Winx Club Bulgaria
Club Dynamix V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Club Dynamix V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
Sunny.
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
dreamsformagic
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
winxdaphnebg
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
maicg
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
winxclubtv
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
ashxbenzo
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
amore
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
winxclubbg
Club Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_barClub Dynamix I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
Club Dynamix I_icon_minitimeПон Фев 01, 2021 10:57 pm by winxclub

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
Club Dynamix I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
Club Dynamix I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
Club Dynamix I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
Club Dynamix I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
Club Dynamix I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
Club Dynamix I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
Club Dynamix I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
Club Dynamix I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
Club Dynamix I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 Club Dynamix

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Club Dynamix Empty
ПисанеЗаглавие: Club Dynamix   Club Dynamix I_icon_minitimeПон Авг 05, 2013 5:15 pm

Club Dynamix Dynamix__logo_by_carmellaenchanted-d4ipeoc
 Резюме:
20 години след Уинкс пет момичета стават ученички в Алфея.Запознават се.Имената им са:Мони Грейнс,Луси Блек,Триша Оливър,Хана Бритч,Соня Леър.Стават прятелки и правят клуб dynamix.На Земята хората отново са забравили магията и тяхната мисия е да ги накарат пак да повярват в тях - фейте.Дали ще успеят?

Главни герой:
Мони Грейнс:
Триша Оливър:
Луси Блек:
Хана Бритч:
Соня Леър:

Тъмните леопарди:

Жанр:Приключенски и Екшън


Този фик ще се пише само от мен. Very Happy  Колко съм важна,нали?


Последната промяна е направена от winx_club_fen на Съб Авг 31, 2013 10:36 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Club Dynamix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Dynamix   Club Dynamix I_icon_minitimeПон Авг 05, 2013 6:20 pm

 Глави:


Arriving to Alfea
В Алфея започва новата учебна година.Пет момичета отиват там за пръв път.Запознават се и стават приятелки.Как ще им подейства новото приятелство?Дали ще се разберат?

Club Dynamix
Триш има идея момичетата да направят клуб.Дали ще има съгласни и как ще им е името?Как ще им минат часовете?

Victory is ours
Четирите момичета четат,а Хана се натъква на зли вещици.Дали ще успят да я спасят?


Downgrade
Всичко и всичко от училището Алфея пропада. Всички са паднали на Земята и феите, които не могат да използват магия на тази планета трябва да забравят силите си, освен Динамикс. Те тръгват да си намерят къща, но има ли къщи в неизвестното?


Warmly welcomed
Момичетата откриват къща в която ги приемат подобаващо. Какво ли ще стане нататък?


Последната промяна е направена от winx_club_fen на Сря Юни 25, 2014 4:56 pm; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Club Dynamix Empty
ПисанеЗаглавие: Първа глава-Добре дошли в Алфея   Club Dynamix I_icon_minitimeЧет Авг 08, 2013 3:59 am

 Club Dynamix 1157579_497409827004254_2118474439_n

 

Новата учебна година в Алфея започна.Много ученички от магическото измерение са се събрали и чакат одобренията си.Целият двор на училището е запълнен.Гризелда - заместник директорката записва имената на ученичките чакащи пред нея на редица.
  -Мони Грейнс от Домино,госпожо.-казва едно момиче и поглежда Гризелда в очакване.
  -Има те.Влизай.Ще изредя някой имена,за да става по-бързо.Внимание,моля!Клеър Грейнс от Домино,Триша Оливър от Солария,Серина Оушън от Солария,Луси Блек от Линфея,Хана Бритч от Мелъди,Лекси Дрюман от Мелъди,Соня Леър от Андрос,Аурора Хичинг от Андрос и т.н.-Гризелда продължава по изреждането,а казаните момичета от нея отиват пред входа на училището където ги чака млада и спокойна жена,с бяла къса коса на страна прическа.
Колко ли има още докато минат всички записали се нови,бъдещи феи.Явно щяха да стоят изправени на двора като статуи още час.Не,не може да бъде!Жената стояща и припречваща входа на всички очакващи момичета беше Фарагонда - директорката на Алфея.Отпред излязязоха и други учители като професор Уизгис,професор Паладии и библиотекарката.След дългото чакане отвън директорката взе,че каза нещо:
  -Това е най-прочутото училище за фей в цялото магическо измерение.Наречено е Алфея.Тук ще се учите на магии и много други неща за учене в такива училища.Тук има още две училища,които надявам се,че знаете."Облачната кула" училището за вещици и "Червения фонтан" академията за момчета,които се учат да станат силни специалисти.Обаче се пазете от вещиците.Както вече знаете Уинкс са били най-могъщите феи достигнали "Сиреникс" трансформацията на океаните.Ще видите много техни снимки по коридорите.Учете се от тях на добро и сила.Друго ще научите за тях в часовете.Ето ви програмите.-тя раздаде някакви листчета.-Часовете започват  утре в осем часа.Сега марш по стаите.
Всички нахлуха в Алфея.Би трябвало да е голяма блъсканица.На всяка една врата в училището имаше над 20 човека да си търсят имената.Ето какво се случи пред една стая.
  -Хей тук са Мони,Триша,Луси,Хана и Соня.Елате си в стаята.-каза Клеър - сестрата на Мони и поведе момичетата с,които се беше запознала,а имено те бяха Серина,Лекси и Аурора към следващите стаи.
Мони,Триш,Лус,Ханс и Сони влязоха в стаята.Соня беше сама в стая,както и обичаше.Мони беше с Лус,а Триш с Ханс.Влязоха в трите стаи не на дълго разстояние една от друга.Първата им работа беше да си подредят багажа.Носеха поне по три куфара,но Триш беше с пет.Ах...тази модерна фея! След подреждането на багажа те бяха в...как да го нарека...коридора.Той беше в светло розов фон,тъмно зелен диван,стъклена маса с ваза,а в нея три червени рози.Седнали на дивана момичетата се чудеха как да си проговорят.
  -Ъм...хей,здравейте моето име е Мони Грейнс.Сестра ми беше онази,която ни каза имената.Приятно ми е!А вие сте?-феята се усмихна.
  -Аз съм Триша Оливър.Нямам сестра,но със Серина сме изкуствени.Направихме онази простотия да се прелеем кръв.- Триш направи поредната си глупава шега и се засмяха.
  -Аз пък съм Луси Блек.Имам братче на име Хънтън,на седем е.-и тя ни се усмихна.
  -Моето име е Хана Бритч.С Лусика сме приятелки.Издавала съм албуми с мои песни.Слушали ли сте "Never" първия ми албум.Аз нямам други де.-усмихна се и поредното момиче.
  -О...значи ти си Хана.Да,слушала съм го.Много е добър.Моето име е Соня Блек.-момичето с тъмно кафява коса се усмихна.
  -Радвам се,че ти харесва.-каза Хана.-Почти е вечеря ще ходим ли?
  -Да,че как не.-Триша се засмя и излезе от стаята.
В стола беше много уютно.Двете дълги маси по средата и огромната кръгла маса специално за учители бяха подредени с вкусна вечеря.Естествено,за да е най-доброто училище трябва да има вкусни неща.Мони и другите седнаха на едната маса.Всички вече вечеряха и определено беше вкусно.Радваха се за тази година.Сигурно ще бъде прекрасна.Сигурно!След вкусната и дълга вечеря в стаята беше тихо.Никой не обелваше и думичка.
  -Ще лягаме ли?-попита Мони изморено и погледна Луси.
  -Ами,да.Значи ние с Мони лягаме,а вие правете каквото искате.-Луси се прозя и влязоха в стаята.
Явно те заспаха,защото щом Соня се приближи не чу нищо.На дивана останаха Хана,Триша и Соня.Какво да правят сега?Хм...дали и те да лягат.
  -Вие ще лягате ли?-Соня попита тихо двете полузаспали момичета.
  -Може би...-отвърна Хана.-Ти си сама,нали?
  -Да!-оговори Соня.-Мисля да лягам изморена съм.Днес почти цял ден стоя права.Лека!-ето,че и тя влезе и останаха на саме Хана и Триш.
  -Ами...Триш,най-добре е да лягаме,за да не събудим случайно другите.А?Какво ще кажеш?
  -Да,хайде Хана.
И те си влязоха в стаята и заспаха.Утре беше първия им учебен час и първия ден да се опознаят по-добре.Дали ще се приемат като приятелки или не?


Последната промяна е направена от winx_club_fen на Сря Сеп 11, 2013 3:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Club Dynamix Empty
ПисанеЗаглавие: Втора глава-Клуб Динамикс   Club Dynamix I_icon_minitimeСъб Авг 10, 2013 11:15 am

Club Dynamix Pizap.com10.58538351207971571375958130625
Беше утро.Ноща беше перфектна.Чудесна!Навън първите лъчи на слънцето се показваха иззад планините.Птици накацали по дърветата показваха своите красиви гласчета.Тревата и цветчетата се радваха на деня.В Алфея не се чуваше нищо.Всички спяха,освен директорките и учителите.Те си подготвяха материала.Мони се събуди и облече дрехите си.Излезе в коридора и Триша беше там.Седнала на дивана и пиеща кафе,въпреки,че след малко сигурно щяха да отидат на закуска.Мони седна до феята на слънцето.
  -О,добро утро,Мони.-поздрави Триша.-Имам идея!
  -Добро утро,Триша.Защо пиеш кафе?След малко ще закусваме.-Мони се учуди.-Каква ти е идеята?
  -Ами...аз съм така.-Триша проговори веднага след розовокосото момиче до нея.-Та...идеята ми е да си направим клуб.Искаш ли?Ако си съгласна ще попитаме и другите.
  -Да,чудесна идея.-Мони се усмихна на Триш,която пък и отвърна със същата усмивка.-Как ще се казва?
  -Не знам.Нека питаме другите,тогава.
Момичетата спряха да говорят и почакаха да се събудят другите им секвартирантки.След малко от стаята си изкочи и Луси.Седна до момичетата,обаче те не я попитаха.Какво чакаха?Вратата на Соня се отвори и от там излезе самата тя.Седна до Луси,въпреки,че нямаше много място.Хана се забави,но излезе.Беше почти време стола да отвори.Хана беше със слушалки и вместо да говори направи знак да тръгват.По стъпалата срещнаха Клеър,Серина,Лекси и Аурора.Те си бяха направили клуб,вече.Казаха на Мони и другите,че се казва: "Club Good".За тях името беше добро,а за вас скъпи читатели?Хаха.Стола беше отворил широко врати в очакване на другите.Приятелките влязоха и седнаха на едната маса.Бяха подредени сандвичи с мармалад.Триша се облиза и си започна работата,която може би знаете.Да яде,както и тя,така и всички други.Закусваха бавно,за да им се ослажда.
  -Момичета,предложих на Мони да си направим клуб.Тя се съгласи,а вие?-попита Триша дъвчейки и погледна другите.
  -Да,съгласни сме.-казаха.-А какво ще ни е името?
  -Ами...-Триша започна,но директрката я прекъсна.
  -Внимание,внимание!Моля след закуската в кабинета ми да се яват Мони Грейнс,Триша Оливър,Луси Блек,Хана Бритч и Соня Леър.-"Какво сме направили от първия ден?!"-чудеха се те.
Наядоха се набързо и последваха Фарагонда към нейния кабинет - директорския кабинет.Влязога в една врата,която може би е...Беше толкова красиво!Ухаеше на силен парфюм,които си личеше и по доректорката щом се приближат до нея.Имаше стол зад бюрото и пред него.Мони седна на него,а Фарагонда стоеше изправена пред прозореца.
  -Момичета!-започна директорката.-Вие трябва да получите трансформацията Динамикс.Ще я получите след като накарате хората да повярват във вас.Те са збравили всичко от Уинкс.10 години се изнизаха толкова бързо.Всяка я получава по-отделно.Мисията ви започва след седмица,а сега отивайте в часа.-директорката им посочи вратата,а те се изнизаха набързо.
  -Какво ще кажете клуба ни да се казва Динамикс?-попита Триша.
  -Да,това е чудесна идея,Триш.-отвърна Луси.-Аз съм "за".
  -Аз също.-каза Хана.
  -И аз съм "за".-потвърди Соня.-А сега към часа.
Тръгнаха към класната стая.Натиснаха дръжката и вътре беше ужасен шум.За щастие бяха останали пет свободни чина.Момичетата седнаха там.Броени минути след тях дойде и учителя.Щракна с пръсти и на чиновете изкочиха огледала.Явно им бяха нужни за задачата.След тях се появи и ябълка.Какво ще правят?
  -Искам да си затворите очите и да си помислите и представите цвета на ябълката.Трябва да стои пред огледалото и като ги отворите да е него цвят,за който сте си мислили.
Ябълката беше бяла.Мони си направи ябълката оранжево-червена,Триша - жълта,Луси я направи зелена и бяла,Хана-розова,Соня - синя и ледена.Явно точно по силите им.Уизгиз им писа шестици.Зачакаха да са готови и другите.Не след дълго той каза да излизат и да си прекарат чудесно междучасието.След това бяха при Гризелда.Отидоха си в стаята.Седнаха удобно на приветстващият ги техен диван.Седяха и не правеха нищо.По едно време Луси заговори:
  -Хей,нека се опознаем по-добре.Искате ли?-тя изчака отговор,но приятелките и само кимнаха.-Добре!Аз съм от Линфея,както казах имам си братче,най-мечтаното.Толкова е добро!И съм фея на природата и въздуха.Преди ме беше страх да летя ама сега...не.-усмихна се.
  -Аз съм от Солария.Фея съм на слънцето.Нямам братя или сестри освен Серина тя...знаете не ми е истинска сестра,но и викам Рин,Ина.Както си реша.Майка ми и баща ми са на друга планета,заради мен.Понеже не им обръщах внимание.-тя се натъжи.-Но се справих с трудностите.Страх ме е от тъмнината.
  -Аз пък съм от Домино.-започна Мони.-Моят елемент е огън.Имам сестра на име Клеър,е нали ви казах.Израстнала съм в добро семейство.Е преди сестра ми не беше добра.Сърдите бяхме,но онзи ден се сдобрихме.Всъщност тя се размекна.-засмяха се.-Не ме е страх от нищо.
  -Аз съм от Андрос.Феята на водата и леда.-Соня проговори.-Аурора ми е приятелка.Нямам братя или сестри.От богато семейство съм и като малка съм се запознавала с Лейла.-усмихна се.-Страх ме е от високо.
  -Аз съм от Мелъди.Фея съм на музиката,звузите и т.н.Мойте майка и баща също са на друга планета.Не знам защо.Имам албум,както ви казах.Почитателка съм и на Муза.Много ме радват песните и.С Лекси сме приятелки от един мой концерт.Тя има същото минало.-натъжи се Хана.-Това е за мен.А,да страх ме е от самотата.Е,опознахме се.
Другите кимнаха.Соня отиде в стаята си,защото се беше натъжила от катастрофата за която не каза.Плака малко и излезе пак при другите.
  -Аз съм преживявала катастрофа.-седна и им разказа всичко.-Олеле закъсняваме.-някъде след 50 минути колкото им беше междучасието Соня извика.-Да вървим!
Излязоха на двора и там ги чакаше Гризелда хванала дневника и поглеждаща към часовника си.Тупаше с крак,а другите ученички почти щяха да заспят.Видя ги и им се разкрещя:
  -Вие защо закъснявате?!Трябва да спазвате правилата,ако изобще ги знаете или не сте ги чели.Хайде побързайте.Имате забележка,че сте закъснели.-момичетата се погледнаха и се нацупиха.-Сега да видим колко можете да се биете.Трансгормирайте се и атака по когото си искате без по мен колкото и да сте ми бясни.
  -Добре!Трансформация Динамикс.

Club Dynamix Bloom%20transformation

 

Club Dynamix Cyntia_by_cyntiagirl-d5cue46
 

Club Dynamix Stella-magic-winx-o
 

Club Dynamix Gift__amethyst_magic_winx___charmix_by_charmedwings-d64rfrj

Club Dynamix Flora-magic-winx-o

Club Dynamix Jessmagicwinx

Club Dynamix Musa-magic-winx-with-long-hair-o

Club Dynamix Second_oc_wanda_magic_winx_by_coloralecante-d5daeiq

Club Dynamix Layla-magic-winx-o

Club Dynamix Gt__poppy_s_magic_charmix_by_winx_beauty-d6fcuqv
  -Огнено острие на Домино!-Мони захвърли атаката си по Луси.
 -Ах...ти!Цветен дъх!-Луси и отвърна.
 -Слънчева топка!-Триш уцели Хана.
 -Ауч!Това боли!Нотна струя!-Хана и върна всичката болка.
 -Ледени окови!-Соня удари някаква ученичка,която също я уцели.
  -Ученички,ученички!-развика се Гризелда.-Много се увлякохте!Стига толкова.Имате шестици,всички.Браво!Отивайте си в стаите и след половин час на обяд.
Качиха се в стаята си.Мързела веднага ги обзе и те легнаха.
***
Приятелките се събудили.Часът е 12:05.Мони веднага скочи от леглото и събуди другите.Тръгнаха за стола.Още от коридора им миришеше на вкусно.Нахълтаха вътре.Фарагонда малко се стрестна,но се оправи.Седнаха на едната маса.Имаше пържени картофи и картофени кюфтета.Колко картофи употребяват?!Момичетата се наядоха.Какво ли да правят сега???Мони звънна на майка си.Триш си рисуваше нещо.Луси се занимаваше с цветята си.Хана слушаше музика,а Соня четеше книгата: "Ледения камък" .Часовете си минаваха,а те мързелуваха.По едно време Хана викна всички да отидат на двора.Слязоха и тя каза:
  -Искате ли да си упражняваме силите?
  -Не!-каза Триш.-В никъкъв случай.Ще се упражняваме като имаме слаби оценки.-извика.
  -Ами...то ако не се упражняваме ще ги имаме.-също викна пак Хана.-Оф...прави каквото си искаш аз ще се упражнявам в гората.
  -Добре!-Триш се вбеси и влезе вътре,а другите я последваха.
  -Трансформция!-извика Хана.


Club Dynamix Musa-magic-winx-with-long-hair-o

Club Dynamix Second_oc_wanda_magic_winx_by_coloralecante-d5daeiq

Тя отиде навътре в гората.Какво ли я очаква там?Не знам.Другите отидоха със Соня да четат книгата,която вече ви казах.Какво ще се случи по-нататък?Очаквайте в следващата глава на "Club Dynamix".


Последната промяна е направена от winx_club_fen на Сря Сеп 11, 2013 3:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Club Dynamix Empty
ПисанеЗаглавие: Трета глава-Победата е наша   Club Dynamix I_icon_minitimeСря Сеп 11, 2013 3:21 pm

Club Dynamix Pizap.com10.41345296986401081378886294734

Н.Г.Т.(неутрална гледна точка)
-Соня книгата ти е много интересна.-каза Триш.-За първи път се зачитам така.
-Нали?-Мони се обърна към вече гледащата в книгата русокоска.-Хайде да четем още малко и да си полегнем.-тя се прозя.
-Аз съм съгласна,защото тази сутрин май не се наспахме много добре,а?
-Всички сме "за"-забърза се Луси-хайде да четем,че...-млъкна и започнаха да четат.
Г.Т.Н.Т.(гледна точка на Триша)
Не след много дълго спряхме да четем и си легнахме,аз погледнах леглото на Хана."Какво ли прави сега тя?"Помислих си докато сядах на леглото си."Не биваше да и викам така."Вече бях в легнало положение и в тези мисли заспах сладкия си следобеден сън.

>>При Хана<<


Г.Т.Н.Х.(гледна точка на Хана)
Лутах се с несигурни крачки в гората.Нещо изпръщя под крака ми,уплаших се,но набързо се успокойх като видях,че е просто борова клонка.Отдъхнах си.Помислих си какво може да се случи ако съм сама.След седмица всичко започва,а трябва да помогна на другите въпреки всичко.Извъртях се назад,но вече бях загубила пътеката."Сега какво?Ще умирам ли?Не,не,не може да бъде!"Спрях да мисля,защото почвах да се плаша.Тръгнах по една пътека,която мислех за вярната,но явно не беше.Вървях само напред и стигнах,някакво мрачно място с голяма сграда пред себе си,зловеща сграда.Може би това е "Облачната кула". Опитах се да се върна,но някакво момиче ме спря.
-Какво търсиш тук фейчке?И то Сама.-натърти на сама и се изсмя със злоба в гласа си.Зад нея излязоха още две момичета.
-Ами...-аз започнах,но спрях-а вие кой сте?
-Вещици от "Облачната кула"-започна тази-имената ни са...Андрея,Сария и Аманда,вещици на...какво те интересува?
-Нищо само питам,аз съм Хана.-усмихнах се незнайно как,а те ме изгледаха странно.-Искате ли да сме приятелки?
-Приятелки?!Хах!-Аманда се изсмя.-Ние не сме приятелки с фейте.Тъмна лава!
-Тъмен вятър!-уцели ме Сария.
-Оставете ме на мен сестрици!-каза Андрея.-Непрогледен мрак!
Нищо не виждах,тя се изсмя.Аз стоях паднала на земята,пипах "тревата" и се убождах на клечките от който кръвта ми течеше безспирно.
-Какво причинявате на приятелката ни?-извика някой на мен много познат глас.ТРИШ!О,благодаря ти!Мислех си аз,а сигурно сега там се провеждаше битка,дори и трансформирана аз не можех да направя нищо.Какъв провал!-Сега ще си получите заслуженото!Слънчев океан!-явно вещиците са паднали на няколко метра,защото чувах стъпки,явно на Триша.-Хана добре ли си?Много съжалявам.-тя ме прегърна.-Слънце!-нещо освети очите ми и аз ги отворих,прегърнах русокоската пред мен.
-Хайде да тръгваме!-извика Мони и се върнахме в Алфея.-Тъй като е вечеря направо към стола.-каза тя и ние отидохме натам.
Club Dynamix 5f0224a83b8efe4c39a4454e96feb1b5
Беше сложено това.Изядохме набързо вечерята.Нямаше десерт.Колко гадно!
Н.Г.Т.(неутрална гледна точка)
Момичетата се върнаха в стаите си.Легнаха и заспаха.Кой знае какво ги чака утре.Дали няма да бъдат нападнати?Очаквайте в следващата глава на "Клуб Динамикс".
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

Club Dynamix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Dynamix   Club Dynamix I_icon_minitimeСря Сеп 11, 2013 3:24 pm

Като цяло главата е интересна, но това с различните гледни точки е малко объркващо. По-добре да си писала от името на "неутрална гледна точка", както си я нарекла. Няма значение, чакаме следващата глава. Cool 
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Club Dynamix Empty
ПисанеЗаглавие: Четвърта глава - Пропадане   Club Dynamix I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 4:20 pm

Club Dynamix Pizap.com10.322449201252311471382717263828

На сутринта всички ученички в Алфея бяха в стола и закусваха.Петте момичета тъкмо влизаха.Седнаха на свободните места и започнаха да закусват.
 Мони предложи да отидат на двора,където щяха да се поразходят...малко.Хана слушаше музика,Луси си береше цветя,Триша отново рисуваше нещо,а Мони беше замислена.Те всички са разхождаха за разлика от Соня,която от своя страна четеше книгата си на една пейка.Вече беше до 157 страница от 369.За нея това беше малко,очакваше за такава фантастика...нещо повече от това.Фарагонда и останалите няколко учителя разговаряха в учителската стая за училището,какво да променят в него,как да развеселят учиничките,но този ден не беше избран за това...
 В един от часовете днес-при Гризелда момичетата развихряха силите си на пълен макс.
-Огнена буря!-извика Мони и захвърли атаката си по учителката.
-Слънчев океан!-Триша последва,но Гризелда се защити и те паднаха на земята.
-Наш ред!-викна Хана.-Музикална струя.
-Въздух на природата!-Луси беше с нея,но Гризелда отново успя да се защити.
-Ъх...няма ли скоро да паднете,госпожо?!-ядоса се Соня.-Воден лед!
Обаче и сега не се получи.Изведнъж земята се пропука и на небето и на земята се отвори портал.Всичко във въздуха влезе в небесния,а феите и другите неща-в земния.
 Попаднаха на Земята.Нещо не беше наред-това не е тяхна планета,тук не се използва магия,има толкова различни правила от техните-магическите.
 Феите както и учителите бяха принудени да останат тук докато не открият откъде да се върнат.Ето какво се случи с момичетата:
-Хей!Къде сме?-Триша се уплаши от мястото им на намиране.
-Мисля,че на Земята-при хората много по-различни от нас.-отвърна Соня.
-Откъде знаеш?-заинтересува се Луси.
-Книгата ми...пишеше го там.-каза тя и погледна Луси и след това терена.-Трябва да си потърсим подслон.
-Съгласна.-каза Мони и се запъти към неизвестното.
Другите я последваха.Какво ще стане с тях?Дали ще си открият място къде да се скрият и кой ще видят още там?Разберете в следващата глава на "Clyb Dynamix".

Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Club Dynamix Empty
ПисанеЗаглавие: Пета глава - Добре посрещнати   Club Dynamix I_icon_minitimeСря Юни 25, 2014 4:50 pm

Club Dynamix 7426533b

 - Мони, къде отиваме? - попита Хана и се озърна наоколо.
 - Не знам, но да се надяваме, че ще намерим къща в която ще ни пуснат. - отговори лидерката.
 - Дано. А според теб Фарагонда и Гризелда... къде ще отидат? - отново попита момичето задало предишният въпрос.
 - Ами явно в старчески дом. - Триш подхвърли една шега и се засмя. - Шегувам се, все ще отидат някъде.
 - Дам, права си. - Луси се съгласи, но не на шегата, а на сериозният отговор.
Те продължиха да вървят. Изведнъж видяха малка, но хубава светло жълта къщичка. От двете и страни имаше още няколко къщички, но тази беше най-забележителната. Отпред имаше прозорче и на него имаше цветенца в саксийка. Отстрани не беше нищо интересно, но градинката най-много се хареса на Луси. От къщата излезе едно момиченце, около 7-8 годишно, а зад него малко момченце. Явно братчето и, което изглеждаше четиригодишно. 
 - Здравейте, кои сте вие? - попита момиченцето, което имаше дълга руса коса, сини очи и малки лунички. Беше голямо сладурче.
 - Како, къде са ти обноските, първо ги покани вътре, може да са гладни. - отвърна малкото сладурче зад нея. То беше чернокосо със зелени очички. - Името ми е Ник, но някой ми викат Ники. Кака се казва Катрин, но и викат... всякак. - то се засмя.
Те влязоха. Децата не са били самички естествено. Малко се скараха на Ники, но феите ги помолиха да не му викат. Разказаха им всичко от А до Я. Децата бяха много радостни, че виждат феи. Бяха забравили това, но родителите им помнеха Уинкс. Тогава те били още малки. Майка им на 11, а баща им на 12. Те ги почерпили. После осъзнали, че е станало време за лягане. Макар, че при Динамикс е трябвало да бъде обед в техният свят. Семейството ги настанило и си легнало. Феите неусетно заспали. Какво ще стане с тях по нататък? Разберете в следващата глава на "Clyb Dynamix". 
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sponsored content





Club Dynamix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Dynamix   Club Dynamix I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Club Dynamix
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Club Dynamix
» Winx Club клипове
» Winx Club Transformation Sirenix
» Winx Club всички трансформации
» Winx Club - 5x01 (Download)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Фен фикове-
Идете на: