Winx Club Bulgaria
Ваканция №2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Ваканция №2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
Sunny.
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
dreamsformagic
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
winxdaphnebg
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
maicg
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
winxclubtv
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
ashxbenzo
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
amore
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
winxclubbg
Ваканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_barВаканция №2 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
Ваканция №2 I_icon_minitimeПон Фев 01, 2021 10:57 pm by winxclub

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
Ваканция №2 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
Ваканция №2 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
Ваканция №2 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
Ваканция №2 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
Ваканция №2 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
Ваканция №2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
Ваканция №2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
Ваканция №2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
Ваканция №2 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 Ваканция №2

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
winxclubbg
Admin
Admin
winxclubbg


Брой мнения : 276
Join date : 17.11.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Алис Гуанохил
Години: 16
Дата на раждане: 16.01.1996

Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие: Ваканция №2   Ваканция №2 I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 12:07 pm

В РП-то участват:
Ариана, Розалинда, Ариа, Тарани и Алис.
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваканция №2   Ваканция №2 I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 1:30 pm

- И така пристигнахме в Солария. - каза Алис.
- Тук е невероятно! - възхити се Тарани.
- Ще звънна на Алекс.Каза , че ще ни чака тук , но не го виждам. - казах им и тъкмо да му звънна :
- Момичета!Здравейте! - рече Алекс и ни помаха.Аз пуснах куфарите си на земята и се затичах към него и го прегърнах.
- Здрасти , Алекс.Тъкмо щях да ти звънна.Е ще тръгваме ли към къщата ? - попитах го.
- Да! - отвърна Алекс.Дигнах куфарите си от земята и потеглихме.Погледнах Розалинда.Не беше много щастлива,затова я попитах :
- Роз,какво има ?
- Притеснявам се за едно нещо...?
- За ?
- Ами ако не получим чармикс или трикстите дойдат в Солария.Какво ще правим?
- Роз,успокой се.Нищо такова няма да стане.
- Откъде си сигурна?
- Ам..Ти винаги мислиш за най-лошото.Никога не съм те чула да мислиш позитивно.
- О,така ли ?Е съжалявам,че съм такава! - каза ми и побърза да настигне другите.Мисля , че май ми е сърдита.
След няколко мин. стигнахме до къщата.В нея имаше две спални,един хол една кухня и една баня.Едната спалня беше с три легла,а другата с две.
-Ариа искаш ли да бъдем заедно? - попита Розалнда.Определено ми е сърдита.Ариа се съгласи.Тръгнаха към стаята им , а Ариа ме погледна учудващо.А аз просто дигнах рамене.Тарани ме хвана за ръката и ме повлече към другата стая:
- Ние ще бъдем тук. - каза и посочи също и Алис.
- Добре. - отвърнах им.Започнахме да си подреждаме нещата.Когато свършихме отидохме да се поразходим.
- Роз. Извинявай за онова ... - извиних се , но видях , че не ми обърна внимание.
- Ариана , какво е станало между теб и Роз ? - попита ме Ариа
- Казах и нещо и тя ми се разсърди. - отговорих и.
- Какво и каза ?
- Нужно ли е всичко да знаеш ?!?! - развиках и се и се върнах в къщата
- Ари , чакай ... - каза Алис
- Вие стойте тук , аз ще отида при нея - рече Тарани и тръгна след мен.
В къщата:
- Ари , добре ли си ? - попита ме Тара и седна на леглото ми.
- Аз просто... - отговорих и - искам да постоя сама , нали може?
- Разбира се! - отвърна ми и излезе навън.



Следва Продължение!
Върнете се в началото Go down
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие:    Ваканция №2 I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 4:37 pm

Нямах търпение за ваканцията, но при мисълта, че има опасност въобще не можех да се отпусна.Кира усещаше че съм тъжна и все се опитваше да ме развесели. Трябваше и нейния багаж да събера, както и да успея да я хвана за да я прибера в транспортната чанта(за домашни любимци, сори ама забравих как се казвахa), което беше трудно, защото тя мрази да патува.Е все пак успях да я хвана и прибера.
...

Вече бяхме в Солария. Беше много хубаво.Времето, града -всичко. След малко се появи и Алекс. Ами Хари?Нямах търпение да го видя.Неговата руса коса...Ох, замечтах се... За съжеление с Ариана се скарархме, което ми развали още повече настроението. Просто всичко това, което ми се случи не можех да и простя дори и да не беше виновна...
Стигнахме в една къща, беше много хубаво.
...

С Ариа се разбрахме да сме в една стая.Оправих си нещата както и на Кира, а след това я пуснах. Разходихме се навън.

...

След като се върнахме в къщата аз си легна на леглото,а Кира върху краката ми.Започнах да размишлявам и размишлявам... Но дали Ариана е права, дали просто ми е се преструвала на приятелка?След дълго размишляване заспах. След няколко часа се събудих, защото някой ме буташе:
-Какво?-попитах.
-Ставай!-чух няколко гласа наведнъж.Отворих очи и видях Ариа, Алис и Тарани да ме гледат, а Ариана стоеше подпряна на вратата.
- Какво стана?-уплаших се
-Нищо, време е за вечеря. Чакаме те долу.- и си тръгнаха.Ариана изчака да излезе последна.
-Идваш нали?-намигна ми Ариа
-Да, да. - стана ми гадно заради случилото се с Ариана
Слязох долу.Миришеше много вкусно:
-Вие ли сготвихте?-попитах
-Разбира се.- отговори ми Алис
Опитах храната, беше много вкусна.
-Отивам да дам нещо на Кира за ядене, ей сега се връщам.
Тръгвайки към стаята си чух, че някой ме последва.Когато се качих по стълбите някой ме извика:
-Роз, чакай!- да това беше тя - Ариана
-Какво?-обърнах се сърдито
-Съжалявам, но не смяташ ли, че това е истина? А и мисля, че просто не беше в настроение и затова ми се разсърди.-продължих да се качвам по стълбите докато не стигнах до стаята - Роз!
-Да, да права си!
-Още си ми сърдита, нали?Просто не мога да оставя нещата така.
-Ддобре, съжелявам не трябваше да избухвам, просто всичко това, вещиците, чармикса и всичко останало. Не издържам вече....Можеби наистина си права! Винаги мисля за най-лошото..- казах и, а след това се прегърнахме
-Не си ми сърдита нали?-погледна ме, усмихвайки ми се
-Е как... разбира се, че не.. - изведнъж нещо светна и се появи някаква брошка на блузата ми
Spoiler:
-Какво стана? - учудих се аз
-Аааа ... ти получи чармикса си!- започнах ме да викаме!- а се притесняваше, че няма да успеем, а забога ти го получи първа.- продължвахме да викаме.Тарани се качи:
-Какво става?-попита уплашено тя, а след нея се качиха и Ариа и Алис
-Не се сбихте нали?-ококори се Алис
-Не...Роз получи чармикс.- каза им Ариана
-Сериозно ли ? - каза Ариа
-Да!-възкликнах аз и всички викаха от радост
-Каква е брошката?-заинтересува се Алис
-Снежинка!-отговорих им
-Честито!-казаха ми всички

Е слязохме да се навечеряме, след това всички заспахме. Е сега беше техен ред


...
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваканция №2   Ваканция №2 I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 7:14 pm

Вечерята беше много забавна и през цялото време се смяхме.По едно време ме заболя главата и исках да се махна от цялата тази шумотевица.
-Момичета аз отивам да спя.Много съм изморена. – станах, но изгубих равновесие.Добре беше, че стола беше наблизо.
-Добре ли си? – явно Розалинда се изплаши.
-Спокоино, добре съм, просто съм изморена. – усмихнах се леко и отидох да поспя.
***
Събудих се от лъчите на слънцето, които дразнеха очите ми.Погледнах часовника.
-10:00???? – извиках. – Оле, закъснявам. – станах по най-бързия начин, облякох се и слязох долу.
-Добро утро, Ариа! – поздравиха ме момичетата в един глас.
-Добро утро, момичета. – усмихнах им се. – Какво има за закуска?
-Това. – Тарани ми показа нещо приличащо на палачинки.
-Сигурна ли си, че не е развалено? – засмях се, но то наистина изглеждаше така.Впоследствие се отказах да го ям и решихме да излезем на разходка или по точно на обиколка из града.
***
Вървях ме, вървяхме и накрая се оказа, че сме в една гора.Много красива гора.
-А аз си мислех, че само на Линфея има такива прекрасни гори. –огледах се и започнах да вървя навътре.
-Ха..тази гора не може по нищо да се сравнява с тези на Линфея. – чух познат глас.Завъртях се на 360 градуса, но не видях никой.
-Тук съм! – изведнъж пред мен изскочи Деизи и две от нейните приятелки.
„Точно сега ли?“
-Какво правиш тук, Деизи? – видимо бях в идеално настроение, но отвътре горях и ако я хванех щях да я направя на прах.
-Ами, на почивка съм, а и трябва да те пазя. – усмихна се лицемерно.
-Да ме пазиш? – започнах да треперя от нерви, но нечия ръка се хвана за рамото.
-Спокойно, нека си ходим. – каза мило Розалинда и ме дръпна към изхода на гората.
Върнете се в началото Go down
winxclubbg
Admin
Admin
winxclubbg


Брой мнения : 276
Join date : 17.11.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Алис Гуанохил
Години: 16
Дата на раждане: 16.01.1996

Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваканция №2   Ваканция №2 I_icon_minitimeНед Мар 31, 2013 8:06 am

Много се радвах, че най-после ваканцията настъпи, защото вече се изморих от всички тези контролни и тестове въпреки, че не бяха кой знае колко трудни. С момичетата решихме да заминем заедно на почивка през ваканцията и избрахме най-слънчевата планета в магическото измерение, а именно - Солария. Още от началото за съжаление Ариана и Розалинда се скараха, но пък осъзнаха грешките си и се сдобриха, а Роз получи първа своя Чармикс! Това беше страхотно, защото с това тя ни окуражи, че и ние имаме силата да го достигнем. По-късно отидохме да вечеряме, много се забавлявахме, с изключение на Ариа, на която и стана лошо и реши да отиде да си легне.
На другата сутрин решихме да се поразходим из града, но също отидохме и в една от горите на планетата. Ариа и се възхити много, но сестра и се появи от някъде и се скараха. Изглежда, че Ариа и сестра и не са в добри взаимоотношения, излязохме от гората и тръгнахме да се прибираме.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
С Тара и Ари влязохме в стаята, преоблякохме се и после веднага легнахме на леглата - бяхме се изморили от тази разходка и момичетата веднага заспаха, но не и аз. Още се притеснявах за спора ми с баща ми, защото знаех, че сгреших. Той беше прав за Алфея и се чувствах много гузно. Не сме говорили от както пристигнах в Алфея и беше очевидно, че ми е обиден. Не можеш вече да издържам с това положение и най-накрая се реших да му се обадя. Звънях, звънях и никой не дигаше, вече бях готова да затворя когато на телефона се появи лицето му.
Ваканция №2 6065821w
Вцепених се. Забравих всички, което се бях подготвила да му кажа и просто седях и го гледах. Очевидно той се учуди, защо съм му се обадила.

- Какво има, Алис? - попита ме строго, тате.
Продължавах да мълча, но малко по-късно се осъзнах и му отговорих.
- Ами... тате... Знам, че си ми сърдит, че не ти повярвах и ти се сърдех толкова време, но просто бях толкова уплашена да вляза в напълно ново училище с нови деца, когато се бях привързала към предишното, но разбира се това не може да е оправдание. Ти имаше вяра в мен и ми каза, че ще успея да се справя, но аз не се вслушах в теб и те пренебрегнах. Искам да ти се извиня, просто не мога да издържам вече с тази гузност. Съжалявам, моля те, прости ми! - не чувах никакъв отговор. - Не казваш нищо. Разбирам те аз съм си виновна. Давай кажи го!
- Не, Алис! Много съм щастлив, че успя да проумееш, че си сгрешила и си призна грешката. Това се казва една истинска принцеса на Сафира. И разбира се, че ти прощавам. - говореше ми тези мили думи, докато не спираше да се усмихва.
- Адски много ти благодаря, тате! Обичам те! - когато казах това се появи светлина, която освети почти цялата стая. Усетих, че по-силна енергия в себе си, а след това се появи една прекрасна брошка на едната част от блузата ми.
Spoiler:
- Тате! Получих Чармикса си! - започнах да скачам, той също много се зарадва. Трябва да тръгвам, ще ти се обадя пак. - отвърнах му и затворих телефона.

Набързо събудих момичетата и им разкарах за новите ми сили. Те много се зарадваха и отидохме да споделим с Розалидна и Ариа добрите новини.

*Знам, че поста е пълна простотия, но нямах идеи какво да напиша. Не ми се сърдете...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваканция №2   Ваканция №2 I_icon_minitimeНед Мар 31, 2013 9:34 am

Супер , вече и Алис има чармикс.Останах само аз, Ариа и Тарани.Кой ли ще е следващият?Много се вълнувам.
След като Алис ни каза за новината аз заспах първа .
- Арианааа! - чувах някакъв глас
- Кой ме вика ? -обърнах се назад , никой не виждах.
- Арианаааа!ПОМОЩ! - пак се обади същият глас
- Не мога да ти помогна.Не те виждам! - обърнах се пак отново назад и настрани и наляво . Никой не виждах.
- Не ме ли позна ?
- НЕ! - казъх и гласът ми стана тих.
- Но , как ? - попитаме .Но това беше гласът на ...НАЙЛА!
- Найла , ти ли си ? - казъх осетих как зад мен се появява някой.Завъртях се много бързо и я видях - сестра ми,Започнах да тичам към нея. - Найла!
- Спри! - изрече тези думи и аз спрях да вървя.
- Но ...
- Млъкни! - заповяда ми тя и аз спрях да говоря.Тя тръгна към мен. - О,малката ми сестра!Мислиш си , че си много силна ? Но не си .
От очите ми започнаха да ми се ронят сълзи.
- Ето сега показваш , че си слаба.Никога няма да станеш като мен - истинска фея! - започна да смее , а аз все повече исках да и кажа ,,ПРЕСТАНИ'' - Окон Бонто ! - появи се в ръцете една магическа топка - СБОГОМ!

- НННННЕЕЕЕЕ! - викнах аз.Видях как момичетата ме гледат.
- Ари , добре ли си ? - попита ме Розалинда.
- Да,добре съм. - отговорих и.
- С Тарани се събудихме , защото чухме да викаш и веднага отидохме да викнем Роз и Ариа. - съобщи ми Алис.
- Опитахме се да те събудим , но не успяхме. - каза Тарани.
- Заповядай чаша вода , да се успокоиш. - рече мило Ариа и ми подаде чашата.
- Мерси , момичета, че сте загрижени за мен. - отвърнах на всички и пийнах от чашата.
- Е , да си лягаме. - предложи Алис.
- Добре. - каза Ариа и всички си легнаха.
Какво ли значи този сън?Нещо свързано с Найла ли ? Няма начин да си отговоря на тези въпроси.Един час стоях будна.След това заспах с надеждата да не сънувам отново кошмар.
На сутринта закусвахме всички.
- А , Ари, какво точно сънуваше? - попита ме Алис
- Сънувах , сестра ми.Първоначално искаше помощ.Аз нея виждах,но поедно време я видях.Започнах да тичам към нея.Тя каза някаква магия и аз спрях да ходя , а после не можах да говоря ... - отговорих и на Алис.Спрях да ям. - Съжалявам момичета , ще се кача в стаята.
Като се качвах по стълбите чух същият глас от съня ми.Стигнах до стаята.
- Но какво е това ? - попитах се , защото видях нещо на леглото ми.Докоснах го.Усетих някаква негативна енергия.Реших да го ударя с магия.
- Огън! - уцелих го , а то се изпари.Легнах на леглото ми.Исках да видя да ли Алекс ми е звънял , но видях , че ми е звъняла ... Найла.Ще и звънна.Звънах и.Хайде дигни , моляте!
- Ариана , ти ли си ? - чух нежният глас на сестра ми
- Да аз съм.
- Къде си ? Много се притесняваме за теб!
- В Солария съм. С моите приятелки.Как сте ?
- Добре сме . - каза ми.Чух , че се отваря врата.Погледнах вратата .Беше затворена.
- Ари , аз трябва да затварям до скоро.
- Чао!
Това беше странно.

Следва Продължение!
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваканция №2   Ваканция №2 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 4:07 pm

-Момичета! – Алис прекъсна мислите ми. – Какво ви става?Защо нищо не казвате?
-Ами да видим: Аз мисля за сестра ми, а другите за съня на Ари. – изправих се и тръгнах към вратата.
-Къде отиваш? – попита ме Тара.
-Навън.Имам нужда от малко въздух.Чао за сега. – изнизах се набързо и тръгнах в неизвестна посока.Не спирах да се оглеждам.Просто имах чувството, че Деизи е около мен.Но защо…?Несъзнателно започнах да тичам.Просто исках да махна това чувство, че тя е там - до мен.Тичането ми ме отведе в парка.
-Е, поне ще си прекарам хубава разходка. – подсмихнах се и започнах да обикалям между дърветата, храстите и цветята, като спирах до всяко едно за да го разгледам и изуча подробно.Това ми беше нещо като хоби.Изведнъж нещо присветна или по скоро заблестя и пред мен се оказаха….ТРИКСИТЕ.
-Вие, вие…Какво правите тук? – попитах шокирано и започнах да вървя назад, докато не се препънах в един камък и паднах долу на земята.
-Сестрици, не мислите ли, че тази фейчка е твърде сладка, за да я убием? – каза злобно едната и направи една крачка към мен.Изтръпнах..И то и беше нормално.Седях на земята, а пред мен има три свръх опасни вещици, а и на всичкото отгоре бях слаба, защото нямах Чармикс.С една дума: край с мен!
-Не закачайте сестричката ми!Енчантикс! – изведнъж пред мен изскочи Деизи.Усмихнах се, тя каза „сестричката ми“, но после се усетих и си върнах сериозното изражение, защото сестра ми гледаше кръвнишки вещиците, те нея също.Това означаваше само едно: Битка!
Spoiler:
-Дървесен удар! – извика сестра ми, но беше безсмислено, защото едната, тази с кафявата коса ги защити и атакува.Атаката и удари Деизи и тя падна на земята.
-АААААААААА! – извика.
-Деизи! – изкрещях и отидох до нея. – Събуди се, моля те!Кажи нещо!Моля те! – вече плачех.Сестра ми седеше пред мен, легнала и в безсъзнание.
-О, милата тя.Стегни се!Леден удар! – атакува другата.
-Трансформация! – извиках.
Spoiler:
-Ураган! – извика и третата.Нищо не можех да направя, затова урагана ме погълна и изхвърли настрани.Когато се съвзех, трите вещици ги нямаше, а Деизи все още лежеше на земята.
-Деизи! – извиках и отидох до нея.Седнах до нея и сложих главата и на коленете ми. – Деизи!Моля те!Събуди се! – молех безпомощно. – Моля те!Ти си единствената сестра, която имам!И колкото и да се караме, аз те обичам с цялото си сърце!Права си!Аз просто не съм на нивото ти и за това се карам с теб!Обичам те!Моля те, събуди се! – разплаках се.-Какво е това? – на блузата ми се появи брошка със формата на цвете и после изчезна. – Имам Чармикс! – засмях се и изведнъж Деизи се събуди.-Ти си будна! – прегърнах я.
-Сега ми кажи отново, че съм права и всичко ще е супер. – засмя се и стана.
-Не си придавай такава важност. – ударих я леко по рамото.Засмяхме се.
-Сега какво ще правиш?
-Не знам. – огледах се. – А ти?
-Аз отивам при моите приятелки.Чао до после. – помаха ми и тръгна в непозната посока.
Поразходих се малко и се прибрах.“Това определено беше най-интересния ми ден тук, като изключим триксите.О, ще трябва да кажа на момичетата за тях.“
Върнете се в началото Go down
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваканция №2   Ваканция №2 I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 6:48 am

2 новини - 1 добра и 1 лоша : добрата е , че и Ариа получи своя Чармикс , а лошата е , че днес е последният ден от ваканцията , а аз и Тарани не сме получили Чармикс.Сетих се!Ще звънна на Алекс а и без това скоро не сме се чували.Взех си телефона и седнах на леглото ми.Хайде вдигни!За жалост ми затвори.Моля?Розалинда влезе в стаята и видя , че съм нацупена.
- Сега какво има ? - попита ме
- Звъннах на Алекс , а той ми затвори. - отговорих и
- Може да е зает с нещо.
- Ако беше зает , щеше да си изключи телефона!
- Добре , де ... Ами отиди при неговата къща.
- Ами ако го няма там ?
- Кой няма да е там ? - попита ни Алис влизайки с Ариа и Тарани.
- Кой друг , освен Алекс... - отговори и Розалинда , а аз леко я побутнах - ааз и предлагам да отиде в къщата му .
- Защо ? - учуди се Ариа
- Защото му звъннах , а той ми заатвори. - отвърнах и.
- Еми отиди в къщата му . - обади се Тарани.
- Добре ще отида ! - казах им и си взех якето . Излязох от къщата и отидох до къщата на Алекс . Звъннах на звънеца и ми отвори майка му:
- Здравей ти беше , Моника , нали ?
- Не аз съм Ариана. А , Алекс тук ли е ?
- Не . Преди малко излезе навънка.
- Аха . Мерси . Довиждане! - казах и и продължих нагоре по улицата.Звъннах на Алис.
- Бързо ела те на улица,,фея,,Соларина''. - съобщих им
- Но , защо ? - попита ме Алис
- Така! Хайде идвайте ! - казах им и затворих . След 15 мин вече бяха пред мен . Разказах им всичко.
- За да го намерим по-лесно , ще се превърнем във феи! - отвърнах им
- Нужно ли е да го търсим ? - нацупи се Ариа
- ДА! - извиках им
- Ами , щом ти е толкова важен си го търси сама ! - ядосано ми каза Алис.
- Добре! - отвърнах и ядосано и бързо си тръгнах .По едно време видях Алекс с едно момиче . Кое това момиче?Да не е Моника , която майката на Алекс ме сбърка?Имам идея!Направих магия с която да мога да чувам от далече.Звъннах му , а той пак ми затвори.Момичето го попита кой беше , а Алекс му отвърна , че негов приятел.Идиот!Отидох до тях .
- ИДИОТ! - казах му и веднага си тръгнах
- Ариана , чакай ! - опита се да ме стигне , но момичето го спря . Стигнах до една улица.Къде съм ? Никъде не съм била в тази улица.След малко чух някакви стъпки на човек.Но не бяха на един , а на ТРИМА.Веднага усетих , че са Триксите.
- Ариана - Трансформация - Магия !

Spoiler:

- Наистина ли мислиш , че ще ни победиш ? - попита ме една от вещиците
- Сама - не , но заедно си струва да се опитаме ! - отвърна им Ариа
- Вие сте тук ? - зарадвах се като ги видях.
- Да!Никога няма да те оставим! - каза ми Розалинда
- Не знам за вас , но аз искам да започнем да ги атакува ме ! - рече Алис!
- Добре ! Първа съм аз :
Електрически шок! - атакува ги Тарани , но те се защитиха.
- Само толкова ли можете ? Ураган ! - извика една от вещиците , и урагана започна да поглъща Роз и Ариа.
- Малко помощ ?! - каза Ариа.
- Ари , Тарани вие се опитайте да помгнете на Розалинда и Ариа , а аз ще се опитам да ги задържа с щит! - заповяда ни Алис и направи щит . Ние се втурнахме към урагана . Аз хванах Ариа , а Тарани - Розалинда.Издърпахме ги , а през това време Алис махна щита :
- Роз , Ариа - Чармикса ! - извика Алис
- Ариа - Трансформация - Чармикс!
- Розалинда - Трансформация - Чармикс!
- Алис - Трансформация - Чармикс!
Spoiler:
- Лол! - изненада се Розалинда
- Сега сме по-силни ! - каза радостно Алис !
- Лисна обвивка ! - веднага атакува Ариа , а земята веднага обви вещиците !
- Браво , Ариа! - каза Тарани и всички я прегърнахме , но след няколко секунди вещицата със синята коса заледи земята и се освободиха.
- Ледени стрели ! - атакувани същата вещица(със синята коса) , а стрелите тръгнаха към мен и Тарани.
- Приливна бариера! - защити ни Алис
- Тъмна мъгла! - каза вещицата с кафявата коса.
- Нищо не виждам ! - отвърнах -
Огнен пламък! - атакувах , но мъглата все още си стоеше!
- Имам една идея , но не знам да ли ще стане! - рече Розалинда
- Направия! - извикахме всички!
- Добре !
Снежен дъх! - каза Роз и мъглата изчезна , но не само мъглата , но и триксите.Превърнахме се в обикновенни.
- Момичета искам нещо да ви кажа... - извиках ги и те дойдоха при мен . - Съжалявам , че ви се скарах . Нямах никакво право . Винаги мисля само за Алекс . Но вече вие сте ми най-важното!
Всички се прегърнахме , а аз получих някаква брошка на блузата ми .

Spoiler:
- Ти получи чармикса си , като осъзна грешката си ! - каза радостно Тарани.И пак се прегърнахме.




Следва Продължение!
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваканция №2   Ваканция №2 I_icon_minitimeПон Апр 08, 2013 12:41 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ваканция №2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваканция №2   Ваканция №2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ваканция №2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ВАКАНЦИЯ - І част
» Пролетна ваканция
» ВАКАНЦИЯ - ІІІ част

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club: Roleplay Game :: Планети :: Солария-
Идете на: