Winx Club Bulgaria
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
Sunny.
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
dreamsformagic
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
winxdaphnebg
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
maicg
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
winxclubtv
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
ashxbenzo
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
amore
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
winxclubbg
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_barКЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?

Go down 
+8
MargaritXxXBoy
ashxbenzo
dreamsformagic
winxdaphnebg
winxclubtv
Sunny.
winxclub
maicg
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСря Юли 10, 2013 12:03 pm



Къде изчезнахте всички? Форума съвсем опустя! Най-много да има един-двама които влизат през ден. Айде малко да живнем. Не е учебно време, няма кой да крещи да си лягаме в девет и половина че да сме ставали рано за даскало. Като сме по цял ден навънка, поне вечерно време можем да отделяме по десет-петнадесет минутки минимум, не е ли така? И, айде ако не е всеки ден, ама поне два-три пъти в седмицата, колкото да драснеме по мнение-две. Ето, Съни напусна. Нищо чудно да има и други скоро време. Хайде да не правим тоя форум, в който всеки е вложил по нещо за да стане, какъвто е сега, просто загуба на пространство и време.
 ЗА ТОВА, предлагам да уважим работата на този "всеки" и да съживим форума. РП-то тъкмо стигна до интересна част и всички изчезнахме на някъде (това включва и мен, защото забавих Изгнание с горе-долу месец, за което се извинявам адски много и заедно с двете глави на фика ще пусна поста и в рол плея).
 Благодаря за отделеното време и се надявам в най-скоро време да се върнем към предишното състояние, в което имаше по пет-десет поста на ден и активните наистина бяха активни потребители.
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 7:31 am

Напълно подкрепям мнението ти! Много ми се иска и на мен форумът да се задейства и да си има отново активни потребители, да си говорим и т.н. В РП-то трябва да се пише, аз все още пиша по фика ми, но като няма кой да го чете... Призовавам всички да влизат по-често, да отделят по няколко минутки на ден за форума, да го направим пак активен, а за темата във фиковете, която Съни водеше и съобщаваше за нови глави, съм готова аз да я заместя, докато тя не се върне! Smile Моля Ви, да отделите по няколко минутки за форума, и ако е възможно да Ни следите личното творчество!! (;DD)
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 10:08 am

Добре бе хора, как да има хора, като няма НИЩО интересно!?!?Нека бъдем реалисти: като не е интересно, няма хора!Вместо да се оплакваме, нека се постараем да измисляме интересни неща, така ще дойдат и хората.Със седене, оплакване, писане само в чата и роуплея - нищо няма да стане!Да се стегнем и да започнем да измисляме нови теми, които няма да са свързани с постването на снимки!Да ДЕЙСТВАМЕ!
Върнете се в началото Go down
winxclubtv
Фея Софикс
Фея Софикс
winxclubtv


Брой мнения : 373
Join date : 04.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Силвия Норис
Години: 17
Дата на раждане: 16.01.1996

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 11:10 am

Аз нямам време да влизам Very Happy, защото подържам профилът ми в Ютюб..... попринцип... правя клипове.. и нямам никакво време да влизам xD
Вчера мислех да влеза за малко, но трябваше да качвам клиповете във Вбокс, които не съм качвал
xD
Просто нямам това време. :(sry... Dx
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:martincho_12
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 11:44 am

winxclubtv написа:
Аз нямам време да влизам Very Happy, защото подържам профилът ми в Ютюб..... попринцип... правя клипове.. и нямам никакво време да влизам xD
Вчера мислех да влеза за малко, но трябваше да качвам клиповете във Вбокс, които не съм качвал
xD
Просто нямам това време. :(sry... Dx

 Е, не!Не мога!Всички поддържаме сайтове, профили и какво ли още не, но все пак влизаме, нали?Като нямаш време да влизаш, какво за бога правиш тук?И се хили на всичкото отгоре... :@


П.С Сори, но и аз имам нерви!!!
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 11:54 am

xSunnyxGirlx написа:
winxclubtv написа:
Аз нямам време да влизам Very Happy, защото подържам профилът ми в Ютюб..... попринцип... правя клипове.. и нямам никакво време да влизам xD
Вчера мислех да влеза за малко, но трябваше да качвам клиповете във Вбокс, които не съм качвал
xD
Просто нямам това време. :(sry... Dx

 Е, не!Не мога!Всички поддържаме сайтове, профили и какво ли още не, но все пак влизаме, нали?Като нямаш време да влизаш, какво за бога правиш тук?И се хили на всичкото отгоре... :@


П.С Сори, но и аз имам нерви!!!
Напълно ти подкрепям мнението, Съни! winxclubtv, ако искаше да влезеш, щеше да влезеш. 5 минути, едва ли са такъв проблем... Профилът ти през това време няма да западне, спокойно. Ако не ти се влиза, просто не влизай! Какви са тези глупави оправдания?? Нямам думи!
Върнете се в началото Go down
winxclubtv
Фея Софикс
Фея Софикс
winxclubtv


Брой мнения : 373
Join date : 04.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Силвия Норис
Години: 17
Дата на раждане: 16.01.1996

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 12:39 pm

winxclub написа:
xSunnyxGirlx написа:
winxclubtv написа:
Аз нямам време да влизам Very Happy, защото подържам профилът ми в Ютюб..... попринцип... правя клипове.. и нямам никакво време да влизам xD
Вчера мислех да влеза за малко, но трябваше да качвам клиповете във Вбокс, които не съм качвал
xD
Просто нямам това време. :(sry... Dx

 Е, не!Не мога!Всички поддържаме сайтове, профили и какво ли още не, но все пак влизаме, нали?Като нямаш време да влизаш, какво за бога правиш тук?И се хили на всичкото отгоре... :@


П.С Сори, но и аз имам нерви!!!
Напълно ти подкрепям мнението, Съни! winxclubtv, ако искаше да влезеш, щеше да влезеш. 5 минути, едва ли са такъв проблем... Профилът ти през това време няма да западне, спокойно. Ако не ти се влиза, просто не влизай! Какви са тези глупави оправдания?? Нямам думи!

 WOW!...
Съни.. спокойно..... ти не си един ствената с нерви! ясно?!Shocked 
И winxclub... ти какво си мислиш.. за теб като 5 минути не са проблем.... за мен саа.... Mad
Хах.. и си мислих, че това място се е променило... нищо и  половина не е станало.. silent silent silent silent silent silent..... даже е пропаднало...Sleep Sleep Sleep Sleep
И се чудите защо.. няма хора... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Надявам се това да ти отговори.. silent silent 
И ти не ми контролираш живота..! Mad Mad Mad Mad Mad
На какво се смея, слочайно да ти влиза в работата...?
НИЩО И ПОЛОВИНА... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mad Mad Mad Mad Mad 
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:martincho_12
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 1:50 pm

winxclubtv написа:
 WOW!...
Съни.. спокойно..... ти не си един ствената с нерви! ясно?!Shocked 
И winxclub... ти какво си мислиш.. за теб като 5 минути не са проблем.... за мен саа.... Mad
Хах.. и си мислих, че това място се е променило... нищо и  половина не е станало.. silent silent silent silent silent silent..... даже е пропаднало...Sleep Sleep Sleep Sleep
И се чудите защо.. няма хора... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Надявам се това да ти отговори.. silent silent 
И ти не ми контролираш живота..! Mad Mad Mad Mad Mad
На какво се смея, слочайно да ти влиза в работата...?
НИЩО И ПОЛОВИНА... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mad Mad Mad Mad Mad 

Аз не искам да ти контролирам живота, но явно ти живееш във фантазията, че ми пука за това ти, какво правиш. Wink Е, сори, изобщо не ме интересуваш, но ако си мислиш, че ще дойдеш след 2 месеца никаква активност и ще се правиш на света вода ненапита, много, ама много си объркал.А и да, все ми е едно на какво се смееш. Smile Като нямаш време да влизаш, и-з-ч-е-з-в-а-й и не се прави на голяма работа.
А и да, след като ти ИЗОБЩО не влизаш, не ми прави прогнози, западнал ли е форума или не!Ти, който не си мръдна пръста да помогнеш за нещо, какво за бога се месишscratch И каква е причината да няма хора - едвали е моето поведение, защото, върви и питай всички как се държа с тях, ще останеш изненадан.
 За информация - какво мислиш ти, НИКОЙ не го интересува!  Wink 



Хайде, със здраве!Like a Star @ heaven  
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 3:22 pm

Не обръщайте провокиращата ми тема в спор, ей !! ;d Нали целта беше да докараме хората тук, а не да ги гониме с разпри ;p Айде всички, край на спама Smile
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 3:26 pm

maicg написа:
Не обръщайте провокиращата ми тема в спор, ей !! ;d Нали целта беше да докараме хората тук, а не да ги гониме с разпри ;p Айде всички, край на спама Smile

 Ок, шефе! Wink Very Happy 
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 3:29 pm

xSunnyxGirlx написа:
winxclubtv написа:
 WOW!...
Съни.. спокойно..... ти не си един ствената с нерви! ясно?!Shocked 
И winxclub... ти какво си мислиш.. за теб като 5 минути не са проблем.... за мен саа.... Mad
Хах.. и си мислих, че това място се е променило... нищо и  половина не е станало.. silent silent silent silent silent silent..... даже е пропаднало...Sleep Sleep Sleep Sleep
И се чудите защо.. няма хора... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Надявам се това да ти отговори.. silent silent 
И ти не ми контролираш живота..! Mad Mad Mad Mad Mad
На какво се смея, слочайно да ти влиза в работата...?
НИЩО И ПОЛОВИНА... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mad Mad Mad Mad Mad 

Аз не искам да ти контролирам живота, но явно ти живееш във фантазията, че ми пука за това ти, какво правиш. Wink Е, сори, изобщо не ме интересуваш, но ако си мислиш, че ще дойдеш след 2 месеца никаква активност и ще се правиш на света вода ненапита, много, ама много си объркал.А и да, все ми е едно на какво се смееш. Smile Като нямаш време да влизаш, и-з-ч-е-з-в-а-й и не се прави на голяма работа.
А и да, след като ти ИЗОБЩО не влизаш, не ми прави прогнози, западнал ли е форума или не!Ти, който не си мръдна пръста да помогнеш за нещо, какво за бога се месишscratch И каква е причината да няма хора - едвали е моето поведение, защото, върви и питай всички как се държа с тях, ще останеш изненадан.
 За информация - какво мислиш ти, НИКОЙ не го интересува!  Wink 



Хайде, със здраве!Like a Star @ heaven  
winxclubtv съни си е напълно права ! А това , че ти мислиш , че форума е западнал това е твой проблем !!!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Юли 12, 2013 3:35 pm

Темата се заключва, заради любимия на всички потребител winxclubtv, който е решил тук да показва психичните си отклонения! След като ти е толкова важен крехкия профил, изчезвай и не давай некомпетентните си мнения, ясно?! МАРШ! Ключ!
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 6:53 am

Темата е отключена! Причините са ясни...
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 8:16 am

Аз днес може би ще стоя повече във форума.Тези дни сядах вечер и малко сутринта рано имах и работа навънка.Пък и мама ме кара да решавам задачи. SadТези дни ще влизам повече.Дано и другите да влизат.Къде изчезнаха,всички?!
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 5:58 pm

winx_club_fen написа:
Аз днес може би ще стоя повече във форума.Тези дни сядах вечер и малко сутринта рано имах и работа навънка.Пък и мама ме кара да решавам задачи. SadТези дни ще влизам повече.Дано и другите да влизат.Къде изчезнаха,всички?!

Хах, ми сигурно са някъде по морета/планини/басейни... Много е жега, за да се седи пред компа през деня ;д Аз лично спя до три на обяд и се като вляза няма никой, а пък в два и половина сутринта - още по-малко Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 6:06 pm

maicg написа:
winx_club_fen написа:
Аз днес може би ще стоя повече във форума.Тези дни сядах вечер и малко сутринта рано имах и работа навънка.Пък и мама ме кара да решавам задачи. SadТези дни ще влизам повече.Дано и другите да влизат.Къде изчезнаха,всички?!

Хах, ми сигурно са някъде по морета/планини/басейни... Много е жега, за да се седи пред компа през деня ;д Аз лично спя до три на обяд и се като вляза няма никой, а пък в два и половина сутринта - още по-малко Very Happy
Сериозно?!А аз като вляза 8, 8:30.Почти няма будни.И да аз съм на комп повечето време,но и съм навън.Мама и татко не могат да си позволят да сме на море.Сега мама е и съкратена отдавна.Няма много пари и се рахождаме до Горна,Търново и други близки места.Ходя по разходки в село.Това ми стга,а и хубавия ни двор(да се изфукам) също има много забавления.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 6:15 pm

И колкото по морета и басейни да се ходи, винаги може да се влезе и да се направи нещо... То проблемът идва оттам, че няма абсолютно никакво развитие, и нищо ново, след новия дизайн. Не мисля, че знам решението, но пък, и очевидно не ми и трябва, защото форумът си стои опустял - хора, никакви. Преди, имаше доста хора, и докато времето навън бе доста хубаво. Рекламите, популяризирането, аз не ги видях никъде, но обещанията - да... Проблемът е ясен, нали?!
Върнете се в началото Go down
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 7:01 pm

winxclub написа:
И колкото по морета и басейни да се ходи, винаги може да се влезе и да се направи нещо... То проблемът идва оттам, че няма абсолютно никакво развитие, и нищо ново, след новия дизайн. Не мисля, че знам решението, но пък, и очевидно не ми и трябва, защото форумът си стои опустял - хора, никакви. Преди, имаше доста хора, и докато времето навън бе доста хубаво. Рекламите, популяризирането, аз не ги видях никъде, но обещанията - да... Проблемът е ясен, нали?!

 Да аз например сутринта станах в 09 и нямаше [b style="font-weight: bold;"][b style="font-weight: bold;"][b style="font-weight: bold;"]НИКОЙ!![/b][/b][/b]Аз ходя по басейни и море ама имам време да сядам.Winxclub почти винаги и най-редовно е онлайн и когато я попитам нещо ми отговаря!Smile  Нека да се направи нещо новo,на мен форума ми харесва много.Дизайна,оформление си е ОК.Екипа също.
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
MargaritXxXBoy
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
MargaritXxXBoy


Брой мнения : 54
Join date : 26.07.2013
Age : 22
Местожителство : Tarnak

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeНед Авг 04, 2013 8:18 am



 Днес ще стоя цял де също така и утре. Но аз на 11 август няма да ме има защото ще съм на море и няма да съм тук най - много 10 дни... Но след това ще съм постоянен
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeВто Авг 06, 2013 4:51 pm

Аз на 9 отивам на море и няма да влизам около 5 дни иначе после ще влизам редовно . Wink
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
katsu

katsu


Брой мнения : 2
Join date : 14.08.2013
Age : 27
Местожителство : Канада, да бе.. София

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСря Авг 14, 2013 2:50 pm

Какви са тези караници тук бе, хора?Я се стегнете и се дръжте сериозно Smile Няма смисъл да се биете по между си.. който неможе, неможе..ще намерим нови хора Wink А проблемът не е, че форума не е интересен (Вие пък какво толкова очаквате за форум Very Happy ) ами, че феновете на Уинкс в България не са много, а повечето са на по-малко от 10.. едва ли ще тръгнат в форуми да пишат Smile
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeЧет Авг 15, 2013 9:30 pm

katsu написа:
Какви са тези караници тук бе, хора?Я се стегнете и се дръжте сериозно Smile Няма смисъл да се биете по между си.. който неможе, неможе..ще намерим нови хора Wink А проблемът не е, че форума не е интересен (Вие пък какво толкова очаквате за форум Very Happy ) ами, че феновете на Уинкс в България не са много, а повечето са на по-малко от 10.. едва ли ще тръгнат в форуми да пишат Smile
Съгласна съм с тебе Very Happy Ама какво да се прави, имаме малък напредък, все пак. Излизам за три часа и после не мога да смогна на всичкитте мнения ;dd
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:11 pm

maicg написа:
katsu написа:
Какви са тези караници тук бе, хора?Я се стегнете и се дръжте сериозно Smile Няма смисъл да се биете по между си.. който неможе, неможе..ще намерим нови хора Wink А проблемът не е, че форума не е интересен (Вие пък какво толкова очаквате за форум Very Happy ) ами, че феновете на Уинкс в България не са много, а повечето са на по-малко от 10.. едва ли ще тръгнат в форуми да пишат Smile
Съгласна съм с тебе Very Happy Ама какво да се прави, имаме малък напредък, все пак. Излизам за три часа и после не мога да смогна на всичкитте мнения ;dd
Аз си влизам и аз съм съгласна.Наистина се пишат много мнения Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:25 pm

ashxbenzo написа:
maicg написа:
katsu написа:
Какви са тези караници тук бе, хора?Я се стегнете и се дръжте сериозно Smile Няма смисъл да се биете по между си.. който неможе, неможе..ще намерим нови хора Wink А проблемът не е, че форума не е интересен (Вие пък какво толкова очаквате за форум Very Happy ) ами, че феновете на Уинкс в България не са много, а повечето са на по-малко от 10.. едва ли ще тръгнат в форуми да пишат Smile
Съгласна съм с тебе Very Happy Ама какво да се прави, имаме малък напредък, все пак. Излизам за три часа и после не мога да смогна на всичкитте мнения ;dd
Аз си влизам и аз съм съгласна.Наистина се пишат много мнения Very Happy Very Happy
Съгласна съм! :-) Нека спрем тази караници,форума не е за това,нали? Добре,хайде спираме и...край на спама. :-)
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitimeСъб Сеп 14, 2013 3:52 pm

katsu написа:
Какви са тези караници тук бе, хора?Я се стегнете и се дръжте сериозно Smile Няма смисъл да се биете по между си.. който неможе, неможе..ще намерим нови хора Wink А проблемът не е, че форума не е интересен (Вие пък какво толкова очаквате за форум Very Happy ) ами, че феновете на Уинкс в България не са много, а повечето са на по-малко от 10.. едва ли ще тръгнат в форуми да пишат Smile
Мхм, има ОГРОМНА доза истина в написаното. Но ние във форума си се знаем какви сме, и се усеща, че някой "леко" ги мързи да оправят някои нещица, и да засилват тягостната обстановка със заглавие "Масов застой". Както и да е - обърнати са ни на нас представите за труд и т.н., така че, предполагам ме разбираш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?   КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club-
Идете на: