Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 4 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
приключение в Alfea - Page 4 V78g2p
Здравейте фенове на Клуб Уинкс! За да влезнете натиснете ''Вход'', а ако все още не сте се регистрирали, натиснете на бутона ''Регистрация''. Дано се забавлявате и приятно разглеждане на форума! Smile
Winx Club Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Winx Club's Bulgarian Fans page!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Chat Box
Top posters
winxclub
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
Sunny.
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
dreamsformagic
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
winxdaphnebg
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
maicg
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
winxclubtv
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
♥ Bloom ♥
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
ashxbenzo
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
amore
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
winxclubbg
приключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_barприключение в Alfea - Page 4 I_voting_bar 
Most active topics
приключение в Alfea
Снимки от 5-ти сезон
Нови снимки - Sirenix 2D
Winx Sirenix 3D
НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
`!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
~Sunshine~
Winx Дрехи - Sailor
СНИМКИ и ГИФОВЕ
Логото на WINGS
Poll
Какво мислите за новия Хелоуински дизайн на форума?
 Страхотен е!
 Става.
 Не ми харесва!
Вижте резултатите
Latest topics
» Седем години по-късно: Ретроспекция през 2020
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2024 1:06 am by Sunny.

» НАКАРАЙ ТРУПА ДА ВЪРВИ
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeПон Яну 04, 2016 6:19 pm by winxclub

» `!~MAGIC~!` - ВЕРСИЯ I
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 07, 2015 6:42 pm by dreamsformagic

» Twisted (КОМЕНТАРИ)
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeВто Фев 17, 2015 5:30 pm by dreamsformagic

» Twisted
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2015 4:20 pm by winxclub

» Скитница-фикът
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 8:12 pm by dreamsformagic

» Уинкс конкурсчета!
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 7:33 pm by _alitooo_

» Рисунки на уинкс
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:59 am by _alitooo_

» КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ БЕ, ХОРА?
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 15, 2014 8:26 am by _alitooo_

» СНИМКИ и ГИФОВЕ
приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 14, 2014 10:49 am by _alitooo_

Top posting users this week
No user
Facebook
free forum

Twitter
free forum

Forum Promo
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
This Is Halloween

 

 приключение в Alfea

Go down 
+17
Tecna_forever
winxclubtv
amore
MagixJourney
Silviq632
Rony999
dreamsformagic
winxclub
nikol231
siaa
sky_18353
wind_fairy
maicg
bloom-of-winx
winxclubbg
Sunny.
xAlbertx
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeВто Яну 01, 2013 9:36 pm

След посещението ни в Облачната кула вчера всички се чувствахме по-добре.Успяхме да окажем съпротива на триксите.Предполагам бяха ядосани, но това не ме интересуваше.Важното е, че им дадохме един добър урок.На сутринта станахме, облякохме се и отидохме за часа си при професор Паладиум.Докато си ходехме срещнахме онези момичета, които не можех да понасям - Луси, Сия и Мони.Както си вървяхме Луси извика:
- Хей!Внимавай да не се спънеш, Саманта! - обърнах се и в този момент почувствах нещо студено по крака си.Онази Луси беше направила ледена ръка, която ми хвана крака и ме дръпна.Тогава се строполих на земята.Лина явно беше ядосана, колкото мен и затова направи това:
- Светкавична мълния! - тя порази Луси и тя отхвърча настрани.
- Как смеете?-обади се Сия. - Ледени късове! - извика и започна да ни удря с някакви огромни парчета лед.
- Светлинна бариера! - обади се Алекс и успя да ни защити.
- Ще се бием, така ли?-извиках. - ТРАНСФОРМАЦИЯ! - и се трансформирах.Бях разгневена!
- Вълна на времето!Ще видите колко е приятно, предателки!Вие ни създадохте всички проблеми и сега ще си платите скъпо!ЯСНО???-извиках и започнах да ги обстрелвам.Атаката ми ги запрати надалеч и се сгромолясаха.
- Огнена ярост! - изкрещя Луси и запрати цялата си мощ към мен.
- Бариера на времето! - извиках и я блокирах. - Ти жалко момиченце си мислиш, че можеш да спреш фея на времето?В каква грешка си само!-бях ядосана.Бях откачила.Бях загубила контрол! Нищо не можеше да се направи...Просто виждах себе си и бях безпомощна.Още нищо не бях направила.Това беше най-лошото...
- Времеви окови!Времеви стрели! - запратих две ужасно мощни атаки към момичетата, които ми лазеха по нервите.Парализирах ги, а после пак ги запратих назад. - Още нищо не сте видяли!Аз сега започвам!Ясно ли ви е?ЩОМ СЕ ЗАКАЧАТЕ С МЕН ЩЕ СИ ПЛАТИТЕ!!!
- Саманта, СПРИ! - извика ми Лина. - Това им е достатъчно.Спри!Няма нужда от повече!!!
- Коя си ти, че да ми казваш какво да правя? - обърнах се към Лина.Боях се от това.Щях да атакувам приятелките си.А АЗ ИСКАХ ДА СПРА! - Времева вълна!След като не знаете да си мълчите ще се наложи аз да ви затворя устите! - побеснях.Полудях.Изпитвах жажда да разрушавам.И щях да започна.Щях да разгърна цялата си мощ!
- Земна стена! - каза Блум тъкмо навреме, но времевата ми вълна беше една от най-силните ми атаки.Просто разруши стената и най-добрите ми приятели рухнаха пред мен.ЗАРАДИ МЕН!
- Тя откачи!Точно това пишеше в книгата!Тя губи контрол...Трябва да я спрем! - чух да казва Лина макар и доста изтощена.
- ДА МЕ СПРЕТЕ!Вие???Аха-ха-ха-хах! - започнах да се смея, но в този момент чух зад мен:
- Огнено торнадо!Ледена вихрушка!Музикални вибрации! - това бяха Луси,Мони и Сия.Те ме запратиха назад и аз паднах.Ядосаха ме още повече.
- Времеви тунел! - тогава те спряха да мърдат.Накарах за тях времето да спре! - Ключ на съдбата! - извиках и те паднаха.Явно изгубиха съзнание.
- СПРИ СЕ!ЧУВАШ ЛИ МЕ? - викаха ми Алекс и Блум.
- Електрическа клетка! - атакува Лина и бях вече в капана и.Отвсякъде бях обградена с електричество.Трябваше да не мога да и се изплъзна.
- Момиче, аз съм фея на времето!Мислиш ли, че една такава магия ще може да ме спре?Просто ще направя едно заклинание и клетката ти ще си отиде, както е и дошла.А и ти с нея! - започнах да говоря.Исках да се спра.Вече нараних достатъчно хора, но не.Нищо не ставаше така, както го исках. - ЛЪЧ НА ВРЕМЕТО!!! - това беше много лошо.Това беше ужасно силна атака и всичко до което се докоснеше го изпепеляваше.Все едно зъл дух ме бе обладал.Все едно ме управляваше и аз нищо не можех да направя.Чувството е ужасно.Унищожих клетката, като нищо и разбих цялата стена.Счупиха се прозорците.Всичко около мен започна да се срутва и руши!Това беше училището ми.Заради това щяха да ме изключат, а аз не можех да се спра.Унищожавах всичко!
- О, не!В книгата пишеше точно това.Тя сега няма приятели.Тя иска да руши! - извика Лина.
- Пазете се!Бягайте!Няма как да я спрем! - чух да казва Алекс.
- НЕ!Аз няма да я оставя тук!Ще я вразумя.Няма да я оставя!НЯМА ДА Я ОСТАВЯ! - изкрещя Лина.Това ме спря, защото тези момичета ме познаваха от толкова кратко време, но не искаха да ме оставят.Това ми беше достатъчно да ме спре.Успокои ме!В този момент след като използвах много силни атаки, както бях във въздуха изгубих съзнание и се стоварих на земята.Чух момичетата да се приближават до мен.После всичко стана тъмно...

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 02, 2013 11:56 am

...Събудих се!Главата ме болеше и то много.Лежах на някакво легло.Опитах се да стана, но тогава всичко започна да се върти и аз паднах на леглото.Опитвах се да си спомня какво се бе случило.
Изведнъж всичките ми спомени нахлуха във главата и тя ме заболя още повече.Започнах да си спомням: Видях как падам, как откачам, как се трансфрмирам, как се бия с Луси и компания.Как атакувам приятелите си.Точно тогава се сетих...Бях загубила контрол...Но къде съм?
Станах и видях, че съм в някаква стая.
- Как си, Саманта? - чух глас.Това беше Фарагонда.
- Госпожо, какво стана?Защо съм тук?-започнах с въпросите си.
- Ти загуби контрол над силите си!Ти разруши цялото училище!И питаш защо си тук. - отговори ми директорката.
- Госпожо, онези момичета ме бяха ядосали.И то нарочно... - оправдавах се аз.
- Това, че са те ядосали не означава да разрушиш цялото училище!Ако имаше още някой около теб щеше да го убиеш!Ето и запис!Виж се!

приключение в Alfea - Page 4 Z
Тогава видях как атакувам приятелките си...Как разрушавам училището...
приключение в Alfea - Page 4 1364698804
приключение в Alfea - Page 4 5687499x
- Спрете го! - изкрещях.Учудих се на смелостта си. - Но ако бях разрушила училището сега нямаше да сме тук, нали?-попитах.
- Имаш право.След като цялото училище видя какво става аз се запътих натам от където идваше шума и разрушението.Когато дойдох ти беше паднала на земята, а приятелките ти бяха около теб.Направих магия и възвърнах първоначалното състояние на училището.Сега е, както си е било преди.Но ти...Какво да правя с теб? - мислеше си Фарагонда.
- Не ме изключвайте! - замолих се аз. - Не беше нарочно!Просто... - нямаше как да и кажа, че не мога да контролирам силата си.Ако разбереше щеше да ме изключи веднага...
- Ще ти простя! - не можех да повярвам.Тя не ме изключи... - Но те предупреждавам!Ако направиш още един път нещо такова ще те последва огромно наказание!!!
След това главата пак ме заболя много и, както бях станала пак легнах.Имах ужасно главоболие.И сега се сетих:
- А приятелките ми?Къде са?Добре ли са?Също с Луси, Мони и Сия какво стана?Как са? - явно започнах да задавам много въпроси и директорката ми направи знак да замълча.
- Приятелките ти са добре.Бяха се отървали с няколко драскотини.Сега са в стаята си.За Луси, Мони и Сия.Е, те пострадаха по-тежко... - отговори ми.Бях ги наранила.Не бяха добре...
- Те имат леки травми.Нищо повече.Ще се оправят, но трябва да си почиват и са освободени за 2 дена от часовете.Просто им трябва малко почивка. - каза ми Фарагонда и се успокоих. - Сега се махай преди да съм размислила! - допълни строго.Нямаше защо да седя още.Тръгнах към стаята на клуб Wings.Като влязох лежаха и се бяха замислили за нещо.Щом ме видяха се зарадваха и ме прегърнаха.
- Как сте? - попитах ги макар и все още замаяна.
- Спокойно.Ние сме добре.Ти как си?Какво ти каза директорката? - започнаха да ме разпитват.Обясних им.После те продължиха да говорят за нещо, но аз бях твърде уморена и заспах...

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 02, 2013 2:33 pm

През нощта не успях да заспя и станах от леглото отидох на двора на чист въздух. Нощта беше много тиха. Отидох до кладенеца и реших да погледам Луната. Изведнъж страшен шум се чу от училището, но нищо.
- Какво ли стана? - попитах се аз.
Изведнъж видях нещо на покрива на училището.
Реших да се кача, но трябваше да се трансформирам.
- Трансформация - изкрещях аз.
приключение в Alfea - Page 4 Thflora
Трансформирах се и излетях. Погледнах и видях Сторми с някакви същества.
Знаех, че е нещо лошо и тогава реших да я нападна.
- Я виж ти... - казах аз.
- О не няма да ти позволя да ме разкриеш. - изказа се Сторми.
- Да те видя вещице - извиках аз.
Гръмотевица.
приключение в Alfea - Page 4 5685066B
Леден Полъх
приключение в Alfea - Page 4 5687548Z
Писна ми от теб вещице.
Пълна Мощ : Вятърна Спирала.
приключение в Alfea - Page 4 5687809J
В момента на удара тя избяга, а аз паднах на земята и си от духнах. Тихо се прибрах в стаята си и заспах. Много се радвах, че победих Сторми Cool .
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 02, 2013 5:44 pm

На другия ден имаше тържество в Червения Фонтан, по случай 200г. от създаването му.
- Какво не сме поканени - извика Лина.
- Трябва да влезем - каза Алекс - Трябва да видя Пол.
- Ще намерим начин - каза Силвия - Хайде.
- Извинете има ли ни в списъка - каза Алекс.
- Изчакайте - каза човекът със списъка - Не, съжалявам вървете си.
- Хей, това е там е комета - засмя се Алекс.
- Къде? - попита човекът.
Те избягаха .
Хах, как го изиграхме само Very Happy Very Happy Very Happy
- Приятели оттук се вижда всичко - каза Силвия.
- Нагледа се, мой ред е - Каза Алекс.
- Дръпни се де и аз искам - Блъсна се Лина
- О започва - очарова се Алекс - ето го и Пол колко е сладък.
- Да, да дръпни се - Извика Силвия.
- Ти май наистина харесваш Пол - засмя се Лина.
- Да - каза Алекс и се удари във врата.
- Оооо... неее вратата се отвори - разкрещяха се те.
- Ето ги, те влязоха без разрешение - извика охраната.
- Да се прибираме момичета станахме за срам - казаха недоволно те.
И всички тръгнахме към Алфея.
Върнете се в началото Go down
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 02, 2013 6:39 pm

На другия ден след произшествието, което стана със силите ми Лина и Алекс отидоха на тържеството на Червения фонтан, което честваше 200 години от създаването му.Аз реших да остана в стаята си, но после ми стана тъпо и реших и аз да отида до там.Искаше ми се да видя Уил.
Стигнах и видях, че имаше охрана.Нямаше как да ме пуснат затова реших да се телепортирам вътре:
- Времеви тунел. - казах и вече бях там.Доредих се до първия ред и гледах състезанието със скутерите.Беше невероятно, а моят Уил завърши пръв в един от кръговете.Нямаше как да не се зарадвам.След като състезанието свърши аз отидох при него.Той се изненада да ме види.
- Хей, какво правиш тук? - попита ме.Беше приятно изненадан.
- Реших да дойда да те видя. - отговорих му. - Как си?Как вървят нещата тук?
- Много добре.Супер интересно е, а и се справям, както трябва. - усмихна ми се. - А при теб как са нещата?
- Не много добре.Вчера изгубих контрол над силите си и започнах да унищожавам на воля.Нараних и приятелките си. - казах му ужасно огорчена.
- Наистина?Как са те? - беше загрижен.
- Добре са.Приятелките ми са добре, но Луси, Сия и Мони не се отърваха толкова лесно... - казах му.
- Какво си им направила? - беше ужасно разтревожен.
- Ами имат леки травми.Директорката ми каза, че ще се оправят, но им трябва почивка!Хайде да се раздвижим малко.Аз да летя, а ти да караш със скутера си до мен?Не ми се седи на едно място. - казах му.
- Добре!Хайде. - той се качи на мотора си, а аз направих това:
- ТРАНСФОРМАЦИЯ!

приключение в Alfea - Page 4 Musa-1

И аз полетях, а той караше до мен.
- Какво е станало с училището ти? - веднага започна с въпросите.
- Разруших го, но директорката го е оправила с магия за възвръщане.За малко щеше да ме изключи.Имах огромен късмет, че размисли и не го направи. - отговорих му.В този момент видях едно дърво точно пред мен, завих надясно и успях да избегна сблъсъка.
- Също така Луси и компания се ровеха за планетата ми и силите ми. - продължих. - След битка и огромен скандал с тях ми дадоха книгата, която бяха взели.В нея имаше код и успях да разгадая малка част от него.Пишеше
"За да овладееш силите си и да имаш пълен контрол над тях, трябва..." и натам вече не можах да го разкодирам.Много искам да разбера какво пише, но разкодирането е много сложно.На единия ред кодът е един, на другия вече различен...
- На всяка цена трябва да разбереш какво пише! - обади се Уил, явно и той много заинтригуван. - Ако някъде пише как да овладееш силите си трябва да го прочетеш! - каза решително.
- Също се сприятелих с едни момичета и те ме поканиха в техния клуб Wings! - съобщих и се усмихнах. - Тези момичета и бях атакувала, когато бях полудяла... - и пак станах мрачна.
- Радвам се за теб!И аз се сприятелих с няколко момчета.Но сега искам да видя книгата. - викна решително Уил, защото от вятъра не се чувахме много добре.
- Добре.Ще ни заведа в Алфея! - и стигнахме до училището. - Чакай ме тук! - казах му и след като все още бях трансформирана полетях по стълбите, влязох в стаята си, взех книгата и се върнах при момчето, което харесвах.
- Ето! - прелистих няколко страници от книгата и му посочих кода.
- Наистина е доста сложен! - чух да казва Уил.
- Но имам идея!В Червения фонтан ни учеха да разкодираме кодове, които се правят точно така, както е ето на този ред! - извика въодушевено той.Развълнувах се.Редът, който той посочи беше онзи след моя.Щяхме да разберем какво пише след
"трябва да"!!!
- Една минута!Сега ще го разкодирам! - ми каза той.След няколко минути чакане, което ми се стори, като цяла вечност Уил извика щастливо:
- Готово!Сега ще видим какво се получи.
- Е? - подканих го.
-
"...трябва да срещнат старейшините на времето!Те ще ги подложат на различни изпитания.Ще ги намерите..." - каза.Ако сглобим двете части ставаше: "За да феите на времето да овладеят силите си и да имат пълен контрол над тях трябва да срещнат старейшините на времето.Те ще ги подложат на различни изпитания.Ще ги намерите..." и натам свършваше...
- МОЛЯ?!?! - извикахме и двамата в един глас.

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 02, 2013 8:04 pm

Отидохме до Червения фонтан.Не беше нищо особенно, но аз се правех, че ми е яко.След като се върнахме аз отидох да се разхождам.
"Охх тук стана тройно по-объркано.Сега и с тези сили на Сам и после това изгубване на контрол.Твърде сложно е стана тук.За първи път имам желание да се прибера на Солария и да забравя за това"
Неусетно бях стигнала до гората.Погледнах нагоре и видях Сам с някакво момче.
"Това момиче не е в ред.Трябваше да си почива."
-Хей. - някой ме хвана за рамото.
-Ъъ..какво? - обърнах се и видях Алекс. "Тя пък какво прави тук??"
-Какво правиш тук? - попита любопитно.
-Копая! - сопнах и се.
-Аха, ясно, не си в добро настроение.. - извъртя очи.
-Откри Америка. - усмихнах се фалшиво.
-И си дооооста раздразнителна. - направи още едно откритие.
-Аха. - седнах на един голям камък. - Не разбираш ли как ми омръзна от всичко?Първо Луси..сега и драмата на Сам...не, че не искам да и помогна, но това е прекалено за мен. - оплаквах се, а тя само ме гледаше.
-Имаме ли избор? - изведнъж се обади.
-Не.. - погледнах надолу.
-И все пак, аз не съм тук за това.. - развесели се.
-А за какво? - попитах объркано.
-Фарагонда събира всички феи и дойдох да те извикам.
-За какво ни вика? - погледнах подозрително.
-Никой не знае, но нека тръгваме ще започнат без нас. - задърпаме към така досадното училище.
* * *
-Феи съберете се.Проявете уважение към нашата директорка! - досадния глас на Гризелда кънтеше из двора.
-Скъпи момичета искам да ви съобщя нещо. - започна директорката. - От утре започва зимната ваканцията! - всички започнахме да викаме от щастие.
Върнахме се в стайте си започнахме да си оправяме багажа.
-Е разделяме се...за една седмица. - каза Блум.
-Ами ние с Алекс и Сам отиваме на Солария. - обърнах се към нея.
-МОЛЯ? - казаха двете заедно. - Кой ти е казал, че ще дойдем с теб?
-Аз. - посочих се.
-Забрави.. - отсече Сам.
-Моля ви, моля, моля, моля! - паднах на колене.
-Това значи, че отиваме в Солария. - каза весело Алекс.
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 02, 2013 8:23 pm

Бяха доста скучни дни и ето че днес Фарагонда ни викна.Като свтрши бях весела защото имаше....зимна ваканция!Супер приготвих си багажа.Нядавах се в Мелъди да видя и Джейкъб.Оле та днес имало състезание.Бях забравила.Карай.Да не забравя телефона.Видях Мони.Охх...бяхме се скарали като бяхме малки.Още сме сърдити.Дано точно днес триксите не изскочат от някъде.Отидох до библиотеката.Офф...ужас беше заключена.Край вбесих се вече.Трансформирах се.
-Музкален прилив!
Срутих вратата и влязох взех кнгата за Мелъди.Беше ми интересна като малка.Излязох и поправих вратата с магията на която ни научи Гризелда за възвръщане.Тя е много трудна магия,но я овладах.Почнах да търся Саманта,Лина,Алекс и Блум за да си кажем довиждане.Илзязох на двора и ги видях.Одитох зад Саманта и сложих ръце на очите и.
-Познай кой е?-викнах аз,но с променен глас.
Лина,Алекс и Блум се смееха.Саманта каза:
-Защо се смеета кой е?
-Роузи!-казаха трите.
Аз свалих ръцете си.И им казах довиждане.Дано днес тръгнем.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 02, 2013 8:49 pm

- МОЛЯ?!?! - извикахме заедно с Уил.
- Това не ни показва нищо.Сега просто разбрах, че трябва да търся някакви старейшини, за да ме подложат на изпитания, а не зная дори къде да ги намеря... - бях ядосана.
- Спокойно!Ще ги намериш! - опита се да ме успокои Уил.
- Нямам думи!Ще трябва да минавам някакви сложни изпитания...А не знам къде да намеря старейшините, които да ми ги възложат...От заплетено става все по-заплетено... - не ми беше приятно, че се бях зарадвала, че ще разбера нещо за силите си, а то стана така, че разбрах, че ще става все по-трудно...
- Ще ги намериш!Не се притеснявай! - успокояваше ме Уил.
- Да, ще ги намеря... - повторих, но не се и надявах, че ще стане така...
- Съжалявам, но сега трябва да тръгвам, докато в Червения фонтан не са забелязали още отсъствието ми. - ми каза Уил.Усмихна ми се и после тръгна.
Останах сама...Тази работа със старейшините хич не ми харесваше...Щеше да е много трудно, а с неовладяни сили...ОЩЕ ПО-ТРУДНО!Чух гласове зад мен и се обърнах назад.Там бяха Лина и Алекс.Тъкмо тръгваха нанякъде и долових думите "Фарагонда събира всички феи в двора!" .Явно не ме видяха...За да не закъснея бързо взех книгата и се качих до стаята си, за да я занеса.После набързо слязох по-стълбите и изтичах в двора.

***

Когато слязох Фарагонда ни съобщи, че започва зимната ваканция.Много се зарадвах, както и всички момичета от училището!След това отидох към стаята на Лина, Алекс и Блум.Влязох и видях как Лина си събира багажа.С момичетата и казахме, че ще ни е тъжно да се разделим с нея за толкова време, но тя изненадващо каза на мен и Алекс, че ние тръгваме с нея.Бях скептично настроена, но след като ни беше паднала на колене и ни молеше нямаше как да и откажем!...

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...

Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 04, 2013 9:15 am

След битката със Саманта, трябваше да стоим в стаята.
- Е, поне едно добро нещо излезе от всичко това. - Казах с мрачна усмивка, а изглежда че шокирах Сия и Мони. - Разбрахме какво пише в онази книга.
- Изобщо не си струваше... - Промърмори Сия, а Мони само леко кимна и тогава влезе Фарагонда.
- Как сте, момичета?
- Добре сме.
- Е, вече сте по-добре. Ваканцията започва утре, за това щом сте готови, можете да тръгвате. - Каза и излезе.
*****

Час по-късно си събирахме багажа.
- Луси, ти какво ще правиш?
- Ще обикалям. Както досега. - Свих рамене и седнах на леглото ми. - Ами вие?
- Аз ще се върна на Мелъди. Ще видя новия съпруг на принцесата. А ти, Сия?
- Аз отивам на Флубъст. - Замисли се. - Какво ли ще прави Лий? - Погледна ме.
- Не знам. - Въздъхнах и продължих да събирам багажа си. Никоя от нас нямаше сили да използва магия за това.
- Имам идея! - Каза изведнъж Сия. Двете с Мони я погледнахме.

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
siaa
Фея
Фея
siaa


Брой мнения : 24
Join date : 13.12.2012
Age : 25

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 04, 2013 3:18 pm

- Имам идея! - Казах изведнъж. Двете с Мони ме погледнаха. - Хайде всички да отидем заедно на Флубъст. Какво ще кажете?
- Да, защо не?
- Ами... щом Луси е съгласна, да. Защо не? Ще е много забавно.
- Супер! - Много бях щастлива. Продължихме да си събираме багажите.
*****
Половин час по-късно стояхме пред входа на Алфея и чакахме да се отвори портала.
- Скоро ще се появи. Далече е, за това се бави. - Усмихнах се.
- Добре. Нямам търпение да видя как се е променил града след нападението. - Луси се беше вглъбила в представите си, а Мони попита:
- Студено ли е там? Дали да не си облека пуловер или...
- Успокой се. По това време на годината единственото студено там е сладоледа. - Засмях се. - По-добре си вземи бански. До града има езеро, което е много топло.
- О, не! - И Луси се включи. - Аз не съм си взела!
- Спокойно! - Пак се разсмях. - Има много магазини. Ще си избереш. Всъщност и на мен ми трябва...
- Да, и аз ще ги погледна. Трябва ми нов. - Усмихнахме се всички и тогава се появи портала.
- Хайде, да вървим!
Влязохме в портала и тогава...

To Be Continued... at another place...
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeНед Яну 20, 2013 5:48 pm

Бях нова във Алфея.Куфара ми падна и всичко изскочи.Ядосах се.Почнах да събирам едно момиче дойде да ми помогне.Не я познавах.
-Благодаря!-казах аз.
-Няма защо!-отговори ми това момиче.
Тръгнах към вратата на училището и...хоп излезе Гризелда.
-Ти си Реклана нали?-попита тя.
-Да!-казах аз.
-Добре влизай.
Аз влязох бях със някакви момичета Никол и Сиси.Помислих си:*Леле Никол...приятелката ми.Но тя е ваканция.*Разочаровах се.Оправих се.Тъкмо излизах и онова момиче дойде и ми каза:
-Фарагонда ни вика.
-Идвам!-изпъшках аз.
Бягаме,бягахме и стигнахме до кабинета и.Влязохме със гръм и трясък.И тя заговори:
-Друг път не влизайте така.Сега искам да ви кажа да се пазите от вещиците от облачната кула и да не излизате извън Алфея.Няма часове защото сега е ваканция.Отидете си по стайте.
-Добре!-казахме ние и тръгнахме.
Влязох си във стаята и си легнах на леглото.Неусетно бях заспала.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeПон Яну 21, 2013 8:23 pm

Порталът ни доведе в Алфея и по-добре, защото иначе щях да убия някой.
-Най после!В Алфея сме! - започнах да подскачам щастливо, а другите само се оглеждаха насам натам, докато изведнъж не забелязахме нещо:
-Къде е Луси? - извика изненадано Мони, а аз се обърнах към Сия подозрително:
-Тя беше след теб.Трябва да знаеш къде е.
-Не, не знам. - започна да се оправдава. - Аз минах и тя каза да продължа и от там незнам.... - виновното и изражение, което впрочем виждаме за първи път ни накара да спрем да се съмняваме в нея.
-Все пак..където и де е ще се справи.Тя е много силна и се се справяла с не малко неща. - успя да каже в заключение Мони, точно преди Фарагонда да дойде.
-Момичета здраейте.Как мина ваканцията ви? - започна с онзи нейния бабешки глас и дърта усмивка.
"Ами сега?Какво да и кажем?Ако и кажем за Сам - край, ще я изключи"
-Ние сме феи Сиреникс. - Сам каза забързано и найстина притеснено.
-Сиреникс? - изненадано попита. - Веднага елате в кабинета ми. - строгия и глас ни закова на място, а другите феи само се оглеждаха и се чудеха какво става.
Стигнахме да кабинета и.Тя вървеше поне десет крачки пред нас, а ние "най-спокойно" си треперехме.Влязохме, тя си седна на стола си, а ние сидяхме прави като статуи.
-Сиреникс?Как? - попита ни едновременно разтревожено, любопитно и изненадано.
-Ами.. - Сам започна да разказва за това дълго приключение или по-скоро ад.
-Жалко за Алекс.Сега забелязах, че я няма между вас. - директорката наведе глава надолу.Поприказвахме си още 10 минути, в които слава богу Фарагонда не изгони Сам.Каза ни да се качим в стайте си и да се нагласим и да слезем в двора, щяла да ни представи на училището, нали сме станали феи Сиреникс.Качихме се на в стайте си светкавично.Толкова се вълнувахме, нали все пак Фарагонда ще ни представя за най-добри феи.След един дълъг час бяхме готови!С момичетата се срещнахме пред стаите.
-Лол, постарали сте се. - засмях се.
-И ти не си за изхвърляне. - намигна Сам.
И найстина изглеждахме супер!Аз хванах първото, което ми попадна и за късмет се оказа идеално.
тук
Сам също си беше избрала, найстина готик дрешки.
приключение в Alfea - Page 4 Tecna_of_winx_club_5_season_by_dimademon-d4khwzp
Сия беше брутално облечена, но това и отиваше.
приключение в Alfea - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQzhgYYbVetpQaYzXWYbVlAiuj4t8qJeTOYcZKP-9g1AUAx4oX94A
Но в момента в който зърнах Мони, разбрах, че Сия изобщо не беше брутална.
тук
Оглеждахме се още 5 минути и накрая слезязохме.В двора беше разпъната сцената и всички бяха там.От феите и учителите до специалистите.Аз се панирах - леко.Застанахме най-отпред в тълпата и започнахме да слушаме все така дългата реч на нашата скъпа директорка.След всичко това, най-накрая ни приветства.
-И нека тук се качат геройните.Мони, Сия, Сам и Лина.
Качихме се, а фейте викаха и викаха.
-Браво на вас, момичета.Вие найстина се справихте блетящо в мисията си.И резултата е, че вече сте фей Сиреникс! - фейте започнаха да крещят още по-силно.След още няколко думи Фарагонда ни пусна да си ходим.Първо се разходихме малко из двора, а после се качихме в стайте си уморени.Решихме да си направим пижамено парти.Найстина имахме нужда от забавление точно в този момент.
Върнете се в началото Go down
maicg
Moderator
Moderator
maicg


Брой мнения : 391
Join date : 01.12.2012
Age : 23

Герой
Име на героя: Луси Хартофийлия // Марлийн Брукс // Лисандър Тейзър
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 09.06 // 03.04 // 14.06

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeВто Яну 22, 2013 2:20 pm

Появихме се в двора на Алфея. Бях си сменила дрехите докато пътувахме.
приключение в Alfea - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQ_yMrVui4tErmE4cyWzObtrtZ9_Oxe9ai9vA1ElcOMJtkUoGYB
Огледах се, но в тази тълпа никъде не виждах момичетата. Сигурно бяха в стаята. Тръгнах натам.
- Луси, не може ли да те изчакам... не тук?
- Ъх... да, добре. Ще дойдем после. - Казах му и продължих към входа. Всички ме гледаха с неразбиращи погледи. Не им обръщах внимание. И тогава:
- Къде си мислите, че отивате, госпожице? - Чух заядливия глас на Гризелда, когато влязох в училището.
- Вътре, предполагам? - Казах саркастично, а тя ми се намръщи.
- Не може просто да изникнете от някъде и да поискате да влезете в училището...
- И от кога на учениците им трябва разрешение да влизат където учат? - Скръстих ръце, а феите наоколо гледаха спора ми с заместник директорката.
- А вие нима сте ученичка? - Трябваше да се сетя, че е нещо такова...
- Да.
- Нима?
- Вижте... нямам време за безсмислени спорове. Трябва да се върна...
- Не може да... - Изнерви ме. Щях да се трансформирам, но си напомних, че тя ми е учителка. Ужасно досадна и злобна учителка. Сетих се, че мога да ползвам телепортираща магия.
- Ако не ми вярвате, проверете в регистъра на тазгодишните ученички. Аз бързам. - И изчезнах...
Появих се в началото на коридора, където беше стаята на момичетата. Почуках на вратата. Отвори ми Сия.
- Да... Луси! - Останалите се скупчиха на едно място.
- Къде беше? - Попита Саманта, а, преди даже да отговоря, Лина каза:
- Знаеш ли колко ни притесни? - Мони кимна.
- Спокойно, добре съм! - Усмихнах се. Забелязах, че са по пижами.
приключение в Alfea - Page 4 Armure-de-erza-scarlett-fin-454094
приключение в Alfea - Page 4 WINX-the-winx-club-22855847-428-1183
приключение в Alfea - Page 4 Winx-Fairies+Layla+PJs+S4
приключение в Alfea - Page 4 Mirajane_fairy_tail_by_gaarajapanime-d3cps9i.png
Засмях се, но нямахме време за това.
Влязох вътре и седнах на един стол. Атмосферата беше изпълнена с напрежение. Поех си въздух.
- Омъжих се.

To Be Continued...
Върнете се в началото Go down
https://winxclubbulgaria.bulgarianforum.net/t458-topic
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeВто Яну 22, 2013 3:53 pm

Когато стигнах двора на училището забелязах голямата тълпа ученици. Искаше ми се да попитам къде трябва да отида сега, но ме беше срам. Продължавах да вървя на пред, гледайки земята, докато изведнъж не се блъснах в някой, а този някой ми каза:
-Госпожичке къде мислиш, че отиваш - това беше Гризелда, която ме беше погледнала строго.
Но аз нищо не отговори просто почервенях и продалжих да гледам на долу.
-Как се казвате?
-Роз-аа-линда,- казах плахо аз
-Розалинда коя?
-Розалинда Събрин от Андрос. - отговорих
-Добре.Стаята ти е на 2етаж в края на коридора.
Тъкмо продължих към тълпата, която не знаех какво гледаше, докато Гризелда не забеляза нещо мяукащо в куфара ми.
-Какво има в куфара ти?
-Ъм.. това е моето коте Кира - казах отваряйки куфара си. Какво ли си мислих, да имам коте тайно, но нали щяха да ме изключат ако бяха разберат.
-Добре - отговори отново
Продължих и видях сцена на която имаше няколко момичета и директорката - г-жа Фарагонда!Не чух много добре какво говореше, но разбрах нещо за Сиреникс.След като свърши всичко аз намерих стаята си.На врата пишеше името ,,Ариана Постъп'', както и моето. В стаята имеше всекидневния и две стай с по две легла, явно стаята беше за 4-ма. Подредих си багажа, както и този на Кира и изчаках да видя кое е другото момиче.

...
Върнете се в началото Go down
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:48 pm

приключение в Alfea - Page 4 5758607iСтигнах в училище, слушайки музика, за да не се притеснявам.Имаше голяма тълпа хора, който бяха събрани в едната част на двора.Не видях какво имаше там, защото бях ниска и далече.Продължих напред, докато не усетих как музиката от слушалките ми намалява.Отворих очи и видях г-жа Гризелда, как държи едната ми слушалка и ме гледа строго:
- Млада госпожице , какво си мислиш , че правиш ?
-Ам... мисля, че слушам музика Very Happy - усетих се, че не трябваше да казвам това!Докато взимах слушалката си от ръката и и се озъбих, а след това веднага ги скрих за гърба си.
-Име и откъде идваш- попитаме, като погледна още по-строго.
-Ариана Постъп и съм от Анималфия- отговорих усмихвайки и се, в този момент си помислих, че изглеждам СЛАДКА на госпожата.
-Добре.Стаята ти е на 2етаж в края на коридора.И повече да съм те виждяла да слушаш музика!
Продължих напред, опитвайки се да се промуша през учениците.Какво си мисли, че ще спра да слушам музика ли, но не това няма да станеПо пътя видях няколко момичета на сцената и г-жа Фарагонда, а около тях им ръкопляскаха.
Намерих стаята си, на която имаше бележка с името ми както и ,,Розалинда Събрин'' .Когато влязох видях момиче, което гледаше през прозореца - двора. Сигурно не ме беше чула да влизам.
-Здрастии!- в този момент тя ме погледна, а аз видях нещо да се движи под дивана.
-Здрасти, аз съм Розалинда Събрин - забелязах как бузите и все повече почервеняваха.
-Аз съм Ариана Постъп, приятно ми е! - казах, докато оглеждах стаята.
Забелязах, че стаята имаше 4 легла, а ние бяхме само 2.Изведнъж нещо ме докосна по крака,аз за малко щях да подскоча, но видях, че това беше просто едно малко коте, което се галеше в обувките ми.
-Твое ли е? - попитах,докато го галех
-Да казва се Кира, подарък ми е от родителите за заминаването ми тук. - каза тръгвайки и тя да я погали.
...
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeВто Яну 22, 2013 5:58 pm

Реших да се разходя из двора.Изведнъж чух гласа на Фарагонда и силни ръкоплскяния.Запуших си ушите.Тръгнах да видя малко клюкички. Very Happy Няколко момичета бяха на подиума и Фрагонда говореше за някаква сила Сиреникс.Интересно ми беше.Олл...каква сила та това е трансформацията на океана.Никол ми беше казвала за нея.Огледах се но нея я нямаше.Качих се в стаята си и отворих тайния си дневник записах:"Мило дневниче,днес още сме ваканция кога ли ще свърши.Дано днес искам да уча.Реших да ти кажа едн тайна тя е:Нямам трансформация все още."Натъжих се.Погледнах часа беше 15:30.Затворих дневничето си.Звъннах на татко.
-Ало,тате!
-Ало,кой е?
-Аз,дъщеря ти! Very Happy Не ме ли позна?
-Не.
Засмя се татко изведнъж видях едно момиче да си има коте.
-Как си?Имаш ли трансформация вече?
-Добре.Абе тате за един ден ли?Не нямам.Татко?
-Да,мила?
-Ще ми купиш ли животниче?
-Добре,но като получиш своята трансформация.
-Но...
-Никакво "но" сега чао.
-Чао.Липсваш ми.
-И ти на мен.
Затворих телефона.Изведнъж изпаднах в спомени:
Как мама умира.Как се запознавам със едно лъвче на 3 годинки и когато ставам на 10 то умира.
Всички лоши и хубави спомени попаднаха в главата ми.Реших да пусна един клип със спомените ми.
тук
Разплаках се.Гаджето ми умря също.Спрях клипа не издържах.Излязох навън един красив специалист(демон)се приближи.
-Хей,сладуранке аз съм Джейкъб.Имах гадже,но то умря от задавяне с баница.
-Аз съм Реклана.Така ли/И аз имах и моето умря от това.
И двамата се засмяхме но и се натъжихме.
-Искаш ли да ми станеш ти?-попита той.
-Какво да ти стана?-учудих се.
-Гадже?
-Ъмм...аз...ти...дали...ще се...обичаме?
-Да много си сладка.По хубава от старото.-той пак се разочарова но ще му мине.
-ДААА!-казах много силно аз.
-Аз свърших ваканция.А ти?Олл...чакай ти си нова.
Засмяхме се.Той тръгна, а аз си легнах в стаята.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
winxclub
Moderator
Moderator
winxclub


Брой мнения : 884
Join date : 11.12.2012

Герой
Име на героя: Саманта Кук // Тарани Хейл // Уил Олсен
Години: 16 // 16 // 16
Дата на раждане: 12.12. // 23.03. // 07.09

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeВто Яну 22, 2013 7:14 pm

- Омъжих се! - изстреля бързо Луси.
- Лъжеш! - извика Сия.
- Ха!Да не мислиш, че ще се хванем на това? - изсмя се Лина.
- Омъжих се! - повтори много по-сериозно Луси.
- Сериозно ли? - изненада се Мони.
- Чакай!Чакай!Чакай!Чакай! - започнах да повтарям аз!Бях в шок!Първоначално си помислих, че се шегува, но явно...
- Какво?Не се ли радвате? - попита Луси изненадана.
- Ти сериозно ли?Шестнадесетгодишна и вече ще се жениш?? - казах на глас аз..
- Ъм..Това е съвсем нормално! - получих си и отговора!
- И за кого ще се омъжваш? - попита Сия явно все още запазила самообладание.
- За Лий!Лисандър!!! - извика Луси силно и развълнувано.
- МОЛЯ!?!? - учуди се Сия.А Лина все още не се обаждаше!Но и нейната реакция не закъсня!
- КАКВО?Ще се жениш?А сега какво?Напускаш клуба и отиваш да гледаш деца?? - всички се обърнахме към нея и я гледахме, като статуи!
- Ъм...Откъде ти хрумват тези неща? - Луси явно не очакваше това.
- Кой е Лисандър? - запитах аз.Кой беше този?
- Моят годеник! - извика Луси.
- Това е ясно! - отговорих!
- Защо ме питаш тогава? - отвърна ми принцесата на Хертофили...Цареше пълен ХАОС!!!
- МОМИЧЕТА УСПОКОЙТЕ СЕ!ЩЕ СЕ ОМЪЖВАМ!ЗАЩО ВСИЧКИ ПОЛУДЯХТЕ!?!?!? - изведнъж извика Луси!
- Кога ще си събираш багажа? - изстреля Мони внезапно!
- О, БОЖЕ! - Луси явно съвсем изкука.
- Лий ти е предложил?Наистина ли? - Сия се приближи до сгодената ни приятелка и я хвана за ръцете! - Честито!
- Благодаря ти! - и по лицето на Луси пропълзя усмивка!
- Откъде ти хрумна идеята да се жениш? - все още не съзнавах...
- Ами Лисандър ми предложи! - пак получих глупав отговор!
- НО ЗА БОГА КОЙ Е ТОЙ!? - изкрещях!
- Годеникът ми! - полудявах съвсем, защото получавах само скапани проклети отговори!!!
- Значи ще се изнасяш?Е, кога? - пак се обади Мони.
- Момичета!Никъде няма да ходя!!! - явно и Луси полудяваше! - Ще се омъжвам!Това е!Нито ще се изнасям, нито ще имам деца! - и погледна към Лина.
- Като няма да имате деца защо се жените? - пак не разбра.
- А нужно ли е!?!? - изкрещях й бясна!От този хаос се ядосвах тотално!
- Не ми викай!
- Ще ти викам! - отговорих пак с крясък!
- Не, няма! - пак ми се възпротиви Лина.
- СПРЕТЕЕЕЕЕ!!!!! - изкещя Сия.
- Ти пък не се обаждай! - смъмри я племенницата на краля на Солария.
- Ти ще ми кажеш!!! - на свой ред се отяде Сия...БЕШЕ ЛУДНИЦА!!!
- МЛЪКНЕТЕ!НЯМА ДА СЕ ИЗНАСЯМ ОТ ТУК!ЩЕ СИ СЕДЯ В КЛУБА И ВИ КАНЯ НА СВАТБАТА СИ! - извика Луси по-бясна от всякога!Не я бях виждала такава!
- ЧЕСТИТО! - всички и извикахме и я прегърнахме!Сега успяхме да я разберем..
- Та кога е сватбата ти? - попитах я!
- Ами скоро! - получих пак тъп отговор!
- Не ви напускам! - отговори и Луси намръщена!
- А годеникът ти красив ли е? - беше ред на Мони да задава въпроси.
- ДА!КРАСИВ Е!Щом е мой годеник нормално да е красив! - обърна се принцесата на Хертофили към Мони още по-нацупена!
- Ох..Извинявай!Просто такава новина нормално да ни шокира! - извиних се от името на всички!
- Няма проблем!Разбирам ви! - каза Луси много спокойно и се усмихна! - Та вие пижамено парти ли правите?
- Да! - поясни Лина!
- Един въпрос!Защо не дойде с нас в Алфея? - попита Мони, Луси.
- Ами реших да отида на Хертофили и т.н. и т.н. и накрая Лий ми предложи! - и пак подскочи!Наистина Луси много се радваше за сватбата!Явно наистина обичаше този Лий!
- А защо не ни каза, че ще отидеш на планетата си? - зададе въпрос Сия.
- Ами.. - и принцесата на Хертофили започна да усуква..
- Както и да е!Ела да разкажеш как ти предложи този Лисандър и други подробности около него!Как изглежда, мил ли е... - викнах на Луси.
- Ами много е красив!Относно това как ми предложи!Звънна ми и... - започна да обяснява приятелката ни всичко до най-малка подробност, а ние я слушахме и постоянно и задавахме въпроси около сватбата!След известно време Лина извика:
- Бой с възглавници! - и ме удари!
- Ще видиш ти! - казах й шеговито.Взехме възглавниците и започнахме да се удряме и смеем!Тази вечер беше невероятна!!!

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
MagixJourney
Фея
Фея
MagixJourney


Брой мнения : 11
Join date : 22.01.2013

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 23, 2013 3:38 pm

- Не мога да повярвам, че ще ме оставиш сама! - сестра ми, Джесика каза натъжено.
- Джес, моля те, успокой се! Все пак не заминавам завинаги! Веднага щом успея да стана истинска фея ще се върна и ще спасим мама и татко!
- Но какво ще правя сама?
- Спокойно няма да си сама! Ще останеш при леля ни за известно време, докато се върна.
- Добре, но ми обещай, че ще се върнеш скоро! - помоли ме загрижено тя.
- Разбира се! Ще си идвам всяка ваканция! - отвърнах и аз.
- Ще ти се обаждам всяка седмица, да знаеш!!!
- Добрее. - засмях се. Хайде аз трябва да тръгвам.
Прегърнахме се и се телепортирах.
----------------------------------------------------------------------------------
След като се телепортирах в Алфея си отворих очите и видях огромна сграда. Това беше училището, в което щях да уча цели три години! Забелязах много момичета в двора, но очевидно аз бях единствената нова там.
- Госпожице Пери от Скопия. От кога ви чакаме! - каза ми с фълшива усмивка г-жа Гризелда.
- Здравейте, госпожо! - казах уплашено.
- Влезте и ще намерите стаята си!
- Благодаря ви! - отговорих и и тръгнах да търся бъдещата ми стая.
Доста време търсех стаята ми, но накрая я намерих на втория етаж... на вратата пишеше само моето име, което значи, че съм сама.
- Супер! Сама съм и ще си правя каквото искам! - казах си на ум аз.
----------------------------------------------------------------------------------
На другата сутрин беше време за учене... Станах, преоблякох се и тръгнах към стаята, където щеше да се проведе часа ни. Влязох в стаята и реших да не седя сама и седнах до едно момиче.
- Здравей, аз съм Пери и съм фея на експлозивите! - поздравих я.
- Хей! Казвам се Анджела и съм фея на живота! - отвърна ми с лека усмивка.
- Яко! Аз съм нова и да ти кажа честно.. леко съм притеснена... - казах и.
- Спокойно, всичко ще бъде наред и аз бях така на първия ден, но после всичко беше страхотно! - успокои ме тя.
- Дано! - усмихнах се!
-----------------------------------------------------------------------------------
След часовете решихме да излезем да се поразходим на двора и си говорехме за разни неща:
- Ти защо се записа да учиш в Алфея? - попита ме Анджела.
- Ами всъщност реших да дойда тук, за да мога да усъвършенствам силите си и да спася родителите си!
- Защо, какво им има? - учуди се тя.
- Преди година, когато бях на 15 бяха отвлечени от някакви хора и все още не можем да ги открием, но съм сигурна, че са живи... мога да ги усетя вътре в мен.
- Разбирам те! Дано ги откриеш и ще ти помогна с каквото мога... - каза ми загрижено.
- Благодаря ти, много се радвам, че си намерих приятелка, като теб! - отвърнах и щастливо, след което се прегърнахме и продължихме.
Върнете се в началото Go down
MagixJourney
Фея
Фея
MagixJourney


Брой мнения : 11
Join date : 22.01.2013

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 23, 2013 6:47 pm

След като се поразходихме на двора с Анджела решихме да влезем и да разгледаме вътрешната част на прословутото училище... ходихме, ходихме и накрая завършихме в библиотеката.
- Чувала съм, че тази библиотека има магическа търсачка! - каза Анджела и отиде в средата на стаята и си сложи ръката на едно дървено нещо.
- Какво правиш? - попитах я.
- Виж това! - отвърна ми. Анджела, феята на живота!
Непосредствено 3 книги се появиха около нея. Тя ги взе и ги остави на масичката.
- Дай и аз да опитам! - отвърнах и развълнувана и си сложих ръката на масата, точно като Анджи.
- Пери, феята на експлозивите!
Изведнъж се появиха хартиени листове около мен. Разгледах ги и видях семейното ни дърво.
- Яко! - казах заинтригувана.
Започнах да ги чета по-заинтересовано и не забелязах, че една книга летеше над мен, докато не падна на главата ми.
- Ауч! - започнах да се смея, а след това Анджела също.
Взех книгата от пода и я отворих, но имаше само празни страници. Отчаях се.
- Какво става? - попита ме Анджи.
- Страниците се празни! Няма нищо на тях! - отвърнах и заядливо.
- Може би трябва да използваш силите си! - запита ме новата ми приятелка.
- Ъм... аз имам силите на експлозивите, така че не мисля, че това е добра идея. - засмях се.
- Може би си права. - и тя се съгласи с мен.
Разлистих и другите листове, но изведнъж нещо заблестя на един от листовете на загадъчната книга. От там излезе някакво магическо създание.
приключение в Alfea - Page 4 Alana___pixie_of_glamour_by_charmedwings-d5ovudc
- Здравей Пери, аз съм Алана, пиксито на блясъкът!
- Приятно ми е Алана! - отговорих и, след което усетих невероятно чувство...
- Пери, ти и Алана се свързахте взаимно! - каза развълнувана Анджела.
- Алана, ела с нас в стаята ми ако искаш? - усмихнах се.
- Разбира се, че искам, Пери! - каза ми с огромно щастие пиксито.
- Хайде, тогава!
Излязохме от библиотеката и тръгнахме в стаите ни.
- Чао, до утре. - казах на Анджела и влязох в стаята си, след което си сложих пижамата и се заговорихме с Алана, моето пикси.[img][/img]
Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeСря Яну 23, 2013 7:12 pm

Събудих се.Алармата е звъннала.Закъсняла баба за час. Very Happy Много обичам да се шегувам.Отворих гардероба и...дрехите разхвърляни все едно във гардероба ми е минало торнадо.Ужас!Хванах нещо:
приключение в Alfea - Page 4 0_559e9_82eedff4_L
Слизах вече по стълбите докато телефонна ми не звънна.Беше непознат номер.
-Ало?
-Аз съм Джейкъб.Реклана ела довечера на среща във 8 часа във Магика.
-Не, мога ще пуснат бариерата а и днес почва даскалото.
-Ок,чао!
-Чао!-казах аз и затворих телефона.
Фарагонда ме видя и ме викна.
-Ти днес няма да караш часове,а ще си на мисия за да получиш своята трансформация.-каза ми сериозно директорката.
-Добре!-аз и отговорих.
-Мисията започва сега.
Някакси се телепортирах във друг свят.Излязоха чудовища и живи растения.Олеле и...една...вещиццца.Тя изчезна,ни някои ме удари в гърба.Обърнах се и беше тя.
-Остави ме!-виках аз.
-Няма идваш на най-високото и тъмно място с мен.
Тя ме заведе на много висока скала и беше голяма тъмнина.Майко виждаше се само края на скалата.Не,не уплаших се а когато се уплаша не се чувам,побърквам се,незнам какво ми става когато се уплаша жестоко.
-Така ти се пада като идваш тук.-каза вещицата.
-Но това да не е илюзия.
-Не е!-засмя се злодеиката.
-Щит!
Защитих се.Какво стана.Почуствах лек полъх.Вещицата изчезна.Отново се появиха чудовища.
-Море от желе.
Бяха лесни и получих своята трансформация.

Върнах се в Алфея.Имах 6.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
MagixJourney
Фея
Фея
MagixJourney


Брой мнения : 11
Join date : 22.01.2013

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 11:34 am

След дъъълга нощ в разговори с Алана бях заспала неусетно... На сутринта беше време за училище. Преоблякох се с ежедневните си дрехи и тръгнах към стаята, в която ще имаме час с Гризелда, но когато влязох там нямаше никой. Тогава погледнах през прозореца и видях, че всички бяха навън заедно с учителката. Отидох при тях и чух г-жа Гризелда да казва:
- Феи! Днешния час ще ви изпитвам! Ще трябва да се биете срещу вашите слабости.
Докато тя говореше аз отидох при Анджела.
- Здрасти, Анджи!
- Оу! Здравей Пери! Чу ли какво каза Гризелда?! Ще трябва да се изправим срещу най-големите си страхове! - каза ми уплашено.
- Да чух и се чудя на какво ли ще ме изпита! - казах и загадъчно.
- Дано да успеем да се справим! - усмихна се.
Тестът вече беше започнал и няколко момичета го преминаха, след което беше ред на Анджела да бъде изпитана. Тя мина теста без проблеми и много бързо.
- Беше страхотна, браво! - казах и учудено.
- Благодаря ти, сега е твой ред! Ще се справиш! - отвърна ми.
- Дано си права. - отвърнах и и изведнъж около мен всичко стана тъмно... нямаше абсолютно никой само и единствено аз, но веднага след като казах това от някъде се появиха някакви мъже.
- Очевидно прибързах.
- Липсват ли ти мама и татко, феичке? - попитаха ме злобно.
- Това сте вие! Вие отвлякохте родителите ми! Ще си платите! - отговорих им гневно.
- И как ще ни спреш. - засмяха се.
- Ето така! Трансформация!
приключение в Alfea - Page 4 3788747_o
- Скорпионска атака! - извиках.
приключение в Alfea - Page 4 5684198c
- Само това ли можеш? - отново започнаха да се смеят и ме атакуваха. Заблуда!
приключение в Alfea - Page 4 5684980V
Паднах на земята и не можех да се изправя и ги чух да казват:
- Колкото и да търсиш родителите ти НЯМА да ги откриеш НИКОГА, защото те са мъртви!
- Не! Те не са мъртви не можете да ме заблудите аз ги усещам и ще продължа да ги търся, каквото и да ми коства това! Захранващ експелер!
приключение в Alfea - Page 4 18221487
- Родителите ти са МЪРТВИ разбери го! Светкавица! - викна другия.
приключение в Alfea - Page 4 5685066B
Мощен щит! - защитих се.
приключение в Alfea - Page 4 2x01-LaylaShield-1
- Това е краят ти малка феичке! ПЪЛНА МОЩ! - извикаха и тримата злодей.
приключение в Alfea - Page 4 Winx-club-3d-magic-adventure-magica-avventura-teleport_3
- Нее! - изведнъж всичко изригна и отново бях в двора на училището.
- Госпожице Пери, много съм разочарована от вас! Мислех, че имате по-голяма вяра в себе си. - каза ми разочаровано Гризелда.
После се огледах и всички феи ме гледаха подигравателно, само Анджела дойде при мен и ме успокои.
- Няма нищо, Пери! Ще има и други изпити! - успокои ме тя, след което се разплаках и отидох в стаята си. Там беше Алана. Тя ми каза, че не е важно дали съм успяла да премина теста или не, а че по-важното е да имам вяра, че ще ги победя и ще съм отново с цялото си семейство. До една степен тя ме успокои и неусетно успях да заспя.


Последната промяна е направена от MagixJourney на Нед Яну 27, 2013 12:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rony999
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Rony999


Брой мнения : 90
Join date : 12.01.2013
Age : 24

Герой
Име на героя: Розалинда
Години: 16
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 3:01 pm

Цяла нощ с Ариана сме си говорили.Тя ми разказа за нейният живот, как не са я пускали навън заради драконите.Разбира се и аз и разказах за Земята.
Сутрин се сабудихме още преди алармата да звъне.Много се вълнувахме.Подбрахме най-хубавите си дрехи, помогнахме си за прическите и слязохме да закусим:
-Какво ли ще има за закуска?-попитах
-Не знам и аз това се питам. - отговори, докато слизахме по стълбите.
Стигнахме и до залата, в която се закусваше.Беше огромна и много шумна.
-Има толкова-а-а много ученици, повече и от вчера. - казах учудено
Тя не ми отговори просто поклати глава в отговор ,,да'' и се оглеждаше къде трябва да се наредим.
Накрая намерихме от къде да вземем закуската си, а каква опашка беше:
-Никога няма да успеем да закусваме!!!- каза ядосано Ариана.
Съгласих се с нея, това беше цялото училище втурнато за закуски...
Най-накрая успяхме да се доберем.И дългоочакваната закуска беше просто-ябълка,чай и филийки.
-За това ли се редихме 10часа-каза ядосано и седна на масата-аз можех и сама да си го направя в стаята!
-Да- имаше толкова хора около мен, че ме беше срам дори и да се храня.
Заради закуската закъсняхме за час.Когато влязохме в стаята, всички ни гледаха странно:
-Госпожици, защо закъсняхте?-каза господин Уизгис
-Ъм..-не продължих изречението, а просто погледнах на долу, почервенявайки.
-Съжаляваме, господине просто много време стояхме на опашка за закуска- отговори му тя
Нищо не ни отговори, а просто ни посочи къде да седнем, а той продължи да върви и говори на бюрото си, докато не седна и каза:
-И така сега задачата ви е да промените цвета на косата си- когато каза това той щракна с пръсти и пред нас се показаха огледала,всички започнаха да се оглеждат в него разбира се.
-И така, просто затворете очи и помислете как бихте изглеждали с друг цвят на косата-продължи господин Уизгис.
Всички започнаха да боядисват, в зелено в синьо, дори и в бяло, а учителят просто се разхождаше около нас.
Дойде и моят ред, аз разбира се си я боядисах в розово.А след мен беше и Ариана, тя толкова вярваше, че ще успее, че вместо само да я боядиса, промени изцяло прическата си- беше с къдрава къса коса.
-Чудесно Ариана, но трябваше само цвета, а и много ярко хубаво червено- каза и той и продължи към другите.
Всички започнаха да се смеят, а тя просто се огледа и каза:
-Супер много ми отива червено, мисля да се боядисам- каза смеейки се
След това имахме при господин Паладин, при него се подготвяхме за входно ниво, както на земята но с магия
...
Върнете се в началото Go down
Sunny.
Изпитанието за Сиреникс
Изпитанието за Сиреникс
Sunny.


Брой мнения : 850
Join date : 02.12.2012

Герой
Име на героя:
Години:
Дата на раждане:

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 3:18 pm

Сутрин в 7:30 аз си спинкам сладко, сладко, докато естествено будилника не развали романса между мен и възглавницата ми.
-БЪРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР!
-Млъкни! - хванах зелената купчина с метал и я пратих на стената и тя се разби, при което събуди сам.
-Какво става тук? - веднага скочи от леглото в бойна позиция. - Магия Wi....
-Чакай!Просто будилника ми се срещна със стената.Нищо повече.
-И той колко часа показваше? - седна на леглото и разтърка очи сънено.
-Ами..ако случаино си си помислила, че като издранча аз вместо да го метна на някъде, съм гледала колко показва, много си сбъркала. - мъчително се надигнах от топлото ми легалце и си взех телефона. - Седем и половина!!!
-О, не.Закъсняваме. - с Сам започнахме да тичаме насам натам и след около 15 мин бяхме напълно готови.
-Имаме само още 5 мин. и часа започва. - дръпна ме и слязохме долу, пред вратата на стаята ни чакаха Сия, Мони и Луси.
-Да питам ли къде бяхте? - естествено Сия използва момента да се заяде, но май повече с мен отколкото със Сам.
-В леглата. - озъбих и се и влязох в стаята.Момичетата влязока стотни след мен.Седнахаме си по местата и зачакахме.
-Здравейте момичета. - с лигавия си глас Паладии влезе в стаята.
-Здравейте. - отговорихме всички.
-Днес ще имаме практическа работа в калното блато. - каза той с онази негова усмивка.
-Моляяя? - всички се стъписахме, но Паладии не ни остави да се свестим, а дирекно ни накара да излезем навън.Използвахме магия за да се преоблечем.
Аз:
приключение в Alfea - Page 4 Images+%25285%2529
Сам:
приключение в Alfea - Page 4 Winx-Fairies+Camping+Flora
Мони:
приключение в Alfea - Page 4 Winx-Fairies+Stella+Field+trip
Сия:
приключение в Alfea - Page 4 Winx-Fairies+Camping+Tecna
Луси:
приключение в Alfea - Page 4 Cablo
-Трябва да преминете блатото за час и половина. - Паладии изчезна.
-Ами..да тръгваме... - казах развеселено, защото обожавах практическите задачи.
Върнете се в началото Go down
Silviq632
Фея Енчантикс
Фея Енчантикс
Silviq632


Брой мнения : 70
Join date : 12.01.2013
Age : 22

Герой
Име на героя: Ариана Постъп
Години: 16
Дата на раждане: 23/3/1996

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 4:11 pm

След часа с господин Уизгис имахме с господин Паладиум.Неговата задача беше - да се подготвим за битка срещу вещици .
Когато свършихме часовете се върнахме в стаята си , а Розалинда започна веднага да учи. Обясни ми , че имала твърде малко време да тренира своите магии на Земята.Аз я оставих на спокойствие и излязох на двора.
Забелязах как момичетата от сутринта пак ме обсъждаха и се смееха.Реших да не им обърна внимание, но видях как Розалинда идваше към мен, а те я спънаха. Мислих си ,,ТЕ ЗА КАКВИ СЕ МИСЛЯТ! ЩЕ ВИДЯТ ТЕ!''.Тръгнах към тях , а Розалинда се изправи и изтича към мен.Нищо не ми каза, но видях как очите и се насълзиха . Отидох още по-бързо към тях, а Розалинда ме дърпаше за рамото и ми казваше,че няма смисъл.Аз просто я игнорирах и казах на трите момичета :
- ВИЕ ЗА КОИ СЕ МИСЛИТЕ? - казах викайки
- Не е твоя работа, момиченце! - отвърна ми една от тях.
- О, така ли ? - след като го казах , усетих как Розалинда ме дърпна назад. -
Огнени топки!приключение в Alfea - Page 4 1402946511
(само , че с обикновени дрехи и топките са червени)-Те паднаха назад - Ха, така ви се пада ! - казах самодоволно .
- Магическа дъга- каза една от тях.С тази магия ме повалиха назад.Тъкмо изричах думите ,,Огнен вихър'', но нещо ме спря, сякаш изгубих силите си.Изведнъж пред нас се озова госпожа Гризелда, гледайки ни така сякаш ще ни убие
- Млади госпожици какво си мислихте, че правите!
- Ъм госпо..- тръгна да се подмазва една от тях, но Гризелда я спря
-Веднага пред кабинета на директорката Лулу,Мира,Дани,Ариана и Розалинда!-каза тя и веднага тръгна към директорката
-Но..но аз -каза Розалинда, но отново не успя да продължи изречението си.Видях как се разочарова и ме погледна злобно, стана ми гадно и затова я защитих
-Г-жо Гризелда, Розалинда нищо не е направила!
-Аз знам какво видях!-каза още по силно Гризелда
Всички се гледахме злобно, докато не стигнахме до кабинета на г-жа Фарагонда, когато влязохме тя гледаше двора, а след това ни погледна строго
-Какво си мислихте, че правите, това е училище!- каза тя, разочаровано
-Г-жо Аз и мойте приятелки нищо не сме направили, тя дойде и си изкара нервите на нас, а ние разбира се нямаше да оставим нещата така- веднага излъга едната
Когато чух тези думи тръгнах ядосано към нея, но Розалинда ме спря.
-А вие госпожице Ариана как ще се защитите?-попитаме тя, когато ме видя как гледах другите момичета
-Но г-жо Фарагонда, те спънаха Розалинда, а аз нямаше да оставя нещата така. -когато казах това погледнах Розалинда, а тя просто гледаше надолу засрамена от случката
-Така ли е? - погледа другите момичета
-Не е така, защото...-тръгна с лъжите друга, но аз я прекъснах
- И вие ще им повярвате-станах ядосано от стола
-Постъп моля да се успокоите-каза Фарагонда
-Г-жо Фарагонда виждате ли неуважението на тези момичета, предлагам наказание! - включи се Гризелда
-Но и Розалинда не е виновна тя нищо не направи, даже се опита да ме спре!-казах в нейна защита
-Стоп, взех решение вие момичета все пак ще сте наказни, заради това, че използвахте магия и то не за добро, а за бой!- каза Фарагонда и погледна Гризелда в знак да продължи
- И така момичета вашето наказание ще е - без магия 2 дни, освен в часовете.
В този момент от нас излязоха някакви светлини и изведнъж изчезнаха, чуствах се толкова слаба.
- И така свободни сте- каза Фарагонда обръщайки се към прозореца.
Розалинда сигурно ми беше бясна.
Следва продължение



Върнете се в началото Go down
dreamsformagic
Фея Хармоникс
Фея Хармоникс
dreamsformagic


Брой мнения : 769
Join date : 30.12.2012
Age : 21
Местожителство : Darkness

Герой
Име на героя: Амилия Оуън
Години: 17
Дата на раждане: 25.12.1999

приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: приключение в Alfea    приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 5:57 pm

Бяхме в калното блато.
-Божке,красивите ми ботушки станаха на нищо.Ужас!-казах си аз на ум.
-Така Реклана да е сама.Искам да видя как ще се справи.-заговори Паладиум сериозно.
-Добре де!
Разделихме се.Тръгнах към някаква тъмна гора.Не се страхувах.Просто си извадих сладкиша и започнах да си го хапвам сладко,сладко.
-Замириса!-казах аз.
Стана ми гадно.Божке познавам тези цветя.Мама ми беше разказвала за тях като бях на 2 годинки(последната ми годинка с нея.)Те са миризливи цветя.Извадих парфюма които си бях сложила във чантата.Пръснах,пръснах и нищо не стана.Миризмата продължи.
-Ужасно е!-проснах се на земята.
Запуших си носа.Побягнах не искам да съм тук.Пих хубава водица.Продължих да вървя.След дълго вървене видях едно сладко котенце.Изглеждаше така:
приключение в Alfea - Page 4 Hwiwrarcwqrxl91zje7
То ме погледна със своите очи и измяука.
-Оле,че сладур какво правиш тук?-запитах го аз въпреки че знаех отговора.
-Мяу!-измяука то(и точно това щеше да е отговора му Very Happy .)
Аз го взех в ръце и побягнах колкото се може по на вътре.Звъннах на тати,но...НЯМАШЕ ОБХВАТ.Супер остава и да завали дъжд.И се сбъдна.Котето се умокри а аз го скрих в раницата си както сложих и телефона.Нямаше и как да се трансформирам в този дъжд.Заваля и градушка и загърмя.Уплаших се.Стана тъмно като въглен.Виждах само ръцете си докато имаше светкавици.И изведнъж видях финала.Нямаше никой Паладиум каза:
-Браво ти си първа.А това коте с теб ли ще остава?
-Да!Ще се казва Снежинка.
-Хубаво име1Сега да чакаме другите.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/scaredfromlife
Sponsored content





приключение в Alfea - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приключение в Alfea   приключение в Alfea - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
приключение в Alfea
Върнете се в началото 
Страница 4 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» любим филм
» Вълшебно приключение
» Вълшебно приключение - Целият филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winx Club Bulgaria :: Winx Club: Roleplay Game :: Планети :: Магика-
Идете на: