Winx Club Bulgaria
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
Sunny.
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
dreamsformagic
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
winxdaphnebg
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
maicg
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
winxclubtv
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
ashxbenzo
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
amore
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
winxclubbg
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_barНАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПон Мар 09, 2015 3:04 pm

12 глава може да се забави затова поствам страница от нея, а после може и още- Very Happy
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 7971768K
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 12, 2015 5:11 pm

Надявам се да ви хареса Smile Време е да стане ясно защо фика се казва така.

Кой е убиецът? В следващата глава ще бъде разкрит, така че залагайте!
Тринадесета глава – Едно смъртоносно падане (#One Deadly Fall/#FatalNight)
Мелинда откача и застрашава животите на всички в имението. Поаро започва да разяснява какво се е случило през онази нощ стъпка по стъпка, докато едно смъртоносно падане е на път да се повтори…


Наистина се надявам да ви е харесала, защото тази глава е важна за фика.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeСря Окт 14, 2015 4:47 pm

Толкова се радвам, че тези дни влизах във форума и сега ми беше скучно и го направих пак! Когато видях новата глава не можех да повярвам. *-* 
Така се бях напрегнала и изведнъж... Мелинда жива! Шегуваш се! ;о Не можех да го повярвам и още не мога. И нямам търпение да разбера кой е бил "убиеца". Имам подозрения към Бела, но и някакво странно чувство в мен мисли, че тя сама е скочила. И защо вика на иконома Хари?! Да не е той? Твърде много въпроси и твърде малко отговори. ;д Нямам търпение да качиш тринадесета, ще влизам всеки ден, леле.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeСря Окт 14, 2015 7:55 pm

Човек, и аз не очаквах толкова бърз отговор. Мерси много за коментара, за хубавия отзив и за това, че го четеш и ти харесва. I love you
От 13 глава още не съм написала нищо, затова изобщо не мога да ти кажа кога ще е готова за съжаление. Много има да се пише по нея, защото в нея искам да разкрия абсолютно всичко, а ти сама знаеш колко много има за разкриване. Всичко си има обяснение, наистина се надявам да харесате развръзката, но трябва време, за да го изгладя, да е сигурно,че не съм изпуснала нищо и всичко си е на място.
Следващата глава ми е най-странна, защото там ще пиша неща, за които знам кое как стои, но трябва да е много разбираемо и усвоимо и да има много информация и... Наистина искам да я постна още сега, но по нея няма нищо написано (знам иначе какво ще има в нея, започнала съм фика, знаейки каква ще е развръзката). В нея ще се разкрият мистериите, които са много, и в края на главата ще остане само един въпрос. Защо този човек е убиецът (ако има такъв; ако няма накрая пак остава въпросът защо?)? Ще е разкрита самоличността, всички странни случки, защо в края на 11 глава Поаро се чудеше дали Грей е издръжлив...
Като каза, че мислиш, че Мелинда може сама да е скочила ми стана интересно. Би било голям обрат, за който не съм се сетила досега Very Happy
Мелинда крещи на иконома Хари, а Поаро не го е виждал нито един път досега, защото Хари не е идвал на работа след убийството. Интересно е защо Мел му вика, да. Very Happy
Самоличността на човека, който търсим от началото (говоря за "убиеца") е наистина голям обрат, само се надявам, че ще ви хареса историята зад това какво се е случило с него/нея.
Понапиша ли нещо от 13 глава, ще гледам да постна откъс веднага, но @fen (така си ти викам) дори и да мине време влизай пак, за да провериш дали съм постнала нещо, наистина искам да довърша фика. Very Happy
Чувствай се свободна да ми отговориш, ако нещо искаш да напишеш пак, може да я оспамиме темата. Very Happy

Много написах сега, ама няма как.

ЕДИТ: ОТКЪСЪТ ОТ 13 ГЛАВА Е ГОТОВ! Има много спойлери в него и главата я пиша! Ще постна откъса по-късно, за да има за какво да влезнете утре или други ден там... Very Happy Така че чакайте откъс и мисля да добавя малко информация заедно с откъса за още нещо.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 15, 2015 6:47 pm

А, супер. хД Аз пък не очаквах ти да прочетеш това скоро. Наистина се радвам, че ще качиш откъс, леле. *.* Ще влизам всеки ден колкото и да е невъзможно да се справиш с това... ;-; Разбирам те, трябва да го измислиш добре и така... И аз лично не знам как измислих това сама да е скочила, ей така ми мина през ума. А може и от невнимание да е паднала... това ти ще решиш, ти си автора и така. ^^ Но Рен като цяло вече не ми е заподозрян. За мен е удоволствие да го чета. *-* Ще се радвам да прочета тринадесета глава скоро, успех с писането. :зз 

П.П.: Щом си свикнала с @fen няма проблеми. ;д И се радвам, че даваш да оспамим темата, защото има какво да напиша и все ще ми мине нещо през ума. 
П.П2: Аз като си чета старите неща ми иде да скоча от мост, лол... Особено онзи "фик" в архива. ;дд
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 15, 2015 9:10 pm

О, аз влизам... Смисъл видя ли, че някой влиза във форума, влизам. Very Happy Спами, колкото искаш, няма проблеми, така може да си говориме Very Happy .
Наистина се радвам, че на тебе ти се чете фика, защото наистина гледам да е интересен, на мен ми е интересен и гледам да има, колкото се може повече обрати. Като казах обрати, следващата глава е само ОБРАТИ. Ама сигурно главата с най-много обрати досега!
Рен не ти е заподозрян, ама в следващата глава ще направи нещо, което ще те шокира може би. Обрат. Very Happy (не казвам, че задължително той е "убиецът", просто действието му ще бъде шокиращо)
Аз като чета какви коментари съм ти писала, на мене ми иде да се гръмна. Все едно разбирам всичко и ти нямаш право да пишеш едва ли не... (за което ти се извинявам, това са си груби коментари) Very Happy
И половината глава е написана. Въпросът е, че в следващата част започват всички разкрития и обясненията започват оттам - тях трябва тепърва да ги пиша.


ОТКЪСЪТ ОТ 13 ГЛАВА, В КОЙТО ИМА ОГРОМЕН ОБРАТ
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 8408643r
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 16, 2015 7:52 pm

Господи... ;о Защо закриваш? ;-; Е, аз знам защо, но тайно се надявах да не го направиш този път. Но така се и заинтересувах още повече. КОГО БЛЪСКА?! Ако е Паоро или Хейстнигс? Нее, просто няма как да убие някак разследващите и да не разберем убиеца и всичко. ;д И понеже рева на всичко, надявам се на това да не го правя. 
Радвам се, че си написала половината глава, за това време, ако си била свободна сигурно има и още. По-нахална от мен сигурно не си виждала, знам. ХД 
А за коментарите не се притеснявай... Бях на 9-10, а сега съм почти на 13 и се промених, признавам ти го тук, но явно не лице в лице. хД Очаквам главата. :з
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 26, 2015 6:13 pm

Мелинда я блъскат в  главата, тя не блъска никого. Very Happy Разследващите няма да ги убия, спокойно. Въпросът е кой блъска Мелинда малко след възкръсването й?
Ии спокойно, не си досадна, просто гледам да напиша главата по-бързо и всичко заради мен си и като ти е интересно, да можеш да я прочетеш. Very Happy


Също така искам да кажа, че обмислям идеята за нова история с Поаро. Мисля, че тази история се получи и още една с тези детективи би била интересна. Много скоро ще пусна първа страница от новата история ( но самата история ще започне да се поства след много време мисля). Информация скоро.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeВто Окт 27, 2015 6:15 pm

Нова история на мен лично няма да ми се отрази лошо. хДД Така, че не се безпокой, пускай си колкото желаеш. Иначе... аз пак влязох защото не съм в настроение, но както и да е. ПОМИСЛИХ, ЧЕ ИМА НОВА ГЛАВА! ХД Но това, което видях също не беше толкова зле. 

П.П.: А иначе аз пиша в alle истории, но idk... :дд Не се фукам, защото честно казано не са нищо особено ( и във wattpad една, но да си призная зарязвам тези двете и си продължавам само едната понеже твърде много ме мързи ;-; ).
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeСря Окт 28, 2015 4:42 pm

Дай ми сайт да ги видя. Не вярвам да излезе като реклама, надявам се, но дай да ги видя. Също така и аз имам сайт в alle за този фик, но как да го популяризирам? И едно посещение няма, а аз си нямам и идея какво да направя.

Съжалявам, че така ти давам надежди, видиш, че е писано и си мислиш, че съм постнала новата глава. Тя си стои на половината все още, просто има още доста за писане и затова не знам кога ще стане. Ако се забави много, ще я постна на два пъти - първата част от 13 глава, пък втората, когато стане.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeСря Окт 28, 2015 4:53 pm

Не се тревожи и да я качиш цялата след повечко време няма проблем. Не, че възразявам на двете, както ти си решиш. :д 

_________________________________

 Тук е първи сезон на тази история, а там би могла да видиш и втори, друга бях започнала във wattpad - тук . И тази, която мисля да си продължа, но пиша от друг профил, ама все едно... :д Само, че тя е слаш, не знам дали четеш много такива. 
 За това как да я разпространиш... спомням си, че аз започнах като написах коментар в историята на една приятелка и така много хора ми пратиха техните и за да ти "върнат жеста" ти също им пращаш твоята. Мога да помогна като пратя на някои твоята ( естествено, ще кажа, че не я пиша аз :д ). Но ще ми трябва и линк, естествено. Както си решиш, може да видиш коментиралите в Magical World и така. :з
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 29, 2015 1:41 pm

А сега ми даде къде да си се ровя. Мерси. Аа моя сайт е това::: тука.
Дам, може да го пратиш там нещо, ако искаш... Very Happy Ако не ти се занимава, аз ще гледам да постна нещо, само ми трябва време да се ориентирам кое къде е. И пак, мс много за съветите ;d
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 30, 2015 6:42 pm

Само преди да пращам бих те посъветвала да не слагаш всичките глави. Историята ти и без това е почти написана и може да качваш за тези, които ще следят например през две-три дена. Естествено аз знам всичко и може би след като оправиш това ще ти дам едно не много голямо мнение и ще я изпратя. Но ще е хубаво и тях да държиш под напрежение както правеше с мен. хД И... ще влизам тия дни често, за да видя кога си оправила това и така. 
 За дизайна не се тревожи. Иначе може да попиташ някой за помощ с него, понеже има хора, съдейки по него ( аз не, естествено ). И това е, което исках да напиша. Просто да не им предоставяш така много глави наведнъж, защото аз съм срещала и даже преди бях като "Толкова много глави, а и дълги, няма да чета". Естествено, зависи от хората. Просто като за начало нека ти е само първата глава и на определен режим добавяй и другите. Макар, че аз не си налагам понеже не ги спазвам. хД
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 02, 2015 3:35 pm

Дам, благодаря ти много. Тия дни не бях тука и така... Оставих само първите две глави в сайта, написала съм и график за следващите. Very Happy И в wattpad си направих профил, разбрала си. Таа дизайна си го харесвам и мисля, че засега нещата са готови. Мерси много и виж, ако има още нещо, но мисля, че сайта е добре.
Ще погледна твоите истории, но само когато имам време, надявам се да не се сърдиш. Обещавам ти, но само трябва да стигна.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 06, 2015 9:09 pm

Ех, тези дни не ми беше въобще добре ( не, ме сега е по-различно, но реших да видя какво се случва хд ) и не обърнах никакво внимание на форума. Та, исках да кажа, че коментирах историята и изпратих линк на някои хора в alle.bg и се надявам да са редовни и да влизат. За повечето от тях съм убедена.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 08, 2015 1:16 pm

Защо не си добре;d.. иначеМерси много, много, много <33 Доста мнения съм събрала благодарение на тебе! <33 Мерси наистина. Гледам, че тия някои са леко надути, ама няма значение, хората си търсят с какво да се заяждат понякога.
Искам да ти кажа, че тринайсета глава я написах. Само трябва да я редактирам и не знам колко време ще отнеме, но ти казвам, че е написана. Като разбереш колко страници е ще припаднеш... Страниците са 26.
Ии в нея се разкриват мнооого неща, но мисля да я пусна тука, нищо че в другите сайтове съм на 2 глава Very Happy . Подготвяй се за четене на 26 стр Very Happy
Аа, като си помолила някой да ти направи дизайн, те ти го прават и ти го пращат или?
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 09, 2015 6:33 pm

Абе, не стига че бях болна, а и много важен за мен човек вече ми се сърди втора или трета седмица та ми е гадно. Но да... оправям се. хД
 26 СТРАНИЦИ?! О.О К-как? Човече, не знам как ги пишеш, аз най-много 5-6 да съм писала, това е. хД Ти си просто надарена. Подготвям се тогава.
 А иначе няколко пъти са ми правили. Единия си бях дала и-мейла и паролата за профила, а на другия път човека беше различен и ми го прати по фейсбук. Та... както ти решиш, аз след това си смених паролата.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 10, 2015 12:36 pm

Ок, с нов дизайн съм, който е просто уникален Very Happy Помолих да ми направят и сега ми е много странно, защото ми харесва изключително много. Аз да ти благодаря още един път за това, че ми разпрати историята на различни хора, защото без тебе нямаше да я прочетат толкова хора, колкото в момента. Много си добра <3 Ще гледам 13 глава да стане готова и да я пратя..."Убиецът" ще бъде разкритттттт, мистерията около него разбуленаа.. ;d
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 10, 2015 5:22 pm

Няма проблем. Дизайна наистина е страхотен. Аз няма да коментирам след всяка глава, понеже ти си знаеш всичко и да. Не е проблем това, нали? :д 
 А иначе с тези думи за главата ме правиш по-нетърпелива, искрено ти благодаря. Smile) Много. Smile) хД
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 10, 2015 6:18 pm

Да, да, няма проблем. Когато ти скимне или се сетиш, може да напишеш някое мнение пак, но в никакъв случай не те карам да коментираш след всяка глава. Very Happy Аз така и така мнението ти го знам.
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 14, 2015 12:14 pm


УБИЕЦЪТ Е РАЗКРИТ!

Корицата не е правена от мене, длъжна съм да ви кажа! Надявам се на тези 26 страници да сте се насладили неимоверно! Ето че повече от половината мистерии в моята история са разкрити с много важна подробност - убиецът е разобличен! След като фика е към края си ще се радвам, ако изразите мнението си за цялата история, както и за разрешаването на множеството загадки в 13 глава. Главата съдържа ненормално много отговори. Не забравяйте, че следващата глава е ЕПИЧНИЯТ ФИНАЛ, а той не е за изпускане! Като започнете да пишете мнението си, ще ви помоля в началото да сложите "СПОЙЛЕР!", за да можете да говорите спокойно и да казвате всички имена, които искате - от какво сте шокирани и така нататък Само напишете "спойлер" и дайте мнението си!

ОПИСАНИЕ НА ФИНАЛА:
Четиринадесета глава – ЕПИЧЕН ФИНАЛ – Лети надолу, ти лети и трупа накарай да върви (#TheKiller’sReaction)
Кой е убиецът? Защо го е извършил? Как се е случило? Всички неразгадани въпроси получават своя отговор и нощта се превръща в най-ужасяващата досега, когато някой решава да сложи края й, правейки го фатален за всички.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 14, 2015 5:30 pm

!!!:
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 14, 2015 8:34 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 15, 2015 11:15 am

Не знам дали да продължа със Spoiler. :') 


Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 15, 2015 4:33 pm

О, да, нова история мисля да има. Very Happy Първа страница от новата история ще постна тук много скоро! Така че очаквайте изненади Very Happy

А сега да издам и още една хубава изненада. Следващата глава, която ще публикувам, няма да бъде финалът. 14 глава си остава епичният финал, но преди нея ще постна нова глава, която ще бъде предистория. Действието в специалната глава ще се развива месец по-рано от събитията, които се развиват сега, така че ще се върнем в миналото. И аз не искам историята да свършва все още затова ще постна специална глава преди финала и тя ще разкрие също много информация. А ето го и описанието, обещаващо още една невероятна глава:


Един месец по-рано – Знаел си КОЙ е от самото начало, без дори да подозираш (#OneMonthEarlier)
Как би се почувствал, ако си знаел кой е мистериозният фантом, без дори да подозираш за знанието вътре в себе си? Шокиращите разкрития карат определен член от къщата да си спомни нещо – гонитба, в която е победил не кой да е, а… вандала.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ   НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Фен фикове-
Идете на: