Winx Club Bulgaria
Алфея - училище за феи V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Алфея - училище за феи V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
Sunny.
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
dreamsformagic
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
winxdaphnebg
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
maicg
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
winxclubtv
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
ashxbenzo
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
amore
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
winxclubbg
Алфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_barАлфея - училище за феи I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
Алфея - училище за феи I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 Алфея - училище за феи

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

Алфея - училище за феи Empty
ПисанеЗаглавие: Алфея - училище за феи   Алфея - училище за феи I_icon_minitimeСря Май 08, 2013 6:31 pm

Алфея - училище за феи Alfea+at+Dusk
Алфея - училище за феи Background_alfea_3_by_miniwinx-d6m4yox
Алфея - училище за феи Background_alfea_by_miniwinx-d6m08s4
Алфея - училище за феи Background_alfea_4_by_miniwinx-d6m8943
Алфея - училище за феи Background_alfea_5_by_miniwinx-d6m8e51

Тук учат младите феи.Тук присъства само хармонията и добротата.Младите феи се учат как да станат силни, но се учат и да са добри и състрадателни.


Последната промяна е направена от xSunnyxGirlx на Вто Сеп 24, 2013 2:51 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

Алфея - училище за феи Empty
ПисанеЗаглавие: Амнезия    Алфея - училище за феи I_icon_minitimeСря Сеп 11, 2013 6:31 pm

Алфея - училище за феи 5871162r

Разказаха ми само най-важното, след това Фарагонда, както се представи възрастната жена, каза, че другото ще трябва да го разбера сама.Получих  само най-главната информация, че се казвам Лина, на шестнадесет съм, братовчедка на принцесата на Солария. Участвала съм в някакъв клуб, но момичетата сега ги нямало и така...След това директорката ме настани в нова стая и ме остави насаме момичето.
-Всъщност, ти, как се казваш? - най-после попитах след десет минути мълчание.
-Амилия, приятно ми е. - тя подаде леко ръката си,здрависахме се и се усмихнахме една на друга. - Виж, Лина, разбирам, че искаш да откриеш всичко за миналото си...
-Не. - прекъснах я. - Не искам да си припомня нищо.Искам да започна начисто.Все пак, за да си изгубя паметта, трябва да има някаква причина.Може би съм направила нещо лошо...за това искам да започна новия си живот по друг начин. - усмихнах се леко, изправих се от леглото, на което до сега седяхме.Отидох до куфари си, който бяха разположени точно до вратата.Отворих ги започнах да си вадя нещата и да ги подреждам в гардероба.Всъщност стаята ми беше направена само за един човек, за това беше много малка.Срещу вратата беше леглото, до него нощното шкафче, а малко след леглото вратата за терасата.До тази врата имаше огромен прозорец.Срещу леглото беше средно голям гардероб, в който всъщност си нареждах багажа.
-Да ти помогна? - предложи новата ми приятелка.
-Добре. - и така започнахме да го редим.Редихме багажа ми няколко часа, в който тя ми разказа какви предмети ще уча и, че утре ми започват часовете.Така се унесохме в приказки и времето мина не усетно.След няколко часа бяхме готови.Уморено се проснахме на кревата и веднага заспахме.Явно да редиш багаж не е лесно.


Последната промяна е направена от xSunnyxGirlx на Чет Сеп 26, 2013 3:46 pm; мнението е било променяно общо 9 пъти
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Алфея - училище за феи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алфея - училище за феи   Алфея - училище за феи I_icon_minitimeНед Сеп 22, 2013 5:27 pm

Явно с Лина се разбираме чудесно.След това,което направихме преди час-два някъде бяхме напълно изморени.Сега аз и Лина бяхме седнали на леглото и и се чудихме какво да свършим сега.Но защо иска да започне отначало,защо не си спомни всичко?Но решението е нейно.Сега тя започва нов живот в,който всичко ще е различно за нея.Може би и надежда за нова приятелка...за мен.Силвия и Мария май вече ми обърнаха гръб.Мисля,че те са...предателки.Не си заслужават да имам такава добра приятелка като мен.
-Ох...Лина мисля,че загубих две приятелки.-натъжих се,но и в същото време бях малко радостна,защото Мимс и Сис бяха изживели ваканцията си без мен.
-Не се тревожи!-тя каза и сложи ръка на рамото ми.-Дано се сдобрите.
Усмихнах се.Какво да сторя сега?Как да и кажа,че всъщност не искам те да са ми приятелки,а...тя.Тя има сиреникс силата,а аз глупачката...само един чармикс съм спечелила и май вече не мога да го ползвам.
-Ъм...Лина виж...-млъкнах за момент от секундата-аз не искам да съм тяхна приятелка.Искам да съм с теб.-обърнах глава от срам.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

Алфея - училище за феи Empty
ПисанеЗаглавие: Изпита   Алфея - училище за феи I_icon_minitimeНед Сеп 22, 2013 6:45 pm

Алфея - училище за феи 5871162r
С Амилия се бяхме събудили отдавна и си говорехме сладко, сладко.Темата ни беше новото приятелство и нейните приятелки.
-Виж, тъй като съм се навила на нов живот, искам да имам много нови приятелки и ще е супер и ти да си част от новите ми приятели - засмях се. Амилия се обърна към мен и срамежливо се усмихна. - А сега нека се разбързаме, защото времето тече и ще закъснеем - показах кръглия часовник, който беше закачен на стената.Той показваше осем без двадесет, тоест имахме едва двадесет минути да се приготвим и да отидем в кабинета на професор Паладий.
-Добре, аз отивам до стаята си да се оправя.Ще се видим там - Амилия изхвърча от стаята като опарена, а аз се изправих от леглото и се шмугнах в банята.След десет минути със скоростта на светлината изхвърчах от там, отворих гардероба, извадих си лятната униформа и се облякох.Сресах си косата и излязох от стаята.Минах коридора, слязох по стълбите и бях пред кабинета.Влязох плахо и за мое щастие се оказа, че часа още не е започнал. Отдъхнах се и с поглед потърсих новата ми приятелка."О, ето я!"Беше седнала на първия чин най в края.И този път имах късмет, чина до нейния, този в средната редица беше свободен.Бързо се запътих натам, за да не ми заеме някой "късметлииското" място.
-Здрасти, отново.Позабави се - ухилено ми помаха Ами, въпреки че беше срещу мен.
-Съжалявам, но исках да изглеждам възможно най-добре.Все пак това е първият ми ден - усмихнах и се.Явно днес и на двете ни беше "усмихнат ден", защото не спирахме да се смеем.
-Това не е първият ти ден, знаеш. - напомни ми тя.
-Имам в предвид, първия ден в училище от така наречения ми нов живот - след като го казах, чух как вратата се отваря машинно се обърнах натам.В стаята влезе висок мъж, с рижаво-светлокафява, дълга коса и заострени уши."Явно това е учителят ми."Имаше доста миловиден външен вид, това значи, че е добър.Той се облегна на бюрото си и спокойно, с нисък тон заговори:
-Здравейте ученички.Войната мина и това означава, че започваме отново да изучаваме предметите.Днес ще имате тест.Ще трябва да минете през лазери, за да вземете от центъра на залата една сфера.Може да използвате вашия чармикс. Този изпит ще е за време.Е, нека отидем в залата за тестове. - той посочи вратата и всички като примерни деца, се запътихме към така наречената "зала за тестове".Скоро бяхме там.Залата беше доста голяма. Отсрани имаше скамейки.Всички се настанихме там и зачакахме учителя да каже, коя ще е първа.
***




-Амилия!Твой ред е - спокойно каза Паладий и я прикани с ръка да стане от скамейката и да дойде при него. - Готова ли си?Започвай!




-Магия Стар!Чармикс!


Трансформации:




След като се трансформира, тя започна да преминава през лазерите и за отрицателно време вече беше взела сферата.

-Браво Амилия!Шестица - след като я похвали, той й направи знак, че може да си седне на мястото. - Лина!Ти си!

-Трансформация!

Трансформации:
Веднага тръгнах да преминавам през лазерите.Отстрани изглеждаше доста по-лесно.Преминах и взех сферата.
-Браво, Лина, макар, че си си загубила паметта , не си изгубила форма!Шестица! - след като ме похвали ми направи знак да седна, продължи да вика момичета и скоро вече всички бяхме преминали изпита и учителят ни ни освободи.С Амилия вървяхме по коридорите към стайте си.

-Искаш ли да отидем на един шопинг тур в Магика? - предложих.

-Добре, но нека първо се преоблечем.Едва ли това е подходящото облекло за шопинг.

-Добре, какво ще кажеш след десет минути пред входа на училището?

-Добре.До след малко. - Амилия ми намигна и си влезе в стаята, а аз продължих по коридора към моята.


Последната промяна е направена от xSunnyxGirlx на Чет Сеп 26, 2013 3:45 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

Алфея - училище за феи Empty
ПисанеЗаглавие: Добре дошли в Алфея, госпожице Ким!   Алфея - училище за феи I_icon_minitimeПон Сеп 23, 2013 4:17 pm

Алфея - училище за феи 6590658s



"Най после пристигнах."
Е, ето ме тук, пред великата Алфея. Седя пред входа и гледам като някое дете, което току що са му дали нова играчка.Ха, как ли изглеждах от страни?Всъщност, точно това не ме интересува сега.С устремена крачка влязох, преминах през целия двор и един вид нахълтах в училището.Бръкнах в джоба на дънките си и извадих плана на училището.Разгънах листа и погледнах къде е обозначен директорския кабинет.След като установих къде се намира и умствено начертах пътя си, се запътих натам.
Чук, чук.
-Влез! - строг, но и някак мил глас се провикна от вътре.
-Здравейте, госпожо Фарагонда - леко открехнах вратата и подадох главата си.
-О, госпожице Стивънс, Вие ли сте? - лека, елегантна усмивка се появи по лицето на възрастната жена срещу мен.
-Да, аз съм - напълно влязох в стаята и затворих вратата.Със забързана крачка минах през цялото помещение и седнах на стилния, старовремски стол. - Приятно ми е да се запознаем - стиснахме ръцете си.
-Много се радвам, че избрахте нашето училище за мястото, в което ще учите.
-Всъщност, аз съм голяма фенка, може да се каже на Алфея, а и принцесата на Домино, нейно величество принцеса Блум ми е разказвала, че това е едно уникално място, в което мога да изпитам много силни емоции. - усмивката не слизаше от лицето ми, както и дипломатическия тон, все пак бях длъжна да покажа обноски.
-Това са големи комплименти, благодаря - Фарагонда също не спираше да се усмихва. - Стаята ви е на последния етаж, с най-хубавата гледка, а и е най-голямата самостоятелна стая.
-Извинете госпожо за нахълтването ми... - в стаята рязко влезе задъханата Гризелда. - Просто не исках да изпусна госпожица Ким. - погледът и се обърна към мен. - Добре дошла в Алфея, Ким.
-Благодаря, госпожо Гризелда, радвам се, че съм тук - станах и се здрависах и с нея. - Ами, аз мисля да отида в стаята си, за да се настаня.Благодаря за топлото посрещане. - усмихнах се и тръгнах към вратата.
-Багажът ти ще те очаква там. - уточни Фарагонда, но я чух много тихо, защото вече бях извън стаята.


Последната промяна е направена от xSunnyxGirlx на Чет Сеп 26, 2013 3:48 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Алфея - училище за феи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алфея - училище за феи   Алфея - училище за феи I_icon_minitimeВто Сеп 24, 2013 5:31 pm

Бяхме в Алфея,вече.Разделихме се в различни посоки.Тара някъде в двора,Лина също,а аз към кабинета на директорката.Исках да се преместя сама в стая.Мария и Силвия ме дразнеха вече,пращаха ми някакви бясни погледи щом ги погледна.Мразеха ме...личеше си.Но как така изведнъж?Как всичко се обърна наопаки?Нищо...няма да реагирам сериозно върху това.Вече имам приятелки:Тара и Лина.А дали ще се запозная с други също толкова добри момичета...?Докато се усетя бях пред вратата на директорския кабинет.Влязох и седнах на кожения стол пред масата,а на другия стол,пред мен стоеше седнала Фарагонда.
-Какво има госпожице?
-Госпожо искам да съм сама в стая.
-Поради какви причини?-попита директорката и ме погледна.
-Ами "приятелките" ми само ме обиждат,мразят ме.Не искам да съм там.-разплаках се,сълзите се стекоха по бузата ми.Избърсах ги.-Може ли?
-Да.Ела да им съобщим.
Кимнах и отидохме към стаята ми.Как ли ще приемат "новината" момичетата?Влязохме вътре.Фарагонда обясни и откъсна листчетата с моето име.Събрах си багажа и на излизане казах:
-Довиждане.
-Бай.-отвърна студено Мария.
Затворих вратата.С плач тръгнах към новата стая.Приеха го напълно сериозно.Казваха : "Добре!" и "Щом така тя иска.". Леле! Вече си бях в стаята и видях Джейд да минава по коридора.Помятах и,а тя ми отвърна.Нагласих си багажа в гардероба,който честно си беше огромен.Проснах се на леглото и затворих очи,бях уморена,разбираше се от сенките под очите ми.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

Алфея - училище за феи Empty
ПисанеЗаглавие: Извинете, объркала съм стаята.   Алфея - училище за феи I_icon_minitimeЧет Сеп 26, 2013 6:47 pm

Алфея - училище за феи 6590658s
На последния етаж имаше няколко стаи.И въпреки, че бройката им наброяваше под десет, аз си нямах на идея коя е моята.Реших да си опитам късмета и бавно се приближих към първата врата и леко я открехнах.
-Тара ти ли си? - женски глас се чу от вътре.
"Опа!"
-Ами, не, не е тя.Извинявай за безпокойството, но съм нова в това училище и не мога да си намеря стаята. - неловко се усмихнах, а момичето срещу мен се засмя.
-Ела, ще ти покажа стаята.Тя е единствената празна на етажа...беше единствената празна. - тя остави книгата, която четеше и ме задърпа към една от вратите. - Това е твоята стая.Е, аз ще те оставям. - тръгна към стаята си, но изненадващо спря и се обърна. - Всъщност, как ти е името?
-Ким. - усмихнах и се приветливо. - А твоето?
-Лина.Приятно ми е да се запознаем. -забързано каза и се шмугна в стаята си.
Време беше да видя и моята стая.Отворих вратата и влязох.Стаята ми беше много обширна, даже то не беше стая, а малък апартамент.Имаш три стаи.Като влезеш, има малък коридор, веднага в дясно е банята, точно напред е хола, след това през преходната врата, влизаш в спалнята. Беше много добре декориран.Личи си, че съм важна личност за Фарагонда, за да ме настани тук.Багажът ми беше оставен на леглото.Казах едно заклинание и вече всичко беше наредено по местата им в големия гардероб.След това реших да се заема с прочитането на книгите, който ми бяха оставени на бюрото.Все пак трябва да се подготвя за утре.Не трябва да се излагам.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

Алфея - училище за феи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алфея - училище за феи   Алфея - училище за феи I_icon_minitimeСъб Сеп 28, 2013 5:42 pm

Събудих се.Надигнах се на лакти и погледнах часовника.16:45,колко съм спала? Помислих си аз.Бях потна и заради това се преоблякох в други ежедневни дрехи.Излязох от стаята и се запътих към двора.На една пейка видях Мария и Силвия.Забързах крачката си и отидох в задния двор.Седнах на тревата,свих колене и ги обгърнах с ръце.Подпрях главата си и от очите ми се зарониха сълзи.Падаха върху зелената трева и спадаха към пръстта.Слънцето грееше високо в небето. ДЗЗЗ! Телефона ми звънна.Беше Джейкъб.Вдигнах.
-Ало.-чу се от слушалката.
-Кажи Джей!-изтрих сълзите си.
-Как си?Да дойда ли да се видим?Анди замина на почивка.
-Добре,ела.Нека прекараме малко време заедно.
-След 10 минути съм при теб.-каза той и затвори.
Аз се облегнах на стената на Алфея и погледнах небето.Затворих очи за момент.Беше много приятно.


>>10 мин. по-късно<<
Отидох в предната част на Алфея.Видях Джейкъб да се целува с Мария,която ме погледна злобно,а Силвия се изсмя.Сложих ръка на устата си и сълзите отново се стичаха по лицето ми.Побягнах в момента в който Джей се обърна.
-Лия,стой!Не е това,което си мислиш!-викаше той,а аз продължих да бягам напред.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sponsored content





Алфея - училище за феи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алфея - училище за феи   Алфея - училище за феи I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Алфея - училище за феи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club: Roleplay Game :: Планети :: Магика-
Идете на: