Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 2 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
Sunny.
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
dreamsformagic
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
winxdaphnebg
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
maicg
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
winxclubtv
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
ashxbenzo
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
amore
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
winxclubbg
приключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_barприключение в Alfea - Page 2 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 приключение в Alfea

Go down 
+17
Tecna_forever
winxclubtv
amore
MagixJourney
Silviq632
Rony999
dreamsformagic
winxclub
nikol231
siaa
sky_18353
wind_fairy
maicg
bloom-of-winx
winxclubbg
Sunny.
xAlbertx
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
sky_18353

sky_18353


Брой мнения : 5
Join date : 09.12.2012

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 09, 2012 8:24 pm

/След малко пристигнаха ветрогони на Червеният Фонтан/
- Здравейте момчета, с какво мога да ви помогна? - каза Фарагонда
- Дойдохме тук заедно с проф. Саладин на посещение в Алфея. - отговори Пол
/Вече беше станало време за вечеря/
- Госпожо Фарагонда, Алекс я няма. - каза Блум
- Претърсихме цялото училище за нея. - съобщи Лина
- Оооо не, какво ли може да се е случило с нея? - уплашено заяви Фарагонда
/Междувременно се чу шум от тъмната гора и след това се чу гласа на Алекс, а след това на някой друг./
- О не, Алекс се бие с някой. - забеляза Блум
- Усещам негативна сила във въздуха - каза Лина
- Отивам при нея! - опопвести Пол, запали ветрогона и замина към тъмната гора
- Ние отиваме също! - извикаха момичетата
приключение в Alfea - Page 2 Winx-Club-Gif-the-winx-club-18898338-352-152
To Be Continued
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 09, 2012 8:53 pm

Бях си в стаята, когато усетих магията на Триксите, а след малко се чу писък. Погледнах през прозореца и видях, че един специалист се отправя към гората. Слязох долу при Фарагонда.
- Госпожо, пак усещам тази тъмна магия от одеве.
- Да, изглежда, че който и да го е направил, сега се бие с момиче, на име Алекс - онази досадница - и побеждава. Да отида ли? Може би ще успея да...
- Да, да отиди. Ще е добре. Все пак притежаваш хибриден елемент.
- Ясно.
Тръгнах към гората, като междувременно...
- Трансформация!
приключение в Alfea - Page 2 Imager
Щом стигнах там, заварих Триксите. Като ме видя, Айси каза:
- А, точно на време. Довърши ги.
- Да, мадам. - Казах и изпратих един леден лъч, с който замразих Алекс и специалиста, точно, когато се появих до вещиците. Той не ги уби. Само ги прати в безсъзнание.
- Чудесно! Сестрици, да вървим! - Каза Айси и изчезна заедно с другите.
Тогава аз ги отмразих и зачаках да се върнат в съзнание.
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
wind_fairy
Фея
Фея
wind_fairy


Брой мнения : 29
Join date : 08.12.2012
Age : 23
Местожителство : София

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 10, 2012 4:26 pm

Вървях към стаята си, като се надявах да се засечем Луси. В този момент тя претича покрай мен.
- Луси! - Извиках й, но тя не ме чу. Тръгнах след нея. Когато излезе, тя се заговори с Фарагонда и аз спрях да тичам, но след това тя се трансформира и полетя доста бързо. По дяволите, какво тренира? Последвах я.
- Трансформация! Проклятие: Сатанинска душа!
приключение в Alfea - Page 2 Satan_Soul_Take_Over
Щом стигнах там, заварих Луси, стояща до Алекс и специалист от Червения фонтан, които бяха в безсъзнание. Отидох до нея.
- Какво им се е случило?
- Дълга история. - Каза, но когато вдигна глава и ме видя, се стресна при вида ми. - А ти коя си? - Вече беше в нападателна позиция.
- Спокойно. - Веднага се превърнах във фея. Изглежда ми повярва, защото се поотпусна, а аз се превърнах в човек. - Та, какво им се е случило на тези двамата?
- Нападение от... вещици. - Не ми звучеше убедително, но реших да не любопитствам.
- Аз съм Мони. - Усмихнах се, седнах до нея и й обясних историята със съквартирантките. Тя се усмихна също и каза:
- Ето защо не сме се засекли.
- Да. - Казах и настъпи мълчание, докато чакахме да се събудят двамата...
Върнете се в началото Go down
sky_18353

sky_18353


Брой мнения : 5
Join date : 09.12.2012

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 10, 2012 6:30 pm

- Хей, какво се случи? Спомням си, че видяхме Алекс да се бие и заедно с Пол дойдохме, но после нищо не си спомням. - каза Лина
- Триксите бяха тук, те ви замразиха! - отговори Луси
- Ох, боли ме главата! - заяви Алекс
- Хайде ще те закарам обратно в Алфея! - предложи Пол
- Добре, но другите момичета. - замисли се Алекс
- Спокойно, ние ще полетим малко. - отговориха момичетата
Алекс и Пол заминаха за Алфея където Фарагонда и Саладин ги чакаха.
- Как си Алекс? - попита загрижено Фарагонда
- Добре съм, трябва ми малко почивка. - каза Алекс
- Пол, остани в Алфея, за да си починеш. А аз и Саладин ще обсъдим някои неща. - помоли Фарагонда
Пол и Алекс се сбогуваха с Фарагонда и Саладин и заедно тръгнаха към стаите.
/Междувременно в Тъмната Гора/
- Усещам някаква негативна енергия във въздуха. - каза Лина
- Сигурно, така ти се е сторило. - отвърна Блум
- Може би - отговори Лина
- Хайде да отидем към езерото Рокалуче. - предложи Луси
- Добре. - съгласиха се другите
Когато момичетата отидоха при езерото Рокалуче, те забелязаха нещо странно.
- Езерото пресъхва. - забеляза Лина
- Трябва веднага да го напълним отново и да спрем пресъхването. - каза Блум
- Хайде трансформация - извикаха всички
приключение в Alfea - Page 2 Random-Winx-club-GIF-the-winx-club-30397911-320-213
To Be Continued


Последната промяна е направена от sky_18353 на Вто Дек 11, 2012 9:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 11, 2012 7:13 pm

- Езерото пресъхва. - забеляза Лина
- Трябва веднага да го напълним отново и да спрем пресъхването. - каза Блум
- Хайде трансформация - извикаха всички.
приключение в Alfea - Page 2 Winx-club-transorm-3-o
-Какво ще правим? - попита Силвия.
-Ще пълним езеро. - казах саркастично аз. - Аз съм първа.Светкавица! - аз ударих направо към небето от което заваля проливен дъжд.
приключение в Alfea - Page 2 5589309n
-Браво на теб.Сега сме подгизнали. - озъби ми се Блум.
-Е поне аз правя нещо за разлика от теб. - отговорих и аз.
-Аз съм фея на земята не мога да направя нищо. - разочарова се Блум.
-Момиче да си чувала за подводни води. - подсетих я аз.
-О да. - усмихна се тя. - Земя. - сърдитка удари право на долу и от земята изскочи вода.
приключение в Alfea - Page 2 5676707w
-Ей, Луси ти не можеш ли да напълниш езерото с лед и после ад го разтопиш? - попита Силвия.
-Да мога! - отговори тя. - Сега....Огнен лед! - извика Луси.
приключение в Alfea - Page 2 5676722s
-Ти успя. - засмях се аз.
-Естествено. - в отговор Луси и отметна косата.
-Е нека се връщаме в Алфея.Това беше изморително. - каза Блум.
-Да права си нека се връщаме. - потвърдих аз.
В Алфея....
To Be Continued


Последната промяна е направена от ⨷ xsunnygirlx на Вто Яну 01, 2013 8:57 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 11, 2012 7:54 pm

Тези момичета не бяха толкова лоши... засега. Върнахме се в Алфея, но още преди другите да са се трансформирали обратно, аз изчезнах в сградата. Но щом стигнах до стаята...
- Сия? Какво правиш тук?
- Дойдох да те проверя, защо? Не се ли радваш?
- Да, радвам се, но...
- Какво "но"?
- А... нищо.
- Е, ти как си? Как върви?
- Ами, добре! Знаеш...
- Нямах това предвид. - Погледна ме с онзи неин красноречив поглед и разбрах. Огледах се наоколо. Нямаше никой, но трябваше да сме предпазливи. За това взех един лист и надрасках няколко неща, след това ѝ го подадох. Като го прочете, каза:
- Ясно.
- Е, как са нещата в Кингстаун?
- Добре са. Възстанови се доста бързо. Крал Пиер осигури средства след нападението.
- Да... за това... извинявай. Трябваше да дойда...
- Луси, стига се извинява, моля те!
- Добре, ясно!
- Да, е аз трябва да тръгвам. Така че, ако обичаш, пиши ми по БМП, ако има нещо.
- Добре. Ще те изпратя. - Казах и когато отидохме на задния вход, добавих. - Чао! Предай на всички много поздрави!
- Добре! - Трансформира се и направи портал. - Довиждане!
- Чао! - Тя изчезна, а аз се върнах вътре.
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
wind_fairy
Фея
Фея
wind_fairy


Брой мнения : 29
Join date : 08.12.2012
Age : 23
Местожителство : София

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 12, 2012 4:09 pm

Луси изчезна, а аз след нея. Боже, наистина искам да се запозная с треньора й. Трансформирах се обратно и тръгнах по пътя към общежитието, като много добре знаех, че няма да настигна Луси. Видях Алекс.
- Хей! Алекс.
- А, здравей... ти беше Мони, нали? - Леко се обидих, че не ме помни, при положение, че аз бях първата, която видя щом се събуди, но запазих усмивката си.
- Да... ти как си? Надявам се, вещиците не са ви ранили сериозно?
- А, нищо ми няма. Сякаш нищо не се е случило. - Замисли се. - А... какво каза, че се е случило?
- Е, не знам много, защото, когато дойдох всички бяха в безсъзнание. Луси обаче каза, че вещиците са ви замразили...
- Луси? Онази с Огнения лед?
- Да, точно. Когато дойдох, вие бяхте в безсъзнание. Тя каза, че когато дошла сте били в един гигантски айсберг, а тя ви размразила с нейния огън.
- Аха, ясно. Е, аз се прибирам. Чао.
- Да... чао.
Стигнах до стаята и...

To be continued...
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 12, 2012 6:23 pm

Върнах се в стаята си и се замислих за случилото се по-рано. Изведнъж ми светна нещо. Защо Триксите са нападнали Алекс и другите? Мислех, че целта им е да разберат колкото се може повече за Алфея и феите тук. Защо са ги нападнали... и защо са били в моята стая?
Реших да се свържа с тях. Но когато това стана, вместо обичайното "Точно когото чакахме!" от Айси...
- И като говорим за вълка, вижте кой се появи.
- Добър ден, мадам.
- Да, да! Карай направо.
- Боя се, че имам лоши новини. - Дарси направи една гримаса, от която ме побиха тръпки. Веднага се окопитих и продължих - За съжаление, феите от гората някак са успели да се измъкнат от айсберга, в който ги поставих. Не предвидих, че тези новобранки и един специалист могат да са толкова силни. Искрено се извинявам, мадам. - Стори ми се, че чух шум отвън и се обърнах, но там нямаше никого.
- Аха... - трите се спогледаха злокобно и... Сторми се разкиска и каза през смях:
- Да, да. Хубаво ни заблуди с твоята малка игра. - И преди да осъзная какво се случва, тя вече говореше заплашително. - Виж какво, госпожице Двоен Агент, внимавай в картинката. Ако само приближиш до нас ще...
- О, я млъквай! - Вече нямаше защо да се правя. - Вие внимавай в картинката. - Озъбих им се. - Да не сте посмели да се приближавате пак до Алфея, ясно ли ви е? Стойте си в Облачната кула и си гледайте работата! - Изкрещях аз и прекъснах връзката. Мони още не се беше върнала. Отидох и си легнах.
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
wind_fairy
Фея
Фея
wind_fairy


Брой мнения : 29
Join date : 08.12.2012
Age : 23
Местожителство : София

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 12, 2012 6:36 pm

Стигнах до стаята и тогава чух гласовете на Триксите и на... Луси?! Да не би да са я нападнали. Приближих се до вратата и чух Луси да казва "За съжаление, феите от гората някак са успели да се измъкнат от айсберга, в който ги поставих. Не предвидих, че тези новобранки и един специалист могат да са толкова силни." Няколко мига не разбирах смисъла на тези думи. Не чувах нищо. Мозъкът ми заработи по-бавно. Щом се осъзнах, се отдръпнах тихо настрана и след това се затичах към... къде? Просто напред и се озовах на двора.
Отидох на една полянка, седнах и се замислих. Опитах се да изтълкувам думите на Луси към нещо, което нямаше да я обвини в предателство. Но така и не успях. Останах така сигурно час. След това вече беше тъмно. Реших да се прибера и да стоя нащрек.
Когато влязох в стаята Луси спеше дълбоко. Отидох да си измия зъбите.
Но когато се върнах...
To be continued...
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 12, 2012 6:54 pm

Събудих се от странна светлина. Отворих очи. Около мен имаше гигантска свера от тъмна магия. Различих силует пред мен, вероятно на Мони. Не виждах нищо, но започнах да крещя. Тя също започна да вика. Но не можеше да направи нищо друго. Опитах се да замразя сверата и да я подпаля, но не стана. Това беше. Имаше само един човек, който можеше да направи това нещо... всъщност три... вещици. Триксите! Макар че знаех, че няма смисъл, продължих да се опитвам да направя нещо. Вече започвах да се издигам. И изведнъж се сетих. Трансформирах се.
приключение в Alfea - Page 2 Imager
Изправих се. Трябваше да побързам.
- Urano Metria! - Извиках.
приключение в Alfea - Page 2 Uranometria
Това изтощи силите ми, но поне бях успяла да се измъкна от сферата. Оставях останалото на Мони и другите...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
wind_fairy
Фея
Фея
wind_fairy


Брой мнения : 29
Join date : 08.12.2012
Age : 23
Местожителство : София

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 13, 2012 2:05 pm

Гледах като първия човек как Луси пада от десет метра височина навън... и не правех нищо! Трансформирах се бързо и полетях да я хвана, но (ЗА БОГА! Дори докато е в безсъзнание, ли?) тя беше много пред мен. Изпратих една звукова вълна, с която да я забавя, но не стана. Тогава се сетих за урока по магия. Направих една топка, в каквато беше до преди малко, но от светлина, и я уголемих около нея. Когато слязох долу я извадих от там, но тя все още не дишаше. Ако не се събудеше скоро, щеше да умре от недостиг на кислород. Започнах да мисля какво да правя. Не биваше да я оставям, но трябваше да повикам някого. Замислих се, кой беше от Мелъди.. Не Силвия, Блум също, а за Лина да не говорим... Алекс е единствената, но тя... Е, нямам избор. Може и другите пък да усетят. Изпратих сигнал за помощ. Докато чаках, се опитах да събудя Луси, но нищо не ставаше. Започнах да мисля за някоя магия, но какво може да направи фея на Звука?! Сетих се!
- Нанозвук! - Изпратих микровълните към тялото на Луси. - Това трябва да поддържа сърдечния ритъм поне половин час. - Въздъхнах. Стоях безмълвно.
- Луси! - Каза писклив глас. Огледах се, но нямаше никой. - Луси, чуваш ли ме? - Отново този глас. От къде идваше! - За бога, момиче, къде си?
- Кой си ти?
- Луси! Хей, Луси! - Заслушах се. Идваше от джоба на съквартирантката. От там извадих малка карта, на която пишеше "Сия" и имаше мини-човече.
- Кой си ти? - Казах, като държах предпазливо картата.
- Най-после! - Каза "нещото". След това от там се появи холограма. Показа се момиче, вероятно приятелка на Луси. Погледна ме със странно изражение, а след това и Луси.
- Какво си ѝ направила? - Сега вече гласът стана не нормален, а гневен.
- Ами... - започнах и тогава...
To be continued...
Върнете се в началото Go down
siaa
Фея
Фея
siaa


Брой мнения : 24
Join date : 13.12.2012
Age : 25

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 13, 2012 4:08 pm

Гледах ядосано момичето.
- Какво си направила на Луси? - Попитах.
- Нищо.
- Сериозно? И тогава защо е така? - Гледах приятелката ми.
- Ами... всичко започна, когато я чух да говори с Триксите (...) - Когато свърши, вече бях разбрала всичко, освен едно.
- А коя си ти?
- А, да. Аз съм Мони Сънд от Мелъди. А ти си Сия, нали?
- Да, Сия от Флубъст.
- Аха. - Погледна притеснено Луси. - Случайно да знаеш как да я събудя? Още никой не е дошъл, а не смея да я оставя сама...
- Чакай. - Казах и се появих в Алфея. - Може би ще помогне ледената магия, с която лекуваме у нас?
- Не съм запозната с това, но сигурно ще стане. Пробвай. - Отдръпна се назад.
- Медицински Лед! - Извиках и насочих магията към Луси. - Е, ако до десет минути не се събуди, ще трябва да измислим нещо друго.
- Добре. - Каза тя, а аз направих два стола от изящен лед.
- Заповядай. - Седнах и тя след мен. Зачакахме...
To be continued...
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 15, 2012 5:52 pm

*Луси е в безсъзнание и сънува...
Бях сама. Наоколо беше мрак. Тъмен, безкраен и непроницаем мрак. Тичах напред и напред. Не знаех дали въобще се движа. Изведнъж се сетих, че мога да направя кълбо от светлина. Опитах се, но... нищо. Пак и... нищо. Още веднъж и... пак същото. Въздъхнах. Исках да се трансформирам, но нищо не ставаше. Явно тук, където и да беше това "тук", магията бе забранена.
Спрях да се движа, ако въобще го правех, и се опитах да седна. Все пак успях, защото усетих главата си върху колената ми.
*След десет минути...
Главата ми щеше да се пръсне. Аз... аз... аз?
Казах си, като стоях все в една и съща поза:
- Сега... кога е сега? Коя съм аз? Защо съм аз? - Вече нямах чувство за време, място и... дори не знаех коя съм аз. Въздъхнах.
Останах все така с глава върху коленете...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
nikol231
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
nikol231


Брой мнения : 81
Join date : 01.12.2012
Местожителство : the winx city

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 15, 2012 6:09 pm

Никол-каза Гризелда.-от коя планета си?
От Анималфия.
Тогава влизай.
В УЧИЛИЩЕ МИ БЕШЕ МНОГО ТРУДНО .Нямах приятели.
Изведнъж , както си ходех по коридорите, една гаднярка ме заговори .



СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
winxclubbg
Admin
Admin
winxclubbg


Брой мнения : 276
Join date : 17.11.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Алис Гуанохил
Години: 16
Дата на раждане: 16.01.1996

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 15, 2012 6:34 pm

*Аз и Пол отидохме в моята стая и той ме сложи да си легна на леглото, за да си отпочина.
- Благодаря ти, много мило от твоя страна. - казах му аз с лека усмивка.
- Няма защо. Ти си почини и по-късно ще мина да те видя пак. - отвърна ми той.
- Добре, чао! - отвърнах му.
- Чао. - каза ми той и излезе от стаята.
*Спах повече от 4 часа и щях да продължа, но чух вратата да се отваря и бяха Блум и Лина.
- Събудихме ли те? - попита ме Блум.
- Не, няма нищо и без това съм спала доста. - засмях се аз.
- Как си, Алекс? - запита ме Лина.
- Добре съм, но все още малко ме боли главата.
- Ще се оправиш. - каза усмихнато Блум.
- Ако искаш да се поразходим на двора? - попита Лина.
- Би било супер! - отвърнах и аз и излязохме от стаята.
*В коридора видях Пол да говори с някакво друго момче и изглеждаше, че и той е специалист, но се направих, че не ги виждам и продължих, защото не ми се занимаваше.
В двора видяхме Луси да лежи на земята с Мони и още едно момиче. При тях бяха също и Фарагонда и Гризелда.

- Какво за бога е станало тук? - попита учудено Лина.
- Не знам да попитаме Фарагонда. - отвърнах на Лина.
- Хайде! - каза Блум.
*Отидохме при тях и:
- Г-жо Фарагонда какво става тук?
- Няма нищо за гледане момичета! Прибирайте се в стайте си, после ще ви обясним! - каза заядливо Гризелда.
- Но...
- Няма но! Влизайте! - заяви ни тя и ни обърна гръб.
- Колко е груба само! - каза ядосано Лина и тръгнахме към стаята си.
*Отидохме в стаята и седнахме на дивана.
- Какво и имаше на това момиче?.. - попита Блум.
- Не знам, но дано е добре! - отвърнах притеснено аз.
- Какво ти става Алекс?? Нали и беше сърдита. - засмя се Лина.
- Да, но все пак ...
*След известно време някой чукна на вратата, аз отидох да отворя и това беше...
To Be Continued
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 15, 2012 7:08 pm

Алекс отиде да отвори вратата и там беше Луси!
Хъм.....това е онова странно момиче Луси - мислех си аз.
-Ко-о-ой-й-й с-с-сте в-вие-е-е? - попита едва неразбираемо тя.
-Луси. - погледнахме я странно.
-А-а-а к-к-коя-я-я с-с-съ-ъ-ъм-м- а-а-з-з? - продължи тя.
-Какво ти се е случило? - попита изплашено Блум.
-Не виждаш ли...това е амнезия! - казах сигурна аз.
Амнезия.....от къде ли я е получила?Знаеш, че нещо не е вред, но чак толкова.Ами сега....
-Сега какво ще правим? - попита Алекс.
-Не знам. - станах и отидох до Луси. - Ела....седни. - посочих и къде да седне.
-И сега.... - погледна ме Блум.
-Какво си спомнях? - попитах Луси.
-Н-н-ни-щ-що-о-о. - каза изплашено тя.
-Така...първо се успокой. - опитах да я успокоя.
-Ние сме... - започна Алекс.
-Не е ли по-добре да и кажем първо коя е тя. - предложих.
-Права си. - одобри Блум.
-Ти се казваш Луси.И си от планетата.......момичета от коя планета е тя?
-Не знам. - каза Алекс.
-Май от Хертофили, но не съм сигурна. - каза Алекс.
-Добре.....Луси ти си от Хертофили...твоите елементи са Лед и Огън...ти си..... - за миг се вцепених.
-Лина....Лина....ЛИНА. - започна да вика Алекс.
-А да. - осъзнах се.
-Какво ти става? - попита Блум.
-Момичета осъзнах нещо....
-И то е. - любопитството им си изостри.
-Реално ние не знаем нищо за Луси!- казах аз, а Блум, Алекс и Луси ме гледаха вцепенено.
-Права си. - осъзна се най-накрая Алекс.
-И сега...какво ще правим? - попита Блум.
-Честно ли?Не знам. - казах леко уплашено.



Последната промяна е направена от ⨷ xsunnygirlx на Вто Яну 01, 2013 8:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
siaa
Фея
Фея
siaa


Брой мнения : 24
Join date : 13.12.2012
Age : 25

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 15, 2012 7:34 pm

Аз и Мони говорехме с Фарагонда. Обяснихме и на две-на три историята. Аз реших да се върна при Луси, но тя...
- Луси? Къде си? Луси? Луси! - Извиках и тръгнах към училището без да се обръщам назад. Усетих магическата ѝ следа. Тръгнах по нея и тя ме доведе до общежитието на феите. Почуках на една врата, от която се лееше магията на Луси.
- Здравей. - Каза някакво момиче. - Коя си ти? - Нямах време за това, по дяволите!
- Луси тук ли е? - Карах направо.
- Ка... какво? Луси ли? Не познавам такова момиче. - Опитваше се да ме излъже.
- Виж какво, да ти приличам на някой, който се шегува? - Попитах остро аз. - Мястото прелива от магията на Луси, така че се мръдни от пътя ми или...
- Блум, кой е? - Дойде някакво момиче. Според Мони, това беше Алекс.
- Ти си Алекс, нали?
- Да, но... коя си ти? - Идеше ми да им ударя по едно кроше. Не разбираха ли колко взривоопасна е итуацията? Принцеста на Хертофили, най-добрата ми приятелка и изключително силна фея беше изчезнала, а те се държаха така, сякаш... УФ!
Наложих си да се усмихна, след което казах:
- Аз съм Сия от Флубъст, фе... най-добрата приятелка на Луси. - Гледаха ме тъпо и двете. Повече не се сдържах. Косата ми стана тъмно червена, а аз вече бях на път да побеснея. - Вижте какво! И без това ще ме убият ако разберат, че съм тук. Така че ми кажете: Лу-си-тук-ли-е! - Казах го бавно и отчетливо усещах паниката, примесена с яд, в гласа ми.
- Да, тук е, но... - Започна така наречената Блум, но аз я избутах от пътя си и отидох право при приятелката ми, без да обръщам внимание на другите момичета.
- Луси, добре ли си? - Вече бях по-спокойна.
- Хмм? - Каза и като ме погледна каза предпазливо: - Ти си... Си-я? Нали? Помня те. - Усмихна се.
- Да, да аз съм. - Изведнъж се сетих нещо. - Помниш ме? - Погледах я накриво. - Пак ли си изгуби паметта? - Погледнах Алекс и Блум. Те кимнаха. - Ох, човече, сега я загазихме! - Казах като седнах на пода.
To be continued...
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 15, 2012 8:03 pm

-Защо сме загазили? - влетях в стаята.
-Защото, Луси си е изгубила паметта. - погледна ме с тъпо изражение странното момиче.
-Аха ок. - отметнах си косата. - А чакай....Коя си ти? - подозрителния ми поглед че плъзна по момичето срещу мен.
-Аз...аз.... - вцепени се тя.
-Ти....ти... - очаквах отговора и.
-Казвам се Сия.Аз съм най-добрата приятелка на Луси. - осъзна се най-после страницата.
-И си от планетата..... - зачаках.
-От планетата Флубъст и.................стига си ме разпитвала. - ядоса се тя.
-Доообре. - вече бях сигурна ...това момиче не е в ред.....вбесява се твърде бързо.
-Е момичета какво ще правим сега? - прекъсна спора ни Алекс.
-Не знам. - включи си Блум.
-И аз...Олеле... - хванах се за главата. - За първи път аз да не знам какво да правим! - очите ми се разшириха.
-Не си перфектна, мила. - затапи ме отворката, не по скоро "мис съвършенство".
-Аха, а ти си по-добра от мен, нали? - озъбих и се.
-Момичета!Спрете!Сега не е време за това. - спря ни Алекс.
-И така... - продължи да говори явно на себе си Блум. - Аз, Лина и Алекс не знаем какво да правим.
-Но аз знам! - каза решително Сия.
To be continued...


Последната промяна е направена от ⨷ xsunnygirlx на Вто Яну 01, 2013 8:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
siaa
Фея
Фея
siaa


Брой мнения : 24
Join date : 13.12.2012
Age : 25

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 15, 2012 8:35 pm

Еее... добре де! Казах, че знам, но...
- Е, какво трябва да направим? - Каза заядливо Алекс, но аз се направих, че не я чувам. Нямаше да я оставя да се прави на шефка! Обзрнах се кзм Луси.
- Кое е последното, което помниш?
- Амии... - Замисли се тя. - Тъкмо се върнах на Флубъст...
- Мислех, че си от Хартофили? - Каза учудено Алекс.
- Тихо. - Изшътках ѝ. - И? После?
- Ами... помня, че беше празник... мисля, че Дорой имаше рожден ден или нещо от тоя сорт...
- Дорой? Крал Дорой ли имаш предвид? - Пак се обади, когато не трябва! Погледнах я и тя млъкна, а Луси продължи.
- Да, той. После отидох при бившата ми учителка и там...
- Се видяхме за първи път, да. - Прекъснах я. Нямаше нужда да знаят за това. - А после?
- После се събудих отвън. И дойдох тук... не знам защо. - Премигнах срещу нея. И как да разбера сега какво се е случило? Та тя не помни нищо след запознанството ни!
Помислих малко и се сетих нещо. Застанах до Луси и прошепнах много тихо едно заклинание. След това тя се взря напред. Пак седнах на пода в медитираща поза. Не чувах и не виждах нищо друго освен Луси, която стоеше безмълвно, взираща се в мен. Започнах да изреждам тихо заклинания. Гирляндата не трябваше да прекъсва или щяхме и двете да изгубим съзнанията си в нищото. Приключих, отворих очи и останах така. Чаках Луси.
Изведнъж главата ѝ клюмна, очите ѝ се завориха и започна тихо да говори.
- Тъмно е. Не прогледен мрак се е спуснал наоколо. Не знам жива ли съм или не. Ходя наоколо без да знам дали се движа. Седя на пода. "Кога е сега? Коя съм аз? Защо съм аз?" казвам аз. - Свърши и падна настрани, а аз останах така, като повторих контразаклинанията на заклинанията от преди малко в обратен на тях ред. След това станах и отидох при Луси.
To be continued...
Върнете се в началото Go down
siaa
Фея
Фея
siaa


Брой мнения : 24
Join date : 13.12.2012
Age : 25

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 21, 2012 7:36 pm

Луси все още беше в безсъзнание, когато приключих със заклинанието за връщане на паметта. През цялото време се правех, че не забелязвам как ме гледат останалите докато стоя над приятелката ми и мърморя неразбираеми (за тях) думи. Когато свърших, силата ми беше изчерпана. Седнах на пода до Луси. Погледнах последователно всички момичета, но най-дълго си задържах погледа върху Алекс.
Изчаках малко, но когато никоя от тях не каза нищо, се изправих и заговорих:
- Добре... Луси скоро ще се събуди и е по-добре да бъде в своята стая. - Млъкнах за малко, но никой не предложи да ми помогне с пренасянето ѝ. Затворих очи за малко повече време, след което продължих: - Аз ще я преместя. - Тъкмо щях да направя заклинание за подвижност, когато се сетих, че мога да я телепортирам направо там. - Teletrasporto! - След като присъствието ѝ напълно изчезна от стаята, си тръгнах. На вратата обаче добавих с гръб към момичетата: - Пазете се от Триксите. Преследват ви, както и нас. - След което се усмихнах и си затананиках весела мелодия от една много хубава песен.
****
Когато се върнах в стаята, Луси спеше. Исках да изляза на балкона, но...
- Вярно, стената се разруши. Ще трябва да я поправя, преди Фарагонда да забележи... което се съмнявам да не е станало. - Въздъхнах и направих заклинание за строеж, на което ме беше научила Луси. Усмихнах се на себе си. Отидох да си легна, като преди да заспя, си спомних добрите стари времена... на Флубъст, с Луси и... Лисандър...
- Трябва да му пиша... но някой друг път... беше дълъг ден. - Казах сънено и заспах.
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 22, 2012 9:59 am

Събудих се, но... наоколо всичко беше различно сега. Стената беше поправена, а пък Мони спеше. Въздъхнах.
- Сигурно е било кошмар. - Казах си и станах да пия вода. Но когато минах покрай леглото на Мони, не видях нея. Там... там... там беше... - Сия?! - Казах на висок глас, но когато се усетих вече беше късно.
- Хм? Луси? - Погледна ме сънено тя. След което явно се сети нещо, защото се разведри и заговори по-енергично. - Боже, добре ли си? Много се радвам, че си. Ранена ли си? Не си нали?
- Спокойно, нищо ми няма. - Усмихнах се за момент, но... - Сия... какво правиш тук? И защо спиш в леглото на Мони?
- Мони? - Погледна ме странно. - А, да. Онова момиче от одеве. - Огледа се. - Като се замисля, не съм я виждала, от когато ти изчезна при Алекс...
- Не говори глупости! Аз съм точно тук! - Огледахме се със Сия. От къде идваше гласът на съквартирантката ми? - Уф... погледни нагоре. - Сега вече я видях. Големи сили вериги висяха от тавана, а на тях беше закачено красиво легло, на което стоеше тя.
Огледах се наоколо. Сега вместо две бюра и два гардероба, имаше три.
- Какво става тук, ще ми кажете ли? - По погледът на Сия си личеше, че знае точно колкото и аз, за това се обърнах към Мони. Тя слезе плавно и започна да обяснява...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
wind_fairy
Фея
Фея
wind_fairy


Брой мнения : 29
Join date : 08.12.2012
Age : 23
Местожителство : София

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 22, 2012 2:51 pm

- Погледни нагоре! - Казах на Луси и Сия. Щом осъзнаха какво става, ме попита какво става. Въздъхнах, като спуснах леглото надолу, така че да ги виждам ясно, и започнах:
- Ами... и двете знаете какво стана тази вечер.
- Да... нападнаха Луси.
- Точно, Сия. Та... след като с теб се запознахме и Фарагонда дойде...
- Тя изчезна, а аз я открих при Алекс. - Кимнах и продължих:
- След това, Фарагонда ме попита коя си ти. Е... обясних ѝ на бързо, това което знаех. Когато научи, тя каза, че имаш интересни сили и, че ще се радва ако се запишеш в Алфея. Предположих, че ще искаш, за това когато се прибрах сложих допълнителното бюро, гардероб и леглото ми. - Свих рамене. - Разбира се, ако не искаш можеш да си тръгнеш щом си възстановиш...
- Наистина ли? Мога ли да се запиша? - Тя изглеждаше много щастлива.
- Да, абсолютно. - Усмихнах се и се усмихнах.
- Това е чудесно! - Луси също се включи. - Сега и пак ще бъдем заедно.
- Аха! - Каза Сия, но се замисли. - Всъщност... чудех се... чувала ли си се скоро с Лисандър?
- Хм? Не, защо?
- А, нищо. Просто питам.
- Кой е Лисандър? - Полюбопитствах.
- Просто приятел. - Бързо каза Луси. Усъмних се, че има нещо друго и тъкмо щях да кажа, когато Сия се намеси.
- Недей така, де! Той не е "просто приятел"! - Сръга я в ребрата и се ухили, след което се обърна към мен. - Когато тя за първи път дойде на Флубъст, след като се запозна с мен, едни крадци ни нападнаха. Той ги изгони... преби, по-точно. - Засмя се. - Така се запознахме, но после той замина някъде с родителите си, а скоро и Луси си тръгна, защото...
- Феите, които ме обучаваха разкриха от къде и коя съм всъщност.
- Да, точно. - Пак се разсмя. - Да не ви казвам каква бъркотия стана, когато се разбра какво е станало.
- И какво е то? - Заинтригуваха ме.
- Проникнах в кралския двор - започна да изброява Луси, - пребих стражите на задния вход, после тези пред тронната зала, оставих прощална бележка и излязох през главния вход, като по пътя счупих няколко ръце, изкълчих врата на един и изпратих в безсъзнание другите. За щастие беше посред нощ, а крал Доминик не беше в града.
Когато свърши, едва се сдържах да не падна от смях.
- Да, а после, когато краля се върна заедно с войската и намериха всички охранители в това състояние и бележката ѝ, кралят не излизаше от кабинета си дни наред. - Тук вече се разсмях толкова, че се зачудих, как така още никой не е дошъл да ни се скара.
- Да... никой не предполагаше, че едно тринадесетгодишно момиче може да направи това. - И Луси се хилеше вече. - А аз дори не ползвах магия! - Ето тук вече паднах от леглото от смях. Скоро всички стояхме на пода и си говорехме.
*Час по-късно всички бяха заспали: Мони беше подпряна с една ръка на леглото на Сия, тя самата на Луси, която лежеше на пода върху възглавницата си.
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:56 pm

Вече беше тъмно, а аз вървях по коридорите замислено:
Тук нещо не е в ред.От къде изникна тази Луси, после великата досада Сия и после тази Мони.Тази Сия хем че е досадна, хем е и много потайна не я разбирам.Нищо не казва...ох, толкова е сложно, а тук сме само от 1 седмица и половина.
Изведнъж някой ме хвана за гърба
-Аа - чу се нисък, едва доловим стон.
-Спокойно, аз съм Итън. - чух развеселен глас и се обърнах.
-Итън.Толкова ми липсваше.Защо дойде? - прегърнах го.
-Ела. - той ме заведе в началото на гората. - Чух че си в Алфея и се промъкнах и дойдох да те видя. - усмихна ми се той.
-Знаеш ли какво ще стане ако ни хванат? - изведнъж се усетих.
-Не. - смеха му се разнесе наоколо.
-По тихо ще ни чуят. - запуших му устата с ръката си.
-Е разказвай.. - погледна ме в очакване.
-Не знам от къде да започна.Тук е толкова сложно Sad - поставих ръката си върху челото ми.
-Просто започни. - поттикна ме той.
-Охх добре...в даскалото има някакво странно момиче Луси, което е наистина много странно, ама много..
-И? - Итън ме погледна въпросително.
-Тя се появи и започнаха проблемите..нападнаха ни и още куп други неща, после тя си загуби паметта, никой не знае как и се появи друго момиче - досадницата Сия. - говорех много бързо.
-Защо е досадница? - прекъсна ме учуден най-добрия ми приятел.
-Защото много и знае устата и се прави на много важна..и така. - продължих аз. - После се появи някаква Мони от въздуха.Направо е ужас.Е има и едно хубаво нещо. - спрях за да си поема въздух.
-И то е?
-Намерих си най-добре приятелка Алекс много е готина.И така стига за мен..какво става с теб? - промених на бързо темата.
-В Червения фонтан е много яко...момчетата са страхотни.Има Един Пол..готин е, а и си приличате.Трябва да се запознаете, дори и да излезете.
-Не не не. - прекъснах го аз.
-Защо? - попита с недоумение Итън.
-Защото сваля най-добрата ми приятелка. - засмях се.
Чухме стъпки които се приближаваха.
-Какво по..? - Итън ми запуши устата.
-Тихо. - прошепна той.
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 8:53 pm

Влязох в Алфея.Името ми е Саманта и много мразя фукли, нахакани момичета и изобщо всякакви такива ужасии!Мразя ги!На 16 години съм и съм фея на времето!Предвиждам бъдещето и когато докосна човек виждам какво ще му се случи!Мога да контролирам и времето, но още не съм усъвършенствала тази дарба!За това идвам тук.
Както и да е.Влязох в Алфея и вървях по коридора.Записах се в училището толкова късно, защото бях изпуснала срока!Ужас!Поне директорката ми разреши да вляза в него.Сега излизах от кабинета и!В коридора видях някакво момиче и едно момче.Като че ли се криеха от някого...Помислих, че момичето е поредната фукла, която ще се прави на голямата работа!Тези наистина ги мразех.Но нямаше защо да отделям внимание на хора, които не са го заслужили!Продължих по коридора и влязох в стаята си.От другата страна се чуваше шум, което ме изнервяше тотално!!!
След известно време така се вбесих, че нахлух в стаята до мен и там видях четири момичета!Едното беше това, което бях видяла по-рано в коридора.Просто чудесно.Тази ужасия ще е до моята стая.Просто не можех да повярвам.И без това ми беше кипнало и им казах:
-Скъпи мили момичета, моля ви да спрете да шумите, защото ме ядосвате тотално!
-О, ти горката! - каза ми онова момиче, което ме вбесяваше до полуда.
-Здравей, аз съм Алекс.Това са Лина, Блум и Арена!
Момичето, което ме дразнеше се казваше Лина!Идваше ми да отида и да я подредя едно хубаво, но реших, че просто няма нужда да се занимавам с нея.Алекс ми изглеждаше по-мила.
-Здравейте!Аз съм от планетата Времелия и се казвам Саманта!-казах им!
-О!Какво прекрасно име... - отвърна Лина.
Поне Блум и каза да спре, защото тогава щях да откача!Другите момичета се зарадваха, че има ново момиче и ме поздравиха!
-Благодаря!-казах им аз и си отидох в стаята.Поне там бях само аз , защото иначе да деля стаята си с някой друг щеше да е пълен кошмар.
На другия ден излязох в двора да се поразходя, но точно тогава изникнаха някакви вещици, които не знам защо започнаха да ме атакуват!Беше пълен кошмар.Избягвах ударите им, но накрая се ядосах и се трасформирах:
-Трансформация!
Защото ми писна, а и не знаех кои са тези изобщо ги атакувах:
-Контрол над времето!
Тогава всяка атака, която правеха вещиците времето я поглъщаше.Лошото беше, че те бяха твърде силни пък и бяха 3...Тогава, защото не можах да ги удържа ме удариха много мощно и паднах на земята...Вече всичко адски ме болеше, а те си правеха, каквото си поискаха...Нямаше кой да ми помогне!Никой не виждаше какво се случва...Едната от тях каза:
-Ох, зарежете я!Сега не ми се занимава!Нека седи жива и унижена!Но следващият път, когато ми се мерне пред очите...
Другите започнаха да се смеят откачено, но за мое щастие си отидоха!Бях много замаяна и не се чувствах добре.
В този момент Блум и Алекс дойдоха при мен и ме попитаха как съм.Казах им, че съм, но те бяха много притеснени за мен!Седях на земята все още замаяна от тази отчайваща битка...
-Саманта, това бяха триксите.Те са вещици на бурята, тъмнината и леда!Искат да унищожат феите и постоянно ни нападат.Твърде са силни!-обясни ми Алекс.
-Пази се!-предупреди ме Блум.-Тези вещици са причината едно от момичетата да изгуби паметта си!Има амнезия и се казва Луси!Вещиците са опасни!
Харесвах тези момичета, но видях, че Лина просто направи някаква физиономия, обърна се и отиде нанякъде.Не я бях видяла преди това.Това момиче ми беше много странно...Само се заяждаше, постоянно, като чели беше нервна, а не знаех защо...Всичко ми беше много странно.Имаше някакви вещици, които пречеха на всички, победиха ме, като нищо, момичетата спрямо мен бяха добри, а Лина - момичето, което не понасях се държеше много странно...Обаче харесвам нещо в нея.Колкото и да прехвърчат искри между нас вярвам, че ще се опознаем по-добре и ще се разберем, колкото и да ми е странно!Това, че Луси е изгубила паметта си заради триксите също ме шокира!...В това училище се случваха странни неща!Със сигурност нямаше всичко да спре дотук...

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...


Последната промяна е направена от winxclub на Сря Яну 23, 2013 6:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 3:49 pm

Тръгнах към входа на Алфея.Гризелда беше излязла и ме попита:
-Ти сигурно си Роузи от Мелодия?
-Да аз съм Роузи госпожице Гризелда.-казах с тих глас.
-Добре влизай!-каза тя.
Аз влязох търсех стаята си.Изведнъж я видях бях със някакво момиче на име Саманта.Влязох и си оправих дрехите и всичко.Мислех си:*Сигурно е излязла някъде.Дали да не я потърся.*Часовете за днес бяха свършили.Супер!Беше късно вечерта,но все пак излязох в двора.Там видях три момичета.Реших да се запозна с тях.Отидох там където бяха те.
-Здравейте аз съм Роузи.-казах аз.
-Аз Блум,а това са приятелките ми:Алекс и Лина.-отговори ми едно от тях.
-Можем и само да се предтсвим,Блум!-казаха те заедно.-Е приятно ни е!
-На мен също!Таа...аз ще се казвам в стаята си да си почина.Чао,момичета.
-Чао,Роузи!-казаха те.
Аз влязох в стаята си и веднага легнах на леглотоси неусетно бях заспала.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sponsored content





приключение в Alfea - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
приключение в Alfea
Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» любим филм
» Вълшебно приключение
» Вълшебно приключение - Целият филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club: Roleplay Game :: Планети :: Магика-
Идете на: