Winx Club Bulgaria

Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile

Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub

Sunny.

dreamsformagic

winxdaphnebg

maicg

winxclubtv

♥ Bloom ♥

ashxbenzo

amore

winxclubbg

Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
Пон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
Пон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
Вто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
Пон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
Сря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
Пет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
Пет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
Пет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
Чет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

» Сезон 6 вече и на български!
Нед Авг 10, 2014 6:48 am by dreamsformagic

Top posting users this week
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Ноември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
КалендарКалендар
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

Share | 

За вас беше ли чудесно като разбрахте,че "могъщите" Трикси няма да са злодеи в този сезон?

Go down 
АвторСъобщение
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс

Брой мнения : 769
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

ПисанеЗаглавие: За вас беше ли чудесно като разбрахте,че "могъщите" Трикси няма да са злодеи в този сезон?   Вто Сеп 10, 2013 6:34 pm

Бих ви помолила да напишете по-дълги и смислени мнения.Очакваме отговорите ви във темата. : ))
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sunny.
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс

Брой мнения : 849

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

ПисанеЗаглавие: Re: За вас беше ли чудесно като разбрахте,че "могъщите" Трикси няма да са злодеи в този сезон?   Сря Сеп 11, 2013 6:01 am

Да, естествено.Все пак те злодееха по адски не сполучлив начин цели три сезона.Бяха безинтересни и скучни, за това имаше голяма нужда от промяна и за щастие тя дойде, но само в четвърти сезон.Не че новите злодеи бяха по-различни, разликата беше, че бяха мъже и бяха четирима, но все пак е нещо ново и свежо.
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс

Брой мнения : 769
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

ПисанеЗаглавие: Re: За вас беше ли чудесно като разбрахте,че "могъщите" Трикси няма да са злодеи в този сезон?   Сря Сеп 11, 2013 6:20 am

На същото мнение съм! Просто те вече ми омръзнаха,а сега и в шести сезон. NeutralНаправо не знам защо не е някой друг. Имаше малко различия в сезоните,че бяха и Даркър,Валтор,Тританус,но това че участваха ТЕ направо ме издразни твърде много. Просто...омръзва ти да ги гледаш все едни и същи...Neutral Напротив аз се зарадвах като видях,че са "Магьосниците на Черният кръг" те  определено бяха едни от най-злите. Twisted EvilТе имаха най-бруталните планове,първо са убивали фей,след това и с Уинкс същото,после ги излъгаха и убиха един техен приятел - Набу. Давам им аплодисменти,че бяха толкова зли. Very HappyАми накратко казано : "Да радвам се!".
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator

Брой мнения : 881

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

ПисанеЗаглавие: Re: За вас беше ли чудесно като разбрахте,че "могъщите" Трикси няма да са злодеи в този сезон?   Сря Сеп 11, 2013 6:35 am

Ами предпочитам Магьосниците на Черния кръг, определено. По-зли са, и имаха почти във всички моменти голямо преимущество, което правеше битките интересни - а и да, там имаше битки. Общо взето, като цяло Магьосниците, ми харесаха най-много от всички злодеи (може да се каже). Триксите ги гледаме вече 4 сезона, все се измъкват по някакъв начин, което ги прави "най-силните злодеи от всички досега". Оцеляват 4 сезона (вече и 5), както никой друг не е правил... Изобщо може да се пише много по-тази тема, а в края на краищата няма смисъл - знаем си, че Триксите са досадни. Very Happy 

magicxgirl
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс

Брой мнения : 55
Местожителство : Anime World

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

ПисанеЗаглавие: Re: За вас беше ли чудесно като разбрахте,че "могъщите" Трикси няма да са злодеи в този сезон?   Чет Сеп 26, 2013 8:05 am

Ами, да! Very Happy Вече да си призная започнаха да ми досаждат. Винаги правят драми относно ,,новите'' злодей и винаги се влюбват в тях. Very Happy Дори не са толкова силни. Това не е много логично обяснение, но...Very Happy
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: За вас беше ли чудесно като разбрахте,че "могъщите" Трикси няма да са злодеи в този сезон?   

За вас беше ли чудесно като разбрахте,че "могъщите" Трикси няма да са злодеи в този сезон?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Сезони на Клуб Уинкс :: Сезон 4-
Идете на: