Winx Club Bulgaria
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
Sunny.
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
dreamsformagic
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
winxdaphnebg
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
maicg
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
winxclubtv
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
ashxbenzo
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
amore
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
winxclubbg
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 01, 2021 10:57 pm by winxclub

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?

Go down 
+8
MargaritXxXBoy
ashxbenzo
dreamsformagic
winxdaphnebg
winxclubtv
Sunny.
winxclub
maicg
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
_Winxclub_
Фея
Фея
_Winxclub_


Брой мнения : 38
Join date : 02.10.2013

Герой
Име на героя: Мадалин Кастървил
Години: 16
Дата на раждане: 20.09.1996

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 03, 2013 9:44 am

Аз ще влизам всеки ден!!!
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
Sunny.


Брой мнения : 849
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 16, 2013 7:33 pm


Е, сега няма да съм аз, ако не си излея целия гняв! Evil or Very Mad Значи...окей, повечето сме седми клас, окей, всеки има да учи, но чакайте, чакайте...винаги има свободно време.Може 7-ми клас да е тежък, но пък не води чак до самоубииствено учене.Всеки иска форума да е активен, всеки иска нещата да се развиват, а никой не влиза!Еми, тогава как всичко да е "ок"?!Просто няма начин! Mad 
@winxclubbg, ти май нещо щеше да развиваш?И щеше да се стягаш?Дори под микроскоп не мога да ти видя старанието, усилието и действието ти Exclamation  Май щеше да доказваш, че за една седмица можеш да се справиш?!А!?Ти още в началато на тази седмица се изпари безследно. scratch 
@maicg, много си ми готина и много те харесвам, но...ти беше тази, която създаде тази тема, а теб най-малко те има в този форум (освен @winxclubbg, която бие всичкини по неактивност, във всяко отношение в този форум).Къде си??Нали ти ни пита къде се загубихме?Ами ти Question 
@winxclub няма какво да ти кажа.Знам ти мнението по въпроса и съм съгластна с него.Честно...не ми пука дали влизаш, просто искам да запазим някакъв контакт, а без това място, едва ли ше се получи. Sad




Другите, файда да ги критикувам.Те просто не влизат и няма какво толкова да им кажа, което по някакъв начин да ги върне.Всъщност, дори и на вас нищо не мога да ви кажа...и все пак трябваше да напиша нещо, колкото и малко и безсмислено да е то.
Сега по същество...не съм написала толкова обидни или засягащи неща, но съм сигурна, че @winxclubbg ще ми се разсърди....е, не ми пука. cyclops  Просто истината е една - ТОЗИ ФОРУМ ЗАПАДНА и даже вече мога да го обявим за един от многото изоставени неактивни форуми.Ем, казах малкото неща, които имаше да кажа, сега бай и може би довиждане, защото нямам особенно намерение да се връщам пак тук.Да си седиш сам и да чакаш е тъпо, безполезно и отчайващо.


П.С1 @Radio, чудиш се защо няма никой?Ето ти отговора.Причините са няколко и то не, защото Winx не е толкова известно в БГ, а защото:
1.Пълно е с мързеливци.
2.Мързеливци, които се оправдават, че много учат.
3.Хора, които наистина учат.
4.Вътрешни раздори.


П.С2 Ако някой прочете това, значи наистина съм късметлиика, а ако не...всъщност дори няма да разбере това, така че няма смисъл да пиша.Ако някой ми се е обидил - негова си работа, не ми пука особенно.


Дано ви е 'аресало.Good bye!!
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 16, 2013 9:03 pm

 Тц... Тц... Тц...
 Фуф, този форум отдавна бе заклеймен, като изоставен, неразвиващ се, или западнал, само дето никой досега не го беше казал в прав текст. Е, интересно ще ми е да видя (ако някой въобще прочете нещо...) колко розово ще го напише... знае си, за кого говоря.
 Форумът по-известен, като "WinxClubBulgaria" бе мястото, в което беше удоволствие да се прекарва свободното време за някои. Но това удоволствие се изпари? Или изобщо това си беше просто една удобна лъжа в дадения момент - съвсем свободно можеща да послужи за още много същества.
 Лъжите малко ни дойдоха в повече, затова просто повечето се изнесоха тихомълком без да вдигат шум и после да стане - "Ха, заети сме. Ученето..."  Ама какво стана с желанието за развитие, с обещаните награди, с идеите? Къде сте, мишоци?! Ама никакви ги няма - тук вече не става дума за форума, него отдавна сте го отписали, ооопппп... Тук вече става дума за вашето достойнство и чест, които за съжаление, освен че ги няма никакви, стават отвратителни, отвращаващи, отблъскващи. Ефектът е налице.
 Или греша?
 Нали искахте да направите нещо?... Ама грам срам нямате, защото сте доста активни навсякъде, но не и във форума. Защо?! Е, сега, вие изядохте учебниците, невероятно уникални сте, просто... Да, всеки има право на избор, разбира се, но е супер нагло да говорите колко желание имате, после колко не ви интересувало, а някои пък все заинтересовани, и все рядкост да ги видиш как се прокрадват тихо, само заради това, някой да не им потърси сметка за бълвоча, дето бълват.
 Еми, сори, така не става.
 Да не говорим как лъжете и мажете, като се спрем на въпроса, относно профилите. Хитро ли е да се правиш на интересен и умен, та да лъжеш, ама толкова нагло и префърцунено, без изобщо да даваш признак да ти прави впечатление. Тъпо, тъпо, тъпо... ама не сте атрактивни, бе хора. Това е смешно и глупаво. Претенциите - къде са ви основите?
 Е, да, дай ние да си бием главите, вие си се справяйте и правете на тарикати, какво лошо има...
 Другите - бяхте много редовни, нещо, ама то и на вас активността ви се свежда до нула.
 Би трябвало да си знаете колко е нелепо онова, което правите, а пък дай - на вас ще ви направи впечатление, че някой нещо такова е написал... То вие трябва по принцип да си се сблъсквате с това.
  Нямам намерение да се извинявам на никого, ама на абсолютно никого. На мен никой не ми се извини за цялото пропиляно време, прекарано тук, за "ресурсите", които съм изразходвала тук, за да форумът да е това, което е. Даже се имаше наглостта да ми се съобщи лично от администратора, че вече не й пукало за това. На това не знам как му се казва, но ако го нарека обидно, едва ли ще сгреша.
Изброените неща в поста важат за повече от един души - спокойно, хе-хе, не сте сами.
 Та даа - проблемът не е в малкото фенове на въпросната анимация, а в прекомерната наглост на някои потребители.
 Дам, за жалост сте зле.
Върнете се в началото Go down
DesiiLove_
Фея
Фея
DesiiLove_


Брой мнения : 35
Join date : 22.12.2012

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 01, 2013 8:07 am

тук съм
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 02, 2013 6:22 pm

  Прочетох всичко...


   Наскоро бях влязла тук,а като е пусто и няма развитие,ние обикновените,какво да направим,кажете ми... Question 
   Оценявам написаното от Съни и @winxclub. lol! 
   @winxclubbg знам,че съм само потребител тук,но...ако обновиш нещо ще е добре. No 
    Западане,западане,ами ние вече сме на дъното,живнете се,ХОРА! Съжалявам,но някой са големи Мързели. Вземете се в ръце и влизайте. Exclamation 
   
     Хайде сега аз ще влизам всеки ден и ще драсвам по едно мнение,дано някой го направят и да прочетат малкото ми мнение по въпроса. 
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Гост
Гост
avatar



КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 02, 2013 7:03 pm

И аз,като @fen оценявам всичко написано в темата,освен там,където по едно време бе като съобщително табло,кой,кога няма да влиза защото е зает или кой ще влиза и т.н.
 Според мен има надежда всичко това да живне,но тук има и едно "но"...
   -Повечето тук са в 7-ми клас и едвали форумът им е първа грижа,друг е въпросът за  мързела на някой...
   -@SunnyX мисля,че има доза истина в това,което казах.Специално за България,Winx сега е в затишие.Преди го даваХА(има причина да уголемя окончанието) по Супер 7,който е разпространен при всички кабеларки,а сега го дават единствено по Nick и то в най-гадните часове,а да не говорим,че Nick e разпространен единствено в по-големите оператори.Според мен,ако повече хора го видят,те несъзнателно ще почнат да търсят още извори на информация,като този форум.
    Хора,трябва да се направи нещо,независимо какво е!!!Very Happy
Върнете се в началото Go down
_alitooo_
Фея
Фея
_alitooo_


Брой мнения : 10
Join date : 14.08.2014
Age : 22
Местожителство : Варна

Герой
Име на героя: Аирена
Години: 13
Дата на раждане:

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: !!!!   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 8:28 pm

На мен ми харесва този фором !!! Всъщност от първите ми впечатления разбрах доста хора които имат "работа"....Днес беше супер!!!Но , понеже е пуст ако искате ще помогна да го разпространим!!!!Ще е супер!!!!
Върнете се в началото Go down
_alitooo_
Фея
Фея
_alitooo_


Брой мнения : 10
Join date : 14.08.2014
Age : 22
Местожителство : Варна

Герой
Име на героя: Аирена
Години: 13
Дата на раждане:

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am

Днес ми е втори ден във форома и от от първите ми впечатления разбрах че има прекрасни теми.....Но, както казва maicg е доста пусто.И вече няма  нови регистрации.Затова ако искате ще помогна.Ще разпространя този фором!!!!Стига да искате... Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club-
Идете на: