Winx Club Bulgaria
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
Sunny.
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
dreamsformagic
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
winxdaphnebg
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
maicg
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
winxclubtv
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
ashxbenzo
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
amore
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
winxclubbg
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
Страхотен е!
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar81%НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar
 81% [ 35 ]
Става.
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar2%НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar
 2% [ 1 ]
Не ми харесва!
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar16%НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_voting_bar
 16% [ 7 ]
Общо гласове : 43
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 01, 2021 10:57 pm by winxclub

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeНед Ное 15, 2015 6:14 pm

Сега ще отговоря, за да видиш какво причиняваш на търпението ми, което вече още повече нямам. Страхотна идея, ще забавиш края! хД Доста е интересно това и ми е чудно как ще развиеш и тази глава. *-* Очаквам я скоро! :з
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 23, 2015 4:44 pm

Само да питам - кои са ви любимите глави? Поне това, което си спомняте от тях... Кои са ви любимите? Very Happy
Като пишете, след това ще постна много неща... Като видя, че някой е писал, започвам да поствам (финала не е още готов, други неща ще са Very Happy )
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 27, 2015 8:48 pm

Извинявам ти се искрено сега, че не влизах. Любими са ми определено като умря Мелинда и последните две-три глави, които качи защото... дори не знам защо. Просто всички тези доказателства и ми беше интересно да разбера всичко, което не бях преди и да. Убедена съм, че и следващите ще ги обожавам, нямам търпение да качиш. :д
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeНед Ное 29, 2015 3:20 pm



Ето я и очакваната предистория. Надявам се да ви е харесала като загрявка преди финала! Smile
Финалът е в процес на писанее, мисля, че скоро ще бъде качен.
Влизайте тия дни по-често, като коментирате, ще постна още нещо.


Последната промяна е направена от winxclub на Пон Дек 07, 2015 6:57 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeЧет Дек 03, 2015 4:09 pm

This uploaded file has been marked private by the author. Sorry!


Какво по дяволите? Ти се будалкаш с мен. ;-; хд Хайде, направи ми подарък, утре имам рожден ден. ;** хД
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeЧет Дек 03, 2015 6:51 pm

Алеле, извинявай. Моля ти се, като влезнеш, веднага напиши, ако пак не можеш да го видиш. Обещавам ти, че ако ми го напишеш утре сигурно час по-късно ще го оправя, след като го напишеш. Със сигурност утре ще я прочетеш тая глава Very Happy

Също има шанс утре да постна вечерта и финала.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 04, 2015 4:24 pm

Видях, че си го оправила още сутринта, но знаеш... рожден ден, подаръци, тъпкане с храна ( още ме боли стомаха ;-; ) и йеп. Та заради това прочетох всичко току-що.
И ПИТЪР ДА Е БИЛ ЛЮБОВНИКА Й?! Благодаря на Кабала, без нея нямаше да знам, тоест... без главата ти сега. хД И още повече нямам търпение за финала, направи ми подарък и го качи. *-* хд
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 04, 2015 4:26 pm

Ама то още в 13 глава бе разкрито, че Питър е бил любовникът й и именно заради това я е посещавал посред нощ - защото е искал да оправят връзката си.
С тая глава утвърдихме знанието вече Very Happy
Значи стой - тая вечер го качвам... и съм в чата...
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 04, 2015 5:33 pm


Ето че краят и на тази епична история дойде! : ) Имам още изненади за вас обаче, близките дни ще постна.


Последната промяна е направена от winxclub на Пон Дек 07, 2015 6:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 04, 2015 8:49 pm

Със сълзи се смях на епилога, това беше с Кабала и лъжите й! хД Браво на Паоро. И не само за това и как успя да разобличи Джеймс. А този идиот пък реши да се хвърли. Момиче, изненадваш ме! хД Интересно ми е след време как ще реагират всички в alle.bg. Просто нямам търпение да видя и техните реакции. 
Отново поздравления за прекрасната история, която написа. Наистина съм възхитена. Много се радвах на всяка глава и се надявам да не спирам да го правя с други истории, писани от теб.
И очаквам изненадите ти с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 04, 2015 9:16 pm

И happy birthday Very Happy
Мислех, че ще те видя в чата, ама ти веднага побърза да затвориш форума и такам .. ;d та ти честитя сега. За рождения ден ти подарих предисторията + финала + епилог Very Happy
Ами искам и аз да ти благодаря наново за подкрепата, за мненията и за това, че следи историята ми. Ако ти не я бе следила, не знам дали изобщо щях да имам желанието да я довърша. А ето виж - един вид допринесе за идването й до края и ми даваше хъс. Smile
Наистина се надявам 14 глава да ти е харесала, защото имам чувството, че нещо може би не й е, както трябва...



Малко скоро това, обаче както знаете преди ви казах, че ще има нова история. Да, имам идея за такава история. И искам да попитам: аз ще постна нещо от нея, но какво искате да е? Пролога или първа страница от първа глава?
Прологът е 100 и няколко думи, което по принцип е малко, но в пролога става нещо ШОКИРАЩО, за което си струва да се прочете. Също така обаче в страницата от първа глава думите са повече. Таа ми кажете какво да постна (защото не може и двете) Very Happy
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 04, 2015 9:50 pm

Мерси. *---* Трябва да разбера и твоя макар, че аз не знам какво ще ти подаря. хД 
И тъкмо щях да кажа и двете, ама ти... ;-; Но пък... пусни пролога, дори и кратък мисля, че ще е нещо много интересно.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 05, 2015 8:59 am

ЕКСКЛУЗИВНО!
ПРОЛОГЪТ ОТ НОВАТА ИСТОРИЯ С ПОАРО!



Сигурна съм, че искате да чуете и заглавието на новата история, но него ще запазя в тайна. Искам изненадата да е по-голяма и когато сайта на новата история стане готов, ще поствам там. Влизайте за повече подробности тук, но знайте, че с откриването на сайта и заглавието на историята ще бъде разкрито.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 05, 2015 1:11 pm

Пролога макар и кратък ме накара да искам по-скоро нещо ново от теб. хД И само да те питам... това ще бъде ли нещо като продължение на тази история или е съвсем различна? Тъп въпрос, знам, ама нали... да съм сигурна в това. :') И доста оспамихме темата, но мисля, че и без това влизаме само ние така, че...
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 05, 2015 3:07 pm

Ама изобщо не ме интересува темата Very Happy Смисъл пиши на воля.
Историята ще е съвсем друга, нова, няма да има нито един познат герой. Главни герои може би пак ще са Еркюл Поаро, Хейстингс и Ариадни, но за тях е нормално да участват в новата история. Смисъл това може би ще стане нещо като поредица с тях тримата и това ще е втората история с тях.
От другите герои в "Накарай трупа да върви" няма да има никой.
Поаро бива заравян, това мисля, че е пак нещо ново от мен Very Happy Смисъл нещата и залозите стават още по-високи
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 05, 2015 4:12 pm

Това определено ще ми хареса също, нещо по-ново е. И се радвам, че и тримата ще участват, този път се налагам да разгадая така и аз нещо. :') Така, че успех и с писането на тази история, вече си имаш един читател и това съм аз, понеже you know... обожавам историите ти. :д И въобще начина, по който пишеш.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 09, 2015 2:37 pm

В петък е голямото откриване на сайта на новата история!
За да се потопите в атмосферата на фика, да разберете заглавието и видите резюмето, посетете новия сайт!
Открива се петък, ще постна адреса тук
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 01, 2016 9:05 am

Честита Нова Година! Влязох точно с тази цел и да видя за нещо ново, но както виждам може да няма поради причината, че не написах нещо или...? хД Както и да е, нека тази година донесе повече късмет, щастие, здраве, любов и пари на всички ви и да е пълна с успехи. А това, което не се е случило, а сте искали - да стане! ^^ Дано е по-добра от изминалата 2015 и с още повече успехи в живота. :з
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 02, 2016 9:33 pm

Ауу, мерси много, че си се сетила за менеее! <33333 Да ти се връщат пожеланията, даже още повече неща ти пожелавам! Тъкмо си мислех, че никой нямаше да се сети за мене и гледам, че си писалаааа. Мерсииииии!
За сайта си помислих, че ще пишеш, като видиш, ама накрая се отказах да го поствам сега; в списанието в alle ще разкрия подробности за проекта.
Тааа много ти благодаря за пожеланията наистина, егати якото, и дано се развиеме! Мерси много, зарадвах се че си ми писала!
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 3:15 pm

А иначе това трябва да си е историята, която знаем, нали? хд Коментирала съм, yanno профила ми е dreamsformagic и там. :д И всеки петък си следя така, нищо, че е това, което съм чела. Само, че я няма трета глава. ;0; Все едно. :д 
И няма защо, все пак вие от форума сте ми важни, нищо, че влизаш само ти. Писали сме си от 2-3 или 4 години все пак. ;о
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm

Няма този петък глава в MAGIC просто защото ме е срам, че тия глави съм ги писала. Трябва им много редакция и не ми се занимава, и като нямам време сега изпуснах срока. Иначе да, това си е същата история, която съм поствала и тук.
В списанието ще става дума за една съвсем различна история. Отделно и от "Накарай трупа да върви" и от "Magic". Ще има още една нова история с Поаро, която вече има сайт и него мислех да открия тогава, обаче се отказах и сега само ще разкрия малко информация и скоро и новата история ще бъде пусната.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Фен фикове-
Идете на: