Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 6 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 6 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
Sunny.
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
dreamsformagic
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
winxdaphnebg
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
maicg
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
winxclubtv
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
ashxbenzo
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
amore
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
winxclubbg
приключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_barприключение в Alfea - Page 6 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 приключение в Alfea

Go down 
+17
Tecna_forever
winxclubtv
amore
MagixJourney
Silviq632
Rony999
dreamsformagic
winxclub
nikol231
siaa
sky_18353
wind_fairy
maicg
bloom-of-winx
winxclubbg
Sunny.
xAlbertx
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Tecna_forever

Tecna_forever


Брой мнения : 5
Join date : 02.02.2013

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 03, 2013 6:14 am

Запознах се със съквартирантките ми.Разведоха ме из Алфея.Надявах се да станем добри приятелки.Разказах им за моя дом и защо съм закъсняла, както и те на мен.До полунощ си говорехме.
На сутринта отидохме да закусваме, а след това имахме час при Гризелда.
-Когато вчера ме посрещна изглеждаше мила-прошепнах на Ариана
-Сериозно ли?-отвърна ми тя -Тя е най-гадния учител в цялото магическо измерение!
-Вече виждам защо я мразите!-казах и аз
Тя ни беше учител по самозащита.
-И така момичета-каза вървейки Гризелда- искам всички да ме атакувате една по една!
-Ооо, с удоволствие!-излезе Ариана напред-Трансформация Маgic Ариана.
-Огнен вихър- извика тя. Гризелда беше обградена от огнената сила на Ариана.Огъня много бързо доближаваше Гризелда и тъкмо да я стигне:
-Защитиум нириум-извика Гризелда и около нея имаше нещо като зелен цилиндър а тя беше в него.
След нея бяха и още няколко момичета, а Гризелда отблъскваше атаките и с лекота.Дойде и моят ред:
-Трансформация Маgic Мира-трансформирах се-цветно торнадо -към нея полетя торнадо
-Сфериум- каза Гризелда и около нея имаше сфера, която я защити
-Аз съм на ред- каза Розалинда- Трансформациия Мagic Розалинда!Снежен дъх!
Но Гризелда отблъсна дори и това:
-Щитиум- защити се отново Гризелда
Розалинда се приземи и дойде при нас:
-Ох защо има щитове-каза ядосано Розалинда
-И така момичета важно е в една битка да можете и да се защитавате...- и започна с урока Гризелда
Върнете се в началото Go down
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 03, 2013 7:54 am

След часовете отидох с Розалинда и Мира да се приготвя за срещата :
- приключение в Alfea - Page 6 5821451E Е как изглеждам ? - попитах ги
- Супер - казаха те в един глас .
- Какво ли ще правим?Да ли ще ме хареса ?Да ли е забравил за срещата? - паникьосах се
- АРИАНА!Успокой се ! - каза Розалинда - Няма как да те забрави !
- Аз не го познавам . И не знам какъв му е характера . - казвайки това Мира седна на леглото ми.
- Е , стана 5 часа !Ще тръгвам , чао! - Прегърнах ги и тръгнах .
След като излязох го видях :
- Алекс!Здравей! - казах му
- Здрасти, Ариана .Изглеждаш чудесно!
- Мерси . - изчервих се
- Е, скачай на мотора и да потегляме към Магика. - каза Алекс и аз се качих на мотора.
- ЛОЛЛЛ!-извиках - Много бързо караш !
- Бързам за ... - каза Алекс , ама не продължи изречението
- За ?
- Изненадата !
След 20 мин път стигнахме в Магика. Отидохме пред един ресторант.
- Тук ли ще бъдем ? - попитах го .
- Да .След това има и още една изненада - отговори ми Алекс.
Влязохме вътре и седнахме на една маса .
След като свършихме с яденето и приказките отидохме към другата изненада , а тя беше :
- Е това е езерото Ракалуче - казвайки това ме погледна
- Тук е много красиво ! - отвърнах му
- Знам , красиво е като теб !
- Ахххх... - изчервих се отново . Какво ми става изчервяването е работа на Розалинда ?!
След това тръгнахме към Алфея, но решихме да се разходим в гората . Изведнъж телефона на Алекс звъна:
- Ало. Какво е станало? Идвам веднага! - затвори телефона .
- Какво е станало ? - притесних се
- Хари е пострадал. Трябва да тръгвам .Ще ти звъна по телефона, когато съм свободен! - след като каза това, той ме целуна по бузата:
- Добре . Чао ! - отвърнах му
Тъкмо си тръгвах и нещо се бутна в крака ми. Погледнах.Това беше :
- Пикси ?! Как се озовало тук ? - гушнах го и изтичах до Алфея .



Следва Продължение!
Върнете се в началото Go down
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 03, 2013 8:40 am

С Мира си говорихме, какво би се случила на срещата на Ариана с Алекс.Но изведнъж вратата се отвори :
-Момичета вижте!- каза Ариана, докато затваряше вратата-Много е сладко!
-Какво е?- каза Мира, докато го хвана за блузата и разгледа
-Това е ПИКСИ!- казах на Мира-Остави го веднага на дивана!
-Намерих го в гората мисля, че е припаднало!-каза ни Ариана
-А как се буди пикси?-попитах
-Ъм има едно като лекарство, което буди всички.-каза Мира
-А имаш ли такова лекарство?-попитах я
-Ъм ще забъркам едно, от мойте билки!- казвайки това Мира отиде в нейната стая
-Чувала съм, че всяка фея има собствено пикси, но не си го избираш ти.-каза ми Ариана
-Да, когато се погледнете с твоето пикси, Чувстваш, че го познаваш цял живот и сякаш се свързвате.Това е нещо необяснимо!-казах и аз
С Ариана галихме косата на това писки, докато Мира не отвори врата с всичка сила:
-Готово-извика Мира и държеше едно шишенце, а в него имаше някаква течност -така дайте ми пиксито - сложи го на краката си.Отвори шишенцето и го сложи до нослето на пиксито
-Каквоо?-обади се то приключение в Alfea - Page 6 5821516n-Kaк се озовах тук?-попита със сладкото си и нежно гласче.
-Аз те намерих в гората беше се блъснало в крака ми!-каза му Ариана
-Ол - каза то почесвайки главата си- съжелявам!
-А какво правеше там?-попита го Мира
-Града м...- изведнъж спря да говори
В този момент погледнах Ариана те се гледаха.Усетих някаква положителна сила около тях.Беше красиво:
-Аз съм Катя, пиксито на градинарството-каза и то
-Аз съм Ариана, фея на огъня-отговори и Ариана
-Много си красива-каза и Катя
-Мерси-отговори и Ариана
-Супер, вие се свързахте-каза им Мира
-Мда- отговори самодоволно Ариана-Е какво казваше за града ти?
-Той е в опасност, има чудовище.Всичко разрушава.Пикситата са в опасност!-каза Катя
-Да им помогнем ли?-попитах
-Много ясно!-казаха Мира и Ариана в един глас!
-Катя, можеш ли да ни водиш?-попита Мира
-Да-каза ни тя и излезе от врата, като се запъти към гората, а ние тичахме след нея!
Изведнъж пред нас имаше едно градче, което беше много малко.Но беше разрушено:
-Но къде са всички?-огледа се Катя
-Сигурно сме закъснели - каза Ариана
-ААААА-чухме вик зад нас и веднага се обърнахме
Това беше Мира, която лежеше на земята.Ние веднага отидохме при нея:
-Какво стана?-попита я Ариана
-Нещо ме бутна и мисля, че това нещо е зад дървото!-каза ни Мира
-Трансформация! -извикахме едновременно с Ариана
-Затворете си очите-предупредих ги аз - Снежна мъгла
Само аз виждах, отидох зад дървото и какво да видя:
-Чудовищеее-извиках-Снежен дъх -отблъснах го
Вече се виждаше тогава и Ариана се включи
-Огнен изтрел-повали го
-Трансформаия -извика Мира-Цветна атака-отново го повалихме
-Ледено огледало-извиках врага и го обградих-ваш ред е!
Мира и Ариана се погледнаха
-Огнен вихър-извика Ариана
-Цветно торнадо-извика Мира
В този момент чудовището изчезна, а около нас се появиха пиксита, едно много ми допадна
-Казвам се Саша приключение в Alfea - Page 6 5821570N Аз съм фея на изкуствата
В този момент ние само се гледахме.Това беше моето пикси:
-Аз съм Розалинда, фея на снега и леда-отговорих му
-Много си сладка, сигурно си много талантлива, ставаш за модел!-каза ми Саша
-Ъм мерси-отговорих му
Погледнах и Мира, явно и тя беше открила своето пикси
-Аз съм Флиз-каза и тя летейки бързо около нея приключение в Alfea - Page 6 5821569u- пикси на мислите.Знам какво си мислят фейте, вещиците и тн.
-Аз съм Мира, фея на цветята
Всички намерихме свойте пиксита, а целия им град ни беше благодарен.Наложи се да ги напуснем, но им обещахме, че скоро ще се върнем.


...
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 03, 2013 1:43 pm

оффтопик: В Рп-то започнаха да се пишат много глупости!Не се следва главната тема и всеки си пише каквото му хрумне в акъла.Простотиите не се приемат!За да разберете какво имам в предвид под простотия, ще дам пример:
"Почнахме да се упражняваме.След дълги упражнения аз бях изморена.
-Не няма да се откажа!-викнах аз.
И изведнъж получих своя...ЧАРМИКС!
" - Чармикса се получава като осъзнаеш нещо, а не като се измориш!
"Отидохме в гората.Той ме подпря на едно легло и започна много страстно да ме целува.Много го обичах затова продължих." - Първо в гората няма легла и второ, това натискане мааалко е извън нормите.
"Сетих се за госпожа Фарагонда. Тя беше в своя кабинет.
Влязох и и разказах всичко.
Тя използва своите сили, за да ги събуди, но отново нищо.
Тогава си сляхме силите и успяхме
" - Като си от клуб в такава ситуация нямаш право да се самоизтъкваш!
Герой които ги няма в темата за създаване на герой нямат право да участват!

Оффтопик - това е като играеш в роуплей и пишеш нещо извън него.
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 03, 2013 8:24 pm

След бала, произшествието и връщащият лъч бях останала без думи...Поне никой не си спомняше това, което се бе случило..На следващия ден с Лина отидохме на закуска и седнахме при Луси, Мони и Сия.
- Добро утро! - поздравих ги, докато оправях стола си.Те кимнаха..Дълго време всички мълчаха и не казваха нищо.
- Ъм..Луси, защо се сбихте със Сия? - попитах и в момента, в който го направих всички се обърнаха към мен и ме погледнаха странно..
- Какво?! - не разбирах..
- Не мога да говоря затова сега!Просто..забравете! - на Луси не й се обясняваше много и затова млъкнах.
- Хей!Хрумна ми нещо! - извиках.
- Е? - Лина ме погледна.
- Книгата на Сиреникс!Все още не сме опознали силите си!Може да разгледаме книгата и да видим какво пише вътре!
- Добра идея!Но в кого остана? - обади се Мони.
- В мен! - отговори Сия. - След часовете ще отидем в стаята ви, за да я разгледаме!
- Оу, чудесно! - изскимтя Лина.Явно не искаше Сия да идва в стаята ни..
- Да!Ще бъде супер! - обади се Луси, а аз се изсмях.Съответно всички погледи пак бяха насочени към мен..
- Какво ме зяпате? - направих се, че не разбирам.
- Зарежи! - махна с ръка Лина. - А сега да отиваме към класната стая, защото иначе ще закъснеем! - и се запътихме натам!


***


Часовете бяха уморителни и едва отидох до стаята ни с Лина..Тъкмо стигнахме и Мони, Луси и Сия се появиха..Влязохме в стаята.Сия показа книгата и я заразглеждахме!
- Всъщност какво търсим? - попита Мони.
- Предполагам нещо за силата Сиреникс! - погледнах я.
- Хей!Вижте! - извика Лина и ни посочи книгата..
- Какво? - не схвана Сия.
- Прочети!Ето:
"Втора глава":
"Овладяване на силата Сиреникс"

- Май открихме каквото ни трябва! - казах.
- Вижте!"За да откриете пълната мощ на Сиреникс трябва на първо място да овладеете Сиреникс сливането!За да го изпълните трябва да сте напълно концентрирани и да се слеете напълно с океана!" - прочете Луси.
- Това пък какво е? - изненада се Лина.
- Не знам.. - отговорих.Какво ли беше пък това..?!
- Сиреникс сливане..!Постига се с концентрация..Не е ли твърде лесно!? - не разбираше Сия, както и всички останали.
- Зависи!Не знаем изобщо за какво става дума! - каза Луси.
- Трябва да се упражняваме!Така поне ще развием силите си до някаква степен! - предложих.
- Да, но нямаме много време затова!Училище, учене..сега и сватбата..!В момента сме много натоварени! - отвърна ми Лина.
- Права си, но все пак трябва да намерим време и за тренировки! - отговорих й.
- Да!А за сливането..Мисля да попитаме Фарагонда! - предложи Луси.
- Защоо? - явно Лина не искаше да търсим помощ..
- Имаме ли избор? - обърнах се към нея!

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПет Фев 08, 2013 5:57 pm

Фарагонда ни помогна със сливането... един вид. Само ни каза какво трябва да направим и до там. "Имам работа, за това се оправяйте сами!" каза и ни изгони. Излязохме на една усамотена полянка в двора и всяка от нас разгледа магиите си (аз открих една, която звучи като изискано ястие Very Happy).
От "инцидента" на бала бяха минали няколко дни и, за щастие, никой от нас не помнеше какво стана тогава. Бяхме се успокоили, което значеше, че сега се заемах със задачата на дневен ред: сватбата.
Още тогава (на бала) баща ми каза, че са готови с подготовката. За мен оставаше по-сложната задача - да накарам директорката да ни пусне. Но не се притеснявах толкова, защото имах план. Казах на другите какво съм намислила.
- Мислиш ли, че ще се получи? - Лина беше скептична.
- Разбира се, че ще! - И пак се започна. Ежедневния спор на Сия и Лина. Не им обръщах внимание.
- Знам, че ще успееш! - Мони се усмихна, а Саманта беше доста надъхана:
- Да! Няма как да не разреши! Ти си принцеса, все пак! - Явно нямаше търпение да тръгнем. Само да не откачи, не че е възможно де, защото не искам да я укротяваме пред баща ми и половината кралство... Тази мисъл запазих за себе си, естествено. Тръгнах към стаята ми за стъпка едно.
Вдигнах си косата на кок, облякох лилавата рокля (която мразех) и си сложих допустимият за принцеса грим. Поех си въздух, лепнах си усмивката и излязох в коридора.
Реакциите, които получавах от ученичките, бяха съвсем предвидими - "За коя се мисли тази?", изумени ахвания, а някои просто зяпаха
Стигнах пред кабинета на директорката и в ръката ми се появи официално писмо, което баща ми ми изпрати вчера.
Почуках на вратата, а от вътре се чу "Влез!". Отворих вратата. Усмивката ми се засили от учудените погледи на Гризелда и Фарагонда. Стъпка едно - завършена! Влязох.
Застанах пред бюрото и заговорих с лек акцент:
- Госпожо Фарагонда, от името на клуб Wings, ви моля да ни освободите от училище в рамките на една седмица.
- И каква е причината? - Директорката разбираше на къде бия, добре. Отворих писмото и зачетох:
- Уважаема госпожо Фарагонда... Аз, крал Старк II, Ви моля да освободите следните персонажи: Лина Мориън, Саманта Кук, Сия Мортън, Мони Сънд и Луси Хартофийлия от часовете в училището за феи Алфея в срок от една седмица. Причината е сватбата на принцеса Луси с благородника Лисандър Тейзър. Крал Старк II - Свърших с четенето и подадох документа на директорката, за да се увери, че е истински. След като го препрочете, тя ме гледаше няколко секунди, след което каза:
- Е, изглежда, че нямам избор. Това е кралска молба. - Въздъхна. - Чувствайте се свободни през тази седмица.
- Благодаря Ви! - Усмихнахме се. - Заминаваме днес. - Излязох.
Отпуснах се и си смених дрехите.
приключение в Alfea - Page 6 Fairy-tail-magic-lucy-heartfilia-whip-wallpaper
Изтичах при момичетата с четири покани в ръка.
- Тя... каза... - поех си въздух - каза, че сме освободени за седмица.
- Не е ли много? - Учуди се Мони.
- Да! Супер, нали? - Греех от щастие, а Сия изцяло ме подкрепяше.
- Нали нямаш досадни братовчедки? - Лина изглеждаше скептична, пак, но се ухили.
- Не, спокойно. Само досадни слуги... - Разсмяхме се. - Е, време е да се приготвяме!
*****
Сия и Мони си преглеждаха за последно багажа:
- Гримове, дрехи, четка и паста за зъби, гребен, аксесоари...
- Микрофон, дискове, китара, дрехи, аксесоари, грим...
Гледах ги безизразно, когато се сетих:
- Ами да! Трябва да се обадя! - Набрах баща ми. - Ало? Татко?
- Да, какво има?
- Изпрати портала, почти сме готови.
- Добре! - Затворих му и звъннах на Лий. - Ало?
- Луси? Здравей!
- Здрасти. Виж, ние заминаваме за Хертофили...
- Супер! Аз съм вече там. Нашите не могат да повярват, че сме се сгодили!
- Семейството ти е от Хертофили?! Както и да е, ще ти се обадя после. Чао-чао! - Затворих му, а момичетата вече бяха готови. Тръгнахме към Лина и Сам, но те също се бяха оправили бързо. Тръгнахме навън.
Тъкмо стигнахме и портала се появи. От него в две редици се подредиха прислужници. Всички наоколо гледаха с любопитство. Погледнах другите и тръгнахме...
To Be Continued... at another place...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПет Фев 08, 2013 7:50 pm

Беше голяма скука.Чудех се какво да правя.Аха сетих се!Преоблякох се ето така:
приключение в Alfea - Page 6 601761winx-club-bloom-015Излязох по коридорите.Срещнах Силвия във библиотеката да чете някаква книга.Седнах до нея и я попитах:
-Коя книга четеш?
Тя не отговори само показа корицата на която пишеше "Тайната на пикситата".
-Може ли да чета?
Тя отново не отговори а само кимна.Прочетох нещо интересно пишеше това :Пикситата се свързват с фея само когато им изглежда мила.За да се уверят че тя е добра измислят някаква шега за да видят дали ще им помогнат."Не вярвах на това което пишеше само на първото изречение.Със Силвия взехме книгата и отидохме във стаята си.Лили прочете всичко и каза:
-Не това не е вярно,но първото изречение е вярно.
Ние се съгласихме с нея.Аз я сложих във леглото и.Помилвах Снежинка и и дадох малко храна.Със Силвия отидохме на двора.Силвия ме попита:
-Искаш ли да заместиш Роузи и да си от нашия клуб със Никол и още едно момиче Дестани?
-Не,справям се сама.
Явно тя ми се разсърди и си тръгна.Побягнах след нея.
-Извинявай осъзнах грешката си!
-Каква е?-попита тя.
-Трябва да вярвам във приятелките си.-казах аз.
Ние се прегърнахме.

приключение в Alfea - Page 6 Bloom_i_flora_winx_przyjaciolki
Явно понеже бях осъзнала грешката си и нещо светна на блузката ми.
-Това е чармикс!-викна Силвия.
-Супер!
Върнахме се във стаята си.Тя ми показа една нейна снимка:
приключение в Alfea - Page 6 Flora-Animation-the-winx-club-21581282-250-650
И аз и показах една:
приключение в Alfea - Page 6 Bloom47
-Еее...покажи ми още де!-казах аз.
приключение в Alfea - Page 6 Flora_relax_by_auro0109-d5nn86f
приключение в Alfea - Page 6 Flora__hawaii_by_avelginda-d4ya57j
-Сега и ти!-каза тя.
-Добре!
приключение в Alfea - Page 6 Bloom-the-winx-club-16605813-459-829
-Имаш ли сестра?-попита ме тя.
-Да,но не я познавам,но пък имам снимка.
приключение в Alfea - Page 6 Rosemary___flora___s__daughter__by_costantstyle-d52hgri
-Много е красива!-каза тя.
-Знам!

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...

*сори че имам лилав надпис и обикновен забравих да сменям*
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeСъб Фев 09, 2013 2:40 pm

Оставихме пикситата в тяхния град, а ние се върнахме в Алфея.Аз още очаквах обаждането на Алекс.
Вчера имахме час при г-жа Фарагонда, тя ни даде домашна работа.Трябваше да измислим начин да слеем силите си с Розалинда и да отворим едно съндъче.
В очакване на обаждането, аз бях заспала, докато:
-Ставай!-чух това и усетих как се отваря рязко вратата.-Изгубихме много време с пикситата, а не сме измислили какво да правим с домашното!-това беше Розалинда, която ме буташе
-КАКВО?- извиках и аз, не осъзнавайки какво става
-Какво, какво?-попита ме тя-Хайде да си направим домашното!
-Ей сега идвам-казах и ставайки от леглото
Тя излезе от стаята и отиде в хола.Аз взех телефона и го сложих в джоба на панталона си.Когато влязох в хола видях Мира и Розалинда да си говорят:
-Отървах се, ако бях дошла по-рано трябваше и аз да го правя!-каза Мира
-Готова ли си?-обърна се Розалинда
-Да!-отговорих и - е с какво започваме?
-Ох сняг и огън, няма начин да стане нещо.- въздъхна Розалинда
-Аз ще ви помогна!-каза Мира-може да замразиш ключалката на сандъчето, а ти Ариана да използваш твоята сила за да го счупиш!
-Не мисля, че ще е толкова лесно-отговорих и, като седнах на дивана, поглеждайки телефона си
-Защо постоянно гледаш този телефон!-попита ме Мира- Ол да ти не ни разказа какво стана на срещата ти!- в този момент двете ме погледнаха
-Еми нищо особено, направи ми комплимент, караше много бързо, бяхме в един много хубав ресторант, а след това се разхождахме, докато не му се обадиха по телефона.Тогава той трябваше да си тръгне, защото Хари е бил пострадал!
-Хари?-каза Розалинда-Как така е пострадал?Съжелявам продължавай!-каза ни тя, може би имаше нещо между тях
-Бях се разочаровала, но той ми дигна настроението като ме целуна по бузата, след това си тръгна, а аз намерих пиксито.
-Само това ли?-попита Мира
-Какво друго искаш да знаеш?-попитах я
-Добре де!-каза въртейки очи
-Добре, а какво ще правим с домашното-каза Розалинда
-Ох не знам, нашите магии са противоположни-казах отчаяно
Цяла нощ се чудихме, но не измислихме нищо.На сутринта бяхме забравили за това, докато не стъпихме в часа на г-жа Фарагонда:
-Още не ми е звънал -говорихме си с Розалинда
-Ол, забравихме за домашното- каза разочаровано Розалинда
-Направете нещо, защото ако не се опитате ще ви напишат 2-каза Мира
Влязохме в стаята и седнахме на чина, а пред нас беше сандъчето:
-Е Постъп, Събрин, как ще го отворите?- каза ни Фарагонда
Ние се погледнахме.Розалинда започна да прави нещо.Тя използваше идеята на Мира, беше и мой ред аз ударих сандъчето с една от моите атаки:
-Не е честно!-разочаровах се аз, защото капака се беше отворил малко, а след това веднага се затвори
-Почти щеше да се получи-каза Розалинда, нямаше начин да не се разочароваме.
-Добре момичета-каза ни Фарагонда, дали това означаваше добре, справихте се или нямам думи, това беше най-лошото представяне
След часа се разходихме на двора и изведнъж телефона ми звъна.Това беше Алекс, който най-накрая се осмели да ми звънне
-Съжалявам, че не ти се обадих по-рано!-каза ми той
-Няма нищо-отговрих му-е как е Хари?
-Добре е. Как мина деня ти? - усетих, че се притесняваше да разговаря с мен
-Добре, кога пак ще се видим?- попитах го с нетърпение
-Еми какво ще кажеш за утре?-каза ми той.-С Хари мислехме да отидем в Магика, искате ли да дойдете?
В този миг мечтите ми за една хубава вечер само с Алекс се развалиха:
-Добре, ставали да дойде и новата ми приятелка Мира?-попитах
-Добре, значи чакаме ви в Магика пред дискотеката ,,Звезден прах''
-Нямам търпение.
-И аз.Трябва да затварям, чао! -каза ми Алекс
-Чао до утре!
Когато затворих телефона веднага почнаха въпросите:
-Къде ще ходим?-попита Мира
-Аз да идвам ли?-попита Розалинда-Той какво ти каза?
-Поканиха ни в една дискотека на име ,,Звезден прах''', някой чувал ли го е?А Розалинда, и Хари ще е там!-казах зъбейки и се
-Хей!-каза ми Розалинда.Дори и да прикриваше чувствата си аз знаех, че тя си го харесва
-Има един проблем мисля, че г-жа Фарагонда няма да ни пусне!-каза Мира
-Споко знам какво да права.-намигнах и


...


Все някога трябваше да помолим Фарагонда за позволение.Розалинда и Мира ме помолиха да отидем да я попитаме.
Почуках на вратата, а след това я отворих подавайки лицето си:
-Извинете г-жо Фарагонда,бихме искали да ви помолим за нещо- влязохме и трите-можели да отидем до Магика за 1-2 часа, моля ви!
-По какви причина?-попита ни тя
-Ъм-нз какво да кажа, ако кажа че имам среща никога няма да ме пусне-трябва да се видим с някого!
-А към колко часа-включи се и Гризелда
-Ъм 7?-казах и аз
-Не, изключено!-каза Гризелда
-Съжалявам момичета, но не може -каза Фарагонда
Тръгнахме си разочаровани от кабинета на г-жа Фарагонда.Все трябваше да има начин да отидем.Аз нямаше да се откажа.

Следва Продължение!
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПет Фев 15, 2013 5:17 pm

приключение в Alfea - Page 6 5888080N


Училището си го бива...наистина." си мислех докато влизах през главната врата.Е това беше едно обикновено училище за феи, нали?На външен вид изглеждаше така, но нещо силно се съмнявах.Видях нещо приличащо на входна врата и естествено влязох.Пред мен се разкриха огромни стъпала, а в единия и другия край два дълги коридора.Тъй като нямах избор, все пак трябваше да тръгна по единия, реших това да е десния.Запътих се към него, отстрани имаше по две или пък три или четири или пет и най-много шест момичета в групички. Очевидно беше, че си шушукаха за мен."Втори срок, нова, без приятели, направо супер."
-Коя си ти? - чух зад гърбът ми глас на жена на около 55 години.
-Ариа Стивънс, госпожо. - обърнах се и със сведена глава отговорих.Със периферното си зрение видях, че тя осъзна, че съм нова в това училище.
-Върви в кабинета на директорката ни - г-жа Фарагонда. Кабинетът и е на втория етаж. - упъти ме с строгия си глас, а аз тръгнах тихо към този кабинет.Стигнах до някаква врата и се престраших да я отворя.
-Кой е? - прозвуча глас на възрастна жена.
-Аз съм Ариа Стивънс и съм нова в това училище и търся кабинетът на директорката. - казах леко срамежливо, а жената се усмихна топло.
-На правилното място си.Аз съм директорката на това училище - Фарагонда. - каза също толкова топло, колкото усмивката и и подкани ме да седна на стола срещу бюрото и.
-Аз съм Ариа Стивънс както вече казах и идвам от Линфея. - седнах на средно големия, червен стол.
-Добре Изабела.Това е твоята програма, а стаята ти е на третия етаж, ще я познаеш лесно, защото ще пише името, за сега си сама в стая. - даде ми един бях лист, упъти ме и ме изпрати до вратата.
-Благодаря ви. - казах бързо и се затичах съм бъдещата ми стая.Качих се на третия етаж, а там имаше доста стаи, но както директорката каза, намерих си стаята много бързо.На вратата имаше лист с името ми "Изабела Стивънс".Влязох в новата ми стая и набързо я огледах с очи.Не беше нищо особено - стените бяха с някакво странно синьо, зелен килим, бюро, етажерка за книги средно голямо легло в форма която трудно се определя и малко шкафче до леглото ми, както казах "Нищо особено".
Spoiler:
Багажът ми беше в стаята, което искрено ме зарадва, защото си спомних, че го бях оставила в кабинетът на директорката, разопаковах го набързо, по принцип нямах много дрехи.След като свърших или след 30 минути легнах на леглото."Дали ще ми е забавно и интересно тук?Ами скоро ще разбера." си мислех, докато най-после не се унесох.




Последната промяна е направена от xsunnygirlx на Пон Фев 18, 2013 6:22 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПет Фев 15, 2013 5:39 pm

Спряхме да разглеждаме снимки.Излязохме на двора.Някакво момиче се приближи.Не я познавах,а и не я бях виждала.
-Хей!-викна тя и се приближи.
-Здравей казахме ние.
-МРАЗЯ ВИ!
Тя ни удари с много силна магия.Толкова силна че чак хвръкнахме назад.Аз също я ударих със моя атака.
приключение в Alfea - Page 6 334aebecf53335dd Тя също падна назад.
-Е вече ме вбеси!
-Ти си вещица!-каза Силвия уплашено.
-Да!
-Трансформация!-викнахме двете със Силвия.
приключение в Alfea - Page 6 5817134m
приключение в Alfea - Page 6 Tumblr_meu74kdR581qcqa3io5_250

-Чармикс!-пак викнахме двете.

приключение в Alfea - Page 6 5726571y
приключение в Alfea - Page 6 Charmixbloom-1
-Сладки стрели!-викнах аз.
-Шок Полъх!-после беше Силвия.
Отблъснахме я,но...нищо.
-Нервиш ме!-изкрещях аз.
-И какво?-каза ми на подвиг тя.
-Това!МОРСКИ ПРИЛИВ ОТ БОНБОНИ!-дарих я със най-силната си атака.
Силвия също се включи.
-ВЯТЪРНА СПИРАЛА!-викна тя.
Явно това и беше най-силната атака.Отблъснахме я,но не я победихме.Тя все пак се махна.
-МАХНА СЕ!-ние се зарадвахме.
Отново обикаляхме по двора двете прегърнати.
приключение в Alfea - Page 6 Ffa72267de38c940
-Ела да се облека.-казах аз на Силвия.
-Добре!-отвърна ми тя.
Запътихме се към стаята Ни.Отворих гардероба и облякох това:
приключение в Alfea - Page 6 Faef45a906d532cdИзлязохме от стаята.Запътихме се към вратата на Алфея,но Гризелда ни спря и ни каза:
-Накъде?
-На кафе.-казах гордо аз.
-Не може!-отвърна с моя тон Гризелда.
-Ние пък ще отидем.-изплези и се Силвия.
Бутнахме я и се затичахме към вратата.Хванахме "автобуса" към Магика.Не отидохме на кафе а във мола.Купихме си рокли.И то много готини.
-Готини рокли Ам.-каза тя.
-Твоите също.-казах аз със усмивка.
Запътихме се към Алфея.Видяхме "автобуса" и се качихме.Когато влязохме във училището Фарагонда и Гризелда ни повикаха.
-Защо излязохте и бутнахте Гризелда?-попита Фарагонда.
-За да си купим рокли и да пием сокче.-казах аз.
-Но не пихме сок.-допълни Силвия.
-Наказани сте без магически сили само във часовете ще ги имате.
-Колко?-попита Силвия.
-2 седмици.
-Неееее!-викнахме ние.
-Вървете си по стаите!-каза строго Гризелда.
Отидохме във стаята Ни.Легнахме на леглото и си говорихме.
-Тя взе ли ни силите?-засмях се аз.
В този момент Фарагонда влезе и каза нещо.Явно с това взе силите ни.Силвия искаше да поспи а аз почнах да си пиша във дневника.Лили и Снежинка бяха до мен и си играеха.

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
*на роклите със коси да знаете не са наши тези коси и сори за лилавия надпис незнам как стана*


Последната промяна е направена от winx_club_fen на Съб Фев 16, 2013 7:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 9:40 am

Нямах търпение да видя Хари.Лошото беше, че Фарагонда не ни пуска да отидем в Магика.Ариана беше отчаяна, трябваше да види Алекс, но не можеше.Цяла нощ тя мислеше какво да направим, докато:
-Момичета имам идея!-извика тя
-Полунощ е, какво мислиш, че правиш?-измърморих
-Сетих се как да с измъкнем!Но за това ще ни трябват пикситата!-каза тя
Изведнъж вратата в стаята ни се тресна в стената:
-Добре ли сте?Какво стана?-това беше Мира
-Сетих се как да се измъкнем!-каза самодоволно Ариана
-Момичета опитвам се да спя!- измърморих отново
-Помислих си, че е станало нещо!-каза Мира и седна на леглото на Ариана-Е как ще се измъкнем?
-Значи трябват ни пикситата,чела съм списания в който пише как да се измъкнеш от наказанието.Това не е наказание, но пак е същото-каза Ариана- пишеше някаква магия с която превръщаш животни, пикситата дори и хора да изглеждат като теб, това ще направим с пискитата, за да може да има някой в стаята.Ние ще се измъкнем през балкона...
-МОМИЧЕТА!!!-извиках аз,прекъсвай ки я
-Не искаш ли да дойдеш?-попита ме Ариана
-Да искам, но искам и да спя!-отговорих и аз
-И така, ние ще завържем няколко чаршафи и ще ги спуснем през прозореца!
-Много филми гледаш.Защо не се трансформираме?- каза Мира
-Защото ще се чуе!-каза Ариана
-А да.
-И така ще изтичаме тихо до края на двора, след това ще се трансформираме и готово!-каза Ариана
-Не знам, би могло да се получи!
-Ама вие сериозно ли?-попитах ги, беше се видяло, че няма да ме оставят да си доспя
-Да и ще го направим!-каза Ариана
След това всички заспахме.На сутринта отидохме да вземем пикситата.А по-късно задействахме плана.Мен беше Катя, Ариана -Саша , а Мира- Флиз.Гледахме да ни съвпадат на характерите. Бяхме се облекли готино.
-Мисля, че няма да стане ще ни хванат!-казах притеснено
-О я стига!-каза Ариана дърпайки ме към балкона, а Мира спусна чаршафите
-Страх ме е!-казах им
-Добре аз ще съм първа!-каза Мира и с лекота се спусна надолу
-Мой ред е.-каза Ариана и вече беше долу
-Добре ще успя-повтарях си аз.И изведнъж се озовах долу
-Ето видя ли!-каза и ме погледна Ариана
-А сега да тръгваме!-каза Мира


...
Върнете се в началото Go down
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 10:33 am

Плана вървеше добре, бяхме на края на двора, докато не видях, главната врата да се отвори и май беше излязла Гризелда. Надявах се пикситата да са дигнали въжето ни от чаршафи.
-Готови ли сте?-попита Мира
-Не чакайте, мисля,че Гризелда е още отвън нека повървим още малко, защото ако се трансформира ще ни видят.-казах им
-Добре!-съгласи се Розалинда
Повървяхме още малко, докато не видях, че вече входа не светеше:
-Вече можем да се трансформираме!
-Трансформация Магия Ариана
приключение в Alfea - Page 6 Stellamagic-charmix-o
-Трансформация Магия Розалинда
приключение в Alfea - Page 6 4053900_o
-Трансформация Магия Мира
приключение в Alfea - Page 6 Tecna_magic_charmix_animated_by_winxsparkle-d41lh1v
приключение в Alfea - Page 6 5823218E приключение в Alfea - Page 6 5823253jприключение в Alfea - Page 6 5876064D
Летяхме до Магика, а след това разпитахме за тази Дискотека.Една жена ни каза да се качим на следващия автобус и след 2 спирки сме там.
Стигнахме там, но не видяхме момчетата
приключение в Alfea - Page 6 5876074E
приключение в Alfea - Page 6 5876075O приключение в Alfea - Page 6 5876083O
Изчаках ме отвън.След 10мин. ги видяхме как тичат към нас:
-Съжалявам, че заксънахме!- каза задъхан Алекс-Хайде да влизаме.
Залата вътре беше огромна, а отстрани имаше маси и столове, а около бара имаше високи столове.Седнахме на една от масите.Поговорихме малко, а след това Алекс искаше да потанцуваме:
-На ли не се сърдиш, че те оставих сама да се прибереш?-попита ме той
-Не, радвам се, че Хари е добре!-отговорих му
С Алекс танцувахме, чух Мира да казва, че отива на дансинга, а Хари и Розалинда си говориха нещо.По-късно и те станаха да потанцуват.
-Отивам да си взема нещо за пиене, искате ли нещо?-попита Хари
-Аз нищо.-каза Розалинда
-И аз нищо.-казах му
-Аз отивам да си взема също нещо.-каза Алекс и се запътиха към барчето
-Е?-поптах Розалинда
-Какво Е?-отговори ми
-О я стига, знам, че си харесвам Хари.-казах и
Тъкмо да получа отговор две момичета се блъснаха в нас
-Хей по-внимателно! - казах им
-И какво ще направиш-погледна ме едната
Имах чуството, че тези момичета бяха вещици приключение в Alfea - Page 6 Kira_by_kaorimirai-d2ttotv приключение в Alfea - Page 6 Francesca_le_corsaire_new_oc__s_by_kaorimirai-d4llaqn
Не исках да се стигне до бой, затова си замълчах.Те тръгнаха на някъде. Усетих някой да ме удря в крака.Обърнах се и видях едната вещица да прави някакво заклинание.Разбира се това ме ядоса:
-Огнени топки- уцелих тази с черната коса
-О така ли!-те се трансформираха във вещици
-Розалинда, малко помощ!-побутнах я
-Трансформация извикахме двете
приключение в Alfea - Page 6 Stellamagic-charmix-o
приключение в Alfea - Page 6 5823253j
приключение в Alfea - Page 6 4053900_o
приключение в Alfea - Page 6 5823218E
Те ни атакуваха, а ние просто се пазихме:
-Къде е Мира?-попитах
-Надявам се, да ни помогне!-каза Розалинда-Снежен дъх!
-Огън-атакувах ги и аз.Когато ги атакувах видях как едната атакува Розалинда и тя падна на земята:
-Розалинда-извика Хари и отиде при нея да и помогне-добре ли си?
-Да, да добре съм!-отговори му тя
-Светкавица на мрака!-извика едната
-Огнено сърце!-защитих се
-Искаш ли да ги сразим?-попита ме Розалинда
-О да!-искаше да каже да направим обща магия-Огнена прегръдка!
-Леден дъжд!-но разбира се вещиците се защитиха
-Мрачен взрив!-извика вещицата.Вместо да се защитим, нашата реакция беше,,затваряме очи, завъртваме си и леко приклякваме''. Точно преди да пострадаме :
-Щититум Милиум!-някой ни защити.Обърнахме главите си и видяхме, че това беше Гризелда, която държеше преграда около нас.Обърнахме се в опита да избягаме и видяхме Мира:
-Но къде беше?-попитах я-3 на 2 щяхме да ги победим още в началото!
-Гризелда ме хвана-отговори ни разочаровано
А къде бяха момчетата, нали са специалисти защо не ни защитиха?
-Къде са Хари и Алекс?-попитах я
-Ъм Гризелда разбра, че са с нас и ги изгони, опитаха се да ви предупредят, но не ги чухте!-отговори ми Мира
-Да изчезваме, какво ли наказание ще ни наложат!-каза Розалинда
Веднага притичахме към входа на дискотеката, но Гризелда ни спря
-Госпожици, дори и да избягате все някога ще дойдете в Алфея
и ще има големи последствия.
Ние се спряхме и докато се замислим:
-Транс Алфея Мимор-каза Гризелда и за миг бяхме в Алфея-И така веднага при директорката!
-Вие не спите ли?-попитах ги, но осъзнах, че не трябваше да питам
-Спокойно Ариана, не се притеснявайте за нас!-каза Гризелда
Влязохме в кабинета на директорката, а тя не беше много щастлива:
-Осъзнавате ли какво направихте?-попита ни
-Съжалявам г-жо Фарагонда, осъзнаваме грешката си!-казах и май само аз бях смела да отговарям
-Добре, това вие е втората проява при трета, може да наложим дори и изключване!Сега няма да наложим наказание, утре с колегите ще решим дали да наложим!Ясно ли е?
-Да!-казахме в един глас
-Добре, а сега си лягайте!-каза Фарагонда
Бързо излязохме от кабинета и, а след това всички си легнахме без да отроним и дума.

Следва Продължение


Последната промяна е направена от Silviq632 на Нед Фев 17, 2013 1:31 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 1:33 pm

приключение в Alfea - Page 6 5888080N


Събудих се и естествено първото си погледнах часовника.
-17:00!Ужас, как така съм заспала. - започнах да си бръщолевя, докато не осъзнах, че само лудите си говорят сами.Пооправих се и излязох да разгледам училището.Нямаше да е лошо да го опозная.Започна дългата ми разходка и да, наистина беше дълга, защото се оказа, че училището не е никак малко, ама никак.И цялото беше в розово - е ще си отива с косата ми.Засмях се след тази мисъл и всички ме погледнаха учудено, какво ли си мислеха?Стигнах до двора, който се оказа особено обширен.Имаше толкова много ученици, естествено на групички разделени "Край...няма да се впиша тук" си помислих, докато минавах до една група, в която момичетата говореха за момчетата от Червения Фонтан.Продължих да се разхождам, докато не дойде времето за вечеря.Всички момичета и аз тръгнахме към столовата (нз как да го нарека).Вечерята не беше едно от най-вкусните неща, но по-добре малко от колкото нищо.След като свърши се качих в стаята си и започнах да размишлявам за утре, за първия ми учебен ден.


Последната промяна е направена от xsunnygirlx на Пон Фев 18, 2013 6:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 7:43 pm

приключение в Alfea - Page 6 5888080N

На сутринта станах развълнувано.Оправих се много бързо, взех си програмата и излязох.Докато вървях по стълбите надолу, гледах програмата.Първия ми час беше някакъв странен, но поне разбрах, че ще сме в лабораторията.Сега следваше трудната задача да намеря тази лаборатория.Видях един висок мъж със дълга оранжево-руса коса, приличаше на учител, за това отидох да го попитам.
-Извинете, къде се намира лабораторията. - попитах мило.
-Направо, после завиваш на дясно и си там. - упъти ме мило.Вече доста често ми се случва да ме упътвах, но нямах време за такива размисли, за това продължих към лабораторията.Стигнах до нея най-после, но и тя не изглеждаше много интересно.Имаше продълговати розови маси със по бели стола.Седнах на едната маса, на която нямаше никой.След около пет минути влезе същия учител, който бях попитала за посоката.
-Така ученици, днес ще направите отвара която лекуват рани.Имате всички принадлежности на масата, а сега ще ви разделя на групи по две. - след като каза, че ще ни разделя по групи, всички изсумтяха недоволно. - И така...Кларис и Елеонора, Миранда и Ина, Силвия и Памела, Ариа и Амилия.... - набързо изреди имената от бележника си.
-Силвия.... – протегна тъжно ръка едно момиче, към друго момиче преди да дойде на моята маса.По това разбрах, че това е Амилия и явно с това другото момиче Силвия са доста близки.
-Ъммм... - казах срамежливо докато започвах със работата по отварата. - Аз съм Ария, а ти? - момичето срещу мен ме погледна някакси странно.
-Здрасти.Казвам се Амилия. - ухили се, което ми даде надежда за ново приятелство.
-Какво ще кажеш да направим отварата в екип, както е редно? - усмихнах се срамежливо.
-Ок. - обърна се към мен и започнахме работа.Заприказвахме се на всякакви теми.
-Нещо не е наред .. - каза тя уплашено. - БУФФФФ - изведнъж отварата се разпръска навсякъде и всички бяхме омазани с тази странна течност.
-О, не.. - започнахме да се смеем като луди, а учителят ни погледна строго.
-Момичета, защо не внимавате?Поправи щетите. - махна с ръка и всичко си стана в нормален вид, а ние продължаваме да се смеем. - Е, часът свърши, може да си вървите. - каза той като се почеса по главата, а всички момичета се изнизахме на бегом от стаята.


Последната промяна е направена от xsunnygirlx на Пон Фев 18, 2013 6:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 7:57 pm

След часа във лабораторията спрях Ариа и я попитах:
-Познаваш ли Силвия?
-Амм...във часа когато си протегнахте ръцете разбрах че това е тя.
-Аха,добре!А сега искаш ли да се опознаем ти аз и Силвия.
-Да,но...
-Какво?
Защо я попитах явно се беше засрамила.
-Офф...както и да е.Ела във нашата стая.
Запътихме се към нашата стая и след 3 минути стигнахме хвърлихме се на моето легло трите и си говорихме.
-От коя планета си?-попита Силвия.
-От Линфея.-отвърна срамежливо тя.
-Аз съм от Анималфия,а Силвия е от...
-От Реинис.-прекъсна ме Силвия.
-Знам от къде си на ме прекъсвай!-разкрещях се аз на Силвия.
-Не се карайте.-опита се да ни успокои Ариа.
-Добре!-ние се съгласихме и се обърнахме пак към Ариа.
Имаше 2 часа до следващия час.Нали сега имаме голямо междучасие.Ариа си отиде във стаята а ние със Силвия останахме на моето легло да си говорим.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 17, 2013 11:04 am

приключение в Alfea - Page 6 Faragonda

Специално РП

1-ва част


-Госпожо Фарагонда, сигурна ли сте, че трябва да направим това? – попита Паладии с онзи негов глас, който казваше „Грешка е“.
-Да, Паладии, напълно съм сигурна, училището вече има нужда от промяна.Момичетата вече не харесват тези остарели неща.. – седнах на стола си и зачаках отговор от някой от учителите.
-Но.. – Гризелда се опита да се възпротиви.
-Гризелда, учители, ние ще променим само видът на стаите и ще наложим униформи, няма да сменим цялото училище. – за пореден път се опитах да ги убедя, но безуспешно, въздъхнах и отново зачаках упрек от някого.
-Учители, директорката ни е права.Момичетата вече харесват различни неща.Мина времето от когато беше на мода всичко да е еднотипно. – изправи се професор Уизгис и с развеселен глас подкрепи идеята, която другите наричаха „безумна“.
-Това ще разхлаби дисциплината им! – Гризелда отново не се съгласи.
-Гризелда, това е просто промяна на видя на стаите, а нали ще има униформи, така няма да ходят с раздърпани дрехи. – умората вече ме застигаше и ако сега не се съгласят щях да отложа заседанието за утре.
-Да, но заради стаите ще се разглезят! – продължаваше да упорства.
-Изморих се, нека продължим утре, ако може, искам да си почина. – подпрях си главата с ръка уморено.
-Добре, госпожо директорке .Е, колеги, нека оставам госпожа Фарагонда да се почива. – каза Уизгиз и подкани другите учители да излязат.
След като излязоха, аз си отидох в стаята и легнах изморено на леглото.Осъзнах, че да убедиш учителите в нещо не е лесно, но трябва да се получи.
***
-Съгласен съм с Уизгиз.Вече ми се струва добра идея. – и Паладии се съгласи.
-Е значи сте съгласни?Уизгис? – настроението ми се оправи.
-Да. – каза весело.
-Паладии?
-Да. – усмихна се.
-Гризелда?
-Не мисля, че това е нужно. – упорството и от вчера беше същото. – Но може би ще се получи.
-Ето това исках? – изправих се. – Нека започваме!!Паладии, аз и ти ще направим сцената, на която ще кажа новината на момичетата, а Гризелда и Уизгиз ще съберат всички момичета на двора. – разпоредих се и всички започнахме да си вършим работата.След око един час вече всичко беше готово, следваше само да кажем на момичетата.
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 17, 2013 12:17 pm

Специално РП

2-ра част

-Скъпи момичета, тъй като от много време училището еднотипно, аз и другите учители решихме да променим външния вид на училището. – момичетата започнаха да викат весело. – Но, също така решихме и да въведем униформи. – изведнъж всички утихнаха. – Момичета, не го приемайте толкова зле, униформите са хубави, а и имате право, на една част от тях, да си изберете цвят по ваш избор. – опитах да ги успокоя, а те отново се развеселиха. – Искам да ви кажа още нещо.Тъй, като днес цял ден ще се променя вида на училището, ще трябва да отидете до Магика, за цял ден сте освободени.Може да тръгвате. – момичетата излетяха през вратата и за секунди останахме само аз и учителите. – Е, нека започваме с работата. – казах преспокойно, докато слизах от сцената. – Аз и Паладии отиваме в източното крило, а Гризелда и Уизгис във западното. – дадох си разпорежданията, а останалите поклатиха глава одобрително.
Аз и Паладии се запътихме към източното крило, където имахме да оправя над 50 стаи.След около 4 часа бяхме на последната стая.
-Промени се. – за пореден път замахнах със ръката си и леглата в последната стая бяха готови.
Spoiler:
-Пълна промяна. - Паладии също се включи към оправянето на стаите.
Spoiler:
Spoiler:
***
-Останаха само униформите, нали? – седнах на мястото си в заседателната стая.
-Да, госпожо. – сериозния глас на Гризелда се разгласи из стаята, а аз кимнах одобрително.
-Професор Уизгиз, нали вие записахте от момичетата исканите цветове? – Паладии се обърна към Узизгиз.
-Да, професоре. – отговори му развеселено, както винаги.
-Е, нека приключим и с униформите, защото вече наближава времето, момичетата да се върнат. – работата продължи и беше наистина изморително, за всички ни, но най-накрая, след два часа, усилен труд, бяхме готови и точно за време, защото момичетата вече идваха.С останалите учители ги посрешнахме, а Гризелда беше така мила, за да ги събере бързо пред стълбището.
-Момичета, вече всичко е готово, а униформите ви, ви очакват по стаите на леглата.Може да отидете, да ги видите. – казах спокойно и леко уморено, а момичетата започнаха да викат радостно и се затичаха по стълбите.
-Момичета, моля ви, по културно. – започна да им вика Гризелда, а аз се засмях.
Върнете се в началото Go down
winxclubbg
Admin
Admin
winxclubbg


Брой мнения : 276
Join date : 17.11.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Алис Гуанохил
Години: 16
Дата на раждане: 16.01.1996

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 17, 2013 3:15 pm

...Не мога да повярвам, че ще трябва да уча в ново училище! Точно когато бях свикнала с момичетата, с които се запознах и сега... баща ми реши да ме премести в друго училище, защото вече миналото ми училище ми носело ''лоша слава'' като принцеса на Сафира. Вече беше станало вечер и аз си лежах на леглото, докато някой не почука на вратата. Това беше майка ми.
- Как си, мила? Вълнуваш ли се за новото училище? - попита ме засмяно.
- Разбира се, че НЕ! Как можеш да си мислиш, че ще ми хареса да се запиша в ново училище в началото на 2-ри срок, само заради прищявките на баща ми!?! И дори и да не си съгласна, защо не се опита да го разубедиш?
- Повярвай ми, опитах се, но нали знаеш какъв е баща ти! Ако реши нещо го прави и никой не може да му каже нищо, а пък и това може и да е по-добре за теб да се запознаеш с нови момичета.
- Да се запознавам с нови момичета?!? Та аз едва сега се сближих с тези от училището ми, а сега всичко наново... нови учители, нови съученици и най-вече НОВИ ПРОБЛЕМИ, може би. Защо ми го причинявате? Не може ли поне веднъж в живота ми аз да взимам решенията за себе си? - разкрещях се. Mad
- Не ми викай! И все още си малка за да решаваш какво да правиш с някой от важните неща в живота ти, като например - училището.
- Оф, все едно. - казах нацупено и легнах на леглото.
- Сега заспивай, утре ще ставаш рано! - след като ми каза това загаси лампата и излезе.
_______________________________________________________________
*На другата сутрин будилника ми звънна рано, облякох се набързо с тези дрехи, багажа ми беше приготвен още от снощи. Вече бях готова и тръгнах да слизам по стълбите на двореца. Отидох да се сбогувам с родителите си.
- Е, аз ще тръгвам! До скоро! - казах им набързо и тръгнах към външната врата, но изведнъж баща ми хвана ръката ми рязко и ми каза:
- Още ли си ми сърдита? Повярвай ми, след няколко месеца ще ми благодариш, че съм те записал в Алфея!
*Погледнах го с поглед, който казва: ''Да бе, сигурно!'' и се сбогувах с майка ми и излязох, след което се запътих към Алфея.
_______________________________________________________________
*Бях много притеснена, когато пристигнах точно пред училището, защото най-вероятно е аз да съм единствената нова или да има само поне още 2-3 нови момичета. Влязох и се запътих към кабинета на директорката. Докато вървях из коридорите ми се сториха доста различни, защото бях виждала снимки и не изглеждаха така, но пък и честно казано не ми пукаше много. Пристигнах в кабинета ѝ, почуках на вратата и влязох.

- Здравейте, г-жо Фарагонда, аз съм Алис от Сафира. Баща ми ме записа да уча тук преди няколко дни.
- Да, заповядай! Идваш точно на време. - отвърна ми.
- Така ли, защо? - учудено я попитах.
- Вчера направихме промяна на училището ни отвътре. Добавихме и униформи.
*След като чух това за униформите щях да полудея.
- Спокойно! Не са толкова лоши. Ще видиш твоята в стаята ти. На вратата ще пише името ти.
- Добре, благодаря ви. - отвърнах ѝ и излязох от кабинета.
*Запътих се към стаята си и след малко видях на една врата на втория етаж името ми на лист - ''Алис Гуанохил''. Влязох, оставих си багажа и седнах на едно от леглата.
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net
winxclubtv
Фея Софикс
Фея Софикс
winxclubtv


Брой мнения : 373
Join date : 04.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Силвия Норис
Години: 17
Дата на раждане: 16.01.1996

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 17, 2013 4:03 pm

Аз и Амилия си бяхме в стаята и тогава някой почука на врата.
- Момичета мога ли да вляза? - попита човекът отвън.
- Влез - каза Амилия.
Това беше Паладиум. Ние се чудихме за какво ли ни търси.
- Имам специална задача за вас Smile - усмихна се той.
- И каква е тя ? - попитах аз.
Нали знаете за пикситата ?- попита той.
- Да - каза Амилия. - какво за тях ?
- Повикайте Никол и Дестани и ще ви убясня.
- Добре - казахме и отидахме да ги повикаме.
- Момичета елате с нас - казахме аз и Амилия.
- Идваме - извикаха те.
Излязохме на двора и там беше Паладиум.
- Момичета има едно пикси, което е царицата на другите пиксита - каза Пакадиум.
- То е затворено от непознат враг и искаме от вас да го намерите и спасите. - каза той тъжно.
- Разчитайте на нас!!!
- Магия Стар!!!
приключение в Alfea - Page 6 Tumblr_meu74kdR581qcqa3io5_250приключение в Alfea - Page 6 5817134m
приключение в Alfea - Page 6 Tumblr_meu74kdR581qcqa3io6_250приключение в Alfea - Page 6 5731437B
Тръгнахме към гората.
Гледахме навсякъде, но там нямаше никой.
В един миг Никол намери едно селце с малки къщурки.
- Мился, че това е селото на пикситата. - каза Никол
- Трябваше да взема Миранда - казах аз.
- Вижте там едно пикси - каза учудено Дестани.
- Здравей малкото - каза мило Дестани - знаеш ли къде е вашата кралица? - попита тя.
Тя беше отвлечена от, от...
- О не то припадна... - казах аз.
- Ще го вземем с нас - каза Дестани.
Тръгнахме из селцето, но нищо не намерихме.
На средата на селото имаше малко дърво.
От него се издигна ослепителна светлина.
- Колко е красиво.... - казахме изумено.
Това беше....
Следва Продължение...
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:martincho_12
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 17, 2013 4:08 pm

Неможех да повярвам, че това ми се случва.Ако родителите ми разберат, че съм накрачка от изклюване, никога нямаше да ми да ми го простят.На сутринта, си оправях прическата пред огледалото:
-Съжалявам!-извини ми се Ариана-Аз съм виновна, знам!
-Не не си!
-Не ми се сърди, моля те!-казвайки това, Ариана ме погледна жално
-Но...-побърквах се- ти не разбираш!-седнах на леглото си-Ако нашите разберат, не само ще ме преместят, но ще ми забранят да те вижда, защото ще си помислят, че ми влияеш зле, което не е така!А и .. и.. сигурно ще ми забранят и да излизам.Ох... откъде да знам какво ли ще си помислят!
Ариана видя, че ми е трудно:
-Разбирам те.Ела да се поразходим навън!
Разбира се, аз се съгласих!Когато излязохме двора беше пълен:
-Ол да, Фарагонда щеше да прави изявление!
-Скъпи момичета, тъй като от много време училището еднотипно, аз и другите учители решихме да променим външния вид на училището.
-Супер!-каза Ариана.Седнахме на една пейка до едно момиче с лилава коса.

– Но, също така решихме и да въведем униформи.- този мих всичко отихна-Момичета, не го приемайте
толкова зле, униформите са хубави, а и имате право, на една част от тях,
да си изберете цвят по ваш избор.
-Супер!-зарадвах се аз
След това Фарагонда ни пусна до Магика, защо забога не го каза вчера, вместо да се бяхме измъкнали вчера, сега щяхме да сме спокойни.
Отидохме до Магика, разхождахме се,Ариана си говори малко с Алекс, обикаляхме по моловете и тн. Дойде време да се върнем.
-Нямам търпение да видя новото в Алфея!-каза Ариана, а аз съгласих се с нея



***


Вече бяхме в Алефея, отново двора беше пълен.А ние отново срешнахме момичето от сутринта,но тя беше сама.Ариана ме накара да я заговорим:
-Здравей казвам се Ариана-каза и уверено
-Аз съм Ариа-отговори ни тя, сякаш се учуди като я заговорихме-А ти?
-Розалинда!-усмихнах и се
-Нова ли си?-започна веднага с въпросите Ариана
-Ъм... да от няколко дена съм тук!-отговори и
-Е харесва ли ти?-попита я, и тръгнахме напред
-Ми да, хубаво е!-отговори и Ариа.В този миг всички момичета се втурнаха към входа, май Фарагонда беше казала нещо.А след това Гризелда помоли за малко култура.Изчакахме да минат всички, защото имахме чувството, че ще ни бутнат.


...
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea    приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 17, 2013 4:37 pm

Това беше едно прекрасно пикси.То ни попита:
-Какво търсите?
-Дойдохме за да спасим царицата.
-Олл...късно е вече.
-Защо?
-След малко ще стигнат до триксите и ще я...
-Победят.-каза Силвия.
-Да!Имате 5 минути.
-Добре!-каза Никол.
-Трансформация!Магия Стар.
приключение в Alfea - Page 6 Tumblr_meu74kdR581qcqa3io5_250
приключение в Alfea - Page 6 5817134m

приключение в Alfea - Page 6 5731437B

приключение в Alfea - Page 6 Tumblr_meu74kdR581qcqa3io6_250

-Чармикс!

приключение в Alfea - Page 6 5726571y

приключение в Alfea - Page 6 Charmixbloom-1

приключение в Alfea - Page 6 5731465E
приключение в Alfea - Page 6 5726947U

Литнахме а пиксито беше зад нас.
То ни заведе до там където трябваше да отидем.Видяхме царицата на пикситата.Беше на 1 метър от нас.Тръгнахме и казахме на вещиците:
-Пуснете я!
-Няма!-каза Сторми.
-Черна хипноза!-извика Дарси зад нас.
Ние паднахме.
-Да направим сливане?-попитах аз.
-Става!Отнасяне!-викна Силвия.
-Орлови нокти!-след това беше Никол.
-Въздушна вихрушка!-викна Дестани.
-Море от желе!-последна бях аз.
Атаката ни ги отблъсна.
-Вземете си глупавата царица.
Те я хвърлиха,а аз я хванах.Със момичетата казахме някакво заклинание и тя се оправи.
-Слава богу!-каза Никол.
-Благодаря ви!-отвърна царицата на пискитата.-Все пак кои от вас имат пискита.
Аз и Силвия дигнахме ръце,а царицата ни даде една кисия и каза:
-Това е всичката магия на пискитата ви.Те я бяха загубили.Дайте им я.
Ние кимнахме и се върнахме във Алфея.

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Smile

*тъмно синьото означава че това ни е мисията*
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 17, 2013 5:52 pm

Туко що дойдох в Алфея.Таман влязох в училището и една жена ми се изпречи на пътя.
-Как се казваш малка госпожице ?
- Мария Томсън - бързо и отговорих.
- От коя планета си ? - попита още по-ледено.
- От Солария госпожо .
- Добре влизай. - махна с ръка, а и аз не изчаках втора покана, а влязох навътре из училището.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeНед Фев 17, 2013 10:05 pm

приключение в Alfea - Page 6 Cm__marlene_la_by_cristalinawinx-d5c4920

Влязох в Алфея. Огледах се наоколо, но не виждах учители. Предполагам, че сама ще трябва да открия директорката. Тръгнах към училището, когато чух:
- Извинете, госпожице?
- Моля? - Погледнах в посоката, от която идваше гласа и видях Гризелда - заместник директорката.
- Коя сте вие?
- Марлийн Брукс, госпожо. От Хертофили.
- Добре. Стаята ти е в общежитието, етаж две. - Посочи ми го.
- Благодаря Ви. - Усмихнах се и тя си тръгна. Чух я как си мърмори нещо:
- Още една от Хертофили. Дано поне да е по-съсредоточена върху ученето от другата...
Докато вървях към стаята си (за която си нямах идея как ще разбера, че е тя) се зачудих какво ли е имала предвид под "другата". Браво, МБ! Много си умна. Намръщих се. Аз тъпа ли бях или да? Очевидно бе, че имаше друго момиче от Хертофили.
- Пфу... явно не прави добро впечатление... А! Ето я стаята ми. - Влязох вътре. - Еха! Много е готина! Няма нищо общо със снимките, които намерих!
Подредих си нещата и веднага си извадих компютъра - какво щях да правя без него? Включих предавателя за маг-нет и започнах да разглеждам разни неща. Но не ми беше интересно. Побърквах се да разбера коя е тази личност, за която говореше Гризелда.
- И ето го отново моя гении! - Пак се нацупих. - Просто ще се обадя на Килър... всъщност... като се замисля, той днес постъпва в Червения Фонтан. Ура! Така ще е много по-лесно да се виждаме! - Зарадвах се. Веднага му се обадих.
- Да? - Чух силен шум от неговата страна - или беше на оживено място, или пак създаваше от неговите хип-рок миксове музика (е, аз ги намирам за готини, за другите не знам).
- Кил? Аз съм.
- МБ? Здрасти! - Шумът спря. Да, това беше музиката му.
- Виж, можеш ли да провериш едно нещо?
- Да, кажи?
- В Алфея има друго момиче от Хертофили и се чудя коя е. Нали знаеш, от днес уча там.
- Да, естествено. Преди малко си разопаковах багажа. Знаеш ли, че във Фонтана имат музикално студио?
- Сериозно? Страхотно! Това значи, че ще можеш да работиш по миксовете си спокойно.
- Да! Та... значи искаш да знаеш кое е това момиче? Нямаш проблем. - Чух как клавиатурата трака. - Знаеш ли нещо повече за нея? Освен че е от Хертофили, естествено.
- Ами... чух Гризелда да казва, че не е много ученолюбива...
- Добре. Ще потърся... - малка пауза. - Не, няма такова момиче. Да проверя ли само за ученички от Хертофили?
- Добре, давай! - Пак кратко мълчание.
- Ето го. Леле!
- Какво? Какво пише?
- Ще видиш! Пращам ти досието.
- Ъх... добре.
- Трябва да затварям.
- ОК. Чао, Кил!
- Чао-чао, МБ! - Засмяхме се и затворих. В този момент текста се появи пред мен. Той и неговите технологии. Зачетох:
- Име: Луси. Години: 16. Провинения: няма. Ха, какво странно съвпадение. Принцесата се казва така. - Усмихнах се. - Сега да видим останалото... Обща оценка на учителите: добра ученичка. Допълнително: Принцеса на Хертофили. - тук зяпнах - Забележка: Освободена за седмица заедно с Лина, Мони, Саманта и Сия. - Гледах информацията учудено. - Не мога да повярвам, че принцесата учи тук! Определено ще стана приятелка с нея. - Злобно пламъче се появи в очите ми. - О, чакай малко! Пише, че е освободена за седмица... и цяла седмица на Хертофили е имало правник... - аз не бях там - Тогава... - веднага звъннах на майка ми.
- Марлийн! Здравей!
- Здрасти! Виж...
- О, мила! Разкажи ми, как е там? Добре ли се отнасят с теб? Харесва ли ти стаята? Ако искаш да се върнеш, само кажи...
- Мамо, спокойно. Стаята е страхотно и всички изглеждат много мили. Виж, искам...
- О, слава богу! А аз се бях притеснила...
- Мамо! - Повиших тон. Най-после ме чу. - Нали тази седмица беше празник за планетата? Какъв беше повода?
- Ах, вярно! Ти не знаеш!
- Какво не знам?
- Принцесата се омъжи!
- Сериозно ли? - Не можех да повярвам. Та тя беше на 16! 16! Кой се жени на 16, за бога? - За кой?
- Лисандър Тейзър.
- Тейзър? Онзи Тейзър? Фамилията, която изгониха от Хертофили?!
- Да, наследникът. Защо?
- А... нищо. Учудих се. Е, аз ще затварям. Чао.
- До чуване, скъпа!
Веднага написах ключовите думи в маг-нет. Лисандър Тейзър. Излязоха няколко снимки със заглавия:
Принцеса Луси и Лисандър Тейзър се сгодиха
приключение в Alfea - Page 6 Natsu_and_lucy___3__marriage__by_hinamorimomo21-d5bxwp3
Целувката на принцесата и Тейзър
приключение в Alfea - Page 6 Tumblr_m655yc7scD1qmsvl5o1_1280
Имаше и още, но отворих само тези.
- Значи наистина е той, а? Е, в такъв случай, трябва да поздравя принцесата... - Отново това пламъче. - Но утре! Сега е време за спане!
Легнах си и заспах моментално...

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 18, 2013 6:22 pm

приключение в Alfea - Page 6 5888080N


И ние с Ариана и Розалинда се качихме във стаята си.Оказа се, че заради идването на някакви нови ученици, трябва да се изместя във нова стая и аз реших това да е стаята на Ари и Рози.Като влязохме във стаята, започнахме да пищим.Беше невероятно!Личеше си, че са се постарали.На леглата ни имаше по 2 униформи за всяка, една зимна и една лятна.И найстина не изглеждаха, чак толкова зле.
приключение в Alfea - Page 6 5843949c
приключение в Alfea - Page 6 5846188e
приключение в Alfea - Page 6 5878549n
Решихме да си облечем летните униформи, без това навън беше топло и излязохме да се разходим в двора.Навън всички изглеждахме като близначки, доста еднакво, но поне се вписваше във атмосферата.Както си вървяхме, аз се блъснах в някакво момиче с тъмна, черна коса.
-Ъхх..не гледаш ли къде вървиш. – извика ми в лицето непознатото момиче.
-Извинявай, аз..не исках.. – притесних се и се опитах да и помогна да стане.
-Не ме докосвай. – изсъска.
-Какъв ти е проблема? – тъй като не обичах да ми се прави някой на важен се изнервих.
-Ариа, спокс. – Ари ме хвана за рамото.
-Това не е ваша работа и без това не искам да съм тук. – каза момичето и изчезна, а ние се спогледахме учудено.
Върнете се в началото Go down
winxdaphnebg
Фея Ловикс
Фея Ловикс
winxdaphnebg


Брой мнения : 492
Join date : 17.01.2013
Age : 23

Герой
Име на героя: Maрия Томсън // Анди Брукс
Години: 16//17
Дата на раждане: 18.08.1997// 20.06.1996

приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 18, 2013 8:13 pm

Пристигнах в Алфея и си търсех стаята. В един момент се блъснах в едно момиче . И я попитах как се казва . Тя ми отвърна
- Аз съм Лина.
Аз и отговорих :
- Аз се казвам Мария .
Тогава аз я попитах да ли знае в коя стая съм .
Тя ми каза :
- Да разбира се ела с мен .
След това аз си влязох в стаята и благодарих , че ми показа стаята. Тя ми каза довиждане и аз отвърнах до скоро .
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/The-Vampire-Diaries/58728149462433
Sponsored content





приключение в Alfea - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
приключение в Alfea
Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» любим филм
» Вълшебно приключение
» Вълшебно приключение - Целият филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club: Roleplay Game :: Планети :: Магика-
Идете на: