Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 3 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 3 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
Sunny.
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
dreamsformagic
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
winxdaphnebg
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
maicg
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
winxclubtv
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
ashxbenzo
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
amore
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
winxclubbg
приключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_barприключение в Alfea - Page 3 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 приключение в Alfea

Go down 
+17
Tecna_forever
winxclubtv
amore
MagixJourney
Silviq632
Rony999
dreamsformagic
winxclub
nikol231
siaa
sky_18353
wind_fairy
maicg
bloom-of-winx
winxclubbg
Sunny.
xAlbertx
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 3:59 pm

Събудих се. И изведнъж всичко от миналата вечер нахлу в главата ми. Погледнах си часовника и...
- Хора! Ставайте! Бързо! - Панирах се.
- Какво? Какво става? Да не ни нападат?! - Сия се оправи по-бързо и от мен. Преди да и кажа, вече беше в бойна позиция.
- Успокой се! Мони! Мони! Ставай! Закъсняваме!
- Не викай, будна съм. - Тя излезе от банята, свежа и готова.
- Добре, добре... да вървим, преди да закъснеем. - Казах и трите изхвърчахме. Имаше десет минути.
****
Пред вратата се спряхме.
- Добре, не закъсняхме. - Казах и влязохме, като и трите се правехме, че не виждаме и не чуваме нищо от странните погледи и шушукането на съученичките ни.
Седнах си на мястото, Мони на това до мен, а Сия от другата ми страна. Погледнах часовника... не че имаше нужда. Учителят влезе и часът започна.
Когато минаха 45 минути, трите тръгнахме да излизаме, но точно пред чина ми се появи...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 4:07 pm

Събудих се мислех че не бях закъсняла.Но си погледнах часовника.
-Охх...не съм закъсняла.Супер!
Тръгнах към класната стая.Всички си говореха беше ужасно шумно.Видях няколко момичета да си отиват към чина.Реших след малко да се запозная с тях,но седнах пред едно от тях.
-Хей,здравей аз съм нова и се казвам Роузи фея на музиката.А ти?
Майче се беше притеснила.Незнам.Някакво момиче дойде и ми каза:
-Директорката ми каза,че няма да сме в една стая.
-Добре ти явно си Саманта.Приятно ми е.-казах аз.
-Да аз съм Саманта.А пък на мен не ми е приятно след часа си вземаш дрехите и отиваш в дръгата си стая.Аз ще ти я покажа.
-Добре часът почва.А от теб чакам отговор.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 4:23 pm

- Какво по...? - Пред мен стоеше Лисандър!
- Луси, какво има? - Сия изглеждаше объркана, както и Мони.
- Ясно... - Това беше от онези холограми, които са само за определен човек. Той остави бележка под чина ми и изчезна с усмивка. Когато я прочетох, на нея пишеше: Ела в гората. Три километра навътре от главния вход на Алфея. Лий! Ухилих се, след което показах бележката на момичетата.
Изхвърчахме от стаята първи и ухилени до уши.
Преоблякох се с това.
Изхвърчах през входа. Мисля, че минах покрай Алекс и другите. Те май казаха нещо, но не ги чух.
В главата ми беше само едно нещо. Лий е тук! Той е тук!
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 6:20 pm

Отидох на мястото на срещата... или поне се надявах да е това. Огледах се наоколо. Сигурно се бях объркала. Реших да разгледам от високо.
- Трансформация!
приключение в Alfea - Page 3 Lucy-fairy-tail-o
Но тогава...
- О... научила си се да се трансформираш, а? - Чух познатия глас и веднага слязох долу.
- Лий! - Застанах пред него. - Здравей. - Казах, вече, по-спокойно. - Как си?
- Добре съм. А ти?
- И аз. - Върнах се в нормална форма. - Е... какво правиш тук?
- Трябва ли ми причина да те видя? - Хилеше ми се насреща, но след погледа ми престана и заговори сериозно. - Чух от едни момичета, че си си загубила паметта. Дойдох да видя, дали ме помниш и... какво?
- Момчета ли? - Гледах го леко ужасено.
- Да... минавах покрай Червения фонтан.
- Чакай малко! - Гледах го с кръстосани ръце. - Какво си правел тук, преди да разбереш за... това?
- Ами... аз... - Взирах се настоятелно в него. - Добре де... на Флубъст се носеха слухове, че Сия е дошла в Алфея и понеже не се върна, ме пратиха да проверя. И тогава разбрах, че и ти си тук и така...
- Аха! - Усмихнах се. - Радвам се да те видя след толкова време. Имам да ти разказвам много... наистина!
****

- Еха! - Каза Лий, когато свърших с историята ми, която започва след бъркотията на Флубъст и свършва със снощи. - Много си била заета.
- Определено е така. - Засмях се. - Е, сега какво ще правиш?
- Ами... намерих си апартамент в Магика и сега трябва да си намеря работа. - Сви рамене.
- А ще може ли със Сия да ти дойдем на гости през уикенда?
- Да... - Засмя се. Погледнах си часовника.
- О, не! Скоро ще спуснат бариерата!
- Тогава побързай! - Кимнах и се трансформирах. С летене щеше да стане много по-бързо, пък и с невидимата магия нямаше да ме видят като преминавам. Когато се издигнах, Лий извика:
- Ще ти пиша! - И ми помаха.
- Добре! - Отвърнах му и полетях.
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 6:24 pm

Прибрахме се по стаите си, след като свършихме с вечерята...Беше много късно.Легнах си, но беше пълнолуние.Не можех да заспя.Реших да отида до прозореца.Щях да глътна чист въздух!Отворих го и се огледах.В този момент различих три тъмни силуета, които летяха.Почувствах нещо странно.Точно тогава се сетих, че това са триксите!Онези ужасни вещици, които са толкова силни...Реших все пак да ги проследя!Какво ли бяха намислили...
-Трансформация! - извиках!
Трябваше да разбера какво правят...
Полетях след тях, но точно тогава тази със сивата коса се обърна и каза:
-Очаквахме те слабачко!
-Ти пък какво знаеш?Ти си жалка! - казах и!След последната ни среща се бях вбесила още повече.
-Сестри!Ледени стрели!-каза едната.
Започна да ме обстрелва...Не можех да повярвам, че ми се случва...Тези вещици ме нападаха 2 пъти в рамките на 2 дена.Опитах се да избегна ледените и стрели, но ме улучи.Стоварих се на земята толкова силно...Съвзех се!Почти бях излязла от училището, но гледах да съм в него.Можеше някой да ми помогне все пак.
-Времеви тунел! - извиках аз.Тази атака трябваше да погълне поне няколко от атаките им.
Точно тогава едната ме удари отзад и всичко се развали...Причерня ми!Имах чувството, че губех съзнание.Не можех да повярвам, че ми се случва...
-Не се притеснявай!Аз съм тук. - извика някой зад мен.

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...


Последната промяна е направена от winxclub на Сря Яну 23, 2013 7:00 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 7:13 pm

Мислех си за Лий. Беше ми гадно, че го излъгах. Бариерата беше изключена днес... но нещо ме откъсна от мислите ми.
Видях момиче да пада и полетях към нея. Оставих я на земята и застанах до нея, все още трансформирана.
- Добре ли си?
- Да, но... ПАЗИ СЕ!
- Огнен щит! - Отдъхнах си, но... - Познавам тази атака! - Намръщих се. - АЙСИ! - Извиках и полетях към Триксите. - ЛЕДЕН СВРЕДЕЛ! - Когато крещях, атаките ми бяха по-силни.
- О, не си прави труда! - Присмя се тя.
- Я млъквай! - Лицето ми беше почервеняло от гняв. - Не ви ли казах да не се приближавате до Алфея?
- Да бе. Ооо, колко си страшна! - И трите се смееха. - Много мило, че ни намери. Така ни спести много труд.
- Илюзия! - Атаката на Дарси беше по-силна. Личеше си. Едва успях да я отблъсна.
- Огнен вихър! Ледена еуфория! - Изпратих две атаки едновременно, но те ги избегнаха лесно. Или бяха станали много по-силни или аз по-слаба. Преди да се осъзная, Айси атакува.
Паднах назад и тогава...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 7:50 pm

приключение в Alfea - Page 3 5676722s
-Светкавица. - изникването ми беше изненадало всички, но аз бях дошла тук съвсем непринудено. - Ти се познаваш лично с триксите. - обърнах се към Луси, а тя замръзна.
-Аз, аз... - опита и да се защити, но беше прекъсната от Айси.
-Вихрушка - извика "ледената кралица".
-Атака на времето. - атаката на Саманта, а накара да стане по-бърза.Тя хвана Луси и я дръпна на страни.
-Благодаря. - каза Луси.
-Няма защо. - отговори задъхано Саманта.
-Мой ред е.Ураган. - фукането ми беше втора природа и точно сега исках да покажа какво умея.
приключение в Alfea - Page 3 5589309n
Нищо не стана.
-И сега какво. - попита Саманта.
-Тройна атака - отговора на Луси ни изплаши, защото ние никога не сме правили троина атака..
-Но...-опитах да се възпротивя.
-Без но, сега.Хайде....Огнен обстрел. - извика.
приключение в Alfea - Page 3 324px-1x17-BloomFireAttack1
-Охх, добре.Ударен вятър! - извиках след нея.
приключение в Alfea - Page 3 5676707w
-Удвояване. - накрая беше Саманта.
приключение в Alfea - Page 3 5677140Y
И тогава....
приключение в Alfea - Page 3 5677155u
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 8:25 pm

-Тройна атака!Сливане! - извикахме всички!Трябваше да успеем!Точно това, че Лина ни се притече на помощ страшно ме учуди, но за това си имаше причина и предполагам не бях аз!Луси пък се познаваше с триксите...Но сега нямаше време за това.
Сливането, което се опитвахме да направим ни беше за първи път и поне аз си нямах и на идея какво да направя, за да не объркам нещо.Атаката ни обаче не можа да се получи...Получи се нещо, като експлозия и аз, Лина и Луси бяхме най-близо до нея.Разпръснахме се на различни страни от удара, но се съвзехме!
-И сега какво?Нищо не стана... - каза Лина.
-А ти какво очакваше?Това ни е първото сливане.Естествено, че няма да се получи! - отвърнах и заядливо аз.
-Ха-ха-ха!Вие наистина си мислите, че ще ни победите!Горките вие...Ако знаехте, че във вашата група има предател... -каза тази със сивата коса!
-Млъкни!-извика Луси.
-Изобщо коя си ти?-попитах аз.За какво се разправяха с нас?
-Аз съм Айси!Това са Дарси и Сторми!Това помогна ли ти?-каза ми вещицата очевидно на име Айси.
-Вие не сте в ред!-изкрещя им Лина! -Мощна мълния!
-Ха-хах!Толкова си силна... - мълнията порази Сторми, но тя все едно не почувства нищо.Помръдна я леко, но нищо повече...
-Не ми се занимава с вас, лигли!Ледена вълна!-изкрещя Айси.
-Огнен купол! - защити ни Луси.Изглеждаше и беше много трудно да задържи щита, но все пак успя!
Ядосах се!Тези вещици ми лазеха по нервите.
-Времеви окови!-атакувах ги аз!Това трябваше да ги задържи на едно място.
-Призрачна ръка! - извика Дарси и тогава атаката ми се обърна срещу мен и ме парализира.Не можех да помръдна.
-Ударен вятър!-атакува Лина.
-Леден огън!-каза Луси.
Те успяха да отблъснат вещиците!Запратиха ги настрани, което беше добър резултат и дойдоха да ми помогнат!Оковите ми отслабнаха и се освободих.Тъкмо навреме, защото триксите се върнаха и щяха да атакуват!
-ПИСНА МИ!-вече бях ядосана тотално затова: - Щом не можем да ги победим тогава ще ги разкараме оттук!
-Телепортиране! - направих последен опит.Бях много изтощена.Имах само още сила за тази последна атака!
Отвори се тунел и погълна триксите.Изчезнаха.Силата ми беше подействала.
-Къде отидоха?-попита Лина.
-Телепортирах ги навътре в гората.Отворих времеви тунел, който трябва да ги телепортира някъде.Поне се махнаха!Това е най-важно.-отговорих им.
-Слава Богу!Нямаше да издържим още дълго.-каза Луси
-Добре се справихме, всички!Включително и ти Лина.Мисля, че можем да бъдем приятелки!-усмихнах се. - А по-важният въпрос: Луси, откъде познаваш триксите?

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...


Последната промяна е направена от winxclub на Сря Яну 23, 2013 7:06 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 8:57 pm

Бяхме победили. Отдъхнах си, но това не продължи дълго. Саманта каза:
- Луси, от къде познаваш Триксите? - Замръзнах на място. Не знаех какво да кажа. А и дори да знаех, едва ли бих разказала историята си на момиче, което съм срещнала преди десет минути.
- Ами, аз... такова...
- Луси! - Обърнах се рязко назад. Сия беше дошла, на бегом очевидно. - По дяволите, да не си се била? Още не си се възстановила! Или забрави какво ти се случва всеки път, когато ползваш Urano Metria?
- Сия, моля те. Не сега. Последното, което ми трябва е...
- За бога! - А, супер! И Мони дойде! - Какво тренирате вие двете? - Щом си пое дъх, каза: - Луси? Защо си трансформирана? Нали не си водила битка пак? Не ти ли стига една почти убийствена битка за два дни?
- Стига! Наистина не е сега времето за това! - И се сетих... тук бяха Лина и Саманта. Рязко и трите се обърнахме към тях.
- Ти? Не си ли ти момичето от снощи? Как ти беше името...
- Сия! - Лицето на приятелката ми помръкна. - А ти си Лина, нали?
- Познавате ли си? - Местех поглед от едната към другата.
- Да, познаваме се... Което ми напомня... ЗАЩО СИ ТУК?
- Уча тук! - Сия и Лина изглежда бяха задълбочени в разправията си, за това се обърнах към Саманта.
- Саманта, това е Мони. Съквартирантката ми. Сия е другата.
- Супер, обаче... все още чакам отговор.
- Да! - И Лина се присъедини към нея.
- Ще питам пак. - Каза твърдо Саманта. - Луси. От къде. Познаваш. Триксите.? - Аз и Сия замръзнахме на място, а Мони също се беше присъединила към другите две.
- Ами... всъщност... - Погледнах Сия, но тя рязко поклати глава. Беше права. Не биваше да казваме на никого. И тогава се сетих. - Лина. Нали знаеш, че вчера си изгубих спомените?
- Да, точно.
- А знаеш ли защо? - Усмихнах се.
- Ами не... но... Не се отклонявай от темата!
- Не се. - Поклатих глава. - Снощи преди да си легна, Триксите "дойдоха на гости". Трудна битка, трудна битка. Дам... - Заклатих глава. - Та, явно беше, че не можех да ги победя. И тъкмо щях да ползвам Urano Metria, и бях започнала, когато те ме затвориха в голяма сфера от тъмна магия. Тъй като когато започна с магията не мога да я спра, със заклинанието се освободих. И понеже стената беше разрушена, паднах през нея. После Мони ме е хванала, но от силната енергия на вещиците съм си загубила паметта. После...
- Се появих аз. Ти изчезна и те намерих при Лина и компания. - Довърши Сия, а Лина каза скептично, а след нея и Саманта:
- Аха...
- Сериозно?
- Е, вече е ясно. - Само Мони ни повярва. При положение, че е видяла стената, появяването на Сия и изчезването ми, това е напълно логично.
Усмихнах се.
- А, сега... какво ще правим с Триксите? Едва ли няма да се върнат?

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 30, 2012 9:58 pm

-Какво ще правим с триксите?Едва ли няма да се върнат... - каза Луси.
-О!Не ми говори, моля те!-отвърнах аз. - Тази битка днес ми беше предостатъчна.За друга не ми се и мисли...От 2 дена съм тук и 2 трудни битки с триксите...Просто ми дойде в повече!
-Нормално... - каза Сия, която виждах за първи път.Не ми правеше добро впечатление!Струваше ми се, че Луси и тя криеха нещо.Не вярвах, че ни казват истината, но какво можех да направя...
-Момичета, не ми е до разговори и то точно толкова късно през нощта!По-добре да се прибираме по-стаите!-ни каза Лина.
-И аз съм на това мнение! - отвърнах.
Всички бяха съгласни и тръгнахме към входа на училището.Докато ходехме се спънах.Тръгнах да падам, но Луси ме хвана за ръката и ме задържа.Благодарих и.Точно тогава обаче получих видение.Мразех това.Видях нещо тъмно...Водеше битка с триксите!Тя беше сама, а вещиците се възползваха и я атакуваха постоянно...Луси падна на земята...Мисля, че я заловиха!Точно тогава тя ме пусна и видението прекъсна внезапно.Другите май видяха, че почувствах нещо...
-Какво ти стана?Добре ли си?-каза ми Лина.
Кимнах и.Влязохме в училището, но видението не се откъсваше от главата ми...Мони, Сия и Луси продължиха по техния коридор, а ние с Лина отидохме по другия.Докато вървяхме към стаите си Лина явно се усети и ме пита:
-Получи видение, нали?
-Откъде ти хрумна това?-отговорих, колкото се може по-убедително.
-О, я стига!Получи видение!Щом си фея на времето трябва да си получила видение!И без това каза каква фея си и какви способности имаш в часа на професор Уизгиз...
-Е, добре.Хвана ме...Видях, че триксите нападат Луси, а тя е сама.Мисля, че я и заловиха...Виденията ми никога не грешат.Тревожа се за нея.-казах.
-Според мен това момиче и Сия крият нещо!Много са потайни.Сега, когато видяхме, че и Луси познава триксите няма как да и вярваме.Не вярвам на измислената и история...А и Айси каза, че сме имали предател в групата си.Единствено Луси искаше тя да млъкне... - отговори ми Лина.
Точно тогава стигнахме стаите си и се разделихме.Легнах си, но постоянно мислех за видението си.По някое време заспах...
На другия ден будилникът ме събуди.Не ми се ставаше и не се чувствах добре, но иначе щях да закъснея.Преоблякох се набързо и влязох в класната си стая.Седнах на чина си.Бях сама.Другите си шушукаха, докато часа не започна.Професор Уизгиз ни научи как да усъвършенстваме силите си.За да магията ни да се получава максимално добре трябва да се концентрираме в една точка и да насочим цялата си енергия към нея.За мен това беше полезен урок, а и почнах да опознавам силата си.Когато часът приключи се качих в стаята си.Хвърлих се на леглото си и се замислих.Момичетата още не бяха опознали тъмната страна на силата ми...Мислеха си, че всичко е наред, но не беше.Те не знаеха, че аз още не съм овладяла силата си.Губя контрол над нея и тогава полудявам.Разгръщам цялата си мощ и искам да унищожавам!Започвам да разрушавам, да атакувам...Губя контрол над всичко!Това ме притеснява и то много.Дойдох в това училище, за да овладея способността си.Още не бях откачила.При двете ми битки с вещиците запазих контрол, което беше много добре.Трябва да избягвам битките, защото загубя ли контрол мога да нараня момичетата.Правила съм го на планетата ми и чувството не е приятно...
Точно тогава някой ме откъсна от мислите ми и почука на вратата.Отворих и за моя изненада видях...

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...



Последната промяна е направена от winxclub на Сря Яну 02, 2013 7:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 12:15 am

След часа при Уизгис, с Мони и Сия се отправихме към библиотеката. След снощи, бяхме решили да разберем колкото се може за тази способност на Саманта.
- До сега никога не съм чувала за подобна магия!
- Да, Луси е права. И аз не съм. А ти, Сия?
- Не. - Поклати и тя глава. Точно тогава стигнахме.
Открихме сравнително малко книги. Всяка взе по една.
- Вижте тук! - Сия явно бе открила нещо. - "Времевата способност е много рядко срещана. Появява се през две-три поколения и то само на Времелия." Никога не съм чувала тази планета!
- Да и аз. - Съгласих се, а Мони каза:
- Има ли още нещо?
- Не... това е единственото... в цялата книга! - Намръщи се Сия и взе друга книга. След малко и Мони откри нещо. Оказа се, че преди много векове са затваряли хората с такава способност, но след "защото" следваха празни редове. Не мислехме да се занимаваме с разкодиране и за това я оставихме за после. След дълго търсене, най-после казах:
- Е... в такъв случай, е най-добре да вземем онази книга - посочих тази с празните редове - и да се помъчим над нея. - Сия кимна, а Мони издаде уморен звук на съгласие.
Върнахме се в стаята си и започнахме да мислим начини да я разкодираме.
- Е, май пак ще се ходи в библиотеката! - Казах аз и станах. Погледнах момичетата. Мони беше полузаспала, а Сия... направо спеше права! - И този път ще съм сама. - Въздъхнах и излязох.
*****

- Луси! Луси! Хей, събуди се! - Бавно отворих очи. Трябваше ми време за да свикна със светлината. А, да. Бях в библиотеката. Погледнах към гласът, който ми беше странно познат. Сепнах се.
- Лисандър? - Огледах се наоколо, а после го погледнах. Пак беше холограма. - Какво?
- Не може ли да те видя? - Усмихна ми се. - Та... защо спиш в библиотеката? - Засмя се.
- А, да. Вярно. - Погледнах купчината книги за разкодиране пред мен. - Опитвах се да разкодирам една книга.
- Може ли да погледна? - Подадох му книгата. - Хм... а хрумна ли ти, че може да е написано с невидимо мастило? - Погледнах го невярващо! Как не се бях сетила за това!
Замахнах над текста и там се появиха символи... които отново бяха закодирани на древен език. Въздъхнах.
- Е, поне стигнах до някъде. - Върнах книгите и започнах от начало.
- Ако искаш и аз мога да потърся нещо в библиотеката на Магика? Какво ти трябва?
- Ами... става ли да потърсиш информация за феите от Времелия, силите им или каквото и да е?
- Да, добре. Но защо?
- Има едно момиче, Саманта, която е от там. Никога не съм чувала за фея на Времето, а ти?
- Не и аз. - Замисли се. - Добрее... ще потърся. Е, аз тръгвам. Чао.
- Да, чао. - Настъпи неловко мълчание. Той изчезна, а аз се върнах в стаята ни.
Мони и Сия спяха. Прибрах книгата в гардероба ми.
След това се тръшнах на леглото и заспах дълбоко...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 8:12 am

Цяла нощ се чуваха шумове отвън.Побърках се неможах да заспя.Е тази сутрин бях пропуснала първия час.Явно съм спала малко.Погледнах часовника.Беше 11:30.Помислих си:*ехх сега и закуската боже мой е поне след малко ще има обяд да ставам по добре*.Аз станах и почнах да си търся дрехи.Намерих нещо след 15 минути търсене.Беше това:
приключение в Alfea - Page 3 Stella1
Дано не го изцапам.Взех си телефона и слушалките и почнах да слушам музика.Не обръщах внимание на никой.Бях със зтворени очи.Е не спах естествено слушах музика.Докато изведнъж се блъснах във директорката.
-Опа, извинете директорке.
-Няма нищо след 5 минути има обяд.Ти май се беше успала.А?
-Ами...да.
-Нищо хайде по добре влизй в стола.
-Добре!
Отново пуснах музката и направо към обяда.Защо не виждах Саманта?Дали е добре.Чакай тя може още да спи.А..не вярвам е ще видим.Седнах на една маса и зачаках да донесат нещо.Бях много изморена.След малко донесоха обяда.Замалко главата ми да падне,но се съвзех.Е а сега да ям.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 10:16 am

Някой почука на вратата.Отворих и за моя изненада там седеше Уил!!!Не можех да повярвам, че той е тук.Уил е най-добрият ми приятел, успявал е да ме съвземе, когато съм губела контрол над силите си...Той е много скъп човек за мен.
- О, Уил!Влизай!Какво правиш тук?-попитах го.
- Когато ти замина, реших и аз да дойда тук.На Времелия да се обучавам на различните бойни изкуства ми омръзна, за това реших да отида в Червения фонтан!Там е много хубаво.-отговори ми с усмивката му, която ме разтапяше. - При теб как върви?
-Ами едни вещици ме нападнаха два пъти.Много са силни...Тогава се появи една Луси, която се говори, че си е изгубила паметта!Тя ми се притече на помощ, но тя познаваше вещиците!После си измисли някаква странна история, че ги познавала от предишна битка...Това момиче крие нещо.Накрая получих видение как я залавят вещиците...Появи се и една Сия, която също не ми допада много...Много неща стават в това училище!-започнах да му обяснявам аз.
- Спокойно!А силите ти... -опасявах се от това.
- За сега не съм изгубила контрол.Момичетата не знаят нищо за това и ме е страх да не им причиня нещо... - казах му.
- Не се притеснявай!Ще се справиш!-окуражи ме Уил. - Ще тръгвам.Когато имам време ще ти се обадя!-намигна ми и си тръгна.
Това момче много ми харесваше!Излязох на вратата и се огледах дали има някой по коридорите.Както си стоях до вратата видях онази Луси, Сия и Мони!Видях, че Луси държеше някаква книга...Тогава мернах корицата и на нея беше написано "Тайните на Времелия"!Когато го прочетох ми идваше да се свлека на земята.Запазих самообладание и бързо се върнах в стаята си.Не ме бяха видяли.Какво правеха тези момичета с тази книга?Какво искаха да научат?

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...


Последната промяна е направена от winxclub на Сря Яну 02, 2013 10:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 12:00 pm

Докато вървях по коридора телефона ми звънна беше непознат номер,но все пак вдигнах.
-Ало?
-Роузи аз съм.
-Ол...Джейкъб.Къде си?
-Пред Алфея.
-Моля?
-Да,дойдох да уча в Червеният фонтан.Къде си?
-Офф...аз ще дойда.
Видях го беше се променил много.Прати ми целувка и дойде.
-Здрасти Роуз!
-Здр Джейк!Много си се променил.
-Знам.Хайде ще вървя.
-Ок!Чао!-каза той и ми метна.
Мислех си:*колко е сладък*.Върнах се в стаята.Видях че след 20 минути имам час при професор Уизгис.Реших да тръгвам.Всички ученици влязоха.След малко дойде и професора.
-Така ученици днес задачата е да промените мелодията от телефона си с магия без да натискате естествено.Ще мина при всички.
Аз знаех как се прави това.Така той стигна до мен.Пуснах една песен и след секунди тя се смени на Gangnam style ( Very Happy ).
-Браво много добре Роузи.
След около 10 минути часът свърши.

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...


Последната промяна е направена от winx_club_fen на Пон Дек 31, 2012 3:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 12:23 pm

С момичетата се връщахме от библиотеката, когато...
- Луси? - Двете го казаха едновременно.
Загледах се обратно по коридора, но нямаше никой. Сигурно ми се е сторило.
- Да се прибираме.
****
* След двучасово зяпане на книгата...
- Добре... така не става! - Казах аз и се тръшнах на леглото ми.
- Съгласна съм. - Каза Сия, а Мони кимна.
- А, сетих се!
- Какво? - Те ме гледаха в очакване.
- Ще пиша на Лий!
- Ама ти... сериозно ли? Очакваш той да знае нещо?
- Не, Сия. Но каза, че ще погледне в библиотеката в Магика... какво?
- Казала си му? - Момичетата ме зяпаха като първия човек, при което е разсмях, а Сия каза:
- А... как така си му казала да провери? Ние още не се бяхме запознали със Саманта, когато той ти остави бележката или...
- Сте се виждали и втори път? - Довърши Мони, а аз кимнах и започнах да им разказвам за срещата в библиотеката.
След това продължихме да говорим, когато...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 12:52 pm

-Искам да знам всичко.. - влетях в стаята бясна.
Лежах си на леглото, но в един момент всичките ми емоции се пръснаха и аз отидох да поискам отговори на многото си въпроси.
-Ти..ти какво правиш тук? - попита изненадано Луси.
-Искам да знам от къде познаваш триксите? - очите ми горяха, а нетърпението ми се увеличаваше.
-Тя не познава триксите. - опита се да я защити досадната Сиа.
-Да бе...повярвах, аз не съм тъпа. - изрепчих им се аз.
-Щом Луси ти казва, че не познава триксите, значи не ги познава. - изкрещя ми в лицето Мони.
-Извинявай, но щом ти си толкова зле, че да вярваш, сори, но аз не съм като теб. - отговора ми я стъписа. - Кажи ми.. - вече бях изпаднала в истерия.
-Казах ти - не ги познавам. - продължи с лъжите си Луси.
-Какво става тук? - Саманта връхлетя в стаята.
-Нищо просто искам отговори? - извъртях глава към нея.
-Всъщност и аз. - присъедини се.
Луси преглътна буцата в гърлото си и ни погледна сериозно.
-Това не е ваша работа! - каза ледено тя.
-Моля? - казахме учудено аз и Саманта в един глас.
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 1:18 pm

- ТОВА НЕ Е ВАША РАБОТА!-изкрещя Луси.Вбесих се!
- Не е наша работа, така ли?Ти чуваш ли какво говориш?-започнах я аз.Писна ми от лъжи!
- А някой каза ли, че трябва да давам обяснения?И то точно на вас?-отяде се Луси.
- Ти пък коя си?-вбесих се тотално. - Коя си ти, че ще взимаш от библиотеката книга за Времелия?Какво си мислиш?Да не би да си се заблудила, че не знам какво търсиш?-казах.
- Тя търси данни за Времелия?-учуди се Лина.Трите дружки от другата страна мълчаха.
- Това не е моя работа, така ли?За какво ти е да знаеш каква съм?Защо ти е?Ти познаваш триксите, умнице!-бях бясна.
- Не я защитавайте!Много добре знаем, че се познава с тях!Айси пък ни подсказа, че има предател в групата ни!Това е такова съвпадение...Нали?-включи се и Лина.
- Махайте се оттук!-каза Сия. - Вие сте ни в стаята.Излизайте!Не искам да ви виждам.
Тогава започнах да откачам.Бях на път да изгубя контрол над силите си, защото бях толкова бясна...Започнах да се издигам.Щях да освободя гнева си!Това не биваше да се случва!!!Точно тогава Лина ме хвана за ръката и ме върна долу.
- За какви се мислите?Търсите информация за нея...-Лина посочи мен. - Какво искате да знаете??
Тогава телефонът на Луси извъння.Тя посегна да го вдигне, обаче извиках:
-Ускоряване на времето!-станах по-бърза и й взех телефона!Вдигнах го!Беше на високоговорител.
-Луси, открих каквото ти трябваше.Знам нещо важно за феите на Времелия!-Чу се някакъв глас.Щях да припадна...
- Защо търсите информация за мен???-нямаше време за мили думи и увъртания.
- Защото така!Не ви интересува!И ми дай телефона! - започна Луси.
- Да ти го дам ли?Но защо?!ТРАНСФОРМАЦИЯ!-извиках.
Полетях, излязох през прозореца на стаята на Луси и другите и дружки и хвърлих телефона през прозореца.Чу се трясък и той се счупи.
- Как смееш? - завика ми Сия!
- Дайте ми книгата!Иначе няма да си видите телефона пак! - казах им.
- Няма! - и Мони придърпа книгата към себе си!
- Обърка се, момиче! - отвърна Лина и издърпа книгата. - Та какво казахте, че знаете за триксите?
- Ще научиш... Да знаеш! - и Сия тръгна към Лина и щеше да и посегне.
- Магия на времето! - изкрещях.Това върна Сия на първоначалното и място и не можа да вземе книгата.
- Ти ми счупи телефона!-разгневи се Луси.
- Ти пък познаваш триксите и ни изучаваш!Нормално да правим, каквото си поискаме!-отвърна и заядливо Лина
- Няма да ви кажем нищо. - извика Сия.Явно всички бяха страшно ядосани.
- Възвръщане! - използвах магия аз и така телефона на Луси се върна в първоначалното си състояние.И без това бях фея на времето.Момичето с амнезията си взе телефона.Аз се върнах в стаята и се върнах в нормалната си форма.
- А сега откъде познавате триксите? - заяви решително Лина!
- Момичета, криете ли нещо?-вече се усъмни и Мони.

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...



Последната промяна е направена от winxclub на Сря Яну 23, 2013 7:14 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 2:22 pm

Бях бясна. Дойдоха в стаята ми, развикаха се и сега тази ми счупи телефона!
- А сега откъде познавате Триксите? - Заяви решително Лина.
- Момичета, криете ли нещо? - Вече се усъмни и Мони.
Със Сия се спогледахме. Бяхме в безизходица. Тогава се сетих - и двете имахме телепатия.
^И какво ще правим сега?^ казах наум. ^Ами... не знам. Мисля, че бяхме до тук.^ Въздъхнах.
- Чакаме отговор! - Каза Саманта.
- Ами... аз... ние... - Дори не знаех какво да кажа.
- Ти, вие? - Мони също беше скептично настроена... и Лина:
- Кажи нещо! - Каза тя и се започна... първо Сия:
- Вижте какво, казахме ви, че не е ваша работа!
- И кое не е моя работа? Това, че се ровите в историята на планетата ми ли?
- Или че познавате Триксите?
- Хайде, момичета! Какво ви става? Рано или късно ще трябва да ни кажете! - И Мони се включи. Супер!
- Кое ще се разбере рано или късно?
- Лисандър? - Ние със Сия го казахме едновременно.
- Защо си тук? - Аз много се изненадах, а той завъртя очи.
- А, ясно. Пак холограма. Та...защо си тук?
- Връзката прекъсна и дойдох да проверя добре ли си? Нали не са пак онези? - Попита Лий, а аз поклатих глава и погледнах към Лина, Саманта и Мони. Той ги погледна и каза: - Ясно. Като свършиш пиши ми. - Кимнах и се обърнах към момичетата.
- Добре... а сега... каквото и да се случи, ни разкажи.
- Няма! - Отсякох.
- Моля? - Лина погледна учудено.
- Няма! Не ни се бъркайте в работата и ние няма във вашата. И ако толкова настояваш, вземи тази книга. - Дадох на Саманта "Тайните на Времелия". - И без това е безполезна.
- А сега вън от тук! - Каза Сия и посочи вратата.
Явно за сега се бяха отказали, защото тръгнаха. Мони седна на пода.
- А на теб ще ти кажем по-късно. Сега съм уморена. - Казах, облякох си пижамата и си легнах. Веднага заспах...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 3:20 pm

Ние излязохме, но нищо не беше свършило.Със Саманта се разделихме.Аз се разхождах из коридорите и си мислех.
"Ахх, тази ще я хвана и....и ще я смачкам.Как смее?Познава се с триксите и то лично...как не се сетих?Та, тя е толкова странна.Ъхх...чакай малко!Тя каза, че книгата за феите от Времелия не и е потребна, а не че ще спре да търси.Това означава, че...тя няма да спре, но защо?Защо и е толкова важно да знае?Трябва да разбера и тъй като книгите от библиотеката не са потребни, трябва да отида в Магика."
Стигнах до стаята ми и влязох вътре.
"Но как ще се промъкна там.Защитата им е желязна.Чакай малко...аз съм фея на светкавиците, това е най-лесно за мен, но имам нужда от помощ.Кой ще се съгласи?....Алекс.."
-Алекс, Алекс. - побутнах я аз.
-Какво искаш. - каза сънено тя.
-Помогни ми? - започнах с умоляването.
-За какво? - вече беше в седнало положение.
-Трябва да отидем до Магика. - казах твърдо. - Нали помниш новото момиче Саманта? - започнах.
-Да, и какво за нея? - попита с недоумение сънливката.
-Нали тя има сили на времето?И Луси се интересува от тях.Трябва да разберем преди нея, за да може да предпазим Сам. - довърших.
-Ти ме убиваш.Не стига, че заради теб бяхме една седмица без сили, а сега искаш и това.. - притесни се тя.
-Моля те, моля.Ти си ми най-добрата приятелка... - продължих с умоляването.
-Добре, добре.Хайде да тръгваме. - усмихна ми се.
-Трансформация. - извиках.
приключение в Alfea - Page 3 5589343Z
-Трансформация. - извика след мен Алекс.
приключение в Alfea - Page 3 5611698T
-Хайде да тръгваме. - казах окуражително.
* * *
Вече бяхме пред библиотеката на Магика.
-И сега как ще спрем защитата. - попита ме тя.
-Остави на ме. - усмихнах се. - Мълния.
приключение в Alfea - Page 3 5589309n
Защитите бяха свалени.
-Хайде да влизаме. - посочих и вратата.
Вътре беше много, много тъмно.
-Нищо не виждам. - оплаках се.
-Мой ред е.Светлина.
приключение в Alfea - Page 3 5676722s
Всичко засветя.
-Така е по добре.Сега да търсим. - засмях се.
Това беше най-дългото търсене в живота ми.Ужасно.
-Намерих. - извика Алекс.
-Най-после. - отидох при нея.
-Виж какво пише тук. - показа ми някакъв текст.
Пишеше:
Фейте на времето се раждат само на Времелия.
-Това го знаем. - погледнах я странно.
-Да, но виж това. - показа ми по-надолу.
При неовладяни сили феята може да загуби контрол и да убие дори най-добрия си приятел.
-О, не. - сложих ръка пред устата си.
-Точно за това ти говорих.Не е ли странно? - погледна ме.
-Да странно е, но виж.. - показах и прозореца. - Слънцето изгрява, нямаме време.
-И какво ще правим сега? - попита объркано Алекс.
-Взимаме книгата и се връщаме в Алфея. - казах бързо.
-Ами ако забележат, че я няма? - попита ме още по-объркано.
-Едва ли, има толкова книги.... - казах и тръгнах към изхода. - Хайде да си тръгваме.
Аз оправих отново защита и тръгнахме към Алфея.Когато стигнахме вече започваше първия час.Ние се върнахме в нормална форма и влязохме в часа на Гризелда.
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 3:41 pm

След скандала вчера бях, като ударена!Аз и Лина настоявахме Сия и Луси да ни кажат откъде познават триксите, но те...Просто казваха "Това не е ваша работа!".Бях им бясна.Но нищо не можеше да се направи.Не искаха да кажат.Поне си признаха, че историята, която ни пробутаха за триксите беше лъжа!По разговора ни се разбра, че те криеха нещо, но не искаха да кажат какво.Това, че се ровеха какви способности имам и изобщо всичко за моята планета и феите, които са на нея ме подлудяваше.Тя ми даде книгата, но какво от това...Ако вече е прочела какво пише вътре...Трябва да я разгледам по-късно.Нещото, което ме уплаши най-много беше това, че бях на път да изгубя контрол...Не трябваше изобщо да се трансформирам.Какво ми стана?Знам много добре, че не трябва да губя контрол, но вчера избухнах.Щях да освободя цялата си мощ...Слава Богу, че Лина беше до мен и ме задържа!Не успях да полудея и да започна да руша всичко...Също ме притесняваше и това, че Луси нямаше да спре до тук...Знаех, че няма да спре.Щеше да се рови още за силите ми.А това ме вбесяваше...
В момента вървях по коридора и тръгнах към класната си стая.Точно тогава видях Алекс и Лина трансформирани как отиват до вратата и се превръщат в нормалното си състояние.Беше ми много странно.Те явно не ме видяха и влязоха.След тях влязох и аз, поздравих ги и седнах на чина си.Часът започна и ни научиха как да правим заклинание за заблуда.Беше ми много трудно, но все пак успях.Заклинанието за заблуда представляваше магия, която да направи много твои двойници.Служеше за много неща.В часа научихме още, че можем и да направим магия за световъртеж.Тя бе по-трудна и не можах да я направя, както и повечето ми съученички.Трябваше да се опитвам постоянно и щях да я усвоя!Часът свърши и тръгнах към стаята си, но точно преди да вляза чух глас зад мен:
-Саманта, почакай!

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...


Последната промяна е направена от winxclub на Вто Яну 01, 2013 8:19 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 4:35 pm

Леле часът при Гризелда беше доста труден,но поне се справих.Докато вървях по коридора видях отражението на Триксите.Тръгнах след тях като спряха почнах да подслушвам и да гледам какво правят.
-Нали знаеш Роузи?-попита Айси.
-Ъъъъ....феята на музиката нали?-се зачуди Сторми.
-Да тя познава Джейкъб.
-И какво?
-Не знаеш ли?Та той е демон.Когато погледне злобно очите му стават червени лазери.
-Леле...не знаех...майко доста е опасен.А гаджета ли са?
-Непризната любов е все още.
-Хаха ще му кажа.-каза злобно Дарси.
Тръгнаха да идват и аз се скрих.Беше ме страх ако найстина кажат.Сложих ръка на устата си побягнах зад тях.Дарси ме усети.
-Охо Роузи.Подслушвла си.
Аз отговорих:
-ДА!ТРАНСФОРМАЦИЯ!
приключение в Alfea - Page 3 5589343Z
-Нота на живота.
Нищо не стана.
-Ледена капсула!-извика Айси.
Бях замръзена.След час бях в стаята си.Но как така?Кой ме беше спасил?

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
????
Гост
avatar



приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 31, 2012 5:00 pm

Влязох в стаята на Роузи да и задам няколко въпроси.
Влязох тя беше седнала на леглото и се чудеше нещо.
- Какво има - попитах я аз.
- Бих се с Триксите и те ме победиха, бях сама. - шепнеше тя - и паднах на земята, после се събудих на леглото си и се чудих кой ме е донесъл - продължи тя.
- Здравей Роузи добре ли си? - попита Фарагонда и влезе в стаята - Аз те намерих на пода и те донесох до тук и исках да разбера какво се е случило.
- Ами започнах битка с Триксите и те ме победиха Sad за жалост - каза и легна на леглото.
- Добре сега ще те оставя да си починеш - изказа се Фарагонда .
- И аз ще отида в стаята да се опражнявам. - Усмихна се е Силвия.
- Чао.
- Чао.
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 4:26 pm

-Саманта, почакай! - хванах я за рамото.
-Какво искаш? - погледна ме подозрително тя.
-Искам да поговорим. - казах твърдо.
-Ами говори. - погледна ме в очакване.
-Но не тук.В гората. - хванах и ръката и тръгнахме.
* * *
Стигнахме.Аз се облегнах на едно дърво и започнах да говоря.
-Знам за мощта ти... - казах сухо.
-МОЛЯ? - изкрещя. - Как смееш?Да ровичкаш там където не ти е работата? - викаше с цяло гърло.
-Остави ме да ти обясня. - извиках на моя страна аз. - Нали Луси ти върна книгата?
-Да. - каза неразбиращо Сам.
-Тя каза, че книгата не и е нужна, а не че ще спре да търси.Аз се досетих и когато се разделихме, отидох и събудих Алекс.С нея отидохме до библиотеката на Магика.Търсихме цяла нощ и открихме книга с информацията.След като видяхме какво пише, разбрахме, че ти си МНОГО опасна и за де не изгубиш контрол трябва да сме до теб.Разбери ни...ние искаме да ти помогнем. - разказах и всичко.
-И все пак как смеете?Никой не трябва да научава!Къде е книгата? - беше много ядосана.
-В мен. - обърнах поглед настрани.
-Дай ми я. - отново изкрещя, но този път по свирепо.
-Няма. - погледнах я.
-Тогава аз ще си взема.Трансформация!!
приключение в Alfea - Page 3 5589359m
-Да те видим мила. - самодоволна усмивка се появи на лицето ми.Трансформация!
приключение в Alfea - Page 3 5589343Z
-Бърза атака. - тя стана адски бърза, дойде до мен за части от секундата, не за части от стотната и ме блъсна.Аз паднах 5 метра назад.
приключение в Alfea - Page 3 5684169Z
-Ахх, ти. - изправих си, но всичко ме болеше. - Светкавичен поток.
приключение в Alfea - Page 3 5676707w
Тя излетя назат, "А сега да види какво е!" но не се отказа.
-Аут си! - Времеви окови! - някакви бели неща ме хванаха.
приключение в Alfea - Page 3 Auhsujqwdb
-Престани. - казах едва аз, защото тези неща стискаха и то много. - Просто искаме да ти помогнем! - вече бях изнервена.
-Дай ми книгата! - изсъска Саманта.
-Вече ми омръзна от теб! - нервите ми скочиха до небето. - Не знам как да те вразумя!
-Дай ми книгата! - повтори тя.
-Не, няма. - отговорих. - ААААААААААААААААА!
приключение в Alfea - Page 3 5683761B
Вече бях свободна и сега тя ще си плати и то жестоко.
-Ударна светкавица!Ударен поток! - запратих две атаки към нея.
приключение в Alfea - Page 3 5676722sприключение в Alfea - Page 3 5684270c
Тя падна назад.Изглеждаше много зле.
-Еи, еи добре ли си? - изплаших се.
-Д-д-да. - каза едва.
-Сигурна ли си? - попитах още по-изплашено.
-Да. - каза твърдо. - Продъжаваме!
-Не, няма да продължим, а и не те доведох тук за това. - обърнах се с гръб към нея.
-А за какво? - попита изненадано.
-За да те питам нещо.. - още бях с гръб към нея.
-И то ееееее? - каза продължително.
-Искаш ли де се включиш в клуб Wings? - обърнах се светкавично.
-Аз..аз не очаквах. - облещи се.
-Какво решаваш? - започнах да губя търпение.
-Да!Да!Да! - каза весело.
-Супер!! - прегърнах я аз и тръгнахме обратно към Алфея.

приключение в Alfea - Page 3 5684311K
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 5:19 pm

След битката в гората, ние с Лина се прибрахме в училището.След като ме покани в клуба им "Wings", бях много щастлива, но и леко се тревожех.В гората пак се бях вбесила и пак се трансформирах...Пак започнах битка първа, след като знаех риска...Поне не стана нещо лошо.С Лина влязохме в стаята ми и седнахме на леглото ми.Аз и поисках книгата и взех другата, която Луси ни даде.Отворихме ги и започнахме да търсим нещо за силите ми.В книгата от Луси намерих много заинтригуваща информация и казах на Лина да дойде.В книгата пишеше:
"Феите на Времелия били залавяни и затваряни в затвор в планетата им, защото..."

След защото имаше някакъв код...Нищо повече.
- И сега?-каза Лина.
- Феите на Времелия наистина били залявани преди време...И то в родната им планета... - направих пауза, защото ми беше трудно да продължа. - Били залавяни заради силите им...Феите на времето попринцип имат проблем с контрола над силите си и за това хората се плашели от тях.За да няма паника те затваряли феите и не ги пускали...Много ми е мъчно да разказвам тази история... - сълзи започнаха да падат от очите ми. - Дойдох в Алфея с надеждата, че ще овладея силите си.Вече не залавят феите, но това не пречи на момичетата да избухват и да унищожават, каквото им се изпречи на пътя...
- Спокойно!Не се притеснявай!Ще се оправиш!Всичко ще се оправи! - ми каза Лина и ме прегърна.Явно усети колко тежко ми беше. - А сега да продължим с търсенето!Как ще разгадаем кода?
- Имам идея. - казах й. - На планетата ми имаше специални кодове, които само жителите и могат да разгадаят. - направих заклинание и малка част от кода ми се преведе. - Не можах да преведа думите след "защото", но разбрах какво пише малко по-надолу.
- Е? - каза ми Лина очевидно много развълнувана.
- Пише:
"За да овладееш силите на времето и да имаш пълен контрол над тях трябва..." Натам не мога да разчета кода.Той е много сложен, защото има различни механизми за разгадаването му.Първият ред може да е закодиран по-един начин, но втория вече е по-друг... - казах на Лина. - Ако го разкодираме ще разберем как да овладея силите си!!!На всяка цена трябва да разберем какво пише!
- Идеи как да го направим? - попита ме Лина.Свих рамене.В този момент чух стъпки, които бяха до моята врата.Под вратата се виждаше сянката на някой.Той не мърдаше и седеше тихо.Сега разбрах!Подслушваха ни!Направих знак на Лина да мълчи и двете тръгнахме тихо към вратата.
Както си вървяхме вратата ни експлодира.Аз и Лина отхвърчахме на различни страни и тогава видях триксите.Първо:Не трябваше да идват тук и да ме предизвикват на битка, защото щях да изгубя контрол над силите си и щеше да стане лошо.Второ:Щяха да вземат книгата, защото предполагам са чули част от разговора ни.Трето:Те бяха прекалено силни и надали щяхме да ги бием.И то само аз и Лина...Лина викна:
- ТРАНСФОРМАЦИЯ! - погледна ме и се учуди.Не се бях трансформирала. - Трансформирай се!Хайде!
- Ако изгубя контрол никога няма да си го простя! - и седях в ъгъла.
- Нужна си ми!Моля те!-молеше ме Лина.Нямаше как да и откажа.
- ТРАНСФОРМАЦИЯ! - трансформирах се и аз.
- О, Сам!От кога не се бяхме срещали...След предишния път, когато ни телепортира в гората и се измъкнахте от сигурна загуба няма как да не се върнем.И този път ще свършим бързо!- викна Айси.
- НЕ!Мълниеносна светкавица! - атакува Лина.Дарси се измъкна и атакува и тя:
- Причерняване! - от това не можех да виждам нищо.Усетих как някой ме удари и аз паднах!Магията обаче отмина бързо и:
- Ускоряване на времето! - направих по-бърза Лина. - Отиди и вземи книгите!Аз ще се погрижа за вещиците.
- Добре.Пази се. - чух Лина.
- Магия за заблуда! - точно тогава направих много наши двойници на нас с Лина.Тази магия бяхме научили в часа на Уизгиз и дадох знак на Лина да се махаме.Измъкнахме се бързо и скрихме книгите в стаята й.Тогава там беше и Алекс.
- Какво става? - чух я.
- Ще ти обясня после! - викна и Лина и отидохме при госпожица Фарагонда и й съобщихме за посещението на триксите.Тя дойде с нас в стаята ми тъкмо навреме, за да видим как триксите отлитат нанякъде.
- Саманта, остани в стаята на Лина, Алекс и Блум, докато оправим твоята и не казвайте на никого за това. - съобщи ни директорката и си тръгна.Влязох в стаята на приятелките ми и те ме посрещнаха подобаващо.Седнахме и си говорихме дълго време, а Лина в същото време разказа на Алекс какво се е случило.

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 8:46 pm

Аз разказвах на Алекс, а тя ме гледаше ококорено.След дългия ми разказ за битката между мен и Сам и битката между мен, Сам и триксите, Блум се обади:
-И сега какво?
-Не знам, не знам. - хванах се за главата.
приключение в Alfea - Page 3 5684809I
-Проблема е, че и аз не знам какво да правим.Офф за всичко е виновна... - започна Сам, но аз я прекъснах:
-Луси!Само и единствено Луси.Ако тя не беше започнала да търси, нищо от това нямаше да се случи! - побеснях както винаги.
-Успокой се. - казаха момичетата в един глас.
-Как да се успокоя като тези три "красавици" ни следват по петите? - озъбих им се.
-Как ми омръзна само? - каза Сам.
Те продължиха да си говорят нещо, но аз не ги чух, защото се бях замислила.
-Лина, Лина,.....Лина,..ЛИНА?! - извика в ухото ми Алекс.
-Ъ...ъъм..какво? - сепнах се.
-Какво мислиш толкова? - попита ме Блум.
-Момичета..стига сме седели, нека действаме! - казах решително.
-М-моля? - пак казаха заедно трите.
-Отиваме в Облачната Кула!
приключение в Alfea - Page 3 300px-Winx_Club_Season_1_episode_3_%22Save_the_First_Dance%22_4kids
-КАКВО? - казаха изненадано пак трите.
-Престанете, стана досадно. - извъртях очи.
-И как мислиш, че ще стигнем до там? - попита Блум.Замислих се за секунда.
-Първо....ние четирите не сме достатъчни..трябва ни още един човек..
-Още един човек?И къде ще го намерим? - попита ме объркано Алекс.
-Много просто..вече имам един набелязан. - усмихнах се самодоволно.
-И той еее... - попита продължително Сам.
-Сиси. - усмихнах се.
-Сиси? - объркано попита Самито.
-Силвия!Феята на вятъра.....и преди да сте попитали защо тя ще ви кажа....Тя има вятърни сили, както и аз и ще можем при сливане да направим урагани, които онези трите не са и сънували. - отговорих.
-Добра логика. - съгласи се с мен Алекс.
-Ами...как ще стигнем до там? - следващия въпрос получих от Блум.
-С това:
приключение в Alfea - Page 3 5685072p
Показах им картата и продължих:
-Това са трите училища...чрез този подземен тунел ще стигнем незабелязано.
-От къде имаш тази карта? - попита подозрително Алекс.
-Откраднах я от библиотеката..още при идването ми тук. - погледнах невинно.
-Момиче ти не си в ред...сериозно.. - каза ми втрещено Блум.
приключение в Alfea - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ8JIz_-kJbrEN0m6S4AJr70C4EA3ZmsXKZcr211Bmb-NtGuSDWzPWBze3SLw
-Но сега имаме карта нали? - погледнах невинно.
приключение в Alfea - Page 3 SDNYcWdQbzRQWWcx_o_winx-club-season-1-episode-3-part-3-save-the-first-dance
-Е..да....да - одобриха останалите от клуб Wings.
-Хайде да тръгваме..първа да събудим Сиси, а после газ към Облачната кула. - подканих ги аз.
-Добре, хайде!

* * *

Отидохме до стаята на Сиси и влязохме тииихооо.Приближихме се на пръсти до леглото и и извикахме:
-СТАВАЙ!
Тя подскочи изплашено.
-Какво търсите тук? - попита доста уплашено.
-Имаме нужда от помощта ти? - седнах на леглото и. - Трябва да отидем до Облачната кула.
-Забрави, никъде не отивам. - зави се през глава.
-Моля те..имаме нужда от теб..без теб нищо няма да се получи.. - оклюмах.
Тя се отви и застана в седнало положение.
-Мразя като правите така..
Аз се усмихнах широко.
-Доообре..от мен да мине идваммм. - прегърнах я радостно.
Сисито се облече на бързо и тръгнахме..тунела беше ужасен, но благодарение на Алекс имахме светлина.Вървяхме и вървяхме и вървяхмеее и най-накрая - ТАМ СМЕ!
-Сега е време за трансформации! - самодоволна усмивка се появи ни лицето ми. - Магия Wings!!
приключение в Alfea - Page 3 5589343Z
-Мой ред. - извика Алекс. - Магия Wings!
приключение в Alfea - Page 3 5611698T
-Сега съм азз. - извика Блум. - Магия Wings!
приключение в Alfea - Page 3 3577581j
-Аз съм.. - извика Сам. - Магия Wings!
приключение в Alfea - Page 3 5589359m
-И аз естествено. - извика Сиси. - Трансформация!
приключение в Alfea - Page 3 5589355c
-Да влизаме. - подканих ги.
Влязохме и започнахме да се разхождаме из "лабиринта".Беше ужасно..тъмно мрачно...гадно.Докато..
-Оооо феички.. - чу се зъл глас.
-Айси. - каза Сам.
-Дарси - каза Алекс.
-И Сторми - казах аз.
-Вещиците - казаха в един глас Сисито и Блум.
-Да, ние....и сега ще видите какво е да си в Облачната кула. - каза подигравателно Дарси.
-Торнадо. - извика Сторми неочаквано.
приключение в Alfea - Page 3 5685071f
-О не...защита. - застана пред нас Сам.
-Благодаря! - казах бързо.
-Няма защо. - отвърна.
-Да им покажем какво можем.Земен зов. - извика Блум.
приключение в Alfea - Page 3 5684198c
-Сега съм аз.Блестяща атака!
приключение в Alfea - Page 3 5676722s
-Ледени стрели. - злокобно изкрещя Айси. - Никога няма да ни победите феички.
приключение в Alfea - Page 3 5685020w
-АААААААААААААААААААААААААААААА - Алекс падна назад.
Усетих как се вбесявах. "Най-добрата ми приятелка е там, лежи на студената земя и не мърда"В този момент бях неадекватна..
-Край с вас Трикси! - Мълниеносен обстрел!
приключение в Alfea - Page 3 5677140Y
-Алекс добре ли си..? - бяхме се насъбрали около нея.
-Да, хайде да продължаваме. - изправи се тя.
-Окови на времето. - извика Сам.Сторми беше хваната и не можеше да мърда.
приключение в Alfea - Page 3 Auhsujqwdb
Сега ще видите феички.... - каза Дарси. - Злоковищна магия!
приключение в Alfea - Page 3 5684980V
Изведнъж от стените излязох чудовища и пипала.
приключение в Alfea - Page 3 5685618b
приключение в Alfea - Page 3 5683764a
приключение в Alfea - Page 3 5685629p
-Момичета трябва да се стегнем. - казах едва аз.
-Да, знаем, но как? - затапи ме Блум.
-С конбинирана магия. - отговорих и аз.
-Супер да се провалим и то пред Триксите. - каза също една Алекс.
-Ще се справим. - каза Сам.
-Тогава, Хайде! - отново се ги подканих.
-Слънчева енергия! - извика Алекс.
приключение в Alfea - Page 3 5676722s
-Земно сърце! - извика Блум.
приключение в Alfea - Page 3 5684198c
-Вятърна атака! - извика Сиси.
приключение в Alfea - Page 3 5676707w
-Времеви стрели! - извика Сам.
приключение в Alfea - Page 3 5677140Y
-Буен вихър! - извиках аз.
приключение в Alfea - Page 3 5684193J
приключение в Alfea - Page 3 5677155u
Стана ОГРОМНА експлозия.Пипалата и чудовищата изчезнаха, а Триксите паднаха назад.
-Мисля, че това ще ги накара да седят далеч от нас.Е поне за известно време. - каза Сам победоносно.
-Хайде да се връщаме. - подканих ги.
Тръгнахме обратно към Алфея.Пак по онзи ужасен тунел.Пак вървяхме, но все пак стигнахме.Върнахме се в нормална форма, отидохме си по леглата, легнахме и заспахме.
На сутринта...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





приключение в Alfea - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
приключение в Alfea
Върнете се в началото 
Страница 3 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» любим филм
» Вълшебно приключение
» Вълшебно приключение - Целият филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club: Roleplay Game :: Планети :: Магика-
Идете на: