Winx Club Bulgaria

Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile

Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub

Sunny.

dreamsformagic

winxdaphnebg

maicg

winxclubtv

♥ Bloom ♥

ashxbenzo

amore

winxclubbg

Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
Пон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
Пон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
Вто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
Пон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
Сря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
Пет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
Пет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
Пет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
Чет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

» Сезон 6 вече и на български!
Нед Авг 10, 2014 6:48 am by dreamsformagic

Top posting users this week
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Март 2019
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

Share | 

Първата или втората част на 5 сезон предпочитате?

Go down 

Първата или втората част от 5 сезон ви хареса повече?
 Първата част
 Втората част
Вижте резултатите
АвторСъобщение
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub

Брой мнения : 881

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

ПисанеЗаглавие: Първата или втората част на 5 сезон предпочитате?   Чет Авг 01, 2013 2:47 pm

Коя част от 5 сезон ви се стори по-интересна?

Хм.. ами двоумя се... Като цяло целият сезон си имаше твърде много недостатъци, а по-добрата част, определено ми е трудно да избера.
И все пак гласувам за първите тринадесет епизода. Началните 6, ми харесаха много - имаше битка, имаше екшън, Тританус бе повече от обещаващ злодей. Нова обстановка, Уинкс са с нови облекла, дори и виждаме Рокси за малко. По нататък - ами Хармоникс е добра трансформация, мисля добре изпипана. Лутането и изпитанията, определено не бяха едни от най-добрите, но имаше и попадения. Битката на Домино, отвличането на Дафни, виждането на Орител и Марион, бяха също яки моменти. "Сиреникс" определено беше един от най-добрите епизоди - видяхме за първи път, че силите на Уинкс влияят до известна степен на Тританус, имаше и битка, напрегнато беше общо взето. Получаването на Сиреникс, да кажем беше добър момент и дотук...
Втората част, обаче... не става... въпреки, че са горе-долу на едно ниво. Драмата бе усилена на 100%, епизодите ми бяха скучни през повечето време. Да, определено имаше битки, имаше яки сцени, но някак не ми допадна.. Да не говорим, че на финала всичко се разпадна за няколко секунди. Не знам, може би последните епизоди, не ми харесаха, заради това, че всичко бе тотално объркано...
Въпреки всичко, за мен целият сезон си е на едно ниво..

Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg

Брой мнения : 492

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

ПисанеЗаглавие: Re: Първата или втората част на 5 сезон предпочитате?   Чет Авг 01, 2013 3:17 pm

winxclub написа:

Хм.. ами двоумя се... Като цяло целият сезон си имаше твърде много недостатъци, а по-добрата част, определено ми е трудно да избера.
И все пак гласувам за първите тринадесет епизода. Началните 6, ми харесаха много - имаше битка, имаше екшън, Тританус бе повече от обещаващ злодей. Нова обстановка, Уинкс са с нови облекла, дори и виждаме Рокси за малко. По нататък - ами Хармоникс е добра трансформация, мисля добре изпипана. Лутането и изпитанията, определено не бяха едни от най-добрите, но имаше и попадения. Битката на Домино, отвличането на Дафни, виждането на Орител и Марион, бяха също яки моменти. "Сиреникс" определено беше един от най-добрите епизоди - видяхме за първи път, че силите на Уинкс влияят до известна степен на Тританус, имаше и битка, напрегнато беше общо взето. Получаването на Сиреникс, да кажем беше добър момент и дотук...
Втората част, обаче... не става... въпреки, че са горе-долу на едно ниво. Драмата бе усилена на 100%, епизодите ми бяха скучни през повечето време. Да, определено имаше битки, имаше яки сцени, но някак не ми допадна.. Да не говорим, че на финала всичко се разпадна за няколко секунди. Не знам, може би последните епизоди, не ми харесаха, заради това, че всичко бе тотално объркано...
Значи на пълно си права . На едно мнение сме . Smile
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic

Брой мнения : 769
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

ПисанеЗаглавие: Re: Първата или втората част на 5 сезон предпочитате?   Чет Авг 01, 2013 5:46 pm

winxdaphnebg написа:
winxclub написа:

Значи на пълно си права . На едно мнение сме . Smile
Съгласна!Гласувам за първа част.Smile
http://ask.fm/scaredfromlife
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo

Брой мнения : 350

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

ПисанеЗаглавие: Re: Първата или втората част на 5 сезон предпочитате?   Чет Авг 01, 2013 6:00 pm

winxclub написа:

И аз така мисля.Въпреки,че Триксите вече ми омръзнаха!
http://yannyuchiha.deviantart.com
_Winxclub_
Фея
Фея
_Winxclub_

Брой мнения : 38

Герой
Име на героя: Мадалин Кастървил
Години: 16
Дата на раждане: 20.09.1996

ПисанеЗаглавие: Re: Първата или втората част на 5 сезон предпочитате?   Сря Окт 02, 2013 9:23 am

Първата защото е много по интересна
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Първата или втората част на 5 сезон предпочитате?   

Първата или втората част на 5 сезон предпочитате?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Сезони на Клуб Уинкс :: Сезон 5-
Идете на: