значение, ще се сетя после. Влизайте, чакаме само още две.
- Мерси! - Каза Саманта и натисна дръжкта. - Чудя се кой ли е преди нас? - Махагоновата врата се отвори, а те се вцепениха на прага.
- РЕЙЧЪЛ?!!
- А, здрасти!

To Be Continued...


Последната промяна е направена от maicg на Съб Авг 17, 2013 10:53 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

Скайликс и Синсите Empty
ПисанеЗаглавие: Първа среща   Скайликс и Синсите I_icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 1:32 pm

Първа среща


- Хей! - Рейчъл седеше в голямо шарено кресло и сякаш бе потънала в него. - Как сте? Доста време мина!
- Д-Да...
- Кармела?
- Рей, ти си, нали?
- От плът и кръв. - Засмя се. - Е, хайде влизайте, де!
Момичетата се насочиха към три от полу-прозрачните кресла. Но, когато седнаха...
- Какво?!
- Цвета показва каква е силата на феята. Аз съм фойерверки, Сами е любов, Лин е... океан, а Карм - лед и сняг. Това е една от малкото магии, които не могат да бъдат излъгани. - Подсмихна се тя. - Иронията е, че е толкова проста, че всеки би могъл да я направи от втория опит.
- А ти...
- Хн...
- Какво? - Бъдещите феи наостриха уши, а тази, която сякаш беше невероятно щастлива започна историята си:
- Ще започна от начало... Моята майка, също като нас, е била феи - на 16 й се е появила силата и т.н. и т.н. В Алфея е учила три години и е получили трите трансформации - основната (тя си няма име), Чармикс и Енчантикс. Биливикс получава, когато се връща на Земята. Въпреки предупрежденията на г-жа Фарагонда, която все още е директорка на Алфея, обаче, тя решават да вземе Сиреникс - трансформацията, която дава на феите правото да пътуват между измеренията през океаните и да влизат в Безкрайния океан. За да се получи трансформацията, трябва да се съберат пет камъка в един интервал от време, а през това време се ползва Хармоникс. Тя успяла да вземе четири, но...
- Но...?
- Не успяла невреме с петия и магията й била взета. За това се върнала на Гарнетос, където се омъжила и родила мен и сесрите ми.
- Добре... а защо ни казваш това?
- Е, нали трябва да ви разкажа къде се губих тия две години. - Ухили се. Да, определено се бе случило нещо страхотно. - Та, нали помните как изчезнах онзи ден? Тогава, щом се събудих, се бях озовала в стаята ми. Не тази в Сейка, а тази на Гарнетос. - На момичетата им отне малко време да схванат какво бе Гарнетос и след миг осъзнаха, че това е родината на Рейчъл. - Та, там бяхме всички. Когато се появих, те започнаха да говорят нещо една през друга и точно когато щях да попитам какво става, в стаята влезе една жена. Висока, с коса в седемте цвята на огъня. Всички млъкнаха, а тя заговори. Представи се като Кристина Селози - Ето тук всички започнаха да схващат на къде се бе запътила тази история, а Рейчъл се ухили още повече. - майка ни! Да, после ни разказа за феите и се оказа, че само аз съм наследила магията. Мхм, а после каза, че на следващия ден тя и Антоний, баща ни, ще бъдат коронясани за крал и кралица на Гарнетос!
- Поздравления!
- Браво!
- Чудесно!
- Дам, а после, когато всички излязоха на някъде, тя ме помоли когато отида в Алфея, да проверя в библиотеката за начини да си възвърне магията. А после, когато на вечерта минавах покрай стаята на нашите, ги чух да си говорят, че ако майка ми си върнела магията, щяла да върне Гарнетос, където му е мястото. Не разбрах какво имаха предвид, но това няма значение. Родителите ми се върнаха!
В този момент масивния махагон се отвори и вътре влязоха още две момичета, а някъде зад тях се чу гласът на Селена:
- Идвам след малко!! - И вратата хлопна, оставяйки шестте феи в тишина. Новопристигналите седнаха на останлите две кресла, а разказвачката побърза да уточни:
- Космос, а?
- Ахам. - Усмихна се момичето със звездното кресло. - Аз съм Марлийн.
- А аз Брияна. - Брюнетката ги поздрави весело.
- Каква ти е силата? Наистина не мога да разбера...
- Изгрев и залез. Странно е, знам.
- Не чак толкова. Аз съм фойерверки.
Тогава вратата се отвори за трети път и вътре влетяха шест куфара и няколко допълнителни чантички, следвани от Селена. Багажа се стовари с глухо тупване в единия ъгъл на стаята.
- Вече всички сме тук, за това, преди да заминем, ще ви разяся някоя неща. Кхъ-кхъ. - Прокашля се тя важно, сякаш бе Долорес Ъмбридж, която се канеше да прекъсне Дъмбълдор. - В магическото измерение съществуват много училища за феи, вещици и прочее, но най-добрите, ако мога така да се изразя, са: Училището за феи Алфея, Училището за вещици Облачната Кула и Академията за специалисти Червения Фонтан. Настощите директори са някогашни членове на спасилото веднъж магическото измерение, Общество на Светлината... но това ще го учите с подробности по история. В Алфея се учи три години, започвайки от сега. През това време ще научите много магии, също ще овладеете още две трансформации, освен основната - Чармикс и Енчантикс. И след това се смята, че сме вече истински феи. Което ми напомня... вие сигурно не можете да се трансформирате все още? - Клеър ги изгледа подозрително и, щом всяка от шестте поклати глава отрицателно, въздъхна. - Добре, за да не изоставате с уроците, ще трябва да можете да се трансформирате. Ще ви покажа как става и после няколко малки магийки. - И забелязала погледите на момичетата, добави: - Всички сме земни феи и е най-добре да си помагаме, при положение, че сме все още толкова малко. Минаха само десет години, откакто Уинкс върнаха магията на Земята... и за това ще учите по история... Добре, сега да започваме. Значи...
*****
Часът бе 09:30, а датата - първи септември. Шест свежи момичета (между всичките тренировки в последните девет часа, бяха успяли и да поспят) стояха пред кафене "При Кати". От вътре глух глас ги повика, при което всички влязоха. След няколко секунди се чу нещо като боен вик и ярка светлина огря цялото място...

To Be Continued


Последната промяна е направена от maicg на Съб Авг 17, 2013 11:23 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

Скайликс и Синсите Empty
ПисанеЗаглавие: Празненството   Скайликс и Синсите I_icon_minitimeНед Окт 27, 2013 3:49 pm

- Еха...! - Възгласът се чу от шест различни посоки, а пък един седми ги скастри:
- Знам, знам. Много е красиво, готино и розово, но ако не побързаме ще сме от последните!
- Твърде е розово, ако питаш мен. - И изглежда Рейчъл се бе върнала в обичайното си състояние. Въпреки това не успя да каже друго, защото трябваше да върви бързо за да не изостане.
- И въпреки всичко ще трябва да се редим на опашка... - Въздишка от Селена и въпрос от Сами:
- Защо? Лошо ли е?
- За сега не, но ако бяхме дошли малко по-рано, сигурно щяхме да влезем по-бързо. Слушай, тези които идват първи влизат бързо, защото тогава няма много хора. След това обаче е времето, в което идват повечето феи и тогава се образува дълга опашка, защото проверката тече бавно. Това пък забавя и хората, които идват последни. Но ние сме късметлии - дойдохме преди опашката да е станала голяма. А, наш ред е!
- Следващите десет да се приближат! - Една строго-изглеждаща госпожа с очила извика и те, както и следващите три момичета, се приближиха до портата с форма на крила. - Кажете ми име и място, момичета.
- Селена Аурион от Земята.
- Саманта Валерие от Земята.
- Кармела Рос от Земята.
- Рейчъл Селози от Земята.
- Линет Аруин от Земята.
- Марлийн АнКийър от Земята.
- Брияна Ноел Рейн от Земята.
- Бетина Салис от Мюзик - Свят 03.
- Тенбрае Колитц от Демон - Свят 09.
- Дженерана Деларейт от Сикрет - Свят 13.
- Добре, всички сте в списъка. Хайде, влизайте! - В мига, в който го каза, крилата се разтвориха и дадоха път на десетте момичета. И когато влязоха...
- Ние сме натам. - Селена посочи себе си и трите останали момичета, които се бяха запътили към средната част на двора. - Вие трябва да отидете в другия край на двора, при феите първа година.
- Ясно... - Шесте се спогледаха и тъкмо когато тръгнаха, чуха гласа на второкурсничката зад гърба си, която се приближи до тях.
- Чайкайте! - Изглежда бе забравила нещо важно. - Тези са за вас. - На лявата ръка на всяка от тях се появи нещо като широка гривна, която бе в шест различни цвята. Тази на Саманта бе в бонбонено червено, на Кармела в лилаво, на Линет в бледо синьо, Рейчъловата - в огнено оранжево, Марлийн имаше черна, а Брияна - тъмно розова. - Комуникатори. Прочетете инструкциите преди да ги ползвате, сериозно говоря. Обадете се като се настаните. А аз изчезвам! - И преди да се усетят, тя наистина бе изчезнала нанякъде. А след около десет минути, церемонията по откриването започна.
- Феи! - На подиума стоеше една приветлива на вид възръстна жена с бяла коса, отново с очила. Отзад, на няколко крачки, се бяха подредили всички учители - общо бяха десетима. Само една от висички фигури бе намръщена и това бе онази госпожа, която проверяваше пристигащите. Останалите бяха седем жени на не повече двадесет и пет-шест с много приятелско излъчване. Също имаше и двама мъже, които си приличаха единствено по зелените костюми. Единият бе висок и с уши като на елф, а пък другия приличаше на великан-леприкон. - Първо, към първокурсничките... момичета, добре дошли в Алфея! Тази година, вие основно ще се учите как да контролирате своите трансформации, докато вие, второкурснички, ще трябва да овладеете трансформацията Чармикс. А пък вие, които сте тук за трета и последна година, ще трябва да спечелите Енчантикс - едва след това ще можете да се наричате истински феи. - Кратка пауза. - А сега, госпожа Гризелда ще прочете правилата.
- Правило №1 - напред излезе свъсената жена: - На ученичките им е забранено да напускат територията на училището след вечерния час, който както следва е: 20 часа за първокурсничките, 21 - за второкурсничките и 22 за третокурсничките. Правило №2: На ученичките им е забранено да пропускат часове без основателна причина. Правило №3: На ученичките им е забранено да бъдат на територията на различно от Алфея училище, включително и Червения фонтан. - Мърморене от страна на феите. - Правило №4: На ученичките им е забранено да влизат в контакт с ученици от други училища, освен в неутралните зони, които както следва са: езерото Рокалуче, Калното Блато, град Магика, Гората на Мистериите и всяко друго място, което не е територия на никое училище. Правило №5: На ученичките им е забранено да влизат в Златния отдел на библиотеката без изричното разрешение на учител. Правило №6: На ученичките им е забранено да влизат в стаите на персонала, които както следва са: кухнята, учителската стая и учителското крило. Правило №7: На ученичките им е забранено да влизат в кабинетите извън учебно време. Правило №8: На учениците им е забранено да внасят каквито и да било предмети, които могат да навредят на училището, персонала и обучаващите се. Правило №9: На учениците им е забранено да вдигат шум след 23 часа. Правило №10: Никое от горните правила не важи за персонала и учениците, които имат разрешение да нарушават правилата. Такова разрешение може да се даде от следните лица: г-жа Гризелда, г-жа Фарагонда, г-жа Грифин и г-н Кодаторта. Като с последните две лица учениците могат да се виждат и говорят единствено на неутрална територия.
- Благодаря ви, Грифин. - Напред излезе отново директорката. - Правилата можете да намерите залепени на всяка дъска със съобщения, както и във всеки кабинет. Всеки учител може да има свои правила, които да се простират в рамките на предмета му и наложените от него наказания. Следващото нещо... А, да. Г-жа Блум има да ви казва нещо важно. Блум... - Напред излезе червенокосата госпожа, която очевидно се казваше Блум.
- Както вероятно знаете, а дори да не знаете ще научите, ние от клуб Уинкс имаме часове с всички курсове. До сега тези часове бяха... по несериозни, в сравнение с останалите предмети. Както и да е, от сега нататък, това ще е различно. - Сериозното изражение и тона, с който говореше, предизвикаха леко шушукане. - Нека ви кажа това. Ще бъдете разделени според способностите си. За разделението ще помогнат всички учители - тя се обърна кък тях, - за което искрено им благодаря... Тоест, значи, че всяка една ученичка ще бъде разпределена към категорията, съответстваща на способностите й. И не, това не значи, че всички водни, огнени, бонбонени и прочие феи ще бъдат в отделни категории... За сега е това. Ще разберете повече, когато имаме час заедно. - Замълча за миг, след което се усмихна широко и се отдръпна назад. Изглежда нещо хубаво щеше да се случи.
- Благодаря, Блум. - Централното внимание отново пое Фарагонда. - А сега, момичета, отивайте да се настанявате. Списъка със стаите ще намерите на таблото за съобщения до входа, както и карта на училището. Празненството започва след час, така че побързайте!
И с това завърши церемонита по откриването, след което всички се насочиха към сградата.
Преди да тръгнат от Земята, Селена им бе казала, че предишната година Фарагонда била въвела нови правила за разпределението по стаите. Всеки си избираше къда да бъде. Според Селена, директорката взела това абсурдно решение, защото така ставало по-бързо, пък и така имало по-малък шанс съквартирантки да бъдат две момичета, които не се понасят.
Както и да е, с невероятен късмет, земните първокурсники се оказаха първи на опашката. Имаше един голям списък, със стаи, срещо чиито номер имаше място да се напише името и планетата. Пред всеки номер имаше различен знак - крила, чантичка или бутилчица. Очевидно, крилата бяха за първи курс, чантичката за втори, а бутилицата - за трети. Те бяха и в три различни цвята - сини, червени и златни. Естествено, Кармела и приятели избраха златните крилца. ВИП стаите бяха апартаменти, всъщност. И по една щастлива случайност, един събираше точно шестима души.
След като записаха имената си срещу апартамент №1, те отидоха да проверят къде точно се намраше той - на последния етаж от общежитията...
- Еха!
- Отново е твърде розово... - Чу се мрънкането на Рейчъл, наред с възгласите на останалите. - Но пък може да има някакво заклинание, с което да се променят нещата... - тя продължаваше да си мисли на глас, докато Лин не се обади:
- Хей, елате тук!...
- Еха...
- Така е по-добре, нали, Рей?
- Мдам, определено.
****
Светлини. Музика. Танци. Магия. - Точно така, това беше празненството послучай откриването. Формалностите бяха на заден план, всички лоши новини и съобщения можеха да почакат до утре. Сега беше време за парти!
Клуб Уинкс свиреха заедно с няколко момчета, явно техните приятели, свои песни, сред които и Way Of Sirenix, The Magic Of Tonight, Return to Me, One To One, The Sirenix Song Catch Us If You Can, Shining So Bright, Under The Sign Of Winx и още много други.
Купона продължи цяла нощ до 23:00, след което всички се прибраха по стаите си за заслужена почивка... Освен Уинкс и компания, които изчезнаха към Магика...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Sponsored content





Скайликс и Синсите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скайликс и Синсите   Скайликс и Синсите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скайликс и Синсите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [COM]Скайликс и Синсите
» INFO: Скайликс и Синсите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Фен фикове-
Идете на: