Winx Club Bulgaria
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
Sunny.
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
dreamsformagic
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
winxdaphnebg
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
maicg
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
winxclubtv
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
ashxbenzo
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
amore
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
winxclubbg
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦

Go down 
+2
dreamsformagic
ashxbenzo
6 posters
АвторСъобщение
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeСъб Авг 10, 2013 11:44 am

  ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ 6428222U


 Резюме:


Има тайни,който не бива да бъдат разкрити,освен ако не искаш животът ти да стане мрак!Има свят,за който не искаш да знаеш освен ако не искаш да бъдеш там ЗАВИНАГИ!5 необикновени момичета живеят в Рейвънсууд.Способностите им се проявяват по най-необичайния начин.Докато са на състезание по плуване една по една изчезват.Озовават се в свят с всякакви митични същества-свят изгубен от столетия.Злото е превзело този свят наречен Молтикс,а те са избраните ,който трябва да го спрат.Дали с помощта на старейшините и своите кристали ще могат да го спрат?!Какво ли ще стане с тях?

Жанр:
Приключенски,мистерия

Участват:

Участват още:
Логан,Ник,Катрин,Неяна
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeПон Авг 12, 2013 8:31 am

 Части


1-ва част-Началото



Имената на другите части СКОРО Like a Star @ heaven _Like a Star @ heaven 
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeПон Авг 12, 2013 7:23 pm

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ 6435344J

 
Аз съм Мелиса Кларк на 16 години от Рейвънсууд.Нека ви разкажа как започна всичко.
Много съм напрегната.Днес е състезанието по плуване срещу Силвър Лейк.Излязох от вкъщи и тръгнах към училище.Бях много притеснена.В ума ми се въртеше само една мисъл”Дали ще мога да победя противничката си?”.Вървях си отвеяно и докато една кола щеше да ме блъсне.Тя караше с бясна скорост.Аз скочих на тротоара и си ударих много сериозно рамото.

-СПРИ ПРОКЛЕТА КОЛА!-казах аз и колата внезапно спря.
"Какво стана?!".Опитах се да стана.Рамото ми беше червено.Силна болка ме нижеше.Събрах сили и станах.Добре,че раницата ми омекоти удара.След вървене срещнах Аврора.
-Аврора!Изчакай.-казах аз и се затичах към нея.Тя беше много мила с всички,както и e най-добрата ми приятелка.
-Мел,готова ли си за състезанието?
-Ами да,но съм малко напрегната.
-Нека да побързаме,за да не закъснеем!-каза тя.
-Добре.-казах аз.
Ние тичахме през целия път до училище.Когато пристигнахме беше голяма навалица,все едно като в мола на разпродажба.Бутахме се и се лутахме,но изгубих Аврора.”Дано да дойде по-рано сред тази тълпа.Все дяволи* има!Дано да имаме шанс!”-мислех си аз.Едно момиче ме бутна нарочно и аз паднах на земята.
-Хей,гледай къде вървиш!-каза тя като ме погледна важно.
-Ти ме бутна!
-Лъжкиня...хъ-заметна си косата и тръгна на някъде.
-Добре,че се махна!-казах си аз,но този път на глас.
-Добре ли си?-каза много познат глас.Аз се обърнах.
-Аврора,слава богу,че ме намери!Едно момиче ме бутна.Ударих си главата и то точно преди състезанието!Няма да имам шанс!-казах аз.
-Успокой се!Нека вървим да се подготвим,защото нямаме време!-каза тя и ми подаде ръка.
Ние тръгнахме към нашите шкафчета близо до басеина.”Добре,че тук не е за външни лица!”-си мислех аз.Отидох в съблекалнята,за да си облека банския екип на гимназия “Блек суон”.След като го облякох излезнах и видях Мади и Дженифър,а Аврора не беше тук.
-Хей,момичета-казах аз.-Как сте?
-Добре,ти?-каза Мади.
-И аз.Нека да вървим след малко започва състезанието!
-Добре.-каза Джен и тръгнахме.

Залата беше претъпкана.Имаше много хора и то в подкрепа на противниковия отбор.Видяхме Аврора при треньора и се затичахме към тях.
-Извинете ако сме закъснели!-казах аз.
-Няма нищо!-каза г-жа Стюарт.
-Кога е мой ред?-попитах аз.
-След Мади,ти ще си срещу Аманда.-каза треньора.
-Коя е тя?-попита Мади.
-Тя.-каза г-жата като посочи едно момиче,първоначално не се загледах,но после разбрах...
-Но това е момичето,което ме бутна...Ударих си главата и рамото,и не знам дали ще мога да плувам.
-Това ли е тя?-попита Аврора.-Ще я победиш!Всеки знае,че си най-добрата в отбора!
-Да ще я победиш!-каза Дженифър.
Дяволи*-така се наричат тези от гимназия Силвърлейк.

Беше ред на Мади.Тя се отблъсна от стената и изчезна!Какво стана за бога?
-Моля Мелиса от пиратите и Аманда от дяволите да заемат местата си!-каза съдията като говореше на микрофона.Аз заех мястото си на една дъска и погледнах Аманда.Тя ме погледна със злокобната си усмивка и сбърчи веждите си.-3,2,1.....гмуркай се!
Аз се гмурнаx преди Аманда,но водните ми очила се махнаха.Гледах без тях,всичко ми беше замъглено.Зави ми се свят.Помислих,че ми се привижда,но не ..... вече нямаше дъно.Не бях в басейна..аз бях в море!Уплаших се много..Можех да дишам под вода.”Какво става с мен?Да не би да сънувам?!?!”-помислих си аз.Едно създание подобно на русалка ме дърпаше надолу като казваше “САМО ЕДИН!”-какво ли значеше това.Бях уплашена повече от всякога.Това създание ме завличаше надолу и надолу ....Гледах как ме дърпаше и аз безпомощно се опитвах да се измъкна!Погледнах нагоре и видях човешка фигура,приближаваща се към мен...


Последната промяна е направена от ashxbenzo на Нед Авг 18, 2013 1:08 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeВто Авг 13, 2013 8:42 am

О...супер част.Имаш голямо въображение. ♥ Обичам тази първа част. Некст! ♥
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeВто Авг 13, 2013 9:22 am

Супер глава !!!!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeСъб Авг 17, 2013 11:32 pm

Чудесно е! Само да те попитам, защо си го направила текста да ти е посредата?? Просто е малко объркващо, това е. Иначе е доста добър замисъл, продължавай така и давай по-скоро втора глава Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeНед Авг 18, 2013 1:05 pm

maicg написа:
Чудесно е! Само да те попитам, защо си го направила текста да ти е посредата?? Просто е малко объркващо, това е. Иначе е доста добър замисъл, продължавай така и давай по-скоро втора глава Very Happy
 Мерси и сега ще го оправя Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeНед Сеп 22, 2013 7:20 am

Ами фикът горе-долу става, но има грешки при самото написване - не се чете гладко, защото някак си, или има повторения, или самият начин на изразяване не е правилен. Разбира се, това е повече от нормално, като за първа глава, така че действай, и пиши, за да се поправяш, а и за да има повече глави! ;d Razz (нещо замисълът ти, ми прилича малко, на моя фик, с другия свят, с избраните, с премахването на злото от друг свят, старейшини... Много приликите станаха-- само посмяла копираш, еей! Surprised )
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitimeНед Сеп 22, 2013 12:57 pm

Не огледах много фика, даже го прочетох само до средата, защото е написано много повърхностно.Мога да ти предложа същите съвети, както и в другия фик. Smile 



  • --Като за начало си избрала любимото ми нещо в един фик "Нека ви се представя..." Това беше малко ненужно и създава чувство у читателя, че това е един несериозен фик, но щом си решила да пишеш в първо лице, единствено число, трябваше да включиш малко повече описание.
  • --Също така ти препоръчвам да пишеш числата с букви, защото това не е чат, а история, но това не е особено задължително, така че може и да не го правиш.Решението е твое.
  • --Описанията.Те са много важна част от един фик, а ти си ги спестяваш.В Роуплея описваш къде, къде по-добре, за това не си обяснявам защо тук не го правиш.
  • --При пряка реч след тирето почти винаги пишеш "каза" или нещо подобно.Тази тип повторения дразнят и затормозяват читателя при четенето, за това използвай други думи или синоними на "каза".
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦   ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ♦♦The Lost World-Dead or Alive♦♦ - Всичко за героите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Фен фикове-
Идете на: