Winx Club Bulgaria
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
Sunny.
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
dreamsformagic
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
winxdaphnebg
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
maicg
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
winxclubtv
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
ashxbenzo
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
amore
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
winxclubbg
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I

Go down 
+3
dreamsformagic
Sunny.
winxclub
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 22, 2013 9:23 pm

Трета глава

Кошмарното събрание


Изведнъж ярка светлина ме заслепи, а след като това отмина открих, че вече не бях сама!
- Охх... какво стана? - чух познат глас. Обърнах се натам, откъдето идваше гласът и видях... Касиди и Алекс!
- Хах... виж с кой умник сме тук! - изсмя се Алекс... "Тъкмо когато си мислех, че съм се отървала леко..."
- Спенсър, къде сме? - и за пореден път се извъртях. "Ох..." За мое щастие видях, че пред мен стои Ариа! Ариа!!!
- Хей... - хвърлих се към нея и я прегърнах. - Та... за въпросът ти... не знам! Изобщо не знам как сме се озовали тук.
- Оу, колко трогателно! Пфуфф! - Касиди се обади отново.
- Пак ли ти?!? - извиках по - ядосана от всякога.
- Ха... само не ми казвай, че си се уплашила! - отвърна ми.
- Честно казано... да! Щом ти видя лицето настръхвам! Предполагам знаеш как изглеждаш. - казах й. В този момент Алекс се изсмя и се включи в разговора.
- Момиче, ти май наистина не си добре...
- О, ако имах огледало щях да ти покажа на какви чучела приличате с приятелката ти! - не можех да се спра. Просто се бях панирала и... не знаех какво да правя. Явно начинът ми да се справя с тези ситуации беше такъв.
- Точно от твоята уста това звучи доста смешно! - заяде се за кой ли път Касиди. О, и продължаваше да ме изнервя! Убеди ме, че това го може най - добре. Но точно те с Алекс сега не ме тормозеха най - много. Това, което ме измъчваше бе, че не знаех как попаднах тук и не знаех как да се измъкна.
- Спенс, спри! Няма смисъл! - чух зад мен Ариа и се обърнах. Почти бях забравила, че и тя е тук.
- И какво правим сега? Седим и чакаме?! - казах така че само тя да ме чуе.
- Нямаме избор. Какво можем да направим? - разсъждаваше и тогава пак се появи онова раздвижване, друга светлина се насочи към нас. Закрих очите си.
След като това свърши видях Уил до мен!
- Ти пък какво правиш тук?!? - вече наистина ставаше плашещо.
- Мога да ви задам същия въпрос, а на твоя се боя, че не мога да отговоря... - Уил беше разтревожена... беше толкова объркана, колкото мен и Ариа. - Виждам, че си имате компания.
- Оуу... не ми напомняй! - завъртях очи.
- Е, вече всички сте тук! - изгърмя някакъв глас, който ме накара да подскоча. Погледнах момичетата и им личеше, че бяха уплашени, колкото и мен. "Защо Алекс и Касиди са толкова спокойни? Да, личи им, че са вещици, но такова спокойствие... е прекалено подозрително!"
- Ние, Древните, доведохме вас петте тук! Ние ви призовахме! - гледах уплашено към петте огромни фигури, които бяха застанали пред нас в пространството... личеше им, че бяха доста стари. - Вие имате много важна мисия! Вие момичета, сте специални! - "Да бе да! Явно някой не си е пил хапчетата доста отдавна..." - Всяка една от вас притежава специална сила! И го е усетила. Вие притежавате силите на петте природни елемента - Вода, Огън, Земя, Въздух, И силата, която ги свързва.
- Ако ми бяхте казали, че феята на зъбките съществува щях да ви повярвам повече! - обади се Алекс, на която не обърнах много внимание. Все още се взирах в старците. Не можех да повярвам, че това, което се случва е истина. - Къде е изходът?
- Спокойно! Това е истина и вие го знаете! Не се страхувайте от това, че притежавате магически сили, които са от изключително значение за милиони милиарди хора... Вие сте новите Пазителки на Земята! - усещах как краката ми треперят. Тези откачени старци ни пробутваха тотални измишльотини и ни бяха затворили някъде, от където нямаше измъкване.
- Ъм... започвате да ме плашите и то сериозно! - проговори за първи път Ариа, откакто бяха дошли. - Това не може да е истина... така че едно логично обяснение е, че сме били подложени на някакъв газ с упояващи свойства... просто това трябва да е халюцинация! Напълно обяснимо е.
- Момиче, изобщо не е така. - единия от "Древните" леко се намръщи. - Вие сте новото поколение Пазителки. И преди вас е имало и след вас ще има... това е традиция. Едните пазителки остаряват, съответно наследниците им идват. Вие сте призовани тук, защото Пазителките на Земята преди вас бяха тежко ранени...
- В кое шоу участваме? - не пропусна да се обади и Касиди. "Нека това да свърши по - бързо!"
- Това не е шега! - прокънтя един яростен глас из цялото пространство. "Помощ!" - Старото поколение Пазителки бяха нападнати от зли сили, които са прекалено мощни! Вие сте новите! Вие сте надеждата на целия магически народ!
- Магически народ? Зли сили? Пазителки на Земята? Хайде се спрете и ме оставете!!! - изкрещях. Вече не можех да издържам.
- Чакай да позная. Тези зли сили искат власт, нали? - прозвуча подигравателния глас на Касиди.

(Тук пуснете тази песен!)
- Точно така. - отговори онзи в средата. - Вие сте новите Пазителки на Земята!
- Да, да... тази измишльотина вече я разбрахме! - Ариа се отегчаваше. "Как изобщо може да е толкова спокойна?"
- Колкото по - бързо проумеете, че ви казваме истината толкова по - добре! Вие сте единствените, които могат да пазят Земята от злите сили! На Земята освен, че живеете вие хората, съществува и друг свят в паралелното измерение, в което на същата планета - Земя живее друг народ. Там обаче хората владеят магията, разбира се не могат да правят мащабни магии. Контролът на магията там е на ниво - вдигане на предмет, промяна на цвят и т.н. Магията определено не им помага за защита от зли сили! А точно хората там са застрашени ужасно много от тях. На същата планета се е заформила организацията "DARK", която за съжаление успя да завладее цялото паралелно измерение там... - направи дълга пауза. - ... и точно така загинаха предишните Пазителки на Земята.
- Да... колко пазителки на Земята има? И на коя Земя? Изобщо... мислите ли, че ще се вържем на такава жалка история? - продължавах да се изнервям.
- Слушайте ме много внимателно! МНОГО ВНИМАТЕЛНО! - изкрещя единия от "Древните". Колкото и да не ми се вярваше, че тези дрънканици са истина наистина тези старци предизвикваха огромен страх у мен. - Вие петте сте едни много специални момичета - Пазителки на Земята. - "Разбрахме го това вече!!!!...!!!" - Вие сте новото поколение Пазители! Предишното загина в опит да спре организацията "DARK"! Сега тя завладя цялата паралелна планета Земя! И иска да завладее вашата! Ако го направи абсолютно всички хора на Земята ще загинат и не само те! Цялата сила ще е в ръцете на злото, защото точно на вашата планета се намира сандъкът на Живота! Той ще даде неподозирана сила на притежателя си! Вашата мисия е да спрете "DARK"! Вие сте единствените, които може да го направите! И АКО НЕ ГО НАПРАВИТЕ НЯМА ДА СЕ ИЗМЪКНЕТЕ ОТТУК! И ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ, ЧЕ СТЕ ОТКАЗАЛИ!


Последната промяна е направена от winxclub на Пет Мар 29, 2013 6:57 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 24, 2013 6:45 pm

Супер!Харесва ми, въпреки че пак е малко неразбираемо.Давай некст! Smile

winxclub: Няма как всичко да се разбере и да е ясно още от 3 глави. Smile
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!`   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПон Мар 25, 2013 5:27 pm

Много ми харесва.Давай некста.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 26, 2013 3:15 pm



Последната промяна е направена от winxclub на Съб Юли 20, 2013 4:43 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 10:56 pm

Нямам търпение за следващата глъва.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 12:10 am

Ауу! Много интересно стана! Smile Браво. Чакам некст!
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!`   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 02, 2013 3:29 pm

Много е интересно.Очаквам некста. Smile
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 23, 2013 11:47 am



Последната промяна е направена от winxclub на Съб Юли 20, 2013 4:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 23, 2013 1:09 pm

Давай по-бързо следващата част става много интересно Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!`   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 23, 2013 1:33 pm

Очаквам некста.Тази част беше толкова интересна,великолепна...мога да кажа още такива думи,но ако продължа мението ми ще стане доста дълго.SmileПродължавай във същия дух.Продължавай да ги пишеш токлова интересни,както правиш винаги.Smile


winxclub: Мерси!
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 08, 2013 2:35 pm

НОВОСТИ!!! cheers 

Ето малко информация какво следва с "Magic" и какви обновления ще има с него. 
Първият пост във фика, заглавният пост, свързан като информация за целия "Magic" е променен/обновен. Първият сезон от скромното ми фикче (Very Happy), е озаглавен "Книга Първа". Книга Първа, също ще си има заглавие, но то ще бъде съобщено по-късно. Също така съм добавила съдържанието на "Magic", всяка една глава, както и превю за нея. Шеста глава се дообработва, а когато стане готова, ще бъде пуснато и нейното резюме - Sneak Peek-ът от нея идва след малко!!! Smile
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 09, 2013 2:35 pm

SNEAK PEEK
Шеста глава - Капан

 Опитах да раздвижа крайниците и тялото си, но ударих на камък. Бях закована за някаква стена, с платинени дебели окови на ръцете и краката, неспособна да направя, каквото й да е. Да не би да бяхме пленници на маскирания полудял?
   Огледах се. Намирах се в малка стая с четири, особено неподържани и мръсни стени, без никаква мебелировка и каквато и да е следа от нещо друго. Единствената светлина, която озаряваше помещението беше тази на изкуствената-постоянно-премигваща лампа.
   Импровизирана килия.
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 20, 2013 4:29 pm

Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!`   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 20, 2013 4:47 pm

Супер,супер,супер!Всичко беше невероятно.Тази глава ми изяде душата!Very Happy Великолепна!По бързо седна глава или sneak peek-а за нея.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 20, 2013 4:49 pm

Главата беше №1.Продължавай в същия дух Smile
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 06, 2013 5:40 pm

Sneak peek
Седма глава


  Маскираната откачалка седеше на малък дървен стол, взет незнайно откъде и вече от няколко часа не сваляше поглед от нас – а може би, бе задрямал; нямаше как да сме сигурни. След като предложи „съдбоносната” за нас възможност, се настани удобно и очакваше отговорите, които никоя от нас досега не беше дала.
  „Глупак! Няма как да се присъединя към такъв… н-но все пак… той има отговорите на всичките ми въпроси – а сега отчаяно се нуждая от отговори”.
  - Хей, поспаланко… - провикнах се. Мъжът, излъчващ дълбока самоувереност, която нямаше къде другаде да се срещне, се наклони леко напред и впери маската си в лицето ми. – Откъде да съм сигурна, че няма да ни изиграеш? Твърде лесно е да излъжеш, че ако играем по твоята, ще получим, онова, което искаме.
  - Попитайте ме, каквото желаете. Ще получите истината – но имате право само на един въпрос – отговори монотонно, след което се прозя силно.
  „Така си и мислех.. И при тоолкова много въпроси… Къде сме? Кой е причинил водовъртежа? Как Ариа, Уил и Алекс са попаднали тук?...”
  Всички се спогледахме. Не знаехме какво да правим…
  - Чудно ми е какво представлява „DARK”, и какво печелим, ако приемем предложението ти. Ще ми обясниш ли? – ако беше достатъчно разсеян, може би щях да изкопча и още някаква информация от него. Освен всичко за „DARK”…
  Маскираният, плавно се развъртя, насочи страховитите си очи към мен, а после и към всички останали, след което заговори дрезгаво:
  - Искате отговор на този въпрос? – стаята се разтърси силно. Какво…

THE END OF TEASER


Последният sneak peek, последната част към следващата глава е това. Поради пренаписването на фика, седма глава едва ли, скоро ще е факт, но тийзърът е специално за онези, които искат да надникнат, за малко в следващата глава (след постнатото резюме). Надявам се да сте се забавлявали, докато сте чели "MAGIC", и дано четете новата му версия!! Тийзърът е специално за фенчетата на фика! Wink
За онези, които не са прочели шеста глава, пета, и т.н. Ами изобщо не бих ви посъветвала да се откажете с четенето - главите според мен, са сполучливи, и си заслужават отделеното време. Вложила съм много труд в тях, така че ги вижте. SmileНякой може да си помисли: "Ами, след, като фика няма да е довършен за какво да го четем?"; ами има интересни фактчета, които са напълно доказани, и интересни според мен. Оставям темата отключена за последни мнения за фика!! Wink Smile 
СПОЙЛЕР: Ако имам още някоя част от седма глава, може би ще я постна - зависи от събраните позитиви. Бай!
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!` - locked   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 06, 2013 5:49 pm

Добре...дано скоро се пренапише фика и да се стигне до тази глава,която очаквам с нетърпение.Много интересно!Дано се съберат и коментари за този страхотен фик,че да знаеш,че има много фенове на "Magic". Според мен това е един много-добър фик.Даже повече от добър.Smile

winxclub: МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ за този коментар!! Радвам се, че го следииш! МЕРСИ! I love you Like a Star @ heaven 
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 06, 2013 9:03 pm

Интересно вече не мога да чакам !!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
ashxbenzo
Фея Софикс
Фея Софикс
ashxbenzo


Брой мнения : 350
Join date : 18.07.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Джейд Браун
Години: 17
Дата на раждане: 30 май 1995

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 09, 2013 8:15 am

Много ми харесва фикът ти!Наистина имаш въображение!Много добре си се справила и с нетърпение чакам следващата глава и пренаписването му!Smile
Върнете се в началото Go down
http://yannyuchiha.deviantart.com
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 17, 2013 1:03 pm

Спойлер! Четете на собствен риск! :DDD :
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 18, 2013 12:26 am

Оо... този е май сред най-добре писаните фикове до сега (ест, аз съм най-добрата Very Happy). С нетърпение чакам седма глава, както и пренаписването. Не бързай, ама бързай, че скоро започва учебната година и през седми клас не виждам как на НЯКОЙ ИЗОБЩО ще му остава време за каквото и да е различно от учене за шест Very Happy Btw, за какво ли го написах това? Нали и аз ще съм в седми, за какво ли те наплашвам тебе? `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Rofl
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 18, 2013 7:17 am

maicg написа:
Оо... този е май сред най-добре писаните фикове до сега (ест, аз съм най-добрата Very Happy). С нетърпение чакам седма глава, както и пренаписването. Не бързай, ама бързай, че скоро започва учебната година и през седми клас не виждам как на НЯКОЙ ИЗОБЩО ще му остава време за каквото и да е различно от учене за шест Very Happy Btw, за какво ли го написах това? Нали и аз ще съм в седми, за какво ли те наплашвам тебе? `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Rofl
Ами, като гледам по-добре да се разпиша - да постна и последната глава от Книга Първа, тук, а след това да пренапиша фика... Поне да си има някакъв "край" тук, пък после да оправям другата тема. Така че сигурно така ще стане. ;d Мерси за милите думи, и опита ти за наплашване! Very Happy А за 7-ми глас... Mad 
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 24, 2013 8:48 am

ОСМА ГЛАВА

Време е за Карнавал! По първи впечатления, заблудената, си мисли, че ще празнува "съдбоносното си решение", но греши и то много! Още с влизането си ще бъде посрещната В-з-р-и-в-я-в-а-щ-о, а откритията и решенията я чакат зад... ъгъла.
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 25, 2013 9:36 pm

TEASER
Много малък тийзър от осма глава

Земята се пропукваше, всички бягаха… Настана пълен АД!
  След няколко дълги мига, пукнатината огради цялата зона… и земята се спусна надолу. Заедно с всички.
  - Започва се! – -.-.-.-. се паникьоса и посегна да се хване за нещо, едновременно с мен.
  Падахме… Невинни хора, дошли за великото шествие, намират болезнения си край… заради шепа извратеняци.



Много малка част от осма глава! Wink Не съм забравила и седма, спокойно! Възползвайте се от възможността да надникнете малко по-напред в "Magic".What a Face ГЛАВИТЕ ИДВАТ СЪВСЕМ СКОРО!!!!!
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~Magic~!` - напреднала версия   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 26, 2013 6:17 am

И дано да дойдат скоро,защото аз лично вече нямам търпение да ги видя.Доколкото до тийзъра...останах без думи.Давай бързо и двете глави.Казвам ти - този фик от началото ме възхити.А,също и пренаписването да започва,защото и за него ми е доста интересно.Браво,аз такъв фик...не мога да напиша. :}
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sponsored content





`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I   `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» `!~Magic~!` - Версия II
» `!~Magic~!` - Comments
» `!~Magic~!` - everything for heroes
» Winx Club: Magix Christmas (It's Christmas Magic)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Фен фикове-
Идете на: